Jump to content
Dogomania

pinkmoon

Members
  • Posts

    4601
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by pinkmoon

  1. Najpierw trzy lata za kratami a potem ledwo wyszedł jak juz się pięknie układa :loveu: Szczęśliwy Ambulek! :multi: A jeszcze technicznie - deklarowałam 10 zł/miesięcznie i wpłaciłam na razie 30 (za 3 mies.), to teraz już nie będzie wpłat stałych, tak?
  2. To w Dąbrówce takie skarby a nikt o nich nie wie :crazyeye:
  3. [IMG]http://i944.photobucket.com/albums/ad283/pinkmoon4/8.jpg[/IMG] :loveu: Więcej zdjęć tutaj: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f80/koto-psowo-czyli-luna-pucek-143902/index2.html[/url] ;)
  4. Oraz zapoznanie z napotkanym na plaży rocznym kanarkiem :diabloti:
  5. Dzisiaj wycieczka nad morze i walka z falami... ;)
  6. Taa, aportowanie jest na pierwszym miejscu ulubionych zabaw... to znaczy przepraszam, nie aportowanie tylko rzucanie aportu, bo z oddawaniem jest baardzo ciężko :evil_lol:. Tak więc zawsze trzeba mieć pod ręką kilka zamienników, bo kiedy Luniak ma w pysku patyk czy piłkę, nie odda jej za żadnego smaka na świecie. No i pływanie, duużo pływania. Właśnie przed chwilą wróciliśmy znad morza więc wstawiam fotki ;)
  7. Nie dość że ciotki czekają, to jeszcze miejsce w lepszym świecie.
  8. Aż się szeroko uśmiecham do monitora jak czytam takie rzeczy :loveu:
  9. [quote name='tortilla']szczeniak jest po rodowodowych rodzicach od jakiegos pana z wroclawia. [/quote] A widziałaś oboje rodziców i ich rodowody? Czy szczeniak ma książeczkę zdrowia z wpisami i naklejkami o szczepieniach i odrobaczaniu?
  10. Uff :) a jak Sven w domu, dużo kłopotu z nim jest? ;) [quote]Nie dalysmy rady sprawdzic mu temperatury bo byl bardzo wystraszony i zestresowany. Jak widzi reke to ogonek idzie pod dupcie a glowa na dol[/quote] Biedak, w końcu zobaczy że u dobrej ciotki już nikt mu krzywdy nie zrobi..
  11. Tak, Luna jeździła na szkolenie PT prawie całą wiosnę i początek lata, teraz przerwa bo w te upały pies strasznie się męczy (chodzi głównie o dojazd), a we wrześniu może coś pod kątem wystawiania popracujemy :diabloti:
  12. A pogryzienia? Na niebieskim dziewczyny pisały że go jakiś rottek wytarmosił, to prawda?
  13. Poczekajmy aż Aga napisze co o Svenie powiedział wet i jaki będzie orientacyjny koszt leczenia.
  14. Straszne te zdjęcia :-( Taka wychudzona
  15. kopiuję z niebieskiego: "Psiak ze schronu dostał imię Sven również z nimi pojechał! Jest chory [IMG]http://amstaff-pitbull.eu/images/smilies/icon_cry.gif[/IMG] wczoraj miał goraczkę, wcześniej został dość dotkiwie pogryziony przez rottka...Jest bardzo przerazony...Nie wiadomo co z nim bedzie...czy w schronie nie nabawił się jakiegoś paskudztwa...na razie same niewiadome [IMG]http://amstaff-pitbull.eu/images/smilies/icon_cry.gif[/IMG] Dzisiaj Aga pojedzie z nim do weta..." :-( teraz to już siedze jak na szpilkach i czekam na wieści o nim. Justysiek, trzymaj się...
  16. Ania obyś miała rację, że on tylko na chwilę się gdzieś przyczaił i dacie radę go znaleźć...
  17. Na takich ludzi skuteczne mogą być tylko kary finansowe. Jeśli to się będzie powtarzać, a Tobie chce się w to bawić, możesz robić fotki za każdym razem jak pies będzie latał bez smyczy/kagańca, za każdym razem dzwonić do straży miejskiej. W takim wypadku chyba większą skuteczność odniosą takie powtarzalne działania żeby babka dla świętego spokoju zajęła się psem, niż przywalenie raz a dobrze, np pozwem do sądu.
  18. Ej, a czemu Ośka, Klapka i Bounty zniknęły z trójmiejskich?
  19. Aga, dzięki, ja już się tak martwiłam tym biedakiem że tam w schronie zejdzie :shake:
  20. Prześliczne dziewczynki, na pewno miła odmiana od wrednych szczeniaków z Gdyni :evil_lol:
  21. Już dawno odkryłam, że Pucek ma w swoim repertuarze tylko dwie miny, ale za to jak genialne. 1. Wielkie zdziwienie (chodzące WTF?!), i 2.Mrok i zło w oczach:diabloti: Jak widać, na zdjęciach częściej daje się uwiecznić numer 2, ale będę z aparatem polować też na 1 :lol:
  22. A ile on ma lat? Bo byłoby super zrobić wspólną sesję fotograficzną różnych psów z dzieckiem (np starszych szczeniaków z wybiegu A), ludzie czasami chcą takiego właśnie potwierdzenia że pies ich nie zagryza :diabloti: Z niedelikatnością chodziło mi o to, że parę razy Gibson chciał mi na przykład podać łapę i tak "wycelował" i machnął, że z radości przejechał mi pazurami po całej ręce i zrobił mocne zadrapanie od łokcia do dłoni. Mi to tam rybka, ale wiesz, żeby nie było potem sytuacji że drapnie tak niechcący ośmiolatka i oddadzą go z powrotem bo agresywny do dzieci. Ale chyba takie sytuacje można obgadać z zainteresowanymi przed adopcją :evil_lol:
  23. Właśnie mnie strasznie dobił fakt że to nie żaden staruszek czy niewyżyty moher, te wpisy są z forum studenckiego. I duużo użytkowników ma podobne zdanie. I żeby nie było, autor tego wszystkiego sam ma psa i bardzo go lubi, ale jak się do tego odwołałam, że w takim razie jego samego mogłoby coś takiego spotkać, to stwierdził że "nie jest takim pierdołą żeby zgubić psa i jeszcze przez to zaśmiecać miasto". Nie kumam ludzi. :shake: W każdym razie wiemy przynajmniej kto zrywa plakaty - młodzi ludzie w których nagle odezwało się obywatelskie poczucie porządku, i którzy (kolejny cytat z tego forum) mają gdzieś ludzkie tragedie.
  24. Ehh, czyli kolejnego szczeniaka czeka zmarnowane życie na łańcuchu :angryy: Czika jest teraz na tymczasie czy jest opcja, że po 'sprawdzeniu' jej będzie to dom stały? Jeśli to pierwsze, to jak długo może tam zostać?
×
×
  • Create New...