-
Posts
4601 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by pinkmoon
-
Najcudowniejszy amstaff w Polsce. Walenty.Pokochany!
pinkmoon replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Ciekawe jak wygląda w "nowym kolorze" :loveu: poróbcie mu jakieś foty i wstawcie tutaj, bo ja już się nie mogę doczekać żeby zobaczyć Walusia w innej scenerii niż jego boks ;) -
Zero zainteresowania, a fajny pies się marnuje... :-(
-
Ma ogłoszenia?
-
tylko miej na uwadze, że Ojek to gwałciciel :evil_lol: nie no śmieję się, ale dzisiaj zapoznawany z naszą domową suką tylko jedno miał w głowie. Ma zapędy dominacyjne, widać było, chociaż oprócz prób gwałtu bawili się w miarę nieźle, no ale Luna jest bardzo uległa, i nie w głowie jej jakiekolwiek odgryzanie się, nie wiem jakby to było z bardziej charakternymi psami. Nie wykazuje agresji do innych zwierząt... obok innych boksów przechodzi spokojnie, nie szarpie się do nich. Natomiast w domu mógłby być po prostu zazdrosny o Ciebie, on ma bardzo dużą potrzebę wyłączności. Kiedy widzi jak wychodzę z innym psem, dostaje świra - nie jest to agresja ani złość, ale jest wtedy tak podekscytowany i zakręcony, że nie wiem czy nie byłoby to problemem. Chociaż może z drugiej strony wyciszyłby się w domu, przyzwyczaił. Ojek szybko się przywiązuje i przyzwyczaja do nowych osób, myślę że jego adaptacja w nowym środowisku jest jak najbardziej możliwa, jest bardzo wdzięcznym "obiektem" do współpracy ;) Zapraszamy do Dąbrówki, zawsze można wpaść z niezobowiązującą wizytą, poznać psa i zobaczyć co on za jeden :razz:
-
Nic... :( siedzi, zestresowany, płacze, prosi wszystkich przechodzących o zainteresowanie. Zaniedbalyśmy go trochę ostatnio :oops: we wtorek trzeba go koniecznie wziac na spacer albo na wybieg. Zobaczymy czy dalej jest tak niefajnie jak na poczatku, moze cos sie ruszy, jak bedzie sie mu regularnie czas poswiecac.
-
Najcudowniejszy amstaff w Polsce. Walenty.Pokochany!
pinkmoon replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
[quote name='Lena2009']Waluś już dojchał :) Bardzo ładnie jezdzi samochodem :) mogłabym zaryzykowac stwierdzenie ze taka jazda go relaksuje :D W domu zachowuje grzecznie. Zniszczeń nie przewiduje hehe jeszcze tylko kąpiel ojjj tak kąpiel potrzebna...[/quote] Super! :) mam nadzieję że jak dobrze się zaczęło, tak dobrze będzie dalej! Zdjęcia pokażcie :razz: -
A może być pies schroniskowy? :razz: Bo Ojek jest bezdomny i czeka na nowe życie, ale to jednocześnie "mój" psiak, najukochańszy ze wszystkich w przytulisku. Może ktoś tutaj go wypatrzy? Ładne oczy :cool1: [IMG]http://i944.photobucket.com/albums/ad283/pinkmoon4/ojek1.jpg[/IMG] Bo w życiu tylko to się liczy... [IMG]http://images43.fotosik.pl/212/75a7feb006fef7b5med.jpg[/IMG] Portretowo i pięknie! :loveu: [IMG]http://images47.fotosik.pl/212/333dd9dba0b3fed6med.jpg[/IMG] A niewesołą historię Ojka można przeczytać tutaj: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f1165/milosc-nie-od-pierwszego-wejrzenia-za-jaka-wielka-ojek-z-dabrowki-148518/#post13127039[/url]
-
__Tina-owczarek środkowoazjatycki mix szuka domu_ Tina ma dom !!!
pinkmoon replied to _beatka_'s topic in Już w nowym domu
Ale Tinki chyba nie ma co ogłaszać jako cokolwiek wspólnego z azjatą; jest śliczna :) ale to zupełnie nie ta budowa, głowa... [IMG]http://i56.photobucket.com/albums/g178/asiaf1/Picture690.jpg[/IMG] i oryginalne CAO: [IMG]http://www.z-winnickiego-wzgorza.pl/reproduktory/barhan/galeria/barhan_5_lat/barhan_berendey_5_lat_69.jpg[/IMG] [IMG]http://images31.fotosik.pl/370/d57798b8c7829779.jpg[/IMG] -
Ojek zaczął wygryzać sobie ogon z nerwów... no i mam za swoje :-( może nie trzeba było tak go do siebie przyzwyczajać? Teraz jak jestem w schronisku i wychodzę z innymi psami, to Ojek widząc to wariuje, rzuca się na kraty, gryzie pręty, uderza łapami w miski, strasznie płacze do tego. Ja mogę przyjeżdżać do niego trzy razy w tygodniu i wtedy go wyprowadzać na wybieg i spacery, nawet po kilka razy, ale serce mi się kraje jak pomyślę, co się z nim dzieje przez resztę czasu :placz:
-
[quote name='pinkmoon'][SIZE=3][B][COLOR=Red]BŁAGAMY O POMOC DLA WALUSIA![/COLOR][/B][/SIZE] [IMG]http://images39.fotosik.pl/189/68696ff7976cfbb5med.jpg[/IMG] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f1165/najcudowniejszy-amstaff-w-polsce-filmik-walenty-z-dabrowki-k-wejherowa-145769/[/URL] Pojawiał się już na tym wątku, ale [B]sytuacja się zmieniła... i to niestety wcale nie na lepsze[/B] :placz: Waluś ma zaburzenia równowagi, był leczony na zapalenie ucha i jeszcze miesiąc temu było prawie dobrze, chodził niemalże stabilnie. Ale teraz znacznie się pogorszyło :-( dostaje preparaty na stawy, ale mało to pomaga... [B]znowu się przewraca, to już prawie norma na każdym spacerze[/B], ma coraz większe kłopoty z utrzymaniem równowagi! [B]Nie jest jeszcze tragicznie, ale wkrótce będzie[/B], jeśli zostanie w schronie! Zaczęły już się u nas przymrozki, minusowe temperatury, widać jak na niego to działa - [B]z każdym tygodniem jest gorzej! [/B] Waluś to cudowny pies, ciapowata przytulanka, przylepka i cielaczek, jeden z tych które w ogóle chyba nie wiedzą że są amstaffami. Kocha wszystkich ludzi, cieszy się jak głupi, uwielbia spacery, jest spokojny, łagodny, kochany. Co się z nim stanie, kiedy przyjdzie prawdziwa zima? :-( Schronisko w Dąbrówce jest wspaniałym miejscem, i jak dotąd nie próbowaliśmy załatwiać hotelików dla psów stamtąd, bo mają tam naprawdę dobre warunki... ale Waluś jak żaden inny psiak potrzebuje przede wszystkim ciepłego miejsca w domu! Może chociaż jakiś tymczas, cokolwiek? Ratujmy tego psa :([/quote] Alarm odwołany :) dzięki błyskawicznej akcji Waluś tę noc spędzi już w domu tymczasowym w Gdańsku! :multi::multi::multi: