Jump to content
Dogomania

Nikus

Members
  • Posts

    4663
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Nikus

  1. [quote name='Pliszka']Dziś nie dam rady, ale jutro rano zrobię bazarek.[/QUOTE] poczekaj z bazarkiem wg moda na psa który ma dom nie wolno robić bazarków...chyba ,że;) ale dowiem się i dam znać Dzięki za reakcję
  2. [quote name='agata51']Dopiszcie moje 20zł/mies.[/QUOTE] Wielkie dzięki:loveu:
  3. Dzięki Kaa...co do ogłoszeń to później napiszę ..ustalę to dziś z Mosii żebyśmy się nie dublowali .Teraz musimy na cito kasę zebrać by mógł w tym hoteliku się zainstalować
  4. Skarpetka super rzecz;)..szczególnie jak się jest transportowcem:diabloti:..żartuję oczywiście...każda forma pomagająca psiakom jest jak najbardziej pożądana;)..
  5. [quote name='orpha']ja to chyba bana dostane za te OT :evil_lol:[/QUOTE] Orpha Ciiiiiiii mod to może przeczytać:diabloti:
  6. [quote name='Dora']szalona baba z ciebie :D no to zeby nie bylo ze tylko gada tu, to i ja sie doloze :) bedzie to tylko 5zl :( bo na wiecej mnie nie stac w tej chwili :([/QUOTE] Dzięki wielkie Dora:lol: konto poszło na PW:multi:
  7. święte słowa każdy grosik się liczy:lol:
  8. orpha sorki Jestem zakręcony to Ty byłaś pierwsza:multi::multi::multi: już wysyłam
  9. [quote name='iwona213']o matko, biedny psiak...[/QUOTE] dlatego potrzebujemy pomocy....
  10. [SIZE=4][COLOR=navy][SIZE=4][B][COLOR=red][COLOR=navy]PILNIE POTRZEBNE PIENIĄDZE NA DT! INACZEJ ARMANI WRÓCI DO SCHRONISKA!!! :roll::roll::roll::roll::roll:[/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE] [/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=navy][SIZE=4][U][B][COLOR=red]Armani[/COLOR][/B][/U][/SIZE] – jakiś czas temu trafił do schroniska w Rudzie Śląskiej. Nie wiadomo co tam przeżył, ile razy uchronił się od pogryzienia… na szczęście znalazł domek stały, w którym jest do dzisiaj… dosłownie do dzisiaj. [/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=navy]Armaniego poznałem w lipcu kiedy wiozłem Go do DS . Teraz mam kolejną okazję do spotkania z Nim. Wolałbym jednak odwiedzić Go w zupełnie innych okolicznościach…[/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=navy]Życie potrafi przewrócić świat do góry nogami.. i tak się stało w przypadku Armaniego. Dotąd bezpieczny w swoim domu, ze swoja Panią.. Niestety z przyczyn rodzinnych pies nie może na razie tam pozostać.. Nie może, dlaczego?? Babcia właścicielki bardzo zachorowała i wymaga całodobowej opieki. Sąsiadka, która próbowała pomóc - nie daje sobie rady z tak żywym i energicznym psiakiem.Cała sytuacja jest dla Armaniego bardzo stresująca. Nagle, kiedy już poczuł się bezpiecznie, ktoś inny obejmuje nad Nim opiekę. Ktoś, kto nie może dać sobie rady.. Nie wiadomo co oznacza w tym przypadku : „nie dawać sobie rady”..Za mocno ciągnął na smyczy? Szczekał? Chciał się bawić? Ale nie to jest istotne w tym wszystkim. [/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=navy]Pierwszym pomysłem był powrót Armaniego do schroniska… Do schroniska skąd został zabrany, aby móc w końcu poczuć się kochanym i potrzebnym psem. Na szczęście jeden wykonany telefon, jedna rozmowa pomogła uchronić Armaniego od powrotu do koszmaru… Powrót do schroniska nawet na dzień, dwa czy tydzień ma ogromny wpływ na psychikę psa.. Jemu się nie wytłumaczy, że to chwilowe, że tak naprawdę ma dom.. On pomyśli inaczej: że został ponownie wyrzucony z życia właścicieli, ponownie odrzucony,że jest niekochany i niepotrzebny.. ponownie narażony na wszystkie niebezpieczeństwa schroniskowego życia… Czy umiałby się tam odnaleźć? [/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=navy]Na szczęście- nie musi! Ale jak długo będzie bezpieczny?? Czy ludzie Mu pomogą?[/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=navy]Armani dzisiaj pojedzie do Hoteliku.. Koszt pobytu to 450 zł. Jego obecna właścicielka nie może opłacić hoteliku..niestety… [/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=red][B]Ale czy to jest powód do tego, aby pies, któremu się udało wyrwać z koszmaru musiał do niego wracać? NIE![/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=navy][B]Dlatego zwracam się do Was z prośbą o pomoc.[/B] Pomóżcie opłacić Armaniemu Hotelik. Umieszczenie w Hoteliku to już dla Niego straszne przeżycie. Ale tam będzie bezpieczny.[/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=navy]Czy to tak wiele?? Czy zawsze życie psa musi zależeć od człowieka i pieniędzy?? Niestety zależy.. ale My możemy to zmienić – RAZEM, WSPÓLNYMI SIŁAMI. [/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=navy]Nie wiadomo jak długo ta sytuacja potrwa… nie wiemy czy Armani wróci do obecnego domu, a jeśli wróci to czy taka sytuacja się nie powtórzy?? Wiemy jedno - na pewno w takich sytuacjach nie może cierpieć pies. [/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=navy]Dlatego szukamy dla Armaniego nowego domu. Domu, w którym będzie mógł spędzić resztę swojego życia. Domu, który będzie miał świadomość tego, że w życiu pojawiają się problemy. Domu, który pomimo problemów i przeciwności losu będzie trwał razem [/COLOR][/SIZE][SIZE=4][COLOR=navy]z psem. Armani w zamian może oddać swoją miłość, swoje bezgraniczne zaufanie. Może oddać siebie. [/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=navy]Armani to młody, piękny pies. W schronisku został wykastrowany. [/COLOR][/SIZE] [SIZE=5][COLOR=navy][B]Bardzo prosimy o pomoc w utrzymaniu Armaniego w hoteliku oraz o pomoc w ogłoszeniach. Każda pomoc mile widziana. [/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=navy][B][SIZE=5]Uchrońmy Go przed koszmarem schroniska! [/SIZE][/B][/COLOR] [/SIZE] [U][B][SIZE=5]Jeśli nie uzbieramy deklaracji, Armani w najbliższym czasie trafi do schroniska[/SIZE][/B][/U] :-( [SIZE=4][COLOR=navy]Kontakt: 0663185660[/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=navy]Numer konta wysyłam na PW. [/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=navy][IMG]http://images39.fotosik.pl/214/24b8b796d0e5171amed.jpg[/IMG][/COLOR][/SIZE] Zdjęcie z recepcji w Hoteliku :) [IMG]http://images43.fotosik.pl/218/a024e57340dcbbd1med.jpg[/IMG] Banerek: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=13349421#post13349421"][IMG]http://i499.photobucket.com/albums/rr351/mike17pl/24b8b796d0e5171amed.jpg[/IMG][/URL] Bazarek dla Armaniego: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=171885"]KONIEC! ROZLICZAMY! Armani prosi o pomoc! Wysyłka gratis! - Dogomania Forum[/URL] [SIZE=4][COLOR=#000080]Deklarowane wpłaty:[/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=#000080]Orpha 1,94zł(wpłacone)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=#000080]Anonim 10 zł(wpłacone)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=#000080]Dora 5 zł(wpłacone)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=#000080]Agata51 20 zł /m-cznie(wpłacone)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=#000080]Magnesiatko 10 zł /m-cznie(przelew 30 za trzy m-ce)(wpłacone)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=#000080]Kaa 30 zł (wpłacone)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=#000080]Fizia 10 zł(wpłacone)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=#000080]mamamuminka 10 zł/m-cznie(wpłacone)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=#000080]marsi66 100 zł.(wpłacone)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=#000080]Teresa Borcz 30 zł.(wpłacone)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=#000080]Obraczus87 50 zł(wpłacone)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=#000080]Sonikowa 15 zł.(wpłacone)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=#000080]Monika z Katowic 50 zł.(wpłacone)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=#000080]Brysio 10 zł.(wpłacone)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=#000080]Marinkaa 10 zł. m-cznie(wpłacone)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=#000080]Asiaczek 30 zł (wpłacone)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=#000080]Ania_Mor 25 zł (wpłacone)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=#000080]Anetek100 20 zł (wpłacone)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=#000080]Bobowita 5 zł (wpłacone)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=#000080]Z bazarku Pliszki 55 zł.(wpłacone)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=#000080]Razem:516,94[/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=#000080]Wydatki:[/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=#000080]Wizyta przedadopcyjna- paliwo 40 zł.[/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=#000080]Stan kasy: 476,94[/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=#000080]hotelik -300,00[/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=#000080]transport paliwo -180,00[/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=#000080]stan kasy prawie zero;)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=#000080]Iwona 213 allegro z bajerami[/COLOR][/SIZE]
  11. :lol: czyli jednak masz "obstawę" to super...trzymamy kciuki bo to musi się udać:lol:
  12. zaznaczam:lol: sam będę też się przy okazji uczył:lol:
  13. [quote name='NaamahsChild']Myślę, że Marta jak wróci, to napisze. W każdym razie: Edek po badaniach, RTG i konsultacji. Zabieg umówiony na pt na 10 rano w przyszłym tyg. Uraz jest bardzo stary, a szkoda, bo to wiele rzeczy utrudnia. O kosztach dowiemy się jutro. Edzio niewychowaniec, dwa razy upitolił koleżankę:diabloti: ale niegroźnie, w każdym razie, minimum szkolenia w jego przypadku by się przydało:diabloti:[/QUOTE] hm pewnie nie była dla niego miła:evil_lol: bo mnie wczoraj tylko buziaki chciał dawać:cool3:
  14. [quote name='orpha']SBD bede brac Miszke , ale musze przejsc na platne DT bo nie daje rady ze swoich finansow :roll:[/QUOTE] no nie....oczom nie wierzę....serio?:crazyeye::crazyeye::crazyeye:
  15. mam info z Wrocławia,że Edzik już na Klinikach:multi:..super cioteczki:lol:
  16. Cześć Zorunia:lol: jak tam zdrówko?..Czekamy na pomyślne wieści...
  17. Witam pięknie ...wczorajsza podróż z Kleksiem była dłuuuuuga ze względu na korki.Ale psiaczek słodziutki :lol: w aucie spokój i porządek.:lol: Na autostradzie spał..po wjeździe do Wrocławia razem z Edkiem podziwiali miasto przez okno.Cioteczki- ogłoszenia teraz :mad: bo ja po niego do schronu nie mam zamiaru jechać:shake:
  18. nic mu nie jest spoko:lol: to dzielny piesek...w drodze też tak robił bo chciał glaskania i zainteresowania...to spryciarek ale kochaniutki:lol:
  19. dziekujemy bardzo..również w imieniu Edka,który jedzie z nami:lol:
  20. [quote name='orpha']Kleksiku no to szczesliwej podrozy :loveu:[/QUOTE] hm.. przy okazji to i ja się załapię na te życzonka pomyślnej drogi;)
  21. super Kumpelku:multi::multi::multi: no i z "koleżanką" się tam integruj....:evil_lol:
  22. Zorka zdrowiej szybko psiaczku;)..czekamy na pomyślne wieści..będzie dobrze...:lol:
×
×
  • Create New...