Jump to content
Dogomania

Nikus

Members
  • Posts

    4663
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Nikus

  1. [quote name='sonikowa']Nikuś, zadzwon do Myrkur. Dzwoniłeś?[/QUOTE] jeszcze nie dzwoniłem...popisaliśmy do kilkunastu osób..Zadyndam do niej po 10-tej :lol:
  2. Armani dziękuje za wpłaty:lol:...aktualizuję je w miarę możliwości na bieżąco na 1 poście:lol:
  3. jestem tu już jakiś czas i ciągle nie wiem jak to się dzieje,że z niczego udaje się w ostatniej chwili:multi:
  4. [quote name='Brysio']Nikus Ty zabierałes od tej baby Kubusia? Mowila cos? jak sie zachowywała?[/QUOTE] pozwólcie ,że zmilczę...bo za przekleństwa mnie zbanują:mad:..ale powiem tak...do wszystkiego w życiu trzeba dojrzeć....ta Pani..ma jeszcze daaaaaleką drogę
  5. popisaliśmy z Livką do ludzi..poczekamy jeszcze bo noc to pora dogomaniaków...i jutro będziemy dzwonić..coś wypali:lol:
  6. oki dzięki za wszystkie namiary:lol: Livka pisze non stop;)...czekamy na odzew...tam gdzie mam nr fona będę dzwonić wieczorem...:lol:
  7. Szukamy dogomaniaków z woj .opolskiego..pomóżcie!!!!!! wizyta przedadopcyjna na cito!!!!Przylesie gm.Olszanka...Armani mógłby w tym tygodniu pojechać do domku..PLISSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS:modla: :modla: :modla:
  8. Sonikowa dzięki za wpłatę:lol: daję na 1 post
  9. [quote name='obraczus87']sprawdzcie na mapie dogo :)[/QUOTE] a ta mapa działa? bo tu niewiele ostatnio na dogo jest "czynne":mad:
  10. Powoli cioteczki....też się cieszę,ale najpierw wizyta;)
  11. Miałem tel. od Pani w sprawie Armaniego:multi: jest chętna..miała już bernardyna:multi:piesek odszedł za TM....teren ogrodzony piesek ma luzy do biegania...Pani zgadza się na wizytę przeadopcyjną:multi: Mieszka niedaleko Brzegu woj.Opolskie:multi: na maila dostanę namiary i szukamy kogoś do wizyty:multi:
  12. mogę zapytać Livka o czym Wy tu z Obraczusiem piszecie?:razz:
  13. [quote name='Paulina_mickey']kobiecie bardzo chyba zależało, bo pytała czy już ktoś pytał o Niego a wcześniej jeszcze, pisała że bardzo kocha psy i że miała wcześniej psa, ale miał wadę serca i odszedł za TM[/QUOTE] no to czekam na tel.:lol:
  14. [quote name='Paulina_mickey']Odpisałam i przekazałam numer telefonu, tak będzie najprościej. ;)[/QUOTE] dziękuję Paulina:lol:
  15. toteż jeszcze obraczus nic nie odwołałem;)
  16. [quote name='Paulina_mickey']Jeśli było przepraszam. Czy On był kastrowany? Gdzie On teraz przebywa? Czy On będzie nadawał się do mieszkania na dworze w kojcu? To pytania od zainteresowanych.[/QUOTE] Odpowiedź na pytania: Armani był wykastrowany jeszcze przed wyjazdem ze schroniska. W chwili obecnej przebywa w hoteliku w Radomsku. Co do mieszkania na dworze to bernardyn i spokojnie by sobie poradził...pytanie jak duży jest to kojec bo to dość duże psisko..no i czy to tylko kojec czy też możliwość pobiegania..bo taką mozliwość do tej pory miał:lol:
  17. ja pisałem esa do kumpeli z Molosów ale jeszcze śpi:evil_lol: a Wy już macie sprawę załatwioną:lol::lol:
  18. jejku jakie szybkie jesteście cioteczki:multi:..
  19. [quote name='obraczus87']Witam :loveu: Nikuś - poszło 50 zł jednorazowo ode mnie :loveu:[/QUOTE] Obraczus wielkie dzięki:lol::lol::lol::lol:
  20. Kseniula tak się cieszę:multi::multi::multi::multi: chociaż ja nie wiem czy gdzieś jest lepszy domek niż ten u Orphy:shake:..A największe podziękowania to należą się właśnie Tobie Orpha bo to Ty dałaś jej szansę,wyciągnęłaś ze schronu i pokazałaś ,że świat znowu potrafi być piękny:lol::lol::lol:
  21. Cześć mój śliczny:lol: Dzięki Pani Tereso:lol:
  22. [quote name='marsi66']Mogę jednorazowo przesłać 50zł. Proszę o nr konta[/QUOTE] bardzo dziękujemy:lol::loveu: już wysyłam
×
×
  • Create New...