Jump to content
Dogomania

Nikus

Members
  • Posts

    4663
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Nikus

  1. rosną..dzieki Kasiu wysylam to do lacrimy łask i łódź to bardzo blisko....może to jest to na co czekamy:lol:tak bym chciał..:lol:
  2. [quote name='Marinkaa']a za co tu Nikus dziękować :roll: [B]Los Armaniego :loveu: jest tu najważniejszy :p[/B][/QUOTE] za co? za to,że tu jesteś :lol: i że dajesz mu szansę:lol:
  3. [quote name='Marinkaa'][B]Nikus[/B] :loveu: dzięki za info ... postaram się porozsyłać ... żaden psiak nie zasługuje na schronisko :mad:.., poproszę o numer konta... deklaruję miesięcznie 10 złotych...[/QUOTE] nie wiem jak dziękować w imieniu Armaniego:lol:...wysyłam konto
  4. [quote name='maciaszek']Jeśli wpisuje się lokalizację w trakcie wystawiania konkretnej aukcji to nie zmienia się nic na innych. Sama mam wystawionych kilka psów i w lokalizacji są różne miasta :). To tylko tak tytułem wyjaśnienia, bo mnie osobiście nie przeszkadza to, iż tam są wpisane Gliwice ;). To kto jeszcze jest za,żeby Iwona mogła mi podać numer konta ;)?[/QUOTE] ok...nie znam sie na tym ale chętnie się uczę :lol: ..sorki:oops:
  5. [quote name='orpha']Ksenie , tylko jeszcze do konca nie wiem jak z tym transportem bo kolega nie wie czy go zona pusci :roll:[/QUOTE] hm...to może ktoś zaprosi jego żonę no gdzieś...na zakupy czy co?;)
  6. [quote name='maciaszek']Wiem wiem, że Gliwice to lokalizacja Iwony, ale lokalizację na allegro można zmienić ;). Chociaż może w tym przypadku akurat rzeczywiście nie trzeba. Ofertę z opłaceniem wyróżnienia allegro podtrzymuję :).[/QUOTE] no tak można zmienić..ale jak pisała Iwona to zmieni jej lokalizację w 20 ogłoszeniach...Wystarzy dopisać w treści allegro gdzie jest Ester...tak zrobiła u Armaniego...;)
  7. [quote name='maciaszek']A może opłacimy z katowickiego konta wyróżnienie allegro?! [B]Iwono[/B], w lokalizacji wpisane są Gliwice, a przecież Ester jest gdzie indziej ;).[/QUOTE] Spokojnie...Gliwice to miejsce lokalizacji tego co wystawia psa na aukcji..A Ester nie jest tak daleko od Gliwic to nawet ten sam powiat:lol:..ale się mądrzę:eviltong: a sam jak dzis Iwonka mi wystawiła bernardyna któremu szukam domu pisałem do niej to samo:cool3::cool3: a właśnie może mi pomożecie?
  8. [quote name='Brysio']witam, niestety mogę wpłacic tylko skromne 10 zł:oops: jestem spłukana:placz: z ogłoszeniami się widzę spózniłam ale moze zrobie jeszcze za jakies 3 dni, będą się dublowac niektóre ale przynajmniej będzie ich duzo. Jak myslicie? proszę o numer konta[/QUOTE] dziękuję Brysio i niee t"ylko" ale "aż" liczy się każda złotówka...konto wysyłam:lol: a ogloszenia niech idą w tysiące...jedno w końcu trafi:lol:
  9. Dzięki Kaa:lol: jesteś niesamowita:lol::lol::lol: Coś musi zadziałać:lol:
  10. Nasze z Livką też poszło..powinno być popołudniu:lol:
  11. Allegro będzie dziś i będzie z wszystkimi bajerami...zrobi i opłaci Iwona213:lol: Dziękujemy serdecznie:lol:
  12. [quote name='marsi66']Wysłałam 100zł dla piesia.Jeśli się okaże że domku nie znajdzie w ciągu miesiąca to po 20.11 wyślę kolejne 100zł. Ale mam nadzieję, że nie będzie takiej potrzeby;)[/QUOTE] Dzięki:loveu::loveu::loveu::loveu:...zrobimy co w naszej mocy
  13. Armani uszy do góry..będzemy walczyć o ten Twój domek...:lol::lol::lol: jeszcze sobie w nim :Dog_run:pobrykasz;)..prawda?
  14. a co się dzieje z tymi banerkami....mnie żaden już nie funguje:shake::angryy:
  15. [quote name='majqa']Już usiadłam do tekstu, zaraz coś wymotam.[/QUOTE] jak się z tym uporasz to bedę miał do Ciebie prośbę....napiszę PW ok?
  16. nie jęczcie:mad: najważniejsze ,że nie jest w schronie;) a teraz do roboty..ogłoszonka..ogłoszonka
  17. taaaaa...i dlatego musimy to robić :lol::lol::lol:
  18. [quote name='Kisiaraf']Nikus ja nie potrafie allegro ale własnie rozmawiałam z iwoną 213 i obiecała zrobić jak "się ogarnie" w pracy.[/QUOTE] no pisałem do niej,ale widzę,że zapracowana bo nie odpowiedziała jeszcze, super:lol: ..prosiłem by pogadała z Brysio bo to Mistrzyni Świata w ogłaszaniu:lol: Dziękuję:lol:
  19. [quote name='obraczus87']ja kiedyś zaryzykowałam i wiekszemu facetowi 2x2 w barach.. nie będe mówiła co zrobiłam... zresztą ja uważam, że człowieka prędzej czy póxniej spotka to, na co sobie zasłużył.[/QUOTE] to ja nie pytam co zrobiłaś hihi:eviltong:
  20. [quote name='kaa']Allego niestety nie , ale mogę dorobić innych ogłoszeń, tylko na raty bo mam dziś dwa wyjścia na badania i jedno do lekarza i już muszę pędziić na pierwsze :roll: badanie .[/QUOTE] ok Kaa dzięki bo ja w ferworze walki nie zauważyłem Twojego wpisu....ja namotam jakoś to allegro a ogłoszeń nigdy nie za dużo..piszmy gdzie tylko się da...
  21. Powysyłałem parę pytań do osób, które możę pomogą nam zrobić allegro...;) głowy do góry.....Armani nie jest w schronie i nigdy już tam nie trafi....o!
  22. cieszę się ,że mogłem poznać te dwie młode "damy" :lol: Tym samym kursem jechała ze mną jeszcze Ksenia- haskula - i ona już też w sobotę jedzie do stałego domku:lol::lol: to się nazywa hapy end:lol:
  23. Dziękuję bardzo Xmartix :loveu:za gotowość i chęć pomocy przy wizycie przedadopcyjnej...
  24. To bazarek Pliszki też rozsyłajcie wkleję link do pierwszego postu [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=171885[/URL]
×
×
  • Create New...