Jump to content
Dogomania

Nikus

Members
  • Posts

    4663
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Nikus

  1. [quote name='dzodzo']jedna z cnót:cool3:[/QUOTE] no dobra....czekamy w takim razie:p
  2. [quote name='Dora']Mysle ze jeszcze w tym tygodniu tam pojade, moze nawet dzisiaj :) tylko prosze osoby ktore maja pojecie o benkach zeby napisaly mi na co zwrocic uwage.[/QUOTE] albo zróbmy tak na Pw wyślę Tobie numer do Lacrimy ona rozmawiała z Panem Tomaszem ...to powie co i jak ok?
  3. [quote name='dzodzo']cierpliwosci, poczekam az Aga sama napisze, żeby nie zapeszyc:evil_lol:[/QUOTE] hm.....co to jest "cierpliwość"?;)
  4. może [URL="http://www.dogomania.pl/forum/member.php?u=14603"][SIZE=5][COLOR=#000000]Paulina_mickey[/COLOR][/SIZE][/URL] coś poradzi? tylko że teraz jej nie ma:(
  5. [quote name='dzodzo']i jeszcze trzymajcie kciuki za cos innego, wiem ale nie powiem:diabloti:[/QUOTE] :diabloti: tak się nie robi:shake::shake: gadaj natychmiast- kroi się co?
  6. [quote name='Dora']Mysle ze jeszcze w tym tygodniu tam pojade, moze nawet dzisiaj :) tylko prosze osoby ktore maja pojecie o benkach zeby napisaly mi na co zwrocic uwage.[/QUOTE] no super by było...:lol:
  7. [quote name='Paulina_mickey']Uf w końcu coś konkretnego się zaczyna dziać :kciuki: Oby to było to!:multi: W razie czego, nie zapominajcie o innych beniach, jakby się ktoś zgłosił sensowny. :cool3:[/QUOTE] masz to jak w Banku.....właśnie podałem komuś nr do Lacrimy...ogłoszenia lecą więc bedziemy to wykorzystywać:lol:
  8. Dora:loveu::loveu::loveu::loveu: dzięki..A sorki bo nie napisałem Dora zrobi tą wyzytę przedadopcyjną.....:loveu: Jeżeli to co się teraz dzieje to sen to mnie nie budźcie:shake::shake:.Lacrima już się umawia z Panem na 7 listopada...:lol:
  9. [quote name='kaa']Cieszę się że nam to tak sprawnie idzie, :razz: , będę zaglądać do Armaniego, żeby zobaczyć co nowego słychać, na razie pędzę robić ogłoszenia Płotusiowi. :painting:[/QUOTE] tak tak Kaa biegnij do Płotusia:lol:...
  10. [quote name='obraczus87']Zorka powinna jeśc taka karmę: - [URL]http://www.zooexpress.pl/go/_info/?id=1183&utm_source=nokaut.pl&utm_medium=cpc&utm_campaign=2009-10&utm_content=1183[/URL] lub [URL]http://www.telekarma.pl/p1112/nutra.nuggets.adult.lite.amp.senior.15.kg.htm[/URL] Może gdyby Zorka pojechała z takim workiem karmy to wtedy by to zachęciło p.Grzegorza do karmienia Zory taką właśnie karmą. Co o tym sądzicie?? Na razie mam nadzieje, że wiadomość o usunięciu guzka nie zmieni decyzji p.Grzegorza.[/QUOTE] Mam nadzieję,że teraz już wszystko będzie dobrze:p
  11. Pan Tomasz powiedział,że możemy również zadzwonić do weterynarza w Węgorzynie i tam powiedzą nam jak u niego miały psiaki...Niedawno jego sunia przeszła za TM
  12. [quote name='kaa']No i super,:lol: a co z wizytą? Szukamy kogoś z tamtych okolic?[/QUOTE] Napisałem właśnie Pw do Dory która też się tu deklarowała z kasą dla ARmaniego. Dora jest ze Sczecina to ok 80 km....może da radę mamy półtora tygodnia...;)
  13. Słuchajcie...Armani ma szansę na domek w okolicach Drawska Pomorskiego. To leśniczówka:multi:..Pan z rozmowy wie czego chce..Powiedział,że wyjedzie po niego więcej niż połowę drogi jakieś 280 km...to chyba o czymś świadczy,prawda? Czuję ,że jesteśmy blisko...Wstępnie termin na przyszły weekend:lol:
  14. Nie chcę zapeszać ale....miałem telefon;)..Problemem będzie załatwienie wizyty i transport bo to daleko,ale damy radę
  15. Cześć dziewczyny...Kisiaraf pozwoliła mi bym poprosił Was o pomoc tutaj. Tak się złożyło,że Esterek i Armani w tym samy dniu..tym samym autem pojechali do hotelików gdzie oczekują na swoje domki..Właśnie prosto po zawiezieniu Estera pojechałem po Armaniego..Wczoraj Iwona zrobiła allegro dla obu psiaków...Zbieg okoliczności?-może...Proszę przeczytajcie i poślijcie do znajomych...Bardzo nam pomożecie..Dziękuję:lol: to wątek Armaniego: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=171816[/URL]
  16. dzień dobry Armani:lol: co przyniesie dzisiejszy dzień?
  17. [quote name='anado']Trzymam kciuki Sloneczko:)[/QUOTE] czesc Anado jak w pracy....? pisz na pw
  18. [quote name='Lucy*']W jakiej miejscowości jest hotel w którym przebywa Armani ? bo jakoś nie doczytałam :roll:[/QUOTE] Armani jest w Radomsku witamy na wątku:lol:
  19. śpij spokojnie Armani...:lol: tyle tu ludziów walczy oTwój domek szczęścia...dostaniesz go:lol: i nie ma innej opcji:lol:
  20. [quote name='iwona213']dostalam wiadomosc z allegro... witam serdecznie.....Pies jest przepiekny...niestety nie mozemy go wziac a chetnie bysmy to zrobili...mamy za male mieszkanie...ale chcielibysmy pomoc inaczej...moze przeslemy jakas kwote by pomoc Armaniemu...nie chcemy by trafil do schroniska...jesli jest taka mozliwosc to prosze podac nr konta i reszte danych....tylko tyle mozemy zrobic... pozdrawiamy...Rodzina ze Szczecina podajcie mi namiary to prześle im nr konta[/QUOTE] robi się:lol: wysyłam konto:lol:
  21. [quote name='kaa']he,he, to robię dalej, a może by tak zapytać benkowe ciotki czy nie mają podobnego benka wrazie czego.? fajnie by było jak by jeszcze jakiś skorzystał :razz:[/QUOTE] właśnie wysłałem do nich kolejnego benka w potrzebie myślę,że nie bedzie kłopotow z tymi borokami;)
  22. [quote name='kaa']Właśnie robie kolejne ogłoszenia, mam robić dalej? :evil_lol: . Czy na razie się wstrzymujemy , bo tak jak myślałam odzew powinien być duży i jak już będzie coś pewnego trzeba szybko ogłoszenia ściągać, chyba że macie gdzieś podobnego benka w tym wieku? :eviltong:[/QUOTE] sam nie wiem....pisz gdzie sie da....:lol::lol:
  23. [quote name='iwona213']armani ma 111 wejśc na allegro i 1 obserwatora[/QUOTE] tak i to co pisała Kaa...coś się zaczyna dziać trzymajmy kciuki:razz:
×
×
  • Create New...