-
Posts
4663 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Nikus
-
[quote name='Paulina_mickey']Uf w końcu coś konkretnego się zaczyna dziać :kciuki: Oby to było to!:multi: W razie czego, nie zapominajcie o innych beniach, jakby się ktoś zgłosił sensowny. :cool3:[/QUOTE] masz to jak w Banku.....właśnie podałem komuś nr do Lacrimy...ogłoszenia lecą więc bedziemy to wykorzystywać:lol:
-
[quote name='obraczus87']Zorka powinna jeśc taka karmę: - [URL]http://www.zooexpress.pl/go/_info/?id=1183&utm_source=nokaut.pl&utm_medium=cpc&utm_campaign=2009-10&utm_content=1183[/URL] lub [URL]http://www.telekarma.pl/p1112/nutra.nuggets.adult.lite.amp.senior.15.kg.htm[/URL] Może gdyby Zorka pojechała z takim workiem karmy to wtedy by to zachęciło p.Grzegorza do karmienia Zory taką właśnie karmą. Co o tym sądzicie?? Na razie mam nadzieje, że wiadomość o usunięciu guzka nie zmieni decyzji p.Grzegorza.[/QUOTE] Mam nadzieję,że teraz już wszystko będzie dobrze:p
-
Cześć dziewczyny...Kisiaraf pozwoliła mi bym poprosił Was o pomoc tutaj. Tak się złożyło,że Esterek i Armani w tym samy dniu..tym samym autem pojechali do hotelików gdzie oczekują na swoje domki..Właśnie prosto po zawiezieniu Estera pojechałem po Armaniego..Wczoraj Iwona zrobiła allegro dla obu psiaków...Zbieg okoliczności?-może...Proszę przeczytajcie i poślijcie do znajomych...Bardzo nam pomożecie..Dziękuję:lol: to wątek Armaniego: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=171816[/URL]
-
[quote name='iwona213']dostalam wiadomosc z allegro... witam serdecznie.....Pies jest przepiekny...niestety nie mozemy go wziac a chetnie bysmy to zrobili...mamy za male mieszkanie...ale chcielibysmy pomoc inaczej...moze przeslemy jakas kwote by pomoc Armaniemu...nie chcemy by trafil do schroniska...jesli jest taka mozliwosc to prosze podac nr konta i reszte danych....tylko tyle mozemy zrobic... pozdrawiamy...Rodzina ze Szczecina podajcie mi namiary to prześle im nr konta[/QUOTE] robi się:lol: wysyłam konto:lol:
-
[quote name='kaa']Właśnie robie kolejne ogłoszenia, mam robić dalej? :evil_lol: . Czy na razie się wstrzymujemy , bo tak jak myślałam odzew powinien być duży i jak już będzie coś pewnego trzeba szybko ogłoszenia ściągać, chyba że macie gdzieś podobnego benka w tym wieku? :eviltong:[/QUOTE] sam nie wiem....pisz gdzie sie da....:lol::lol: