Jump to content
Dogomania

Nikus

Members
  • Posts

    4663
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Nikus

  1. :lol::lol:Dżokusiu...to szybko nyny i jutro jaaaazda :lol:
  2. Podpisuję się pod tym oboma rękami:lol: Jesteście wielcy:multi::multi::multi::multi::multi:
  3. [quote name='Paulina_mickey']Ode mnie jak na razie jest 60zł. Choć bazarek jeszcze się nie skończył :)[/QUOTE] No to super...:lol:
  4. Monika doszło dziękujemy:) poprawione już nawet na 1 posicie:):):)
  5. Taką wiadomość otrzymałem wczoraj od Pani Teresy i myślę,że trzeba się nad nią poważnie i szybko zastanowić.Z uwagi na to jaki jest stan finansów Pati nie stać nas na hotelik za 600 zł miesięcznie-tutaj koszty są o połowę tańsze. Myślę,że finanse Pati powinien przejąć ktoś od bernardynów z doświadczeniem...ale to tylko moje zdanie.Ja tego się nie podejmę z uwagi na gorący czas w pracy i problemy z netem w domu. Proszę o wypowiedzi na temat dalszego sposobu działania. "DOBRE RZECZY SIE DZIEJA. CIESZE SIĘ ŻE PATI MA SIE LEPIEJ I MOZE OPUŚCIĆ SZPITALIK. CZY MAJĄ DLA NIEJ SENSOWNE MIEJSCE W SENSOWNEJ CENIE? , JEŚLI PRZYSZPITALNY HOTELIK JEST DROGI, BO JEST, DEKLARACJE NIE GOTOWE (ZARAZ POPRACUJĘ NAD TYM) TO MOŻE ZAWIEZIEMY PATI DO TEGO RAJU JUŻ . BEDZIE PRAWDOPODOBNIE DUZO TANIEJ A WARUNKI NIE DO OPISANIA W TYM MIELCU. NIE WIEM GDZIE JEST pATI ALE GDZIE BY NIE BYŁA TO OPŁACA SIE JA ZAWIEŻC TAM. JEŚLI NIC NIE JEST DLA NIEJ ZORGANIZOWANE, A NAWET JESLI JEST NA KOSZTOWNYCH WARUNKACH TO SPRÓBUJE WYNEGOJOWAĆ CENĘ SPECJALNĄ ORAZ PŁATNOŚĆ CZĘŚCIOWA LUB Z DOŁU. ALE MUSZĘ TO WIEDZIEC SZYBKO, BO SZKODA MIEJSCA. ( MOŻE NAWET 10 PLN + KARMA NASZEGO WYBORU, W HURTOWNI MOŻNA WZIAC BĘDZIE SUPER), ALBO CIUT WIECEJ I KARMA NA MIEJSCU.MYSLE ŻE TO DOBRA OFERTA. TRZYMAM MIEJSCE ZAREZERWOWANE. MOGŁABY JECHAC NATYCHMIAST."
  6. Dziś przelałem do Pati 200 zł..z Bazarków Livki będzie ok 140 zł..reszta od nas dla Dziewczynki Pati.:) Niestety to wszystko co możemy zrobić na ten moment
  7. Pani Tereso jutro dogramy szczegóły...to jest naprawdę super propozycja
  8. No to powoli niech pakuje klamorki:):):)
  9. oj potrzebne...:) no i musimy zdecydować po wizycie Pati co robimy...
  10. Szykuj, szykuj ....Livka włąśnie dziś rozliczy swój...a kasa będzie potrzebna tym bardziej po rezygnacji "domku" ehhhh
  11. no trudno...szkoda,ale lepiej teraz niż tydzień po...:(
  12. To się musi udać!!!!!! musi!!!!!:)
  13. [quote name='obraczus87']Dziekuję wszystkim za stałe deklaracje!!! :loveu: Ale ja jestem okropna Ciotka i będę wszystkich męczyć jeśli chodzi o finanse :razz: znaczy juz nie Was :) teraz innych będe męczyć :evil_lol: bo tak jak w przypadku Zorki, tak i w przypadku Dżokusia - kasa musi byc na każdą sytuację.... wiem wiem, że okropna jestem ale cóż - takie życie :evil_lol:[/QUOTE] Ja ją znam...nic nie kłamie:) będzie męczyć to pewne:)
  14. Natalijo 30 poszło właśnie na Twoje konto:):):)
  15. ok poszło na pełny adres:)
  16. to ja te 30 robię na deklarację stałą niech jedzie czym prędzej:)
  17. :):) dzięki w imieniu szalonego reknwalescenta:):) i czekamy na relację jak przebiega kuracja:)
  18. Mam nadzieję,że na mojej się tu nie skończy:):) szukamy dalej,prawda?
  19. No to się melduję na wątku:) wiem,że trochę późno...Na początek chciałbym zapronować 30 zł jednorazowo z opcją przejścia na stałą deklarację jak wyklaruje się moja sytuacja zawodowa po nowym roku:):) Jako,że i w transporcie się czasem udzielam więc ten problem postaram się rozwiązać jak będzie taka potrzeba sam lub razem z kimś kogo znam dobrze:):):)
  20. [quote name='firenka']Nic nie wpłaciłam bo nie mam nr konta a wadomości na priv nie moge otworzyć!!!![/QUOTE] ojejku a my piszemy i się martwimy co się dzieje:( Podaj maila to wyślę tam ten numer konta:):):)
  21. Cześć Aresku....co tam u Ciebie uciekinierze?:):):)
  22. Cześć Psinko.....pierwszy bazarek dla Ciebie Livka już rozliczyła szczegóły na pierwszym poście:):):)
  23. Cześć Dziewczynko Pati....a na Twoim koncie więcej o 20 zł....dziękujemy Marzenie S z NK:):):):)
  24. [quote name='sonikowa']Cudownie! Dla teakiego wielkiego, młodego psa mieszkanie w leśniczówce z aktywnym panem to najlepsze co mogło sie przydarzyć. I to prawdziwe mieszkanie, a nie kiblowanie przy budzie.. Gratulacje, Nikuś![/QUOTE] Gratulacje to chyba dla całej "ekipy Armaniego" jak ktoś nas już nazwał..Nikt na dogo nic sam nie zdziała...razem możemy wszystko:) To ja wam dziękuję:)
×
×
  • Create New...