-
Posts
4663 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Nikus
-
Dżok - w DOMU!!!! DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM!!!!!!!!!!
Nikus replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
:lol::lol:Dżokusiu...to szybko nyny i jutro jaaaazda :lol: -
Miszka, Miszeńka, Kochany Rudasek - odeszła...
Nikus replied to kosu32's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Podpisuję się pod tym oboma rękami:lol: Jesteście wielcy:multi::multi::multi::multi::multi: -
[quote name='Paulina_mickey']Ode mnie jak na razie jest 60zł. Choć bazarek jeszcze się nie skończył :)[/QUOTE] No to super...:lol:
-
Monika doszło dziękujemy:) poprawione już nawet na 1 posicie:):):)
-
Taką wiadomość otrzymałem wczoraj od Pani Teresy i myślę,że trzeba się nad nią poważnie i szybko zastanowić.Z uwagi na to jaki jest stan finansów Pati nie stać nas na hotelik za 600 zł miesięcznie-tutaj koszty są o połowę tańsze. Myślę,że finanse Pati powinien przejąć ktoś od bernardynów z doświadczeniem...ale to tylko moje zdanie.Ja tego się nie podejmę z uwagi na gorący czas w pracy i problemy z netem w domu. Proszę o wypowiedzi na temat dalszego sposobu działania. "DOBRE RZECZY SIE DZIEJA. CIESZE SIĘ ŻE PATI MA SIE LEPIEJ I MOZE OPUŚCIĆ SZPITALIK. CZY MAJĄ DLA NIEJ SENSOWNE MIEJSCE W SENSOWNEJ CENIE? , JEŚLI PRZYSZPITALNY HOTELIK JEST DROGI, BO JEST, DEKLARACJE NIE GOTOWE (ZARAZ POPRACUJĘ NAD TYM) TO MOŻE ZAWIEZIEMY PATI DO TEGO RAJU JUŻ . BEDZIE PRAWDOPODOBNIE DUZO TANIEJ A WARUNKI NIE DO OPISANIA W TYM MIELCU. NIE WIEM GDZIE JEST pATI ALE GDZIE BY NIE BYŁA TO OPŁACA SIE JA ZAWIEŻC TAM. JEŚLI NIC NIE JEST DLA NIEJ ZORGANIZOWANE, A NAWET JESLI JEST NA KOSZTOWNYCH WARUNKACH TO SPRÓBUJE WYNEGOJOWAĆ CENĘ SPECJALNĄ ORAZ PŁATNOŚĆ CZĘŚCIOWA LUB Z DOŁU. ALE MUSZĘ TO WIEDZIEC SZYBKO, BO SZKODA MIEJSCA. ( MOŻE NAWET 10 PLN + KARMA NASZEGO WYBORU, W HURTOWNI MOŻNA WZIAC BĘDZIE SUPER), ALBO CIUT WIECEJ I KARMA NA MIEJSCU.MYSLE ŻE TO DOBRA OFERTA. TRZYMAM MIEJSCE ZAREZERWOWANE. MOGŁABY JECHAC NATYCHMIAST."
-
Dziś przelałem do Pati 200 zł..z Bazarków Livki będzie ok 140 zł..reszta od nas dla Dziewczynki Pati.:) Niestety to wszystko co możemy zrobić na ten moment
-
Pani Tereso jutro dogramy szczegóły...to jest naprawdę super propozycja
-
Dżok - w DOMU!!!! DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM!!!!!!!!!!
Nikus replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
No to powoli niech pakuje klamorki:):):) -
Miszka, Miszeńka, Kochany Rudasek - odeszła...
Nikus replied to kosu32's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
To się musi udać!!!!!! musi!!!!!:) -
Dżok - w DOMU!!!! DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM!!!!!!!!!!
Nikus replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
[quote name='obraczus87']Dziekuję wszystkim za stałe deklaracje!!! :loveu: Ale ja jestem okropna Ciotka i będę wszystkich męczyć jeśli chodzi o finanse :razz: znaczy juz nie Was :) teraz innych będe męczyć :evil_lol: bo tak jak w przypadku Zorki, tak i w przypadku Dżokusia - kasa musi byc na każdą sytuację.... wiem wiem, że okropna jestem ale cóż - takie życie :evil_lol:[/QUOTE] Ja ją znam...nic nie kłamie:) będzie męczyć to pewne:) -
Dżok - w DOMU!!!! DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM!!!!!!!!!!
Nikus replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
Natalijo 30 poszło właśnie na Twoje konto:):):) -
MAX - zwykły niezwykły pies. GROZI SCHRON!!! SZUKAMY MU DOMU!
Nikus replied to xmartix's topic in Już w nowym domu
no jestem....:) -
ok poszło na pełny adres:)
-
Dżok - w DOMU!!!! DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM!!!!!!!!!!
Nikus replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
to ja te 30 robię na deklarację stałą niech jedzie czym prędzej:) -
Dżok - w DOMU!!!! DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM!!!!!!!!!!
Nikus replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
Mam nadzieję,że na mojej się tu nie skończy:):) szukamy dalej,prawda? -
Dżok - w DOMU!!!! DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM!!!!!!!!!!
Nikus replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
No to się melduję na wątku:) wiem,że trochę późno...Na początek chciałbym zapronować 30 zł jednorazowo z opcją przejścia na stałą deklarację jak wyklaruje się moja sytuacja zawodowa po nowym roku:):) Jako,że i w transporcie się czasem udzielam więc ten problem postaram się rozwiązać jak będzie taka potrzeba sam lub razem z kimś kogo znam dobrze:):):) -
[quote name='firenka']Nic nie wpłaciłam bo nie mam nr konta a wadomości na priv nie moge otworzyć!!!![/QUOTE] ojejku a my piszemy i się martwimy co się dzieje:( Podaj maila to wyślę tam ten numer konta:):):)
-
Cześć Psinko.....pierwszy bazarek dla Ciebie Livka już rozliczyła szczegóły na pierwszym poście:):):)
-
Cześć Dziewczynko Pati....a na Twoim koncie więcej o 20 zł....dziękujemy Marzenie S z NK:):):):)
-
[quote name='sonikowa']Cudownie! Dla teakiego wielkiego, młodego psa mieszkanie w leśniczówce z aktywnym panem to najlepsze co mogło sie przydarzyć. I to prawdziwe mieszkanie, a nie kiblowanie przy budzie.. Gratulacje, Nikuś![/QUOTE] Gratulacje to chyba dla całej "ekipy Armaniego" jak ktoś nas już nazwał..Nikt na dogo nic sam nie zdziała...razem możemy wszystko:) To ja wam dziękuję:)