[quote name='Pipi']Ufff, to dobrze, ze wiadomosci lepsze. Chyba jednak warto zeby ktos sprawdzil jak sie miewa sunia.
Pakus biedny bez pileczki. Mysle, ze juz ja ma. Pozdrawiam Was cieplo.[/QUOTE]
Sama sie ucieszylam ale masz racje ktos musi sprawdzic , wizyta poadopcyjna plus nowe zdjecia bo nic nie mamy.
Pozdrowionka kochana Pipi.