Jump to content
Dogomania

mari23

Members
  • Posts

    20343
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    59

Everything posted by mari23

  1. dobrej nocy życzę Czarusiowi i wszystkim jego cioteczkom, wujaszkowi Cajusowi też, oczywiście! :)
  2. super i OK !!!:multi: Budyń wcale nie musi przytyć, wygląda wspaniale! no i... dba o linię!:cool3: Jakby przytył, to przy szarpnięciu smyczą jego pani fruwałaby w powietrzu :):evil_lol:
  3. [quote name='jola_li']Boże, jaki cudny!!! Na pewno znajdzie dom, tylko to wszystko trwa - czasami o wiele za długo... Ja ostatnio też zrobiłam pierwsze w życiu allegro dla suczki, którą znalazłam na Mazurach. Podpowiedziano mi, że tytuł powinien jak nabardziej zachęcać do zajrzenia, a więc tu może np. "Śliczny, kudłaty, przyjazny..." Sama nie wiem, ale w tym swoim (wykupiłam na 2 tygodnie) ciągle coś zmieniam ;-). W dobry los Brysia wierzę, bo jest mnóstwo ludzi, którzy uwielbiają takie pieski. Trzymam kciuki, żeby jak najszybciej Piesek spotkał Pana...[/QUOTE] dzięki ogromne!!!:loveu: zaraz zmienię tytuł :cool3: pisałam tak bardziej "na litość" ale może rzeczywiście trzeba bardziej "marketingowo" ;):)
  4. [quote name='xmartix']wie jak przekonać ludzi do siebie:D na płacz ich bierze :D[/QUOTE] mały, słodki spryciarz... prawie namówiłam koleżankę opowiadaniem, jaki jest śliczny i słodki...ale reakcja na widok Tropka była: " przecież on nie jest śliczny..." odnowiłam maluszkowi allegro, bo w czwartek sie skończyło
  5. [url]http://www.allegro.pl/item1004667112_przygarnij_brysia_pokocha_cie_calym_sercem.html[/url] zrobiłam mu właśnie allegro... tylko tyle potrafię na razie...
  6. [quote name='czerda']jak dzisiaj Topik? czy są jakieś wieści?[/QUOTE] Tropek wyleguje się na kanapie w baraku ! biega luzem, bo na uwięzi straszliwie "płacze"... polubili go tam wszyscy!
  7. no i mamy udowodnione, że to nie Budyń, a york zawinił! :):evil_lol:
  8. [quote name='taubi']Właśnie może osoba ktora zalozyla ten watek przeniosla by do pierwszego postu wszystko co jest u mnie i bysmy polaczyli te 2 watki a ja swoj zamkne bo jest tam mniej osob[/QUOTE] już skopiowałam i wkleiłam z 1 postu wszystko, jeśli coś jeszcze - piszcie... zaglądam tu codziennie, więc w miarę zmian i potrzeb będę oczywiście uaktualniać, bardzo chcę i postaram się pomóc Brysiowi i jego opiekunom dodam go też na swój profil na naszej-klasie - może tam się uda domek znaleźć...
  9. [quote name='czerda']takie miłe wiadomości , powodzenia[/QUOTE] i ja się cieszę bardzo, zdrowia i wspaniałego domku życzę chłopakowi, żeby poznał smak szczęścia !
  10. agi, nie poddawaj się, jesteś wspaniała! a yorki mają coś w sobie chyba... w dobrocińskiej umieralni wśród prawie setki psów jest maleńka, ruda sunieczka (w sobotę nareszcie trafi do mnie:loveu:)... po medialnym "szumie" znaleźli się ludzie, którym ruda bardzo się spodobała i chcieli ją adoptować...miałaby wspaniały dom, gdyby nie ... ich york, z którym przyszli... warknęła na niego... no i szansa na domek odpłynęła...:angryy: yorki są słodkie i śliczne, ale chyba ... wkurzają inne psy;)
  11. Właśnie odebrałam maila od pani Hanny i link do drugiego wątku - proszę o "zalecenia" co zrobić, żeby było dobrze
  12. zawsze tak samo wklejałam zdjęcia i były większe , spróbuję jeszcze raz:roll:
  13. a oto fotki z pierwszych chwil Hery w nowym - cudownym domku: [U][URL="http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=87f45ac028273b81"][IMG]http://images50.fotosik.pl/284/87f45ac028273b81m.jpg[/IMG][/URL][/U] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/5e230ba0c78422f7.html"][IMG]http://images40.fotosik.pl/279/5e230ba0c78422f7m.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/10c1a0efb7a02776.html"][IMG]http://images39.fotosik.pl/279/10c1a0efb7a02776m.jpg[/IMG][/URL] wielkie, ogromne dzięki za transport ! Jak dobrze, ze elisse i Jej niezawodny Grzegorz pomogli!!!!! niech te fotki i szczęście obu dziewczyn - Hery i Marysi - będą dla Was podziękowaniem!:loveu:
  14. "Buła" czyli Hera już w nowym domku!!! Jest cudowna - jej nowa pani pokochała ją od pierwszego wejrzenia (inaczej być nie mogło :)), oczywiście z wielką wzajemnością! Byłam przy powitaniu, z aparatem oczywiście :) a już po powrocie do domu - przed chwilka - dostałam taką wiadomość: Hera już się chyba zadomowiła, leży w pościeli, a wcześniej bawiła się piłeczką - na prośbę przynosi piłeczkę do ręki :) nowa pani Hery jest nią zachwycona! Kolejnej zmiany imienia nie będzie - zostanie Hera :cool3: przemili państwo z DT z żalem żegnali sunię, żeby dobrze się w nowym domku czuła - dostała wyposażenie,przyjechała z całą wyprawką: ponton, smycze, miski, nawet szampon i ręcznik :) a w domu czekało też mnóstwo nowiutkich "sprzętów", w tym... sami zobaczcie: [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/7a0a76cc985f8013.html"][IMG]http://images43.fotosik.pl/283/7a0a76cc985f8013m.jpg[/IMG][/URL] Oczywiście zostałam zaproszona nie tylko na wizytę poadopcyjną, ale na częste wizyty :)
  15. wiesz co, ZuziuM... zazdroszczę Ci tego hoteliku... ja mam tylko szóstkę i kotka-kalekę kiedyś opowiadałam kikou o swoim marzeniu - domu opieki dla starych, chorych piesków... okazało się, że marzenia mamy takie same, ale tylko kikou je zrealizowała... a z tym czesaniem to staruszki chyba tak mają - mój Charlie jest długowłosy, więc to konieczne - a on gryźć próbuje przy czesaniu, ale na szczęście nie bardzo ma czym ugryźć :)
  16. gizel pisala do mnie, ale tylko o suni nr 12, więc nic więcej nie wiem poza tym, że psy są w innych boksach...
  17. napisałam PW do pani Gabrysi, bo pytałam o małą sunieczkę, ale nie odpisała.... może chora...
  18. [quote name='Ladymonia0610']20zł -Miesieczna Deklaracja.[/QUOTE] Aniołeczku Ty mój!!!:loveu:
  19. poprosiłam o pomoc na naszej-klasie [url]http://nasza-klasa.pl/#profile/25521947/gallery/album/2/186[/url]
  20. dopiero teraz przeczytałam, że Misio znów w schronisku..... zaraz zabieram się za stosowanie rady amensalizm... szukam ratunku... zabierajmy go stamtąd już....
  21. [quote name='Bjuta']No to jest bezpieczny! I pewnie czuje się już całkiem "twój!"[/QUOTE] bezpieczny jest, ale "mój" byłby, jakby za moim ogrodzeniem biegał...:-( gdyby nie pewien pan, którego na dogo "Aniołem" niektórzy nazywają, bo pozwala mi mieć 6 psów, że o kocie bez łapki nie wspomnę...;) ...no więc, gdyby nie ten :angryy:"aniołeczek" - Tropek biegałby po moim, a nie kolejowym podwórku... i nie tylko Tropek, mała sunia z Dobrocina też... i jeszcze.... ech... nierealne marzenia...:-(
  22. sprawozdania są za 2007 i 2008, za rok 2009 jeszcze bilansu nie widziałam, więc co do ubiegłego roku - mogę tylko podzielić sie dobrą wieścią - zysk za rok 2008 wynosił 14.079,63zł, a na dzień 1 stycznia 2009 posiadane w kasie i na rachunkach środki pieniężne wynosiły: 25.602,35 złotych... dodając do tego wpływy z allegro, bazarków, a przede wszystkim 1% - rok 2009 nie powinien być kiepski finansowo i zakończyć się zadłużeniem... jednak z komentarzami poczekajmy na sprawozdanie za 2009 rok - termin zrobienia bilansu minął 31 marca, to jest organizacja pożytku publicznego i jej finanse są jawne mam nadzieję, że moja wypowiedź nie będzie potraktowana, jako "szkalowanie fundacji", bo nie taki jest jej cel, wręcz przeciwnie
  23. [quote name='anawa']Witam, jeszcze dziś wpłacę 20 zł...... :)[/QUOTE] ja właśnie przed chwilką taki sam przelew zrobiłam... może po wypłacie jeszcze coś dorzucę biedakowi...:loveu:
  24. [quote name='andegawenka']Ciotka zadeklarowana po uszy, ale już Cię wcześniej zapisałam biedaku...:-([/QUOTE] ja podobnie, ale właśnie zrobiłam przelew, jak obiecałam...
  25. on się nigdzie nie oddala, biega za człowiekiem, nie wychodzi poza ogrodzenie, a jak brama otwarta i wjeżdżają maszyny, czyli od 7 do 15 - to dla jego bezpieczeństwa uwiązują go przy budzie (do baraku wziąć nie mogą, bo nasza bezdomna kocia mama "w obronie" dzieci rzuca się na niewinną psinę:shake:
×
×
  • Create New...