-
Posts
20348 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
59
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mari23
-
Dwa tygodnie na ulicy - piękny Budyń znów szuka domu
mari23 replied to mari23's topic in Już w nowym domu
[quote name='agiojoj']Ale to chyba ma coś wspólnego z prądem :crazyeye:jak w krtani drży,to kopie czy coś takiego[/QUOTE] niestety tak, dlatego wciąż nie sprawiłam Misiowi takiego prezentu... to nie jest szkodliwe, ale jednak żal mi biedaka - tyle złego przeszedł... dlatego chyba jest taki nerwowy - ale szczekacz straszny, i głośny bardzo... -
Dwa tygodnie na ulicy - piękny Budyń znów szuka domu
mari23 replied to mari23's topic in Już w nowym domu
halti to nic strasznego, Budyń się chyba nie obrazi... :) czytałam, że najlepiej parę razy założyć to psu w domu, żeby się przyzwyczaił, a potem wyjść na spacer... ja zastanawiam się nad obrożą antyszczekową... mnie nie przeszkadza to straszliwe Misiowe hałasowanie, ale nie chciałabym, żeby sąsiedzi przestali lubić psy... ten mały łobuz nawet milczka Charliego szczekać nauczył! -
Czarek - czy kiedykolwiek zaufa jeszcze człowiekowi??
mari23 replied to OlaLola's topic in Już w nowym domu
dobrej nocy życzę Czarusiowi i wszystkim jego cioteczkom, wujaszkowi Cajusowi też, oczywiście! :) -
Dwa tygodnie na ulicy - piękny Budyń znów szuka domu
mari23 replied to mari23's topic in Już w nowym domu
super i OK !!!:multi: Budyń wcale nie musi przytyć, wygląda wspaniale! no i... dba o linię!:cool3: Jakby przytył, to przy szarpnięciu smyczą jego pani fruwałaby w powietrzu :):evil_lol: -
[quote name='jola_li']Boże, jaki cudny!!! Na pewno znajdzie dom, tylko to wszystko trwa - czasami o wiele za długo... Ja ostatnio też zrobiłam pierwsze w życiu allegro dla suczki, którą znalazłam na Mazurach. Podpowiedziano mi, że tytuł powinien jak nabardziej zachęcać do zajrzenia, a więc tu może np. "Śliczny, kudłaty, przyjazny..." Sama nie wiem, ale w tym swoim (wykupiłam na 2 tygodnie) ciągle coś zmieniam ;-). W dobry los Brysia wierzę, bo jest mnóstwo ludzi, którzy uwielbiają takie pieski. Trzymam kciuki, żeby jak najszybciej Piesek spotkał Pana...[/QUOTE] dzięki ogromne!!!:loveu: zaraz zmienię tytuł :cool3: pisałam tak bardziej "na litość" ale może rzeczywiście trzeba bardziej "marketingowo" ;):)
-
Mały już u dobrych ludzi - pojechał do domku, Tropek ma dom !!!
mari23 replied to mari23's topic in Już w nowym domu
[quote name='xmartix']wie jak przekonać ludzi do siebie:D na płacz ich bierze :D[/QUOTE] mały, słodki spryciarz... prawie namówiłam koleżankę opowiadaniem, jaki jest śliczny i słodki...ale reakcja na widok Tropka była: " przecież on nie jest śliczny..." odnowiłam maluszkowi allegro, bo w czwartek sie skończyło -
Mały już u dobrych ludzi - pojechał do domku, Tropek ma dom !!!
mari23 replied to mari23's topic in Już w nowym domu
[quote name='czerda']jak dzisiaj Topik? czy są jakieś wieści?[/QUOTE] Tropek wyleguje się na kanapie w baraku ! biega luzem, bo na uwięzi straszliwie "płacze"... polubili go tam wszyscy! -
Dwa tygodnie na ulicy - piękny Budyń znów szuka domu
mari23 replied to mari23's topic in Już w nowym domu
no i mamy udowodnione, że to nie Budyń, a york zawinił! :):evil_lol: -
[quote name='taubi']Właśnie może osoba ktora zalozyla ten watek przeniosla by do pierwszego postu wszystko co jest u mnie i bysmy polaczyli te 2 watki a ja swoj zamkne bo jest tam mniej osob[/QUOTE] już skopiowałam i wkleiłam z 1 postu wszystko, jeśli coś jeszcze - piszcie... zaglądam tu codziennie, więc w miarę zmian i potrzeb będę oczywiście uaktualniać, bardzo chcę i postaram się pomóc Brysiowi i jego opiekunom dodam go też na swój profil na naszej-klasie - może tam się uda domek znaleźć...
-
[quote name='czerda']takie miłe wiadomości , powodzenia[/QUOTE] i ja się cieszę bardzo, zdrowia i wspaniałego domku życzę chłopakowi, żeby poznał smak szczęścia !
-
Dwa tygodnie na ulicy - piękny Budyń znów szuka domu
mari23 replied to mari23's topic in Już w nowym domu
agi, nie poddawaj się, jesteś wspaniała! a yorki mają coś w sobie chyba... w dobrocińskiej umieralni wśród prawie setki psów jest maleńka, ruda sunieczka (w sobotę nareszcie trafi do mnie:loveu:)... po medialnym "szumie" znaleźli się ludzie, którym ruda bardzo się spodobała i chcieli ją adoptować...miałaby wspaniały dom, gdyby nie ... ich york, z którym przyszli... warknęła na niego... no i szansa na domek odpłynęła...:angryy: yorki są słodkie i śliczne, ale chyba ... wkurzają inne psy;) -
zawsze tak samo wklejałam zdjęcia i były większe , spróbuję jeszcze raz:roll:
-
a oto fotki z pierwszych chwil Hery w nowym - cudownym domku: [U][URL="http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=87f45ac028273b81"][IMG]http://images50.fotosik.pl/284/87f45ac028273b81m.jpg[/IMG][/URL][/U] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/5e230ba0c78422f7.html"][IMG]http://images40.fotosik.pl/279/5e230ba0c78422f7m.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/10c1a0efb7a02776.html"][IMG]http://images39.fotosik.pl/279/10c1a0efb7a02776m.jpg[/IMG][/URL] wielkie, ogromne dzięki za transport ! Jak dobrze, ze elisse i Jej niezawodny Grzegorz pomogli!!!!! niech te fotki i szczęście obu dziewczyn - Hery i Marysi - będą dla Was podziękowaniem!:loveu:
-
"Buła" czyli Hera już w nowym domku!!! Jest cudowna - jej nowa pani pokochała ją od pierwszego wejrzenia (inaczej być nie mogło :)), oczywiście z wielką wzajemnością! Byłam przy powitaniu, z aparatem oczywiście :) a już po powrocie do domu - przed chwilka - dostałam taką wiadomość: Hera już się chyba zadomowiła, leży w pościeli, a wcześniej bawiła się piłeczką - na prośbę przynosi piłeczkę do ręki :) nowa pani Hery jest nią zachwycona! Kolejnej zmiany imienia nie będzie - zostanie Hera :cool3: przemili państwo z DT z żalem żegnali sunię, żeby dobrze się w nowym domku czuła - dostała wyposażenie,przyjechała z całą wyprawką: ponton, smycze, miski, nawet szampon i ręcznik :) a w domu czekało też mnóstwo nowiutkich "sprzętów", w tym... sami zobaczcie: [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/7a0a76cc985f8013.html"][IMG]http://images43.fotosik.pl/283/7a0a76cc985f8013m.jpg[/IMG][/URL] Oczywiście zostałam zaproszona nie tylko na wizytę poadopcyjną, ale na częste wizyty :)
-
bardzo stare Gabi! nasza babuleńka odeszła :-( [*]
mari23 replied to Mysia_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
wiesz co, ZuziuM... zazdroszczę Ci tego hoteliku... ja mam tylko szóstkę i kotka-kalekę kiedyś opowiadałam kikou o swoim marzeniu - domu opieki dla starych, chorych piesków... okazało się, że marzenia mamy takie same, ale tylko kikou je zrealizowała... a z tym czesaniem to staruszki chyba tak mają - mój Charlie jest długowłosy, więc to konieczne - a on gryźć próbuje przy czesaniu, ale na szczęście nie bardzo ma czym ugryźć :) -
gizel pisala do mnie, ale tylko o suni nr 12, więc nic więcej nie wiem poza tym, że psy są w innych boksach...
-
napisałam PW do pani Gabrysi, bo pytałam o małą sunieczkę, ale nie odpisała.... może chora...
-
Pogryziony Miso w DS .Pani TERESO dziekujemy z całego serca :-)
mari23 replied to AGA35's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ladymonia0610']20zł -Miesieczna Deklaracja.[/QUOTE] Aniołeczku Ty mój!!!:loveu: -
Pogryziony Miso w DS .Pani TERESO dziekujemy z całego serca :-)
mari23 replied to AGA35's topic in Już w nowym domu
poprosiłam o pomoc na naszej-klasie [url]http://nasza-klasa.pl/#profile/25521947/gallery/album/2/186[/url] -
Pogryziony Miso w DS .Pani TERESO dziekujemy z całego serca :-)
mari23 replied to AGA35's topic in Już w nowym domu
dopiero teraz przeczytałam, że Misio znów w schronisku..... zaraz zabieram się za stosowanie rady amensalizm... szukam ratunku... zabierajmy go stamtąd już....