[quote name='mgie']Ciocia Piromanka zapomniała o Maksiu ? : ([/QUOTE]
Nie, nie zapomniała.... Pamiętam i nawet miałam nadzieję, że dzisiaj uda mi się go poogłaszać, ale okazało się że nagle pacjentów mi się naschodziło i muszę się robotą zająć...
Na dogo z doskoku - po 5 min i praca... Itd...