[quote name='bazylowa'][CENTER]
[/COLOR][/SIZE][/B][B][U]wpłaty na konto:[/U][/B]
Pani Asia K. z Kędzierzyna -100zł
pietrucha204 - 25zł
PIROMANKA - 10zł
Kari - 30zł
Mita - 30zł
Mal. z owczarkowego forum - 50zł
Betka - 60zł
????? - 100zł
????? - 15zł
????? - 50zł
Magda K z Kędzierzyna - 50zł
Kasia R z Nysy - 50zł
Kiki i Czaki z Forum ON - 50zł
Wioletat - 60zł
JOLANTA11 - 100zł
Kiki i Czaki z Forum ON - 50zł
Beata J - 65zł
Anna C - 50zł
Justyna B -90zł
Asiaczek - 20zł
Wiedźma - 90zł
Adilol - 50zł
Kika i Czaki - 100zł
zlotowcy - 277,5zł
----------------------------------------
[COLOR=Red] 1552,5zł[/COLOR]
[/QUOTE]
MI wyszedł wynik [B][COLOR="#ff0000"]1572,50 zł[/COLOR][/B]
Reszta obliczeń się zgadza, więc stan Szarika powinin wynieść [B][U][COLOR="#006400"]30zł.[/COLOR][/U][/B]