Nie ma powodu do obaw, skoro powiedzieli, ze poczekają. A dzieci też niech się uczą cierpliwości i tego, że często nie możemy mieć wszystkiego czego chcemy OD RAZU. Trzymam kciuki.
Masakra u Orkana! Dziewczyny, wysyłajcie PW do wszystkich po kolei. Z prosbą o deklaracje lub jednorazowe wplaty.
jakby każdy wpłacił choć po 5 zł to by wystarczyło.
Następny.... Tak bardzo chciałabym pomóc tym najstarszym najbardziej potrzebującym.
Co mogę zrobić.....? Do domu wszystkich nie zabiorę, mogę pooglaszać jedynie.
Fajnie. Bardzo dobrze, że odwlekl się o miesiąc, ale niestety nie zniknął....
Wtek bardzo dobrze sie rozkręcił na początku, było pełno ludzi, ale ter-az niestety pustki... nawet finansowe.
Czy wszyscy deklarowicze wywiąują się ze zobowiązań?