Jump to content
Dogomania

Piromanka

Members
  • Posts

    5503
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Piromanka

  1. Oj..... Niedobrze..... Co tu zrobić....???!!
  2. Zapraszam na bazarek dla jednego z tomaszowskich psów, a mianowicie Kory: [url]http://www.dogomania.pl/threads/185223-Dla-pięknej-KOBIETY!-Ubrania-buty-biżuteria-do-20.05-godz.-21.00?p=14641316#post14641316[/url]
  3. Allegro jest. To jeszcze teraz ogłoszenia.
  4. [quote name='Ingrid44']Czy byl jakis odzew? Pytam z ciekawosci bo ostatnio wogole nie ma odzewu z ogloszen na necie .[/QUOTE] Niestety to prawda. Jak idą aopcje tych psiaków? Z gazet?
  5. Dziewczyny, nie denerwujcie się. Wątek dopiero od wczoraj chyba. Zbieranie kasy troche jednak trwa....
  6. Które dwa pieski jeszcze znalazły domy? Chętnie poogłaszam Fradka, ale czy będą jeszcze jakieś o nim informacje?
  7. [quote name='Moria']Dziękujemy pieniązki doszły.[/QUOTE] Dziękuję za informację.
  8. Na wiosnę i lato zawsze pojawia się więcej bezdomniaków, bo ludzie na wywczasy wyjeżdżają i trzeba jakoś pozbyć sie niepotrzebnego "balastu"... :-(
  9. Ledwie jeden psiak od Pani Iwony wyadoptowany, jak na jego miejsce jest kolejny...... Ach....
  10. Nie poddawać się i ogłoszenia cały czas dodawać! ;-)
  11. [quote name='Vlk']no ja tak jak pisałam mam fanty na bazarek dla nich ale ktoś inny by musiał bazarek poprowadzić (ja za rzadko tutaj mam czas bywać). Na pw bym poprosiła maila, to wtedy podeślę zdjęcia (ale dopiero w poniedziałek, bo właśnie wyjeżdżam)[/QUOTE] Prześlij zdjęcia, opisy i proponowane ceny wywoławcze to poprowadzę bazarek. [COLOR="#0000ff"][email protected][/COLOR]
  12. No i kolejna psia historia zakończona happy endem. Gratuluję i zyczę szczęścia na nowej drodze życia.
  13. Dorku kochany, witaj psiaku!
  14. Ja też mam takie wrażenie. Adopcje ostatnio jakby stanęły w miejscu.
  15. Ciotki, zrobiłam dla Frędzelki ogłoszenia. Wybór domu należy do Was.
  16. Ciocia polubek zwitała na wątek, więc będzie cała gama przeróżnych banerów do wyboru! Dzięki!!!!
  17. zaproponowałyści panu innego psa, takiego który nadawałby się da tego człowieka?
  18. A są jakieś nowe zdjęcia do ogłoszeń? Te się już chyba opatrzyły i nikt nie dzwoni.
  19. Widziałam na różnych portalach, że Filemon ma sporo nwych ogłoszeń. Super! Oby poskutkowało! Trzymam kciuki!
  20. Imię bardzo do niej pasuje ;-) Pies w typie PON powinien szybko znaleźć dom. Trzeba ja pooglaszać, nie ma sensu czekać.
  21. Zapraszamy na składanie deklaracji i wpłaty jednorazowe.
  22. [quote name='Mysia_']Zebo wypad do domu![/QUOTE] Innej opcji nie przyjmuję... ;-)
  23. [quote name='mru']lista wpłat, było ciężko i za bardzo nic nowego nie ma :/ czekam na daty i na imie i nazwisko osoby, od której jest ostatnia wpłata 20 - Piotr C. 15 - Anna K. 10 - Agata L. 20 - Sylwia B. 10 - Katarzyna R. 10 -[/QUOTE] A może to moja wpłata? Anna R. Było wyraźnie napisane w przelewie. Nie rozumiem tych rozliczeń... jakiś analfabeta tam siedzi czy jak...? ;-)
×
×
  • Create New...