Jump to content
Dogomania

Piromanka

Members
  • Posts

    5503
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Piromanka

  1. Dziś termin przelewu za hotel Kladki. Zaraz robię przelew.
  2. [quote name='marlenka']czekamy na wiesci , wizyta juz chyba sie odbywa . Mam przeczucie ze Popek opuści jutro Boguszyce i nigdy tam nie wróci ..[/QUOTE] I masz dobre przeczucie!!!! Byłam na wizycie - nie mam żadnych zastrzeżeń! Niech się Popek pakuje!
  3. [quote name='mgie']Piromanka wie o ''tajnej misji'' ;) ?[/QUOTE] Wie ;-) Zresztą misja nie musi być tajna, bo córeczka pojechała do koleżanki i nie będzie jej w domu w tym czasie kiedy ja będę. Trzymajcie kciuki, to już dzisiaj!
  4. Podnoszę!!!!!!!!!!!!
  5. [quote name='ania_sami']Wlasnie rozmawialam z Mariuszem bo to do niego numery i nie bylo ani jednego telefonu. (pracuje nad przyjaciolka zeby go wziela bo idealnie by do niej pasowal)[/QUOTE] Pracuj, pracuj! Taki pies to cudo!
  6. [quote name='bumel']Koosiek, super plakat:-) Wyślesz mi na maila plik w wordzie? Trzeba koniecznie rozpocząć akcję plakatową![/QUOTE] Mój TŻ ma taką pracę, że jeździ po warszawie. Wydrukowałam trochę plakatów i dałam mu do rozwieszenia. Więc akcja platakowania na Pradze rozpoczęta ;-)
  7. [quote name='Dogo07']Przepraszam za offa, zapraszamy na bazarek 14-letniego ślepka: [URL="http://www.dogomania.185408-14-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-dla-14-letniego-Misia-Yogi-kt%C3%B3ry-dzieli-si%C4%99-skarbami-z-koleg%C4%85-%29-%2820.05%29"]http://www.dogomania.pl/threads/1854...29-%2820.05%29[/URL].[/QUOTE] Link niestety nie działa.
  8. Jaką mam śliczną, kolorową piłeczkę!!!!
  9. Marysiu, bardzo dziękujemy za przekazanie na rzecz Kładki spadku po Brutusie! Jesteś kochana!!!
  10. Bazarek gotowy: [url]http://www.dogomania.pl/threads/185437-Ubrania-puzzle-ksi%C4%85%C5%BCki-kosmetyk-zaproszenia-do-25.05-godz.-21.00?p=14662972#post14662972[/url] Dziekujemy lilo!!!!!!!
  11. Tak, Kładce przydałyby się ładniejsze zdjęcia!!!!
  12. Ekstra plakat!!!!!!!!!! Super!!!!!!!!!!!
  13. [quote name='AgusiaP']To trzymam mocnoooo kciuki. Mam nadzieje, że Kładzia znajdzie swój kochający domek[/QUOTE] Byłoby CUDOWNIE!!!!!
  14. Rozwiesiła Flipowi trochę plakatów.
  15. Podniosę czarnuszka pięknego!
  16. Czy coś się zmieniło w sprawach adopcyjnych Osy?
×
×
  • Create New...