[quote name='bumel']Koosiek, super plakat:-) Wyślesz mi na maila plik w wordzie? Trzeba koniecznie rozpocząć akcję plakatową![/QUOTE]
Mój TŻ ma taką pracę, że jeździ po warszawie.
Wydrukowałam trochę plakatów i dałam mu do rozwieszenia. Więc akcja platakowania na Pradze rozpoczęta ;-)