-
Posts
5503 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Piromanka
-
MAAASA ONKÓW W OSTROWI - prosimy o pomoc w ogłoszeniach!
Piromanka replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
[quote name='idusiek']oneczki czekają zdjecia wstawie jak się nauczę:/ Dzowniła do mnie pani w sobotę w sprawie Amigo, miała przyjechac w poniedziałek i ...nie przyjechała. pisał tez pewien pan maile i mial po niego przyjechac i tez sie nie odezwal więcej :([/QUOTE] W sprawie Amigo to ten pan, o którym myslę? Jesli nie umiesz, to moge wstawić zdjęcia. Przeslij na adres:c [email][email protected][/email] -
Najwspanialszy Pierocik :) 8-letnie cudo ZOSTAJE U PIROMANKI :)
Piromanka replied to siekowa's topic in Już w nowym domu
Niestety nie mam dobrych wieści. Wczoraj wieczorem pojechałam z Misiem do kliniki. Miał przez 1,5 dnia problemy z chodzeniem. Zrobiliśmy mu szereg badań. M.in. RTG i badanie krwi. Co się okazało? - ogromne zwyrodnienia kregosłupa (szczególnie w części piersiowej) - zaawansowana dysplazja - podejrzenie guza śledziony Dzisiaj przed momentem zadzwonił do mnie lekarz, że już są wyniki krwi. Wykazało, że ma zatruty organizm. Od kleszcza (kilka miesięcy temu przeszedł babeszjozę). Muszę z nim dzisiaj pojechać, żeby podał mu odtrutkę, bo od tego zatrucia ma taką wielką śledzionę. Wczoraj podczas badań trzeba mu było podać środek usypiający, bo za żadne skarby nie dał się prześwietlić. Dotkliwie pogryzł nawet mojego TŻta tymi swoimi połamanymi zębami... Przywieźliśmy go do domu i leżał przykryty kocem i wybudzał się. A ja nie mogłam przestać płakać. Lekarz powiedział, ze Misio powoli się kończy niestety.... Musi dostawać do końca antybiotyki oraz leki przeciwbólowe. Dzisiaj jeszcze dostanie jakieś recepty na podstawie wyników krwi... Jestem zdruzgotana... -
Miniaturka jamnika ma domek i 13-letnia mamusie-szczesciarz
Piromanka replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
No fajnie trafił nasz rudasek! Oby więcej psiaków znajdowało takie domki. -
[quote name='marlenka']Moze powiedziec publicznie wszystkim że to on znalazł szczeniaki i że zgłosił je wetowi , MTF może potwierdzić że dzwoniła do gminy i nie było z kim rozmawiać , ja mogę wziac biling za telefon ile razy po ile minut dzwoniłam do nich . Toz mi odpisał żeby wystosowac pismo do wójta i do nich tylko ja za bardzo nie wiem jak to napisać . Moge Ci wysłać na PW treść tego maila i może pomyślisz przez wekend , moze coś wspólnymi siłami zdziałamy pojedyńczo trudno .[/QUOTE] przeslij na [email][email protected][/email] Moze sprobowac cos sklecic, tylko co ma byc terscia tego listu? Ps. Pamietasz masza ostatnia rozmowa tel.? Mowilam Ci o moim Misiu... Wczoraj przeszedl szereg badań. RTG, badanie krwi itp. Okazalo sie, ze: - ogromne zwyrodnienia kregoslupa -zaawansowana dysplazja -guz sledziony Dzisiaj bedą wyniki krwi i okaze sie co jeszcze do kompletu...
-
Ojejku.... Jak ja to rozumiem.... Wczoraj bylam ze swoim osobistym psem Misiem w klinice. Zrobilismy RTG i badanie krwi. Okazalo sie, ze: -Ogromne zwyrodnienie kręgosłupa, -Zaawansowana dysplazja, -guz sledziony... Dzis bedą wyniki kwi i okaze sie, co jeszcze.... jestem zdruzgotana....
-
Młoda suczka z Grójca - całe życie bezdomna, DT=DS :)
Piromanka replied to Dada M's topic in Już w nowym domu
Drugie pytanie: jaka jest cena obrazu-aniola? Wejdź prosze na bazarek [url]http://www.dogomania.pl/threads/173977-Bombki-choinkowe-decoupage-na-KawAE-do-29-11-godz-23-59/page2[/url] -
Młoda suczka z Grójca - całe życie bezdomna, DT=DS :)
Piromanka replied to Dada M's topic in Już w nowym domu
Dada, jest pytanie na bazarku. Z czego są te bombki? Chodzi o to czy się nie potłuką w transporcie...? -
Wiem, ze to jest watek Pyzy i nie powinnam tu tego pisać... ale muszę to z siebie wyrzucić... Byłam dziś z moim Misiem u weta. Od 1,5 dnia ma problem z chodzeniem i przewraca się. Znalazłam dobrą klinikę ze świetnym specjalistą. Zrobiliśmy mu RTG i pobranie kwi. Okazalo się, ze Miś na ogromne zwyrodnienia w całym kregoslupie, szczególnie w odcinku piersiowym. Ma takze zaawansowaną dysplazję w prawym stawie biodrowym oraz guz śledziony.... Leży teraz przykryty kocem i wybudza sie z narkozy. Jestem zdruzgotana i chyba nie mam juz siły dzisiaj na dogo... Musze się polożyć...
-
Dziki Kibic w schronisku byłby bez szans. Teraz dziekuje. Ma dom :).
Piromanka replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
Megii, i co z ta panię z Warszawy? Rozmawialas z nią? -
Nugat - Wreszcie ma dom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Piromanka replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
Wiewióra na kolanach przesiaduje ciągle, no...! -
No to super. Jak będą zdjęcia to trzeba by napisać nowy tekst do ogłoszeń i zaczynamy drugą wielką akcję ogłoszeniową.
-
Brańsk- śliczny mix saarloosa wilczaka! Wolter ma dom!
Piromanka replied to Moniskaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='jamor']co do zdjec , to prosze najpierw załatwic troche słońca u Prezesa na górze. własnie przed chwila odpisałem na 1 meila z zapytaniem o Pks-a. Pytała Ola,skąd , nie wiem.[/QUOTE] No to czekamy informacji. -
[quote name='__Lara']TO już w domku!!! :D Chciałam tylko zauważyć, że nie wiem czy jest dobre podawanie psu kurzych łapek... potem zostają szpikulce, jak po kurczaku, które są bardzo niebezpieczne dla psa.[/QUOTE] Nie. Tylko w przypadku kości gotowanych, pieczonych, smażonych i w ogóle przetwarzanych. Kości surowe podczas gryzienia nie "rozpadają" się na szpikulce i inne ostre krawędzie tak jak pieczone.
-
Młoda suczka z Grójca - całe życie bezdomna, DT=DS :)
Piromanka replied to Dada M's topic in Już w nowym domu
[U][B]Bazarek gotowy:[/B][/U] [url]http://www.dogomania.pl/threads/173977-Bombki-choinkowe-decoupage-na-KawAE-do-29-11-godz-23-59?p=13532899#post13532899[/url] -
Młoda suczka z Grójca - całe życie bezdomna, DT=DS :)
Piromanka replied to Dada M's topic in Już w nowym domu
[quote name='marlenka']A jeśli już mowa bazarkach to zapraszam na bazarek na szczepienia Nugacika [url]http://www.dogomania.pl/threads/173485-Kartki-A-wiateczne-na-Nugacika-do-24-11-do-godz-23-59[/url][/QUOTE] Nie mam specjalnie komu kartek wysyłać....A szkoda, bo ładne są. Ps. Najlepszy jest drugi post...