Jump to content
Dogomania

marra

Members
  • Posts

    5037
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by marra

  1. Faktycznie urosła dosyć sporo, i grubasek się zrobił ładny, wygląda jakby nie miala uszu :D słodziuchna ;)
  2. Hej Birunia, do góry malutka !
  3. Cieszę się ale szkoda trochę że będzie sam w tym domku, bez psiaków. Oby z nudów nie robił sobie krzywdy.
  4. o matko Ewelinka ja o tej porze przewracam się na drugi bok a Ty Zafirkowe wieści czytasz ;)
  5. Wszyscy kładziemy duży nacisk na te spacery, ale jest wiele innych czynników które powodują że pies jest szczęśliwy czy nie, no bo co z tego że np. pies łańcuchowy jest spuszczany kilka razy dziennie, chodzi na spacery a potem nie dostaje jedzenia czy musi wejśc do mokrej często na wsiach !bez podłogi! budy, lub pies blokowy, nakolankowiec który siedzi przywiązany do kaloryfera lub nigdy nie odwiedził weterynarza i zmaga się z jakimiś tam swoimi dolegliwościami których nikt nie widzi. Nie mówię że tak jest zawsze ale bywa...
  6. Bardzo mi przykro :( [*], jeżeli dasz radę to napisz coś więcej, co to było ?
  7. Wizyta domowa jak najszybciej !!!! Daj znać co z psiakiem :(
  8. I dokladnie o to w tym wszystkim chodzi, o podejście człowieka do psa, zrozumieniu jego potrzeb a ich potrzebą napewno nie jest spędzanie całego życia na łańcuchu czy różowe ubranka i czapeczki ;/
  9. A czy Alpen idzie do domu gdzie są psi przyjaciele ?
  10. Cudna Birka :loveu:
  11. Ciekawe czy akcja przyniesie jakieś zmiany...:) trzymam kciuki za to, najbardziej oczywiście rozwalił mnie Pan który mówił do swojej małżonki całkiem poważnie: " o zobacz, a tam są dzieci do adopcji" wskazując oczywiście na Nadzieję bawiącą się z kotami w klatce :D
  12. [quote name='__Lara']ooo, i co? marra, działasz w schronie w Zabrzu? :)[/QUOTE] szczerze, to nawet nie widziałam żeby ktoś oglądał zdjęcia Klarci :( ale może czegoś nie przyóważylam :) poczekajmy troche może akurat ktoś zadzwoni :) jestem dobrej myśli. Akurat nie działam w Zabrzańskim schronie, wstyd się przyznać ale brak czasu :( a skąd pytanie ? Ty działasz ?
  13. No własnie ejszcze nic :( ale dajmy im trochę czasu, może się uda ;)
  14. Reksio już wykastrowany ! pewni Państwo interesuja sie nim bardzo mocno, chcą go zabrać :D więc są duże szanse na szczęśliwe zakończenie :)
  15. Podniosę wątek bo nic jeszcze nie wiem :(
  16. Może dziś ktoś wypatrzy na akcji w Platanie słodziaka ?
  17. [quote name='paulinken']Zamówiłam :)[/QUOTE] Dziękujemy ! :* Dziś akcja w Platanie może ktoś wypatrzy Klarę na zdjęciach :(
  18. Hmm szczerze powiem że nie mam pojęcia jak to jest z tym kupnem allegro ale będziemy wdzięczni :D
  19. [quote name='paulinken']Klarcia nadal bez domku? Ma ogłoszenia,allegro?[/QUOTE] Niestet nadal :( Klara ma ogłoszenia które robiła Lara, tylko musi je odnowić bo niestety ani widu ani słychu o domku :(
  20. Słodziuchna jesteś Birka :) taki miziaaaak z niej :D mam wrażenie że nie kontroluje swojego ogona bo tak fajnie nim macha we wszystkie strony ;) jakby był za ciężki :D
  21. Alpi pokaż się naaam :D
  22. Reksio łobuzuje a jakże ! :) jeszcze nic konkretnego nie wiem w sprawie...no wiadomo jakiej(nie będziemy zapeszać) ale jak tylko Formica da znać co i jak, szybciutko napiszę :)
×
×
  • Create New...