Jump to content
Dogomania

marra

Members
  • Posts

    5037
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by marra

  1. Ja za to nie przepadam za yorkami, i to dlatego że ludzie zrobili z nich "sztuczne" lalki. Gdyby nie to, że gwiazdeczki uberają je w jakieś beznadziejne ubranka czy czapeczki to byłby to wspaniałe psy, jednak przez mentalność takich ludzi to mnie odrzuca od yorków. Strasznie mi szkoda tych naubieranych psów, pozujących i z budami jak królewski zamek, to musi byc dla nich koszmar. Jabym dorwała takiego właściciela ooo to byśmy porozmawiali ;/ a co do labków to nigdy nie miałam z nimi doświadczenia jako takiego ale nie uważam że mają świńskie ryje i są spasione, choc niektóre są, ale jak dbasz tak masz. Ludzie wychodzą z założenia że labki to takie kizi mizi dla dzieci, ale cóż, trzeba conieco poczytać na temat psa którego chcemy zakupić.
  2. [quote name='Mamuśka_3']:evil_lol: takie są najukochańsze :D[/QUOTE] To jest rasa "Los kundelos" :D [quote name='Nat - Mare']Nie, nie śpię. Mało tego, nie pozwalam wejśc mu na piętro. Moja złośliwośc? Ależ skądże, chcę uniknąc problemów na przyszłośc. Pies ma swoje miejsce na dole :)[/QUOTE] Taka dyscyplina też jest dobra, popieram to aczkolwiek sama nie mam tyle silnej woli żeby podobnie zadziałać :)
  3. Może i trochę krzywdząca ale można przymknąć oko i uznać że to żart ;) sama mam kundelka i rzeczywiście jest dosyć rozgadany :D w wysokiej trawie to i nawet go nie widać;)
  4. Lilyeth co za słodziak !! :) Dziunia wejdź tu : [URL="http://www.dogomania.pl/threads/176362-Jak-wstawi%C4%87-zdj%C4%99cia-na-nowej-dogomanii"]http://www.dogomania.pl/threads/176362-Jak-wstawi%C4%87-zdj%C4%99cia-na-nowej-dogomanii[/URL] ja się tak nauczyłam :)
  5. Wiemy wiemy ale dziękujemy:) Maksi została przedstawiona w tym wątku ale chyba jednak jej się nie poszczęściło, chociaż była brana pod uwagę.
  6. o matko ! aanka jak się poryczałam przy Twoim wpisie :(
  7. I jeszcze raz ! a może ktoś czasem podrzuci wątek Maksi i Reksia z mojej sygnaturki ?:(
  8. oo tak ciepelko ciepełko :D MagdaH u mnie w rodzinie też są "przypadki" które wychowują się w sterylnych warunkach, to najgorsze dla dziecka co może być. Dziecko zakaszle ? oo to nie pójdzie do szkoły bo się przeziębi, nie glaszcz pieska bo jest brudny a rączki umyj bo przechodziłeś obok pieska. A moja suka to dziś znowu w nocy mnie opuściła ale juz wiem dlaczego, poprostu czuła że sika pod siebie i nie mogła nad tym zapanować, wolała nasiusiać u siebie niż u mnie :(
  9. Dzięki Martens :) Koszmaria a z tym tunelem to co potem, jest tunel iiii... ?:) Pies zna podstawowe komendy, teraz jest na etapie oduczania się skakania po ludziach z radości bo doprowadza nas to do szału. Ten Jumper to jest fajna sprawa, dla moich psów też, chociaż z drugiej strony moja suka to już wogóle się rozwydrzy, i tak siedzi caly czas przy szafce ze smakami i czeka aż jej dam, jest grubym żarłokiem i nie wiem czy to dobry pomysł jeszcze ją dokarmiać pasztecikami :D z kolei dla mojego ONka podwórkowca mogłaby być fajna zabawa o ile tego nie przegryzie i nie zje razem z gumą. Osobiście mnie obrzydzają jakieś świńskie uszy czy co gorsza penisy ! kiedyś nawet bylam w zoologicznym i już chciałam kupić ale patrze...a to takie z włosami było:crazyeye::crazyeye: więc juz było pozamiatane, kupilam kostkę i szybko zwialam:evil_lol:
  10. Hmm Martens jeśli można wiedzieć to ile kosztował ten z Trixie i gdzie kupić ? Ponawiam pytanie Koszmarii jakie jeszcze mogą być zabawki dla zabicia czasu podczas nieobecności ludzia :D
  11. Mieliśmy kiedyś w domu Onka własnie z zadem obniżonym ale nie do tego stopnia ! to jest gruba przesada takie przerasowienie. Nasz pies miał prostatę, pod koniec strasznie ciągnął za sobą tył. Widok straszny :( Obniżony zad ok, bo to jakby znak szczególny tej rasy ale bez przesady. Za to teraz mam Onka bez takiego tylka :D Oto mój "wystawowy" , "przerasowiony" Dżok :D [IMG]http://i51.tinypic.com/okx00y.jpg[/IMG] [IMG]http://i54.tinypic.com/15ppfds.jpg[/IMG] [IMG]http://i51.tinypic.com/2hdy8ts.jpg[/IMG]
  12. A moja sucz dziś w nocy poszła sobie, poprostu, ładnie mnie utuliła do snu i zwyczajnie sobie poszła :D co za mały niewdzięcznik:loveu: oo tak sierść na pościeli w czasie linienia nie jest fajna, ale z drugiej strony skąd pies ma wiedzieć że dziś może wejść na łóżko a jutro nie bo się leni, dlatego ja przymykam trochę na to oko :evil_lol:
  13. ooo kong fajna sprawa, i dla moich psów bardzo ciekawe, w ramach nudy, są w każdym sklepiej zoologicznym ?
  14. [SIZE=3]Oj oj nie zobacze jak to wygląda, w pracy mam zablokowane allegro :( to proszę o wpisanie tylko : [/SIZE] [SIZE=3][/SIZE] [SIZE=3]Dane Fundacji i Kontakt[/SIZE] [B][SIZE=3]Fundacja Pomocy Zwierzętom Bezdomnym "Szara Przystań"[/SIZE][/B] [SIZE=3]KRS : 0000288303[/SIZE] [SIZE=3]NIP: 648-264-54-76[/SIZE] [SIZE=3] [/SIZE] [SIZE=3] [/SIZE] [SIZE=3]IV od. PKO BP SA w Zabrzu 27 1020 2401 0000 0202 0240 5868[/SIZE] [SIZE=3] [/SIZE] [SIZE=3] [/SIZE] [SIZE=3] [/SIZE] [SIZE=3]Telefon kontaktowy: 502311695[/SIZE] [SIZE=3]GG: 6540278[/SIZE] [SIZE=3]E-mail:[/SIZE][EMAIL="[email protected]"][SIZE=3][COLOR=#4444ff][email protected][/COLOR][/SIZE][/EMAIL]
  15. [SIZE=3]Dane Fundacji i Kontakt [B]Fundacja Pomocy Zwierzętom Bezdomnym "Szara Przystań"[/B][/SIZE] [SIZE=3]KRS : 0000288303[/SIZE] [SIZE=3]NIP: 648-264-54-76[/SIZE] [SIZE=3]IV od. PKO BP SA w Zabrzu 27 1020 2401 0000 0202 0240 5868[/SIZE] [SIZE=3][B]Adres korespondencyjny:[/B][/SIZE] [SIZE=3]Zabrze , 41-800[/SIZE] [SIZE=3]Ul. E. Czogały 9[/SIZE] [SIZE=3]Telefon kontaktowy: 502311695[/SIZE] [SIZE=3]GG: 6540278[/SIZE] [SIZE=3]E-mail:[/SIZE][EMAIL="[email protected]"][SIZE=3][COLOR=#4444ff][email protected][/COLOR][/SIZE][/EMAIL] ide zmienić tytuł ;) paulinken :*
  16. chip z GPSem a to ciekawe, nie słyszałam o czymś takim jeszcze, chipa to on ma napewno. O tym co napisałaś warto pomyśleć, tor agility odpada bo niestety nikt tam nie ma czasu na takie coś. a możesz coś więcej napisac na temat kongów ? co to jest ? a w piasku to rozumie jakieś smaczki zakopać ?
  17. [quote name='lilk_a']do allegro potrzebne mi dane kontaktowe :)[/QUOTE] Są w pierwszym poście :)
×
×
  • Create New...