Jump to content
Dogomania

marra

Members
  • Posts

    5037
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by marra

  1. Wspaniale !! :)
  2. Tak po mojemu to racja żeby nie izolować, od samego początku pracować w całym stadzie.
  3. o matko, a to jadalne jest?
  4. Witajcie :) przede wszystkim ogromnie się cieszę że psiaki poznały lepsze życie, ciekawa jestem czy się rozmnażały w kojcu...czy suka jest wysterylizowana ? przepraszam nie bardzo mam czas prześledzić cały wątek.
  5. nic nic nic :( cisza.
  6. Cieszę się że Birka już w nowym domku :) trzymam kciuki żeby zaadoptowała kociaki, nie mam doświadczenia w przyjaźniach psio-kocich więc nic nie poradzę ale wierzę że będzie dobrze :)
  7. [URL]http://www.photoblog.pl/xfundacjaszaraprzystan/[/URL]
  8. Nikt cie nie podrzucił malutka jak mnie nie było nawet :(
  9. Wspaniale wiadomości !! bardzo się cieszę, jestem pewna że Kubuś wyjdzie z tego, tyle przeżył to i to przeżyje. Jest pod opieką wspaniałych lekarzy, również bardzo sobie cenię tę klinikę i wbrew pozorom nie jest aż tak droga jak na taaaaką klinikę :) będzie dobrze :) Niestety, coś dziwnego dzieje się w naszej okolicy z psami, teraz wiszą ogłoszenia bokserki którą ktoś ukradł...
  10. Witajcie ! wrzucę zaraz malucha na photobloga z prośbą o pomoc, może ktoś dorzuci grosik. Ja również przeleję coś na konto fundacji. Halbina kiedy egzamin ?
  11. Witajcie, jestem na zaproszenie, cudna psinka, chudzinka taka pewnie dopiero poznaje co to zabawa, kąpiel itd. :(
  12. Pewnie że jest sens ! Dziękujemy Paulinken :D
  13. hmmm może nie tyle w lesie siedzi ale może w jakimś zacisznym miejscu ? nie wiadomo co o tym myśleć, w jakiej okolicy Kubuś mieszka ?
  14. [quote name='halbina']Maksi, Ty jeszcze tutaj?...[/QUOTE] niestety...coś nie ma szczęścia dziewucha :(
  15. [quote name='lilk_a']Klara ma 5 obserwujących na allegro, jeszcze ktoś się odezwie , na pewno :)[/QUOTE] Oooo to teraz moja nadzieja jeszcze się zwiększyła :)
  16. [quote name='paulinken']Ale skąd się wziął? :)[/QUOTE] hehe aha :D domek się wziął z ogłoszeń :D
  17. [quote name='Pocahontas'] Co do kultury-wypowiadam się tak jak przystało na człowieka w porąbanym lecz wolnym kraju.Jeśli nie przepadam za małymi psami to nie.Jeśli ktoś nie lubi husky-bardzo dobrze.będzie ich mniej w schroniskach a ja będę mieć mniej zmartwień gdzie im szukać domów.ale to że nie lubię małych psów nie oznacza że im nie pomogę.wina leży po stronie właścicieli takich psów a nie ich samych.Znam Westa który jest przemiłym,cichym i nie namolnym psem i go lubię.bo jest wychowany.i mój pies też go lubi.[/QUOTE] Nie przepadasz za małymi psami ok, ale inni przepadają więc nie nazywaj je "gównami", inni nie przepadają za husky ? ok ale nikt nie nazywa ich "gównami" o zgrozo ! to działa w dwie strony... Rozumie że każdy mały pies która ma jaki kolwiek problem jest przez Ciebie i Twojego psa nielubiany ? preferujecie tylko dobrze wychowane i inteligetne "gówna"?
  18. [quote name='paulinken']Superowo! A skąd ten domek? :)[/QUOTE] Domek z Katowic :) bardzo się ciesze :)
  19. Niestety Pan się nie odzywa, dziwne trochę ale jeszcze nie tracę nadzieji, może się uda ;)
  20. Biedna malutka :( wesprzę Cię chociaż dobrym słowem, bo teraz będzie jyuż lepiej :)
×
×
  • Create New...