Jump to content
Dogomania

Ghanima

Members
  • Posts

    1181
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ghanima

  1. Zostaje 120zł i Misiek może jechać na tymczas :cool3: narazie na 1 miesiąc... Ghanima więc zostało 120zł do opłacenia :) Wstrzymajmy się narazie z tymi wpłatami, bo może akurat ktoś zakocha się w Miśku :D :D :D[/quote] Dzięki za oświecenie w temacie :lol: Pieniążki mogę przelać od razu, ale chyba masz rację, rozsądniej poczekać - Misiulek taka słodka Ciapa, może ktoś się zakocha od pierwszego wejrzenia??? OBY!!! Będę śledzić wątek, ale gdybym na dłużej zniknęła, a pieniążki były potrzebne to piszcie na priv od razu - powiadominenia mi przychodza na mail, więc od razu mogę zareagować ;)
  2. Maleństwo, trzymam za ciebie kciuki i winduje do góry! :lol:
  3. [quote name='bico']wrzuciłam go tam, choć z Miśka taki bernardyn, że:evil_lol::evil_lol: mogę jednorazowo dla Miśka dać 50 zł, a potem podtrzymuję swą deklarację stałą na 30 zł... Boże, wyciągnijmy do z tego schronu:placz: [B]KTO JESZCZE POMOŻE MIŚKOWI??????????[/B][/quote] Ja pomogę :razz: Mam tylko prośbę do bardziej zorientowanych w tej kwestii - podliczcie, ile brakuje, o ile to nie idzie w tysiące złotych, to brakującą resztę pieniążków mogę wpłacić od razu. Misiu - Ciaptaczku :loveu: trzym się!
  4. Oho, to teraz trzymamy kciuki już pełnoetatowo ;) I czekamy na wieści
  5. Barry, czas się pokazać ludziskom o poranku :cool3: Hopsaj wyżej!
  6. Gosiapk, dzięki za wsparcie przy diecie, przydaje się bardzo, Reksiulkowi tez pewnie potrzebne :lol: Zatem trzymaj się Reksiulku-Dzióbulku!
  7. Misiu, wyjeżdżam na weekend, trzymaj się, Pysiaczku, na dwa dni z góry mizianko przesyłam! :calus:
  8. Ojojojoj, Ituś, jakie ty masz piękne uszęta... :loveu: Trzymaj się chłopie! A Cioteczki też niech się trzymają, bo przy tych zdjęciach itp. to na pewno tracicie wiecej energii niż Ituś, nasz pies z turbo-doładowniem :lol:
  9. Dzięki za dane do przelewu, przelewik poszedł, Funieczce trochę konto podreperuje ;)
  10. Aha, i taką mam jeszcze prośbę o adres Osoby (najlepiej na pirv), na której konto można wpłacać pieniążki - w moim banku przelew bez tego nie pójdzie :roll:
  11. Witajcie, bigosik mnie zwerbowała, pomogę, ile będę mogła. Na forum jestem nowa, nieobeznana z zasadami robienia cegiełek, ogłoszeń itp., ale finansowo mogę pomóc. Wygląda tez na to, że pieniążki najbardziej potrzebne... A sunia cud, miód i orzeszki! :lol:
  12. [quote name='diuna_wro']Jesteście bezlitosne:diabloti: Ituś wymiziany i wyspacerkowany osobiście przeze mnie, ale rąk mi już nie starczyło, by zrobić foty. Jutro będę przymiarkę do wózka robić i miziać, będzie Ulv do pomocy to obfocę. Szczeka gałgan mały jak najęty. Na wszystko! Po powrocie ze spaceru raz do michy z wodą, raz do królika i drze się, znów do michy i do klatki z gołębiami hau hau. [B]Awanturnik[/B]:loveu: A wracając spaceru zapiera się jak osioł. Mało, mało, cały dzień by siedział. Już ja go wymęczę jak będzie miał wózek:mad:!!![/quote] Itka roznosi energia, jak będzie miał wózek, to dopiero pokaże, na co go stać :lol: A wózek to chyba trzeba będzie z turbo doładowaniem? ;)
  13. Bigosik, potrzebujesz po prostu terapii od Barrusia! Tylko to cię może postawić ekspresowo na nogi! ;) Widzę, że Barry'emu szykuje się koleżanka? Fiu, fiu, dziewczynę dostanie, w dodatku pora właściwa, bo wiosna :cool3: Oj, będzie się działo! :evil_lol:
  14. Przelew puściłam w sobotę, dzisiaj pieniążki powinny już być :lol: Przypominam, że czekam na zdjęcia dokumentujące fakt miziania :cool3: Zdjęć nie odpuszczę :mad:
  15. Oj, Reksiulku, to my razem na diecie wiosennej ;) Trzymaj się chłopie, ciotce też ciężko bywa z tą dietą :placz:
  16. Allegro superzaste, tylko czemu tam jest napisane "nie jestem piękny"????? Misio jest pies niepospolitej urody, dla koneserów, ot co ;) Misiu, buzi w kinol, choć podobno zakichany jest aktualnie :lol:
  17. Rano była jeszcze nadzieja... Pozostaje nam wierzyć, że tak jest dla Pumeczki lepiej :-( Wszystkim Cioteczkom, które włożyły tyle trudu, aby Pumce żyło się lepiej i chciały jej dać szansę na nowe życie, dziękuje. Nie starałyście się na darmo, Pumka na pewno dzięki Wam miała przebłyski szczęścia w swoim codziennym schroniskowym życiu, a to już bardzo dużo. Mojego pierwszego pieska choroba też zabrała mi w tydzień... Ciężko się żegnać, ale pożegnanie nie oznacza zapomnienia.
  18. Oho, to dzisiaj zamiast sprzątania trzymam kciuki :evil_lol:
  19. Barruś, wirtualny spacerek: :Dog_run: i od razu jedziemy w górę i pokazujemy swą urodę :cool3:
  20. Oho, coś tak cicho u ciebie, Pieseczku... No to na spacerek popołudniowy: :Dog_run: i hopsamy wyżej :cool3:
  21. Nie wiem, co pisać... Boję się o Pumeczkę po prostu... Pumko, to okropne, ze wiosna coraz piękniejsza, jakby było wspaniale, gdybyś ze swoim Ktosiem mogła iść na spacerek, żeby twoje biedne ślipka mogły się wiosną nacieszyć... :placz:
  22. [quote name='diuna_wro']Leki już kupiłam, wszystkie o których pisała Ewa, poza tymi do iniekcji. Diunko, to ja bym chciała, zgodnie z obietnicą, przelew puścić, tylko nr konta mi podaj :razz: [SIZE=2](w Berberis szczerze mówiąc średnio wierzę, jest homeopatyczny i farmaceuci z mojej rodziny twierdzą, że żadne badania nie dowodzą ich działania, w tym skuteczności)[/SIZE] Ja jestem fanką homeopatycznych leków. Z wielu opresji zdrowotnych mnie wyciągnęły, świetnie się nadają dla zwierząt, bo nie można przy nich przyjmować żadnych używek, a w przypadku zwierzaków ten problem odpada ;) Wiem, że dowodów na ich skuteczność brak, ale ja i moi znajomi jesteśmy żywym dowodem na to, że działają, pomimo że podchodziłam do nich z ogromnym sceptycyzmem i nieufnością. Jednak nad podawaniem z innym lekiem bym się zastanowiła - homeopatów z reguły nie łączy się z innymi lekami, chyba że tez z homeopatycznymi... No to czekam na konta :lol:
  23. Misiu, spacerek w środku dnia: :Dog_run: Trzymaj się, Ciotki są z Tobą ;)
  24. Czy to jest dobra wstępna diagnoza? Ten kłopot to, rozumiem, coś w kwestii złego funkcjonowania trzustki, a nie nowotwór?
  25. Dzięki za szacunek kosztów, Diuno! Brakuje 1004 zł, to ja mogę dać połowę: starczy na leki plus "przegląd techniczny" ;) plus (ewentualnie, skoro jest tez opcja za free) kastracja, a to co zostanie rozdysponujesz jak uznasz za stosowne - im więcej zostanie, tym więcej na DT będzie :cool3: To tylko poproszę nr konta na pirv. I zeznania pisemne przynajmniej dwóch świadków, że Itek wymiziany w mym imieniu został :loveu:
×
×
  • Create New...