Jump to content
Dogomania

Siamensis

Members
  • Posts

    369
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Siamensis

  1. karmiłam przez jakiś czas Nutro Choicem...rewelacji nie stwierdziłam. Zobaczcie jeszcze kto to produkuje......
  2. myśl,myśl niedowiarku... pozdrowionka i mizianko dla psiaków!
  3. dziekuję,a kolorek to się cały czas zmienia ;-)
  4. kupiłam najpierw w Evabie w Tychach, trochę hm ... rzadkie...potem miałam oryginał(powiedzmy,że w prezencie dostałam) a teraz w hodowli Z kojca Coli kupiłam,bo brakło. Obecnie tylko Matllas nam został i pewnie jeszcze długo nam sie przyda. Próbowałam szamponu Herbala dla szczeniaków,odżywki Protein Treatment. Jedno i drugie bardzo dobre. Jakbym miała mozliwośc zakupu oryginalnego szamponu to nadal byśmy Herbala używali. Włos nie obciazony,nie poplątany,miekki. Polecam.
  5. ja kupiłam jako "laik" i uważam,że hodowca super,mimo,że nie miałam doświadczenia ani nikogo,kto by miał shih wystawowego. szukałam i szukałam i opłacało się poczekać. a pies jaki jest można obejrzeć w galerii. nie przejmowac się tylko dzwonić i wypytywac o szczegóły. powodzenia.
  6. [U][IMG]http://i49.tinypic.com2irp1d3.jpg[/IMG][IMG]http://i49.tinypic.com/2irp1d3.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/24zd8wg.jpg[/IMG] [/U]Kielce 2009
  7. śliczny, widzieliśmy na żywo :-)
  8. STOSUJE ,STOSUJE EFEKTY BARDZO DOBRE. Teraz mamy też inne,ale do lasera jestesmy przywiązani :-)
  9. [quote name='Agucha']Jestem na etapie zmiany karmy dla swojej shih... Przeszukuję net od jakiegoś czasu - czarna magia ;/ Wynalazłam Acanę: [URL]http://www.krakvet.pl/acana-adult-small-breed-75kg-p-12786.html[/URL] Poproszę o opinie ;) Przemawia do mnie i cena i skład, jednak nie wiem jak jest w rzeczywistości :)[/QUOTE] My jestesmy na Acanie od 8 mies. baaardzo zadowoleni jesteśmy. Dodatki sa różne,bo Karatek jest odkurzacz,ogólnie pozytyw.Pobiła eukanubę i royala :-) ale uwaga,ciężko przestawic na nią psa wychowanego na drobiu,to tak z racji znajomych ,którzy próbowali.
  10. potwierdzenia nie ma...w spisie jesteśmy ;-)
  11. jasne,nie ma sprawy,napiszę nr gg na pw
  12. antystatyk z Vellusa - rewelka...nie znalazłam lepszego a i pies od zapachu nie ucieka :-)
  13. Siamensis

    Lolka

    Slicznotka ;-)
  14. ja jeszcze o jednym wiem.....;-))
  15. tłumów to chyba nie będzie.....
  16. mój cały czas je juniora z dorosłym,ale akurat nie RC, je wszystko co tylko z michy nie ucieka :-) ale bez rzucania na miskę...
  17. ja nic nie wiem niestety.....
  18. miałby ktos transport dla jednej osoby z małym psiakiem????
  19. ma ktoś zdjęcia collaczków? HANDSOME BOY Ko-To-Ra CWC Res.Cacib:multi:
  20. oj,kawałek...ale Karat zawsze pierwszy do auta....:multi::multi:
  21. to do zobaczenia Zik-Zaczku...:loveu:
  22. [quote name='Bettylion']Do mnie przyszło tak kilka dni po zgłoszeniu, poczekaj albo zadzwon.[/QUOTE] no to spotkanie miłe będzie:multi: fajna stronka,pozdrawiamy;)
  23. nas też potwierdzili...:multi:
  24. my też jeszcze nie...
  25. [IMG]http://i38.tinypic.com/33xvdk5.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...