[quote name='Bettylion']No to ma śliczne kolorki :loveu: Wiesz Kasiej ja też jeszcze wielu rzeczy nie wiem o wystawach bo jestem początkująca byłam dopiero na 5 :razz: od czerwca licząc, ale powiem Ci, że mnie to wciągnęło. I można poznać wielu fajnych ludzi i oczywiście podziwiać ich wspaniałe psy :lol: Ja traktuje wystawy na luzie, nie tak jak hodowcy, którzy są źli jeżeli psiaczek niczego nie zajmie, czy nie wygra dla mnie jest to odskocznia od rzeczywistości.:lol:[/QUOTE]
my też początkujący...i ciągle nowego się czegoś uczymy...próbować trzeba...powodzenia:multi: