Jump to content
Dogomania

Siamensis

Members
  • Posts

    369
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Siamensis

  1. [quote name='EwikB']Rasę w obydwa dni wygrał nasz polski Breaking , czyli [B]LE-VENDOSK WAFER BREAKING NEWS[/B] . dodatkowo w pierwszy dzien był BOG II za przepieknym fińskim Lhasa[/QUOTE] Wafer jak zawsze piękny...:multi::multi::multi::multi::multi: GRATULACJE!!!!
  2. [quote name='Orinoko']Moje uwielbaja czerwona papryke i kalarepke jedza tez jablko,winogrona ,brzoskwinie,kiwi.Nie pogardzily tez rzodkiewka. Jeju a moze ja mam swinki morskie a nie shih-tzu.[/QUOTE] ..hm to ja w takim razie mam "kudłaty odkurzacz...":lol:
  3. [quote name='Bettylion']No to ma śliczne kolorki :loveu: Wiesz Kasiej ja też jeszcze wielu rzeczy nie wiem o wystawach bo jestem początkująca byłam dopiero na 5 :razz: od czerwca licząc, ale powiem Ci, że mnie to wciągnęło. I można poznać wielu fajnych ludzi i oczywiście podziwiać ich wspaniałe psy :lol: Ja traktuje wystawy na luzie, nie tak jak hodowcy, którzy są źli jeżeli psiaczek niczego nie zajmie, czy nie wygra dla mnie jest to odskocznia od rzeczywistości.:lol:[/QUOTE] my też początkujący...i ciągle nowego się czegoś uczymy...próbować trzeba...powodzenia:multi:
  4. :multi:piesio śliczny,wszystkiego dobrego życzymy;)
  5. oj,śliczny..... pomyśl o odżywce....;)
  6. śliczniusi :lol::lol::lol:wszystkiego dobrego:lol:
  7. my dostalismy eukanubę...ale jemy co innego;)
  8. Gratulki !!!!:multi::multi::multi:
  9. żeby włosy nie zawijały się w koło i nie wyrywały tym samym...;)tak w skrócie...;)
  10. bez kulek ,ale z opiłowanymi "na okrągło"długimi igłami...np.z 1 all system,mają w amberhousie...;)
  11. superowy przystojniak:lol: a jak ten czas leci....;)
  12. hm...dziwne....:crazyeye:
  13. [quote name='kasiej']Wiesz w Pumilo też tak jest :) każdy dobry hodowca powinien taki być, ja wolałam w Toruniu, bo bliżej, ale nie było szczeniaków[/quote] to kiedy Ty dzwoniłaś,że szczeniaków nie mieli ??? Aguś to znaczy,że jak na podłodze rozłożysz to dobrze dywanik udaje... :-)) Mój nawet czasem na wycieraczkę awansuje...
  14. mój miał 3 mies.jak go wzięłam i jest super:multi::multi::multi: przyzwyczajony do zabiegów pielęgnacyjnych i pijący z poidła;)poza tym właściciele są na forach shitzakowych można poczytac a i na stronie hodowli widać ,że kontakt hodowcy z właścicielami jest....
  15. i dobrze,że tak jest;) a na szczeniaczki czasem czekać trzeba ;):lol:
  16. Pani nie jest średnio miła,Pani jest ogromnym autorytetem i nie oddaje psa każdemu kto dzwoni;) mam pieska z Acte i nie zamieniłabym hodowcy na żadnego innego;) zawsze ma czas żeby poradzic i pomóc,nawet jak to jest 22.00....też w pierwszym momencie miałam "kubeł zimnej wody jak dzwoniłam" ale potem zadzwoniłam jeszcze raz,powiedziałam jakiego pieska chce...itd.itp... pomagają i radzą i uczą nawet jak się człowiek 50 razy o to samo pyta:lol::lol::lol: GORĄCO POLECAM!!:multi::multi:
  17. [IMG]http://i35.tinypic.com/264qkv5.jpg[/IMG]my tez...pierwszy raz w młodziakach:multi: nie mamy doświadczenia więc jezdziliśmy w szczeniakach.... 5 razy....i było fajnie;) dla piesia mam na myśli...
  18. a gdzie mieszkasz ????? poszukaj na necie,na pewno jest jakaś dyżurująca lecznica....a Twój wet nie może dać Ci namiaru...??? przecież oni "wszyscy" się znają...
  19. :multi:witam,a jak się nazywacie,znaczy pieseczek..?:lol:
  20. papiloty spokojnie można zacząć zakładać dopiero jak włosy zaczną sięgać do ziemi....:roll:
  21. Siamensis

    Shitzaczki

    super,że mamy tak piękne psiaki:lol: jeszcze raz gratulki !!!!
  22. taki urok maluchów:evil_lol::evil_lol::evil_lol: mój ma 9 mies. i dalej uważa,że najlepszy czas na mizianie i przytulanie to 5 rano....:roll::evil_lol:.......:loveu: i jak tu nie kochać....:multi:
  23. Siamensis

    Shitzaczki

    Gratulacje!!!:multi::multi::multi:
  24. z hery chwalimy wybielajacy...służy do mycia łap po błotnych spacerach i preparat do wybielania śladów pod oczami,ale też w zasadzie stosowany okazjonalnie może dlatego nie ma podrażnień,ale fajnie rozjaśnia,reszta ewentualnie potrzebnych kosmetyków nie sprawdza się ...:cool3: ale jeszcze są łagodniejsze kosmetyki Dr.Lucy...mamy sporą grupę osób,które je używają i są bardzo zadowolone
  25. [quote name='pierozek_monika']i ja już mam numerek, a nie mam jeszcze zapłacone :oops: (przez chorobę drugiego psa - no i przez to nawet nie wiem, czy w końcu pojadę).[/quote] o i znowu Sosnowiec:multi::multi::multi: może się poznamy....:lol: mam nadzieje,że piesek szybko wróci do zdrowia:lol:
×
×
  • Create New...