Mars to wczesniejszy Masterfood, wiec niestety jest jak jest,chociaz skład jagnieciny dosyc wysoki. U nas po prostu włos zaczął robic sie nieciekawy to ucieklismy z tej karmy. Co nie znaczy,że innemu psiakowi tez ma byc zle. Próbowalismy tez acany dla szczeniaków z kura i łososiem,tez nie bardzo, najlepiej nam na pacyfice i grasslandzie z przewaga pacyfiki jednak.