Jump to content
Dogomania

Siamensis

Members
  • Posts

    369
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Siamensis

  1. dzisiaj doszło potwierdzenie..:lol: i nr 3175....:crazyeye:
  2. zależy ile chcesz wydać na kosmetyki,bo nie czarujmy się tanio nie jest;) my od jakiegoś czasu na Vellusie...po prostu super....:multi::multi::multi:przerabialiśmy i Here i parę innych...;)
  3. [quote name='maga18']na trawie albo na bieżni - Wrocław nie dysponuje halą[/quote] dobre pytanie! my też tam pierwszy raz....oby nie lało...:roll: a już myślałam,że bez namiotu się obędzie:cool3:
  4. [IMG]http://i32.tinypic.com/xc4nt.jpg[/IMG] [IMG]http://i27.tinypic.com/2qxm4jr.jpg[/IMG] [IMG]http://i30.tinypic.com/igdfso.jpg[/IMG] [IMG]http://i32.tinypic.com/20posvt.jpg[/IMG]
  5. hm...a dlaczego chcesz właśnie akurat tą szczotkę?
  6. hm...1040 mamy my.....:evil_lol:
  7. oj Yanni,boczysz się na mnie czy jak? :lol: pytałam gdzie swoja Damę wystawiał będziesz to cisza...Pan Kruczek będzie to fakt!!! Fajnie bo sędzia sympatyczny:multi:,ale chcieliśmy do kogoś innego teraz...:roll: Potwierdzenie dzisiaj dotarło:lol:
  8. mamy,mamy...."Krucze" myśli....:eviltong:
  9. my też....:evil_lol:
  10. my również dołączamy się do życzeń:lol:
  11. Z panią Agatą z Pumilo rozmawiałam tylko raz,miła,kompetentna i dbająca o pieski Pani.:multi: przeciez mają galerię na dogo....;) Za Toruniem Ad Acte:multi:,w Zakopanem Solarisavis.
  12. witamy w krainie gremlinków...:multi::multi::multi:;)
  13. jak ten czas leci...ostatni w szczeniorkach....:loveu:
  14. jak na dworze zeżre padlinę albo nie wiadomo co to fiołkami będzie pachnieć..??:evil_lol: każdy musi sam wybrac co woli;)
  15. no.....:multi:
  16. Siamensis

    Shitzaczki

    :multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi:
  17. Yanni,a następny występ Twojej Piękności gdzie??;)
  18. ważne,że kochany;);) i śliczny;);)
  19. cóż nie wiem,bo nie wczytuję się specjalnie,ale skoro tak twierdzisz...:crazyeye: mój obecny pies wcina żwacze jagnięce,trzy poprzednie też dostawały,oczywiście w rozsądnych ilościach....;) jak ktoś nie chce nie musi podawać,proszą o pomoc to piszę co myslę,zresztą jak doświadczenie pokazuje nie tylko na moich psach działa,nawet wtedy gdy mamy lekkie wariacje jelitowe,tylko muszą być suszone naturalnie bez ulepszaczy...;);)
  20. a to ci dopiero teoria....:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  21. spróbować naturalnych żwaczy suszonych,albo tabletek Rumen tabs i uczyc ,że zbierac nie wolno...:multi:powodzenia;)
  22. a na przykład z katalogu wystawowego....:evil_lol::evil_lol::evil_lol: (GOL DEN MERI EROS COSA NOSTRA)a pooglądać można na stronie hodowli...;)
  23. mój psiak ważony ok miesiąc temu...7mies,7kg....:evil_lol:
  24. oj Yanni daleko,nie daleko...widziałeś tatusia Karata?....nie wiem co Ci się podoba,ale mnie bardzo....;)
  25. jaki przystojniak...:multi::multi::multi:
×
×
  • Create New...