Jump to content
Dogomania

Siamensis

Members
  • Posts

    369
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Siamensis

  1. a na żywo...to dopiero CUDEŃKO!!!!!;)
  2. ale jesteś przystojny.."kuzynie":multi:
  3. ...aaa.....ha.......:oops::oops::oops: dzięki:roll:
  4. będzie okazja,żeby się poznać:lol:
  5. Karat zimy nie widział jeszcze,ale przed deszczem się już chronimy(a i po deszczu po ogrodzie można hasać),ale 15 lat temu miałam pinczerka i też w ubrankach biegał.. [url]http://i43.tinypic.com/2eyex79.jpg[/url]
  6. tylko problem w tym,że społeczeństwo jest dość odporne na wiedzę...czasem człowiek powtarza 10 razy w kółko to samo...i nic....:angryy: napisałam osobny temat,ale zapytam jeszcze raz może znacie: [url]www.tibetan-stars.de?[/url]
  7. znacie tą hodowle.. [url]www.tibetan-stars.de?[/url]
  8. Siamensis

    wymioty

    życzę szybkiego powrotu do zdrówka;)
  9. sąsiad,sąsiad...i to nawet nie daleko...tylko coś spotkać się nie możemy....:roll: mam nadzieję,że tych śmiesznych kolorów na grzbiecie to się złoty zrobi...:lol:
  10. a je mam inne pytanko,z gatunku dziwnych....jak zrobić odstęp między fotkami??:placz: wiem,że to śmieszne,ale powiedzcie....:oops:
  11. [url]http://i43.tinypic.com/10e4ny0.jpg[/url]
  12. a to właśnie mój łobuziak....jest coraz starszy,coraz bardziej kudłaty i....coraz bardziej kochany.. [URL]http://i42.tinypic.com/2drxi4o.jpg[/URL] zamyślony.... [URL]http://i44.tinypic.com/2e1enpd.jpg[/URL] z "ciocią".. [URL]http://i44.tinypic.com/1humtv.jpg[/URL] dywanik... [IMG]http://i42.tinypic.com/dzwnyr.jpg[/IMG]
  13. ja Was osobiście nie znam,ale psiaka na wystawie widziałam,piękniusi!!! pozdrawiam;)
  14. ..hm..to ja właśnie za 4 dni nad morze....z jednym ,wielkim psem.....(5kg) i co my zrobimy? tata z dziećmi na plaże a mama przed plażą.....ze psem ;-)) (no bo piesa jest moja)....:eviltong:
  15. Siamensis

    wymioty

    sama nie mam takiego problemu,ale kilka lat temu moja babcia miała ze swoim pieskiem,jeśli dobrze pamiętam była to sprawa" wątrobowa"
  16. ..tak jeszcze nie próbowaliśmy....:evil_lol:
  17. a chętnie,chętnie;)
  18. dzięki za pomoc techniczną;) Madziu...
  19. [IMG]http://i40.tinypic.com/2djqxop.jpg[/IMG] to mój maluch...nareszcie nam się udało zdjątko wkleić...:multi:
  20. wiem,że to nie ten temat,ale jeśli coś jeszcze o nim wiesz napisz...ja nic nie znalazłam a jadę do niego do Ustronia;)
  21. Yanni a w czym pierzesz pieska jeśli można zapytać?:evil_lol:
  22. spróbuj powoli jakąś z rybą,np:acana pacifica,zapach średni,ale ludziska sobie chwalą,nie ma kurczaka i zbóż,acana grassland to jagnięcina i ryba też bez zbóż,bento krone też ma jagnięcinę,ale nie pamiętam jak z kurczakiem,pro plan też na łososiu...eukanuba ma jagnięcine dla małych ras....;) aha Nutram też ma jagnięcinę...powodzenia...:lol:
  23. niestety w dzisiejszych czasach ludzie zapominają,że są odpowiedzialni za los zwierząt.....więc nie ma się co spodziewać litości i poświęcenia dla bliznich...gratuluję postawy i życzę Wam wszystkiego naj:lol: u mnie w domu tym razem nie piesek poratowany z opresji a fretka....;) pieski są dwa póki co...
  24. Śliczniusia!;)
  25. bo to prawda,u nas zębiska już potężne...:eviltong:
×
×
  • Create New...