moja listopadowa wyslana:)Uff...mam nadzieje,ze wreszcie dojdzie do Ani:)MIalam wcześniej bledny SWIFT podany.Grudniowa wysle na dniach...A za Donalda trzymam nieustannie kciuki....mam przeczucie,ze będzie dobrze:))
o kurcze co za wiesci....wklejam link do fajnej stronki-wizyty przed i poadopcyjne:
[URL]https://www.facebook.com/#!/groups/248063215268893/?fref=ts[/URL]
oj oby...martwie sie bo wyslalm na ten sam numer konta grosik dla pannic co na Donalda...i mam nadzieje,ze mi sie nie cofnie....okazuje sie,ze teraz Ocelotku jak mi przeslalas numer Donalda to jest zupelnie inny Swift......
kurcze no nie wiem co jest grane...po raz drugi pieniadze wrocily mi na konto...Ciociu Ocelot przyslij mi prosze jeszcze raz numer konta z ibanem i swiftem............