-
Posts
6745 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Kajusza
-
[B]W dniach 7-8 XII 2013 organizujemy weekend szkoleniowy w Gorzowie Wlkp. [/B]Będzie miał charakter teoretyczno-praktyczny. Główne punkty na których się skupimy to posłuszeństwo. motywacja, a przede wszystkim relacja i budowanie wzajemnego szacunku i zaufania. Osoby wstępnie chętne mają już jakieś doświadczenia szkoleniowe, więc zapewne zaczniemy od praktyki, by przejść do teorii. Przewiduje dużo ćwiczeń dla samych przewodników psów, związanych z empatia, zaufaniem, relacją. Scenariusz w dużej mierze powstanie w oparciu o zapotr...zebowanie chętnych. Jesteśmy na etapie szukania również pomieszczenia, sali, w której będziemy mogli popracować trochę bez obaw o zamarznięcie:)No i urozmaici nam to możliwości ćwiczeń. Weekend stanowi spójną całość, więc byłoby dobrze, gdybyście mogli uczestniczyć w całości zajęć. Wolnych miejsc z psami: 12 koszt uczestnictwa z psem: 200 zł obserwator: 130 zł formularz zgłoszeniowy: [URL]https://docs.google.com/forms/d/1WVwpZyyUyyeBGevcSaSasjD0ryNfQS8gDWRFxXr0n9s/viewform[/URL][B] wydarzenie na fb -[/B] [URL]https://www.facebook.com/events/752775171402989/?fref=ts[/URL] Do ceny trzeba będzie prawdopodobnie doliczyć koszty wynajmu sali. Zakładamy, nie przekroczą one 30 zł od osoby, ale komfort pracy poprawi nam niezwykle [B]Wszelkie pytania można zgłaszać na maila [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] (Magda), tel. 600-741-035 (Ania-Kajusza) [/B]
-
BLUSIA (dawniej Gandzia) za tęczowym mostem [*]
Kajusza replied to Kajusza's topic in Już w nowym domu
[I][B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/249043-rękodzieło-dla-Blusi-do-30-11-godz-21-00?p=21589906#post21589906"]BAZAREK, serdecznie zapraszam [/URL][/B][/I][quote name='Kajusza'][I][B]KOMPLET PODSTAWEK POD FILIŻANKI [/B][/I][I][B] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/kajusza002/2_zps6718a0cd.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/kajusza002/1_zpsec960f35.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/kajusza002/3_zpscf4c3791.jpg[/IMG] [/B][/I][/QUOTE] -
mojej znajomej (znajoma znajomych) zaginęły dwa psy kilka dni temu w Studziennej (Góry Stołowe), może poznacie je w schronisku? [IMG]https://scontent-b-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/q74/s720x720/1480703_581995178522141_284626592_n.jpg[/IMG] [IMG]https://scontent-b-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-ash4/q73/s720x720/1469793_581995225188803_1299633452_n.jpg[/IMG]
-
GALERIA PSÓW ze schroniska w UCIECHOWIE -nowe zdjęcia
Kajusza replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
mojej znajomej (znajoma znajomych) zaginęły dwa psy kilka dni temu w Studziennej (Góry Stołowe), może poznacie je w schronisku? [IMG]https://scontent-b-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/q74/s720x720/1480703_581995178522141_284626592_n.jpg[/IMG] [IMG]https://scontent-b-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-ash4/q73/s720x720/1469793_581995225188803_1299633452_n.jpg[/IMG] -
Dolnośląskie schronisko-nadzieja umiera ostatnia.
Kajusza replied to michelle04's topic in Już w nowym domu
mojej znajomej (znajoma znajomych) zaginęły dwa psy kilka dni temu w Studziennej (Góry Stołowe), może poznacie je w schronisku? [IMG]https://scontent-b-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/q74/s720x720/1480703_581995178522141_284626592_n.jpg[/IMG] [IMG]https://scontent-b-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-ash4/q73/s720x720/1469793_581995225188803_1299633452_n.jpg[/IMG] -
nie wiem czy są na wątku osoby z okolic Gorzowa Wlkp. ale chciałabym zaprosić chętnych na szkolenie z Magdą Bartoszewską: więcej info tutaj: [URL]https://www.facebook.com/events/752775171402989/?fref=ts[/URL]
-
BLUSIA (dawniej Gandzia) za tęczowym mostem [*]
Kajusza replied to Kajusza's topic in Już w nowym domu
Serdecznie zapraszam na kolejny bazarek dla Blusi: [quote name='Kajusza'][SIZE=3][I][B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/248393-WSZYSTKO-DLA-PSA-dla-Blusi-do-28-11-godz-21-00?p=21561146#post21561146"]WSZYSTKO DLA PSÓW [/URL][/B][/I][/SIZE]a na nim m.in: [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/kajusza002/DSCF6582_zpsbd32dd22.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/kajusza002/DSCF6568_zpsb48e060e.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/kajusza002/DSCF6918_zpscaf5f7f5.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/kajusza002/DSCF7389_zps4c235c4b.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/kajusza002/DSCF7370_zps1c12a219.jpg[/IMG][/QUOTE] -
zapraszam: [quote name='Kajusza'][SIZE=3][I][B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/248393-WSZYSTKO-DLA-PSA-dla-Blusi-do-28-11-godz-21-00?p=21561146#post21561146"]WSZYSTKO DLA PSÓW [/URL][/B][/I][/SIZE]a na nim m.in: [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/kajusza002/DSCF6582_zpsbd32dd22.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/kajusza002/DSCF6568_zpsb48e060e.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/kajusza002/DSCF6918_zpscaf5f7f5.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/kajusza002/DSCF7389_zps4c235c4b.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/kajusza002/DSCF7370_zps1c12a219.jpg[/IMG][/QUOTE]
-
mogę ci polecić Magde Bartoszewską, teraz robi [URL="https://www.facebook.com/events/688446004513969/?source=1"]cykliczne spotkania w Warszawie, weekendowe[/URL]. Mogę polecić ją z czystym sumieniem - sama ją ściągam do Gorzowa :) Możesz zobaczyć jak pracuje na kilku wątkach na dogo - u Blusi (w podpisie) i [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/194756-Zap-niedawno-zagubiony-w-ludzkim-świecie-Sami-SZUKAMY-DOMU/page129"]u Zapa[/URL]. Ma bardzo fajne podejście, podstawą dla niej jest nawiązanie relacji i więzi z psem a nie tylko nauka posłuszeństwa oparta na niejako wymuszeniu posłuszeństwa.
-
może nie trzeba będzie jej w szpitalu zostawiać, tylko dopilnować tegomoczu, żeby był do analizy. Badania - morfologia i biochemia to w każdym chyba gabinecie zrobią. Na upartego można na początek tylko z wynikami pojechać do konsultacji do dr Neski. Ja wątek Dosi podglądam od 3 lat ... od czasu aż adoptowałam moją Wege, która jest większa kopią Dosi (waży jakieś 20kg). Mam nadzieje, że uda się zdiagnozować co jej dolega. Razem z Wegą trzymam kciuki :)
-
dziewczyny a Dosia miala robioną diagnostykę pod kątem niewydolności nerek? Chudnięcie, sikanie może być tego oznaką. U "mojej" Blusi przez 2 lata nikt nie zauważył, że ona ma problem z nerkami, byłaleczona na zapalenie pęcherze, reszta objawów była bagatelizowana. Dopiero w kolejnym dt - u Magdy, która jako miłośnik bulterierów (skłonnych bardzo do chorób nerek) od razu połączyła te objawy i zawiozła psa do nefrologa - zdiagnozowano, że Blusia ma przewlekłą niewydolność nerki (bo nerkę ma tylko jedną) to jej wątek: http://www.dogomania.pl/forum/threads/215761-BLUSIA-%28dawniej-Gandzia%29-astka-z-jedn%C4%85-nerk%C4%85-potrzebuje-wsparcia/page68
-
dużo zdrowia Taks :) witamy ponownie :)
-
BLUSIA (dawniej Gandzia) za tęczowym mostem [*]
Kajusza replied to Kajusza's topic in Już w nowym domu
filmiki z ćwiczeń z Blusią: [URL]http://www.youtube.com/watch?v=RR1ETG-iYs8[/URL] oraz [URL]http://www.youtube.com/watch?v=7jb-2vQqRBo&feature=youtu.be[/URL] -
[quote name='Kajusza']zapraszam na bazarek z którego dochód w połowie pójdzie na Nadzieje Amstaffa a druga część na Blusię. Na bazarku drewniane cudeńka np. [IMG]https://scontent-b-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/s403x403/1467372_549965215091267_1955636746_n.jpg[/IMG] [IMG]https://scontent-b-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/s403x403/1461078_549965705091218_1799432255_n.jpg[/IMG][IMG]https://scontent-a-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/p200x200/1394367_549964485091340_791950871_n.jpg[/IMG][IMG]https://scontent-a-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/p130x130/1460020_549962538424868_1166236035_n.jpg[/IMG] [IMG]https://scontent-a-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/p200x200/1012462_549964091758046_72506787_n.jpg[/IMG] [URL]https://www.facebook.com/events/448464205257555/?ref_newsfeed_story_type=regular[/URL][/QUOTE] serdecznie zapraszam na zakupy :)
-
BLUSIA (dawniej Gandzia) za tęczowym mostem [*]
Kajusza replied to Kajusza's topic in Już w nowym domu
[quote name='Kajusza']bazarek/licytacja dla Blusi - piękne rękodzieło idealne na prezent: [URL]https://www.facebook.com/events/448464205257555/?ref_newsfeed_story_type=regular[/URL][/QUOTE] przykładowe wyroby które można kupić: [quote name='Kajusza']zapraszam na bazarek z którego dochód w połowie pójdzie na Nadzieje Amstaffa a druga część na Blusię. Na bazarku drewniane cudeńka np. [IMG]https://scontent-b-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/s403x403/1467372_549965215091267_1955636746_n.jpg[/IMG] [IMG]https://scontent-b-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/s403x403/1461078_549965705091218_1799432255_n.jpg[/IMG][IMG]https://scontent-a-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/p200x200/1394367_549964485091340_791950871_n.jpg[/IMG][IMG]https://scontent-a-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/p130x130/1460020_549962538424868_1166236035_n.jpg[/IMG] [IMG]https://scontent-a-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/p200x200/1012462_549964091758046_72506787_n.jpg[/IMG] [URL]https://www.facebook.com/events/448464205257555/?ref_newsfeed_story_type=regular[/URL][/QUOTE] -
zapraszam na bazarek z którego dochód w połowie pójdzie na Nadzieje Amstaffa a druga część na Blusię. Na bazarku drewniane cudeńka np. [IMG]https://scontent-b-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/s403x403/1467372_549965215091267_1955636746_n.jpg[/IMG] [IMG]https://scontent-b-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/s403x403/1461078_549965705091218_1799432255_n.jpg[/IMG][IMG]https://scontent-a-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/p200x200/1394367_549964485091340_791950871_n.jpg[/IMG][IMG]https://scontent-a-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/p130x130/1460020_549962538424868_1166236035_n.jpg[/IMG] [IMG]https://scontent-a-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/p200x200/1012462_549964091758046_72506787_n.jpg[/IMG] [URL]https://www.facebook.com/events/448464205257555/?ref_newsfeed_story_type=regular[/URL]
-
zapraszam na bazarek z którego dochód w połowie pójdzie na Nadzieje Amstaffa a druga część na Blusię. Na bazarku drewniane cudeńka np. [IMG]https://scontent-b-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/s403x403/1467372_549965215091267_1955636746_n.jpg[/IMG] [IMG]https://scontent-b-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/s403x403/1461078_549965705091218_1799432255_n.jpg[/IMG][IMG]https://scontent-a-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/p200x200/1394367_549964485091340_791950871_n.jpg[/IMG][IMG]https://scontent-a-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/p130x130/1460020_549962538424868_1166236035_n.jpg[/IMG] [IMG]https://scontent-a-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/p200x200/1012462_549964091758046_72506787_n.jpg[/IMG] [URL]https://www.facebook.com/events/448464205257555/?ref_newsfeed_story_type=regular[/URL]
-
BLUSIA (dawniej Gandzia) za tęczowym mostem [*]
Kajusza replied to Kajusza's topic in Już w nowym domu
bazarek/licytacja dla Blusi - piękne rękodzieło idealne na prezent: [URL]https://www.facebook.com/events/448464205257555/?ref_newsfeed_story_type=regular[/URL] -
BLUSIA (dawniej Gandzia) za tęczowym mostem [*]
Kajusza replied to Kajusza's topic in Już w nowym domu
ogłoszenia, na trzy województwa: [quote name='Izabela124.']woj.lubelskie [LIST=1] [*=center]http://www.morusek.pl/ogloszenie/199877/Drobna-amstaffka-Blusia-poszukuje-domu-na-dobre-i-na-zle/ [*=center]http://www.doadopcji.pl/ogloszenie/199877/Drobna-amstaffka-Blusia-poszukuje-domu-na-dobre-i-na-zle/ [*=center]http://www.adopcjepsow.org/ link aktywacyjny w e-mailu [*=center]http://www.zwierzeta.5aleja.pl/ogloszenia/item/7_psy-sprzedam/3237_drobna-amstaffka-blusia.html [*=center]http://www.sprzedasz.pl/ link aktywacyjny w e-mailu [*=center]http://tablica.pl/ link aktywacyjny w e-mailu [*=center]http://www.polgratka.pl/ link aktywacyjny w e-mailu [*=center]http://www.petworld.pl/ link aktywacyjny w e-mailu [*=center]http://www.szarik.pl/adopcje_pies.php?id=9332 [*=center]http://alegratka.pl/ link aktywacyjny w e-mailu [*=center]http://www.gumtree.pl/cp-psy-i-szczenieta/lublin/drobna-amstaffka-blusia-poszukuje-domu-na-dobre-i-na-zle-540435576?MessageId=MSG.VIEW_AD.AD_ACTIVATEDMXmessageUrlMZhttp%3A%2F%2Fwww.gumtree.pl%2Fc-AdDetails%3FAdId%3D540435576%26Guid%3D1422d43d-f930-a20b-2661-1e1bffffa032%26Location%3D3200145&mpname=LocClass-PreAuthAd&mpname=LocClass-FreeAd&mpuid=82586611%3B540435576%3B82586611%3B3200145%3B9124%3B%3B%3B%3B%3B1383738893808&secev=AQAAAUId1X4AAM0AAAABACIxNDIyZDQzZTVmMC5hMjBiMjcyLjE0ODEzLmZmZmY0OTU1AAAAAQAAAAAgNmR4ANpQYgHX3ZIFNg1JKNfrp6cb0hKi&wmid=540435576 [*=center]http://www.drobne.centrumofert.pl/ link aktywacyjny w e-mailu [*=center]http://ogloszenia.wp.pl/Mieszaniec_nierasowy_9344,Tytul-ogloszenia,35249877.html?info64=R3JhdHVsYWNqZSEgVHdvamUgb2fFgm9zemVuaWUgem9zdGHFgm8gZG9kYW5lLiBPZ8WCb3N6ZW5pZSBixJlkemllIHdpZG9jem5lIHcgY2nEhWd1IGdvZHppbnku&vc=1544755540 [*=center]http://www.olx.pl/ link aktywacyjny w e-mailu [*=center]http://www.ojej.pl/ link aktywacyjny w e-mailu [*=center]http://ogloszenia.e-gratka.info/ogloszenie/964823 [*=center]http://www.afisze.pl/detail.php?siteid=34422&ti=MQ [*=center]http://www.milosnicyzwierzat.pl/ogloszenia/933-Drobna+amstaffka+Blusia+poszukuje+domu+na+dobre+i+na+złe#.UnovxSd_vv4 [*=center]http://www.e-zwierzak.pl/ link aktywacyjny w e-mailu [*=center]http://www.zwierzaki.nasza-lista.com/ link aktywacyjny we-mailu [*=center]http://www.psy.pl/ogloszenia-psy/art32431,drobna-amstaffka-blusia-poszukuje-domu-na-dobre-i-na-zle.html [*=center]http://ogloszenia.naszezwierzaki.eu/o/5388/_Drobna_amstaffka_Blusia_poszukuje_domu_na_dobre_i_na_złe [*=center]http://www.psy.elk.pl/ogloszenia/21889,Drobna-amstaffka-Blusia-poszukuje-domu-na-dobre-i-na-zle.htm [*=center]http://www.4lomza.pl/ czeka na akceptację admina [*=center]http://www.lento.pl/ link aktywacyjny w e-mailu [*=center]http://www.do-adopcji.pl/psy/osoby-prywatne/drobna-amstaffka-blusia-poszukuje-domu-na-dobre-i-na-zle_i3128 [*=center]http://eszukam.pl/ link aktywacyjny w e-mailu [*=center]http://www.suwalki.info/ czeka na akceptację admina [*=center]http://www.pajeczyna.pl/ link aktywacyjny w e-mailu [*=center]http://zwierzaki.a4z.pl/objects/show/id/8752/name/oddam-do-adopcji-drobna-amstaffka-blusia-poszukuje-domu-na-dobre-i-na-zle-lublin.html [/LIST] [/QUOTE] [quote name='Izabela124.']woj. łódzkie [LIST=1] [*=center]http://www.morusek.pl/ogloszenie/199486/Blekitna-amstaffka-Blusia-szuka-domu/ [*=center]http://www.doadopcji.pl/ogloszenie/199486/Blekitna-amstaffka-Blusia-szuka-domu/ [*=center]http://www.adopcjepsow.org/ link aktywacyjny w e-mailu [*=center]http://www.zwierzeta.5aleja.pl/ogloszenia/item/7_psy-sprzedam/3226_blekitna-amstaffka-blusia.html [*=center]http://www.sprzedasz.pl/ link aktywacyjny w e-mailu [*=center]http://tablica.pl/ link aktywacyjny w e-mailu [*=center]http://www.polgratka.pl/ link aktywacyjny w e-mailu [*=center]http://www.petworld.pl/ link aktywacyjny w e-mailu [*=center]http://www.szarik.pl/adopcje_pies.php?id=9315 [*=center]http://alegratka.pl/ link aktywacyjny e-mailu [*=center]http://www.gumtree.pl/cp-psy-i-szczenieta/lodz/blekitna-amstaffka-blusia-szuka-domu-539867429?MessageId=MSG.VIEW_AD.AD_ACTIVATEDMXmessageUrlMZhttp%3A%2F%2Fwww.gumtree.pl%2Fc-AdDetails%3FAdId%3D539867429%26Guid%3D14224626-f5a0-a20b-2684-f614ffff5107%26Location%3D3200183&mpname=LocClass-PreAuthAd&mpname=LocClass-FreeAd&mpuid=82586611%3B539867429%3B82586611%3B3200183%3B9124%3B%3B%3B%3B%3B1383589902002&secev=AQAAAUId1X4AAM0AAAABACExNDIyNDYyNzZiMi5hMjBiMjZkLjMzMDEuZmZmZWI2MTYAAAABAAAAACAtuSUA2cjyqZC4rm52QNSvCPG7%2BXC1vOI*&wmid=539867429 [*=center]http://www.drobne.centrumofert.pl/ link aktywacyjny w e-mailu [*=center]http://ogloszenia.wp.pl/Amstaf_9318,Tytul-ogloszenia,35237357.html?info64=R3JhdHVsYWNqZSEgVHdvamUgb2fFgm9zemVuaWUgem9zdGHFgm8gZG9kYW5lLiBPZ8WCb3N6ZW5pZSBixJlkemllIHdpZG9jem5lIHcgY2nEhWd1IGdvZHppbnku&vc=-783250384 [*=center]http://www.olx.pl/ link aktywacyjny w e-mailu [*=center]http://www.ojej.pl/ link aktywacyjny w e-mailu [*=center]http://ogloszenia.e-gratka.info/ogloszenie/956930 [*=center]http://www.afisze.pl/detail.php?siteid=34398&ti=MQ [*=center]http://www.milosnicyzwierzat.pl/ogloszenia/901-Błękitna+amstaffka+Blusia+szuka+domu#.UnfsFCd_vv4 [*=center]http://www.e-zwierzak.pl/ link aktywacyjny w e-mailu [*=center]http://www.zwierzaki.nasza-lista.com/ link aktywacyjny w e-mailu [*=center]http://www.psy.pl/ogloszenia-psy/art32399,blekitna-amstaffka-blusia-szuka-domu.html [*=center]http://ogloszenia.naszezwierzaki.eu/o/5370/_Błękitna_amstaffka_Blusia_szuka_domu [*=center]http://www.psy.elk.pl/ogloszenia/21878,Blekitna-amstaffka-Blusia-szuka-domu.htm [*=center]http://www.4lomza.pl/ czeka na akceptację admina [*=center]http://www.lento.pl/ link aktywacyjny w e-mailu [*=center]http://www.do-adopcji.pl/psy/osoby-prywatne/blekitna-amstaffka-blusia-szuka-domu_i3108 [*=center]http://eszukam.pl/ link aktywacyjny w e-mailu [*=center]http://www.suwalki.info/ czeka na akceptację admina [*=center]http://www.pajeczyna.pl/ link aktywacyjny w e-mailu [*=center]http://zwierzaki.a4z.pl/objects/show/id/8732/name/oddam-do-adopcji-blekitna-amstaffka-blusia-szuka-domu-lodz.html [/LIST] [/QUOTE] [quote name='Izabela124.'] [LIST=1] [*=center]http://www.morusek.pl/ogloszenie/199328/Blusia-nieduza-amstaffa-szukajaca-swojego-miejsca-u-boku-czlowieka/ [*=center]http://www.doadopcji.pl/ogloszenie/199328/Blusia-nieduza-amstaffa-szukajaca-swojego-miejsca-u-boku-czlowieka/ [*=center]http://www.adopcjepsow.org/ link aktywacyjny w e-mailu [*=center]http://www.zwierzeta.5aleja.pl/ogloszenia/item/7_psy-sprzedam/3218_blusia-nieduza-amstaffka.html [*=center]http://www.sprzedasz.pl/ link aktywacyjny w e-mailu [*=center]http://tablica.pl/ link aktywacyjny w e-mailu [*=center]http://www.polgratka.pl/ link aktywacyjny w e-mailu [*=center]http://www.petworld.pl/ linka aktywacyjny w e-mailu [*=center]http://www.szarik.pl/adopcje_pies.php?id=9284 [*=center]http://alegratka.pl/ link aktywacyjny w e-mailu [*=center]http://www.gumtree.pl/cp-psy-i-szczenieta/radom/blusia-nieduza-amstaffa-szukajaca-swojego-miejsca-u-boku-czlowie-539543549?MessageId=MSG.VIEW_AD.AD_ACTIVATEDMXmessageUrlMZhttp%3A%2F%2Fwww.gumtree.pl%2Fc-AdDetails%3FAdId%3D539543549%26Guid%3D1421f8cc-d980-a20b-2691-d155ffff98f2%26Location%3D3200055&mpname=LocClass-PreAuthAd&mpname=LocClass-FreeAd&mpuid=82586611%3B539543549%3B82586611%3B3200055%3B9124%3B%3B%3B%3B%3B1383508792426&secev=AQAAAUId1X4AAM0AAAABACIxNDIxZjhjZDQ2Yi5hMjBiMjY3LjdlZGRiLmZmZmY0MDQ1AAAAAQAAAAAgKMf9ACElGgShoqf4QYIJptk4tYeHD1sd&wmid=539543549 [*=center]http://www.drobne.centrumofert.pl/ link aktywacyjny w e-mailu [*=center]http://ogloszenia.wp.pl/Amstaf_9318,Tytul-ogloszenia,35233981.html?info64=R3JhdHVsYWNqZSEgVHdvamUgb2fFgm9zemVuaWUgem9zdGHFgm8gZG9kYW5lLiBPZ8WCb3N6ZW5pZSBixJlkemllIHdpZG9jem5lIHcgY2nEhWd1IGdvZHppbnku&vc=-578298182 [*=center]http://www.olx.pl/ link aktywacyjny w e-mailu [*=center]http://www.ojej.pl/ link aktywacyjny w e-mailu [*=center]http://ogloszenia.e-gratka.info/ogloszenie/953823 [*=center]http://www.afisze.pl/detail.php?siteid=34371&ti=MQ [*=center]http://www.milosnicyzwierzat.pl/ogloszenia/891-Blusia+nieduża+amstaffa+szukająca+swojego+miejsca+u+boku+człowieka [*=center]http://www.e-zwierzak.pl/ link aktywacyjny w e-mailu [*=center]http://www.zwierzaki.nasza-lista.com/ link aktywacyjny w e-mailu [*=center]http://www.psy.pl/ogloszenia-psy/art32386,blusia-nieduza-amstaffa-szukajaca-swojego-miejsca-u-boku-czlowieka.html [*=center]http://ogloszenia.naszezwierzaki.eu/o/5360/_Blusia_nieduża_amstaffa_szukająca_swojego_miejsca_u_boku_człowieka [*=center]http://www.psy.elk.pl/ogloszenia/21870,Blusia-nieduza-amstaffa-szukajaca-swojego-miejsca-u-boku-czl.htm [*=center]http://www.4lomza.pl/ czeka na akceptację admina [*=center]http://www.lento.pl/ link aktywacyjny w e-mailu [*=center]http://www.do-adopcji.pl/psy/osoby-prywatne/blusia-nieduza-amstaffa-szukajaca-swojego-miejsca-u-boku-czlowieka_i3093 [*=center]http://eszukam.pl/ link aktywacyjny w e-mailu [*=center]http://www.suwalki.info/ czeka na akceptację admina [*=center]http://www.pajeczyna.pl/ link aktywacyjny w e-mailu [*=center]http://zwierzaki.a4z.pl/objects/show/id/8724/name/oddam-do-adopcji-blusia-nieduza-amstaffa-szukajaca-swojego-miejsca-u-boku-czlowieka-radom.html [/LIST] [/QUOTE] Info od Magdy (skopiowane z fb) "U Blusi wszystko coraz lepiej. Mniej sika, pije, ulewa. Brzuch nie boli.Dziś wytrzymała całą noc bez sikania. Apetyt nadal taki sobie, ale walczymy. Co do zachowania, tez widać zmiany na lepsze. Poziom ogólnego pobudzenia spadł bardzo, całą energię wywalamy podczas treningo- spacerów. Zadomawia się. Łatwo wpada w schematy, więc lekko modyfikujemy dzień, żeby była elastyczniejsza. Nadal bardzo kontaktowa, dogrywa się z nami. Inteligentna- bada granice, sprawdza konsekwencję ("na pewno mam to zrobić?" ). Dobre przywództwo zapewnia jej bezpieczeństwo. Poprawiła się ogólna karność, uczy się, że rezygnacja z nagrody jest drogą do nagrody. Nie znosi nudy, wymaga podnoszenia kryteriów i nowych zadań. Bardzo fajne terierzysko. Kto kocha teriery, pokocha ją z pewnością." -
Dianka - Łajka już w SWOIM domku :) Bądź szczęśliwa maleńka :)
Kajusza replied to AgusiaP's topic in Już w nowym domu
niestety nie mogę pomóc finansowo, tylko mogę kibicowac i trzymac kciuki, że mała znalazła szybko nowy lepszy dom (sama mam pod opieka astke z niewydolnością nerki... więc widoki na dom są bardzo mgliste :( przy okazji zapraszam na bazarek ... może coś wam wpadnie w oko) -
BLUSIA (dawniej Gandzia) za tęczowym mostem [*]
Kajusza replied to Kajusza's topic in Już w nowym domu
[quote name='iwcia93']mogę prosić na PW konto dla gandzioszki/blusi ?[/QUOTE] już wysyłam :) dziękuję za deklarację :) -
BLUSIA (dawniej Gandzia) za tęczowym mostem [*]
Kajusza replied to Kajusza's topic in Już w nowym domu
dziękuję :) póki co zero telefonów :( -
BLUSIA (dawniej Gandzia) za tęczowym mostem [*]
Kajusza replied to Kajusza's topic in Już w nowym domu
[quote name='wilczy zew']Blusia jest w kojcu czy w domu?[/QUOTE] u Magdy jest w domu, śpi w transporterze lotnicznym. Nie lata luzem non stop. -
BLUSIA (dawniej Gandzia) za tęczowym mostem [*]
Kajusza replied to Kajusza's topic in Już w nowym domu
tekst ogłoszenia: "Blusia nieduża amstaffa szukająca swojego miejsca u boku człowieka Blusia to ok. 5 letnia nieduża błękitna amstaffka, która bardzo potrzebuje człowieka. Jest psem średnio aktywnym. Do szczęścia potrzebuje głównie zajęcia umysłowego, nauki nowych komend czy sztuczek, odrobinę zabawy szarpakiem … po takiej aktywności resztę dnia spędzi na kanapie. Nowy opiekun musi dzielić jej entuzjazm do nowych wyzwań i lubić prace z psem. Blusia jest bardzo proludzka i chętna do współpracy. Nie wykazuje żadnej agresji, może mieszkać z dziećmi w wieku szkolnym. Będąc samą w domu śpi w kennelu. Blusia ma zdiagnozowaną przewlekłą niewydolność nerek, do końca życia będzie na specjalnej diecie dla nerkowców oraz co jakiś czas musi mieć robione kontrolne badania. Osoba chcąca zaadoptować Blusię zostanie poinformowana w jaki sposób należy wprowadzić psa do domu, w jaki sposób suczka pracuje, jak reaguje w różnych sytuacjach. Także potem będzie mógł liczyć na pomoc szkoleniowca, u którego obecnie Blusia mieszka. Nowy opiekun musi stosować się do zaleceń szkoleniowca, aby wszyscy byli szczęśliwi i usatysfakcjonowani wspólnym życiem. Blusia jest do adopcji, zastrzegam sobie prawo wyboru najwłaściwszego domu dla niej. Pies jest zaszczepiony, zaczipowany oraz wysterylizowany. Przebywa w okolicach Radomia. Telefon kontaktowy 600-741-035" [IMG]http://i1134.photobucket.com/albums/m604/nitka31/Gadzik/IMG_3954_zpsdca80014.jpg[/IMG] [IMG]http://i1134.photobucket.com/albums/m604/nitka31/Gadzik/IMG_6313_zps0e336405.jpg[/IMG] -
BLUSIA (dawniej Gandzia) za tęczowym mostem [*]
Kajusza replied to Kajusza's topic in Już w nowym domu
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#000000][/COLOR][/SIZE][/FONT][SIZE=3][COLOR=#000000][FONT=Calibri]zakupiłam jeden pakiet ogłoszeniowy dla Gandzitutaj:[url]http://www.dogomania.pl/forum/thread...dz-21-00/page4[/url][/FONT][/COLOR][/SIZE] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#000000][/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Calibri][SIZE=3][COLOR=#000000] [/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#000000][/COLOR][/SIZE][/FONT][SIZE=3][COLOR=#000000][FONT=Calibri]Na bazarku imiennym po zliczeniu głosów na dogo, fb i forumamstaff-pitbull wygrało imię Blusia, czyli to którym posługuje się Magda [/FONT][FONT=Wingdings][FONT=Wingdings]J[/FONT][/FONT][FONT=Calibri] Nowe imię na nowyrozdział życia [/FONT][FONT=Wingdings][FONT=Wingdings]J[/FONT][/FONT][FONT=Calibri] [/FONT][/COLOR][/SIZE] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#000000][/COLOR][/SIZE][/FONT]