Jump to content
Dogomania

Kajusza

Members
  • Posts

    6745
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kajusza

  1. ehhhh ja też niewiem o co chodzi .. poprosiłam Gosie o skany kart lekarskich i wysłała mi tylko to, bo na wizytych na których nic nie było robione nie były karty wystawiane a wpisy o odrobaczaniu są w książęczce .....
  2. [quote name='Alicja']wszelkie zapalenia tudzież zakażenia dróg moczowych są sprawą poważną :( , powstają najczęściej na tle bakteryjnym , czasem ale to rzadko , wirusowym , a czasem grzybiczym ...więc konieczne wdrożenie leczenia[/QUOTE] :-( :-( :-( ehhhhh ile ona jeszcze musi przejść w życiu :-( Asia a jak z jej zachowaniem?
  3. hahaha ale wilk morski na pierwszej fotce :-) Tylko uszy powiewają :-) no i leżaczek ... podstawa letniego wypoczynku :-)
  4. jak narazie super :-) wciąga wszystko co dostanie ... kręci nosem na wątróbkę ale i ona zostaje pożarta :-) warzywa tak samo :-) Ela w Agrofirmie sa fajne kości wołowe, pocięte na takie kilu cm odcinki ze szpikiem, to jak kong wygląda :-) Wega to pół dnia męczyła aż wszystko wylizała :-)
  5. dlatego ja się wycofałam z pomocy Aspankowi ...
  6. Lunka wczoraj miała sterylkę, wszystko przebiegło bez problemów :-) Na dniach dostanie też chipa i będzie już miała wszystko co pies przed adopcją powinien mieć :-)
  7. biedna Gandzia ... oby to nie było nic poważnego :-(
  8. [quote name='malagos']A do tego potrzebny dt.......... Tylko bezpłatny, bo jak zwykle klopot z deklaracjami.........[/QUOTE] ja mogę 10zł dać miesięcznie, jak mi odejdzie jakaś deklaracja to dorzuce coś jeszcze
  9. jak pisze fioneczka - Gosia mówi, że ona wcześniej nie sikała pod siebie.
  10. Kajusza

    Barf

    [quote name='zaginiona sara']Gdzie znalazłaś takie dobre rzeczy?[/QUOTE] [quote name='Kajusza']ja dziś odkryłam Agrofirmę (taką sieć mięsnych sklepów z właśną ubojnią) ... (...) .[/QUOTE].............
  11. [quote name='__Lara']To się zasiedziała z leksza.....[/QUOTE] a no ..... a wcześniej była w iinym hotelu :-( ehhh nie miała szczęścia dziewczyna :-( ale na szczęście teraz to się odwróci :-)
  12. [quote name='Alicja']wyczochraj za uszkiem[/QUOTE] i wycałuj tą mordę :-) Mnie to wogóle ona zawsze rozczulała za te oczy ....
  13. Kajusza

    Barf

    ja dziś odkryłam Agrofirmę (taką sieć mięsnych sklepów z właśną ubojnią) ... zakupiłam kości wołowe fajnie porąbane że wygląda to jak kong :-) za 99gr za kg, skórki drobiowe też za 99gr, i tzw. śrut czyli odpady mięsne zmielone z kośćmi - wg Pani która owy śrud zrobiła, proporcje są takie, że ponad połowa to mięso itp a reszta to kości. Śrut kosztuje całe 20gr za kg :-) Feler taki, że jest to zamrożone i w różnych blokach .. ja kupiłam ok. 3,5kg ... zobaczymy jak to się rozmrozi - jak to faktycznie wygląda.
  14. ale ona ma ten kolorek :-) super wygląda :-)
  15. Kierownik mi mówił wczoraj, więc pewnie to już z wetem ustalił.
  16. [quote name='iwcia93']Foteczek ze spaceru raczej nie będzie bo w pn ma być sterylka robiona...(nareszcie!)[/QUOTE] dokładnie :-) i przy okazji zostanie zachipowana - poprosiłam kierownika dzisiaj, żeby wet przywiózł chipa, wtedy ja nie będę musiała jechać z Lunką do miasta. ps. jej nierasowy kolega z boksu tez będzie wykastrowany w poniedziałek :-)
  17. [quote name='evel']..... Mam tylko nadzieję, że wyjdzie to wszystko Gandzi na plus i mała w niedalekiej przyszłości znajdzie dobry dom.[/QUOTE] ja też tego bym chciała :-)
  18. [quote name='agaga21']a czego się spodziewasz? mamy pisać że się niedobrze robi gdy się wchodzi na ten wątek? mi osobiście chce się rzygać jak widzę, gdy ktoś próbuje zniszczyć osobę [B]w imię swoich prywatnych porachunków[/B]. myślę że każda z was w głębi duszy wie, że gośka jest ostatnią osobą zasługującą na takie traktowanie ale [B]nienawiść was oślepia [/B]i wzajemnie się jeszcze nakręcacie.[/QUOTE] o jakich prywatnych porachunkach piszesz? I pisząc że nierozumiem co się stało że pies jest w takim stanie - gdzie masz nienawiść? Poprostu widzę tu pewnie nieprawidłowości, wyniki i stan psa jest jaki jest ... nie ma tu żadnego zabarwienia emocjonalnego.
  19. Kajusza

    Barf

    Mam prośbę, czy ktoś bardziej doświadczony mógłby spojrzeć na Wegety jadłospis, to jest miesięczne zestawienie, czy coś dodać, ew. czegoś jest za dużo? Je ok. 400-500gr dziennie: 2kg żwaczy z treścią 2kg królik z kością 1kg cielęciny 1kg jelenia 1kg indyk z kością to w/w to gotowe produkty z Aspol i Biosk i takie ze zwykłego mięsnego: 1kg podrobów drobiowych (serca, wątróbki i żołądki) 1kg kości wołowo-wieprzowych 2 szyjki indycze 1,20kg korpus z kurczaka do tego: ok. 1kg miks warzywno-owocowy oliwa z oliwek, dziś kupiłam olej lniany a po niedzieli będę miała algi i olej z łososia. No i jajka a także jogurt naturalny (sporadycznie). I jeszcze dostała niecałą puszkę tuńczyka w oleju bo nie chciała warzyw samych zjeśći i wątróbki [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smiles/icon_wink.gif[/IMG] to jej dodawałam po trochę do smaku. Czy mogę dawać surowe wieprzowe: nerki, ozory, przełyki, podgardla, ogony? Czy lepiej nie ryzykować? Bo w Intermarche jest duży wybór ww rzeczy ... wołowych niema żadnych takich wynalazków [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smiles/icon_wink.gif[/IMG]
  20. [quote name='fioneczka']..... Aniu już nie trzeba, napisałam i dostałam odp że w wolnej chwili zostaną przesłane a co do udzielających się ... brakuje Ci ich ? :diabloti:[/QUOTE] aha .. bo ja też już napisała ;-) czy brakuje ...chociaż wątek był w czołówce ;-) A tak serio .... to takie żenujące .. tyle krzyku, obrażania nas a teraz nawet słowa "sorry" albo "faktycznie coś nieprawidłowego tam się zadziało" :shake:
  21. [quote name='fioneczka']niestety w dalszym ciągu nic nie dostałam Aniu może poproś aby przesłane to wszystko zostało na Twój mail[/QUOTE] potem na fb jej napiszę [quote name='Alicja']podawanie dobrzuszne czy domóżdzne :hmmmm: :lol:[/QUOTE] :-D :-D :-D tak mnie zastanawia ta cisza ..... tyle było osób wiedzących nawet lepiej od Gosi o sytuacji psa ... czemu teraz nagle się nie udzielała??? Czyżby fotki plus wyniki badań coś zmieniły?
  22. ehhh wiodzę że jest to "klon" "naszej" Mufinkowej, z wątku Lunki z mojego podpisu ... kolejna najmądrzejsza na całym świecie, pouczająca któremu psu pomóc i w jaki sposób :-(
  23. NIe dojechałam do schronu w tygodniu ale pon mam wolny to na 99% pojade do schroniska to porobię jakieś foteczki :-) i napiszę co tam u Lunki :-) Martens ... dokładnie, odechciewa się cokolwiek robić :-(
  24. Kajusza

    Aspol

    wiem, że primexu mają 10 lub 30% w zależności czy są dla szczeniaków czy dorosłych psów ... chyba napiszę faktycznie maila do producenta :-)
  25. [quote name='aida']Kajuszka koszty pobytu Gandzinki u Marka biorę całkowicie na siebie w tym również szczepienie i odrobaczanie a także leczenie. Przecież jestem na prowizji:evil_lol: coś muszę z tego mieć. Ty proszę zbieraj na dalsze hotelowanie. Przecież deklarowicze nie mogą ponosić kosztów Inspekcji Sanitarnej czyli Sanepidu:diabloti:[/QUOTE] ok :-) Dziękuję z całego serca :-)
×
×
  • Create New...