-
Posts
6745 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Kajusza
-
Malutki zagubiony w schronisku mix-westa – prosi o dom!!! Ma dom.
Kajusza replied to koelka's topic in Już w nowym domu
aha ... to może poprostu taki typ ;-) Najważniejsze, że wyniki są ok :-) -
DONA rednose-ka ... po 2 latach w końcu w swoim domu!!
Kajusza replied to Kajusza's topic in Już w nowym domu
[quote name='ARDNAS']Niestety jeszcze nie :( :( prawdopodobnie w przyszły weekend.[/QUOTE] aaaa to musiałam coś źle na fb doczytać ;-) -
udział wzięli: Wegetuszka: [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/96a910a8.jpg[/IMG] Gustowny wuju [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/ccdc6dd5.jpg[/IMG] Leon w wersji "na Wegetę" [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/e3a4aeed.jpg[/IMG] i wuju Titosław cierpliwy [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/f3ab9bd7.jpg[/IMG] ps. Wega na barfie przytyła :crazyeye: i chyba wprowadzamy ograniczenia w spożyciu :mad:... apetyt bez zmian czyli studnia bez dna!
-
potem znów trochę popracowały pieski ... choć Leon jeszcze nie dokońca wie o co chodzi w skupianiu sie ;-) [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/5ad59230.jpg[/IMG] i w warowaniu [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/1b9b3f9d.jpg[/IMG] ale wszystko przed nim :-) i na koniec znów synchroniczne kopanie ... [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/f11dcf3b.jpg[/IMG]
-
bo Wegeta na spacerach ma inne zadania niż zabawa: [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/2f96cc2e.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/0f5e4449.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/1181c88d.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/5e55a978.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/9e020d05.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/86133355.jpg[/IMG] a potem to już była regularna bitwa ... gdzie nawet Wega wzieła udział :-D [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/d9853da2.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/86ec4891.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/cc42933e.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/42756c71.jpg[/IMG]
-
Leon mały zdrajca wybrał tym razem wuja Tito ... [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/a3cd9986.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/d2cc1805.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/e63e3ec3.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/31c786d2.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/c07c3750.jpg[/IMG]
-
w końcu i Leon zasnął ... [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/a148d4cc.jpg[/IMG] a to drugi spacer, gdzie doszedł Tito :-) Większa wersja Leona :-) koniec taryfy ulgowej i Partyznat też już jest musztrowany ;-) [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/3410f453.jpg[/IMG] i pt. "Kup goldena na giełdzie ... nigdy niewiesz co z niego wyrośnie" :eviltong: [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/ccf63351.jpg[/IMG]
-
odpoczynek [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/bba8fc0f.jpg[/IMG] GustO i misja ŻABA [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/4c928bed.jpg[/IMG] i jego wierni kibice ;-) [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/901f5915.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/693dd53e.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/ce32e639.jpg[/IMG]
-
mały naśladowca :-) [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/06352bf0.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/a417dadd.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/d2f97f7d.jpg[/IMG] a tak jest jak się wchodzi Guciowi pod łapy ;-) [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/99572e9f.jpg[/IMG] albo na Wege [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/d849feb2.jpg[/IMG]
-
sjesta na plaży, nawet Wega dała się porwać szaleństwu :-) [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/23a4e536.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/c57fe414.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/710868fa.jpg[/IMG] Gustowny ogrodnik [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/2f5b5dfd.jpg[/IMG] Leon .. jeszcze nieraz zapomni pomyśleć i chciał wskoczyć na Gusta ale nie przewidział, że woda stoi mu na przeszkodzie ;-) [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/6a851619.jpg[/IMG]
-
[I]jak będę wariował to wuju mnie zauważy w końcu ... [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/069fd9bf.jpg[/IMG] no co się gapicie ... to męskie sprawy [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/70b9a54d.jpg[/IMG] takich miksów z huskim też się nie boję ... [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/0e63a38d.jpg[/IMG] heeeee że co mam robić? [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/c99a0cc1.jpg[/IMG] aha ... wąchać jak one ... [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/215df504.jpg[/IMG][/I]
-
Wegetuszka ' [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/f85de6a9.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/6b6f14bf.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/0ff95d80.jpg[/IMG] i Leoncio ... bieg z prędkością światła bo przeiceż Pańcia mnie wołała [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/3536c66b.jpg[/IMG] i w roli sapera ;-) [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/cf105682.jpg[/IMG]
-
No to lecą fotki z dwóch pierwszych spacerów Leonka z nowymi kumplami: [I]z wujciem Gustownym [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/e2bc641f.jpg[/IMG] ... wujcio w przeciwieństwie do ciotki jest cool ... nie porusza się z prędkością światła i mogę za nim nadążyć. Wujcio to mój idol, wszystko robię tak jak on :-) [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/ff2eca6e.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/4b78a06a.jpg[/IMG] nawet próbuję gryśc to co on gryzł ... [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/2f8396ff.jpg[/IMG] ciotka Wega ... z nią (jeszcze) nie mam szans w wyścigach :-P [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/acd5adeb.jpg[/IMG] [/I]
-
BLUSIA (dawniej Gandzia) za tęczowym mostem [*]
Kajusza replied to Kajusza's topic in Już w nowym domu
a może te stany zapalne to od zębów idą? -
ja jak brałam Wege to też tak trochę bez wyobraźni ;-) Teraz jak o tym mysle, że stwierdzam, że wtedy to wogóle nie myślałam :-D A o jakim psie myslisz? Z rodowodem, z hodowli czy schroniskowcem? tak z ciekawości pytam ;-) nie będe podsyłała żadnych bied ;-)
-
Malutki zagubiony w schronisku mix-westa – prosi o dom!!! Ma dom.
Kajusza replied to koelka's topic in Już w nowym domu
ale fajna wiadomość :-) A jak Ela z jego zdrowiem? jak z serduchem? -
DONA rednose-ka ... po 2 latach w końcu w swoim domu!!
Kajusza replied to Kajusza's topic in Już w nowym domu
z tego co wiem to na dniach Dominika i Zbyszek zjeżdzają do Pl :-) -
bo wiesz więcej niż wtedy, masz więcej wyobraźni, mieszkasz sama ... pewnie dlatego ;-) Ja też pracuję więcej niż przeciętni, nieraz mam wyrzut sumienia że psa zaniedbuje ... ale w ogólnym rozrachunku i ja i wega jestem szczęśliwa ... Nieznam Cię, ale mysle, że znając swój tryb życia, swoje możliwości myślisz o psie któremu możesz zapewnić to co potrzebuje - i taki pies będzie szczęśliwy u Ciebie :-) i powiem tak ... może za dużo myslisz ;-) może daj się porwać emocjom ...
-
juz dawno nie kupowałam nic dla Wegi ... więc pochwalę się trochę dawniejszymi zakupami ... wszystko taksówki :-) skopiowane z jej galerii: [quote name='Kajusza']a to nasze taksówki: Leon w obroży (w szelkach sesji nie miał jeszcze ;-) ) [IMG]http://i50.tinypic.com/10gw8dh.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/of7qkk.jpg[/IMG] i Wegetka: czerwone kwiatki: [IMG]http://i49.tinypic.com/25aqj5e.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/96a910a8.jpg[/IMG] i żółte kwiatki: [IMG]http://i48.tinypic.com/2uxtg84.jpg[/IMG] stwierdzam, że wybrać obroże dla chłopaka jest o wiele trudniej ;-)[/QUOTE]
-
a to nasze taksówki: Leon w obroży (w szelkach sesji nie miał jeszcze ;-) ) [IMG]http://i50.tinypic.com/10gw8dh.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/of7qkk.jpg[/IMG] i Wegetka: czerwone kwiatki: [IMG]http://i49.tinypic.com/25aqj5e.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/96a910a8.jpg[/IMG] i żółte kwiatki: [IMG]http://i48.tinypic.com/2uxtg84.jpg[/IMG] stwierdzam, że wybrać obroże dla chłopaka jest o wiele trudniej ;-)
-
[quote name='kaj']Leoś mnie zaskakuje megapozytywnie! W pociągu był taki cichutki że aż się troszkę martwiłam, ale widzę że wspaniale się rozkręcił w doborowym towarzystwie - wzorowy pies! Pozdrawiam serdecznie Ciebie i Mamę :) Wegunia tez piękna i na pewno miała powody do ujadania ;)[/QUOTE] Kaj najmocniej Ci dziękuję, że zabrałaś Leona ze sobą :-) i mama nie musiała jechać do samej Warszawy. POwiem ci, że ja też się martwiłam, że on taki spokojny ... ale rozkręca się chłopaczek i widac, że jeszcze pokaże na co go stać. Ogólnie to widac, że nie chodził w obrozy/szelkach i o ile na smyczy chodzi to już luzem nie chce biegać i tylko się drapie. Na szczęście bardzo się pilnuje i na polu gdzie byłam z nim dwa razy to biega luzem - na osiedlowych psich łączkach lata na lince, bo to jednak nigdy nie wiadomo czy czegoś się nie przestraszy itp. Bardzo szybko się uczy - już umie siad, i powoli mama uczy go do mnie i łapka :-) Z psami szaleje ... poznał już moją Wegę i jej dwóch kumpli - goldeny Gusta i Tito, jutro chyba pozna amstaffa Karlosa :-) Zapraszam jutro bo powstawiam fotki spacerowe :-) pozdrowię mamę .... a Wega - jestem z niej dumna że tak fajnie małego traktuje :-) bo kiedyś to ona żadnego psa nie lubiła a większość atakowała :-(
-
Grupa do zadań specjalnych czyli dwie jamnice i doberman ;)
Kajusza replied to Amber's topic in Foto Blogi
[quote name='Martens']Moja kumpela nie przebiera się przy swoim psie :evil_lol: Ja niby tak, ale zawsze mam przy tym trochę dziwne uczucie, zwłaszcza jak się gapią :evil_lol: w takich momentach stresuje mnie myśl o reinkarnacji :D[/QUOTE] hahahahah prawie jak w piosence Nosowskiej :-D -
zobaczymy jak Loen będzie się zachowywał jak się odnajdzie u mojej mamy ;-) Ale mysle, że raczej nie będzie sprawiał problemów. co do barfa .. też bym chciała na dwór ją wyrzucić ;-) Muszę jej przypomnieć gdzie ma jeść, bo u mamy zawsze na legowisku jadła ale teraz trochę jej się zapomniało ... i musi jej pamięć wrócić ;-) Fotki może wieczorem wrzuce bo mam ze spaceru :-) Ogolnie to jestem mega dumna z Wegi ... ona jest taka kochana, Małego polubiła, fajnie wobec niego się zachowuje .. i mam wyrzut sumienia bo ostatnio miałam kiepski dzień, i jej się oberwało, bo wiadomo, że od razu zareagował na mój nastrój ujadaniem na psy i ludzi jak jechałysmy autem - nawrzeszczałam na nią, szarpnełam ehhh