-
Posts
6745 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Kajusza
-
dzięki Kasia za info, daj znac jak będziesz wiedziała coś więcej ....
-
BLUSIA (dawniej Gandzia) za tęczowym mostem [*]
Kajusza replied to Kajusza's topic in Już w nowym domu
rozliczenie na dzień 22.07.2012 [quote name='Kajusza'][COLOR=cyan][/COLOR] ......... [B]= 601,06zł lipiec: [/B]30zł Sundayrose, dekl. stała, wpłyneło 02.07.2012 20zł butterfly, deklaracja stała, wpłyneło 04.07.2012 40zł urwiniu, dekl. stała (za czerwiec i lipiec), wpłyneło 12.07.2012 50zł Milka_ deklaracje stałe (kwiecień, maj, czerwiec, lipies i sierpień), wpłynęło 22.07. 2012 30zł Kajusza deklaracja stała (lipiec) wpłynęło 22.07.2012 30zł Koelka, dekl. stała (lipiec), wpłyneło 22.07.2012 [COLOR=#ff0000]- 400zł hotelowanie Gandzi 23.07.2012 - 22.08.2012 (22.07.2012)[/COLOR] [B]= 401,06zł [/B][/QUOTE] -
wetka nie dzwoniła, to chyba wyników nie ma ...
-
DONA rednose-ka ... po 2 latach w końcu w swoim domu!!
Kajusza replied to Kajusza's topic in Już w nowym domu
rozliczenie na dzień 22 lipca: [quote name='Kajusza'][FONT=verdana][B][SIZE=2][COLOR=#40e0d0]lipiec [/COLOR][/SIZE][/B][SIZE=2][COLOR=#222222]50zł sundayrose, deklaracja stała (lipiec) wpłyneło 02.07.2012 107,50zł bazarek xsupergrrrlx wpłyneło 07.07.2012 100zł Joanna Elżbieta M-H z Gdyni, wpłynęło 10.07.2012 20zł gryzipiórka, deklaracja stała (lipiec) wpłyneło 06.07.2012 34zł Milka_ deklaracja stała (maj 4zł, czerwiec, lipiec i sierpień), wpłyneło 22.07.2012 20zł Kajusza, deklaracja stała (lipiec), wpłyneło 22.07.2012 20zł kreseczka, dekl. stała (lipiec), wpłynęło 16.07.2012 40zł koelka, dekl. stała (czerwiec), wpłynęło 03.07.2012 30zł pędzelopka, dekl. stała (lipiec 20zł plus 10zł extra), wpłynęło 17.07.2012 20zł Ewa K z fb, dekl. stała (lipiec), wpłyneło 19.07.2012 164,40zł bazarek FredzieFredzia, wpłynęło 19.07.2012[/COLOR] - 510zł [/SIZE][SIZE=2][COLOR=#000000]hotelowanie w okresie 28.06.2012-29.07.2012 (zapłacono 03.07.2012) [/COLOR] = na koncie 908,04zł [/SIZE][/FONT][/QUOTE] -
o matko :-( Biedaczek ..... mam nadzieje, że z tego wyjdzie :-( A on miał operację? jak się czuje?
-
ale fajnie, że Dosia ma już dom ... podczytywałam co jakiś czas co u niej, bo Dosia to klon mojej Wegi (nawet kiedyś wstawiałam tu zdjęcie Wegetki) .... co do podróży - mysle, że nic strasznego się Dosi nie stanie jak pojedzie pociągiem .... jakiś czas temu wyadoptowywałam z gorzowskiego schroniska amstaffa .. do Katowic - "jedyne" 12h w jedną stronę ;-) Aga i Marek dali radę, co prawdą Zeusek nie pachniał najlepiej ale dali radę bo czego się nie robi dla psa :-) fotka z podróży życia :-) http://www.dogomania.pl/forum/threads/193218-W-NOWYM-DOMU!!!!!!-ZEUS-łaciaty-amstaff-szuka-nowego-domu-(Gorzów-WLkp-)/page7
-
DONA rednose-ka ... po 2 latach w końcu w swoim domu!!
Kajusza replied to Kajusza's topic in Już w nowym domu
aktualnoście: [quote name='Kajusza'][FONT=verdana][B][SIZE=2][COLOR=#40e0d0]lipiec [/COLOR][/SIZE][/B][SIZE=2][COLOR=#222222]50zł sundayrose, deklaracja stała (lipiec) wpłyneło 02.07.2012 107,50zł bazarek xsupergrrrlx wpłyneło 07.07.2012 100zł Joanna Elżbieta M-H z Gdyni, wpłynęło 10.07.2012 20zł gryzipiórka, deklaracja stała (lipiec) wpłyneło 06.07.2012 34zł Milka_ deklaracja stała (maj 4zł, czerwiec, lipiec i sierpień), wpłyneło 22.07.2012 20zł Kajusza, deklaracja stała (lipiec), wpłyneło 22.07.2012 [/COLOR] - 510zł [/SIZE][SIZE=2][COLOR=#000000]hotelowanie w okresie 28.06.2012-29.07.2012 (zapłacono 03.07.2012) [/COLOR] = na koncie 633,64zł [/SIZE][/FONT][/QUOTE] -
BLUSIA (dawniej Gandzia) za tęczowym mostem [*]
Kajusza replied to Kajusza's topic in Już w nowym domu
dzisiaj Milka_ dała mi 50zł za deklaracje za: kwiecień, maj, czerwiec, lipiec i sierpień. -
ehhhh szkoda mi jej, jest taka delikatna .... ciekawa jestem wyników, trochę przytyła teraz jak jest tylko z jednym psem, apetyt ma - jadła łapczywie, jak głodny pies .... to chyba prawdopodobne, że poprostu nie miała tyle siły przebicia, żeby na dużym wybiegu sie najadać :-( i tym schroniskowym jedzeniem się nie najada :-(
-
[quote name='jofracy']Biedna mała... a fundacje od dobków wiedzą o niej?[/QUOTE] wiedzą .....
-
[quote name='evel']Dołączyłam na FB, jestem i tutaj. Kurna, jaki wystający kręgosłup... :( Jak można jej pomóc?[/QUOTE] dzięki za obecność na wątku ... co do pomocy to szczerze - chyba tylko tymczas jej może pomóc, wczoraj w schronie były dwie osoby nią zainteresowane, wiem, że jeszcze ktoś był zainteresowany ale ... jeden dom to buda, drugi z małymi dziećmi gdzie chyba raczej nikt by nie pracował z nią i najważniejsze było czy nie będzie agresywna wobec dzieci, a trzecia Pani fajna ale chyba też nie ogarnie sama Lunki, co zresztą jej powiedziałam .... dlatego wg mnie jeżeli nie pójdzie do dt to poprostu zostanie wydana pierwszej lepszej osobie .... i albo wyląduje w budzie albo spowrotem w schronie ps. wstępnie na wtorek jestem umówiona z Panią od dzieci na spotkanie z Lunką.
-
BLUSIA (dawniej Gandzia) za tęczowym mostem [*]
Kajusza replied to Kajusza's topic in Już w nowym domu
[quote name='furciaczek']Jutro czeka Gadzinke dzien pelen wrazen, wyprawa do miasta i wyceczka do lasu...powinna byc sucz zadowlona:) Aniu, Panstwo o ktorych wspominalam sie nie odezwali niestety :([/QUOTE] ehhhhh szkoda, niewiedzą co stracili :-( To Gadzinka się zdziwi na taką wyprawę :-) -
widzę, że nikt do Lunki nie zagląda :-(
-
[quote name='Kajusza']ehhhhh tam stafficzka taka smutna :-( a Aspan to szaleniec :-)[/QUOTE] Aspan już nie jest szaleńcem ... dziś nawet nie chciał wyjśc z budy, leżał i tylko patrzał, nie cieszył sie na mój widok, na widok spaceru .... jest apatyczny, bez życia i energii, na spacerze było widac, że mu coś doskwiera, chyba ma jakiś stan zapalny penisa i dobytu :-( ehhhhhh ma ktoś jakiś pomysł??
-
dziś zaliczyłam długi spacer z Lunką, była z nami Pani zainteresowana adopcją, byłysmy w innych okolicach, z dala od schronu i całej wrzawy z nim związanej, potem autem wracałysmy do schroniska, moje wrażenie: Luna to dzikus niczego nie unauczony, nie zna zasad zachowywania się na smyczy (ciągnie, kręci się itp.), na widok psów szaleje, skacze, ciągnie, za wszelką cene usiłuje się uwolnić ze smyczy, trudno mi stwierdzić jak by zachowała się jakby mogła podejśc do psa, bo wolałam nie ryzykować, jednak przy stanowczych korektach (szarpnięcie i komenda) uspokaja się i już nie pajacuje ... bardzo boi się wejśc do wody, do tego stopnia że bardzo spragniona nie podeszła żeby się napić, dopiero jak wzięłam ją na ręce i postawiłam w wodzie (takiej po palce :-) ) to zaczęła pić długo, do auta bardzo bała się wejśc, ale po ścieżce z płucek suszonych w końcu weszła i od razu położyła się na tylnej kanapie, w miare rozluźniona, tak leżała całą drogę, nie interesując się drogą itp. POtem dostała ektra jedzenie (mięsko i puszka) to łapczywie jadła. Na początku spaceru wogóle nie zainteresowana była człowiekiem, jednak w miarę spaceru oglądała się czy jesteśmy a potem na moje Luna chodź" podchodziła po smaczka :-) Także uczy się szybko jak ma odpowiednią motywacje :-) Wg mnie Luna to pies którego trzeba wszystkiego nauczyć, być stanowczym i konsekwentnym aby jej pokazać, jakie zachowania są pożadane a jakie nie, bo inaczej może stać się psem z agresją lękową, bo ma ku temu zadatki (wobec psów). Luna nie może być izolowana od bodźców i nowych sytuacji bo całkiem zdziwaczeje. W schronisku pomimo dużego zamieszania (jak zazwyczaj w soboty - dużo ludzi, wychodzących psów itp) była spokojna i tylko obserwowała co się dzieje. Uważam, że najlepiej by było jakby trafiła do dt/ds umiejącego poukładac takie psa ... inaczej może stać się histerycznym, wymuszającym psem ... edit (niewiem czy ktoś tu zagląda w sumie ale i tak dopisze) : Lunka lekko przytyła, stwierdzam to i po wyglądzie i po tym jak ją podniosłam :-)