Jump to content
Dogomania

Kajusza

Members
  • Posts

    6745
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kajusza

  1. Asia ... zajrzyj na bazarek dla dwóch anorektyczek z naszego schronu [quote name='Kajusza']Zapraszam na [SIZE=3][B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/230752-Orsay-Zara-H-M-i-inne-dla-dobki-i-wyżełki-do-30-08-2012?p=19523669#post19523669"][COLOR=#ee82ee]kobiecy bazarek [/COLOR][/URL][/B][/SIZE]na którym jest mnóstwo markowych ciuchów :-) [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/6ef1879d.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/ba946abe.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/982b6db6.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/f29eac9f.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/9b16a478.jpg[/IMG] serdecznie zapraszam :-)[/QUOTE]
  2. Czyli Bajka to wieśniak :-D i takiego domu jej trzeba ;-) Asia daj znać jak tam na szkoleniu było ... i zapraszam na bazarek, m.in. aby spłacić chipowania i opłatę adopcyjną Bajki :-) [quote name='Kajusza']Zapraszam na [SIZE=3][B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/230752-Orsay-Zara-H-M-i-inne-dla-dobki-i-wyżełki-do-30-08-2012?p=19523669#post19523669"][COLOR=#ee82ee]kobiecy bazarek [/COLOR][/URL][/B][/SIZE]na którym jest mnóstwo markowych ciuchów :-) [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/6ef1879d.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/ba946abe.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/982b6db6.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/f29eac9f.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/9b16a478.jpg[/IMG] serdecznie zapraszam :-)[/QUOTE]
  3. zapraszam na bazarek m.in. dla dobermanki Luny [quote name='Kajusza']Zapraszam na [SIZE=3][B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/230752-Orsay-Zara-H-M-i-inne-dla-dobki-i-wyżełki-do-30-08-2012?p=19523669#post19523669"][COLOR=#ee82ee]kobiecy bazarek [/COLOR][/URL][/B][/SIZE]na którym jest mnóstwo markowych ciuchów :-) [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/6ef1879d.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/ba946abe.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/982b6db6.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/f29eac9f.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/9b16a478.jpg[/IMG] serdecznie zapraszam :-)[/QUOTE]
  4. Dziewczyny ... kolejny bazarek .. serdecznie zapraszam :-) [quote name='Kajusza']Zapraszam na [SIZE=3][B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/230752-Orsay-Zara-H-M-i-inne-dla-dobki-i-wyżełki-do-30-08-2012?p=19523669#post19523669"][COLOR=#ee82ee]kobiecy bazarek [/COLOR][/URL][/B][/SIZE]na którym jest mnóstwo markowych ciuchów :-) [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/6ef1879d.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/ba946abe.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/982b6db6.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/f29eac9f.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/9b16a478.jpg[/IMG] serdecznie zapraszam :-)[/QUOTE]
  5. Tekla ... zapraszam na bazarek dla gorzowskich suczek [quote name='Kajusza']Zapraszam na [SIZE=3][B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/230752-Orsay-Zara-H-M-i-inne-dla-dobki-i-wyżełki-do-30-08-2012?p=19523669#post19523669"][COLOR=#ee82ee]kobiecy bazarek [/COLOR][/URL][/B][/SIZE]na którym jest mnóstwo markowych ciuchów :-) [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/6ef1879d.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/ba946abe.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/982b6db6.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/f29eac9f.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/9b16a478.jpg[/IMG] serdecznie zapraszam :-)[/QUOTE]
  6. Kolejny bazarek ...plissssssssss zajrzyjcie, podrzucajcie, kupujcie i reklamujcie :-) [quote name='Kajusza']Zapraszam na [SIZE=3][B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/230752-Orsay-Zara-H-M-i-inne-dla-dobki-i-wyżełki-do-30-08-2012?p=19523669#post19523669"][COLOR=#ee82ee]kobiecy bazarek [/COLOR][/URL][/B][/SIZE]na którym jest mnóstwo markowych ciuchów :-) [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/6ef1879d.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/ba946abe.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/982b6db6.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/f29eac9f.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/9b16a478.jpg[/IMG] serdecznie zapraszam :-)[/QUOTE]
  7. [quote name='koelka']Wega jak sarenka, długie wyciągnięte nogi;)[/QUOTE] noooo :-) i zapraszam na kolejny bazarros [quote name='Kajusza']Zapraszam na [SIZE=3][B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/230752-Orsay-Zara-H-M-i-inne-dla-dobki-i-wyżełki-do-30-08-2012?p=19523669#post19523669"][COLOR=#ee82ee]kobiecy bazarek [/COLOR][/URL][/B][/SIZE]na którym jest mnóstwo markowych ciuchów :-) [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/6ef1879d.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/ba946abe.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/982b6db6.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/f29eac9f.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/9b16a478.jpg[/IMG] serdecznie zapraszam :-)[/QUOTE]
  8. Serdecznie zapraszam na bazarek m.in. na opłacenie diagnostyki Lunki i jej zachipowanie [quote name='Kajusza']Zapraszam na [SIZE=3][B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/230752-Orsay-Zara-H-M-i-inne-dla-dobki-i-wyżełki-do-30-08-2012?p=19523669#post19523669"][COLOR=#ee82ee]kobiecy bazarek [/COLOR][/URL][/B][/SIZE]na którym jest mnóstwo markowych ciuchów :-) [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/6ef1879d.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/ba946abe.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/982b6db6.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/f29eac9f.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/9b16a478.jpg[/IMG] serdecznie zapraszam :-)[/QUOTE]
  9. Iwona .... zajrzyj .. może coś ci wpadnie w oko :-) [quote name='Kajusza']Zapraszam na [SIZE=3][B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/230752-Orsay-Zara-H-M-i-inne-dla-dobki-i-wyżełki-do-30-08-2012?p=19523669#post19523669"][COLOR=#ee82ee]kobiecy bazarek [/COLOR][/URL][/B][/SIZE]na którym jest mnóstwo markowych ciuchów :-) [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/6ef1879d.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/ba946abe.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/982b6db6.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/f29eac9f.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/9b16a478.jpg[/IMG] serdecznie zapraszam :-)[/QUOTE]
  10. Kajusza

    galeria Vato :)

    Przyszłam zaprosić na bazarek m.in. dla dobermanki Luny .. mam nadzieje, że się Tyna nie pogniewasz za reklamę... [quote name='Kajusza']Zapraszam na [SIZE=3][B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/230752-Orsay-Zara-H-M-i-inne-dla-dobki-i-wyżełki-do-30-08-2012?p=19523669#post19523669"][COLOR=#ee82ee]kobiecy bazarek [/COLOR][/URL][/B][/SIZE]na którym jest mnóstwo markowych ciuchów :-) [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/6ef1879d.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/ba946abe.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/982b6db6.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/f29eac9f.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/9b16a478.jpg[/IMG] serdecznie zapraszam :-)[/QUOTE]
  11. zmieniając temat .... zapraszam na bazarek dla dwóch cudnych suczek [quote name='Kajusza']Zapraszam na [SIZE=3][B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/230752-Orsay-Zara-H-M-i-inne-dla-dobki-i-wyżełki-do-30-08-2012?p=19523669#post19523669"][COLOR=#ee82ee]kobiecy bazarek [/COLOR][/URL][/B][/SIZE]na którym jest mnóstwo markowych ciuchów :-) [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/6ef1879d.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/ba946abe.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/982b6db6.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/f29eac9f.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/9b16a478.jpg[/IMG] serdecznie zapraszam :-)[/QUOTE]
  12. zapraszam na bazarek dla gorzowskich suczek [quote name='Kajusza']Zapraszam na [SIZE=3][B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/230752-Orsay-Zara-H-M-i-inne-dla-dobki-i-wyżełki-do-30-08-2012?p=19523669#post19523669"][COLOR=#ee82ee]kobiecy bazarek [/COLOR][/URL][/B][/SIZE]na którym jest mnóstwo markowych ciuchów :-) [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/6ef1879d.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/ba946abe.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/982b6db6.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/f29eac9f.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/9b16a478.jpg[/IMG] serdecznie zapraszam :-)[/QUOTE]
  13. ja znów z bazarkiem ... ale cóż .. bezdomnych psów nie ubywa :-( [quote name='Kajusza']Zapraszam na [SIZE=3][B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/230752-Orsay-Zara-H-M-i-inne-dla-dobki-i-wyżełki-do-30-08-2012?p=19523669#post19523669"][COLOR=#ee82ee]kobiecy bazarek [/COLOR][/URL][/B][/SIZE]na którym jest mnóstwo markowych ciuchów :-) [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/6ef1879d.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/ba946abe.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/982b6db6.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/f29eac9f.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/9b16a478.jpg[/IMG] serdecznie zapraszam :-)[/QUOTE]
  14. kolejny bazarek .... [quote name='Kajusza']Zapraszam na [SIZE=3][B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/230752-Orsay-Zara-H-M-i-inne-dla-dobki-i-wyżełki-do-30-08-2012?p=19523669#post19523669"][COLOR=#ee82ee]kobiecy bazarek [/COLOR][/URL][/B][/SIZE]na którym jest mnóstwo markowych ciuchów :-) [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/6ef1879d.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/ba946abe.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/982b6db6.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/f29eac9f.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/9b16a478.jpg[/IMG] serdecznie zapraszam :-)[/QUOTE]
  15. kolejny bazarek dla gorzowskich bezdomniaków [quote name='Kajusza']Zapraszam na [SIZE=3][B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/230752-Orsay-Zara-H-M-i-inne-dla-dobki-i-wyżełki-do-30-08-2012?p=19523669#post19523669"][COLOR=#ee82ee]kobiecy bazarek [/COLOR][/URL][/B][/SIZE]na którym jest mnóstwo markowych ciuchów :-) [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/6ef1879d.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/ba946abe.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/982b6db6.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/f29eac9f.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/9b16a478.jpg[/IMG] serdecznie zapraszam :-)[/QUOTE]
  16. Zapraszam na bazarek m.in. dla wyżełki Bajki [quote name='Kajusza']Zapraszam na [SIZE=3][B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/230752-Orsay-Zara-H-M-i-inne-dla-dobki-i-wyżełki-do-30-08-2012?p=19523669#post19523669"][COLOR=#ee82ee]kobiecy bazarek [/COLOR][/URL][/B][/SIZE]na którym jest mnóstwo markowych ciuchów :-) [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/6ef1879d.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/ba946abe.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/982b6db6.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/f29eac9f.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/9b16a478.jpg[/IMG] serdecznie zapraszam :-)[/QUOTE]
  17. czyżby Dona pojechała do wielkiego świata :-)
  18. moja Wega wyszła z norwegów, a poprzednia suczka wychodziła z guardów ... chyba nie ma reguły .. zawzięty pies ze wszystkiego wyjdzie ;-)
  19. naprawdę torpeda :-) .... i to w nowej obróżce :-D Powiem, że ładnie jej .... taka umięśniona!
  20. podpatrzona .... Wegeta [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/cac30416.jpg[/IMG] i nie-przyjaciel [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/523696d0.jpg[/IMG] biegająca inteligencja [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/0f18b6a9.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/20cbfa8f.jpg[/IMG] i Wegetuszka na dobranoc :-) [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/1464b05d.jpg[/IMG] ps. fotka robiona podczas upałów ;-)
  21. i spacerowe ... jeszcze ze spaceru z Dingiem.. [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/40f51edc.jpg[/IMG] i Gustem ... [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/51554000.jpg[/IMG] nie każdy ma talent .. do wciagania błota nosem ;-) [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/55a5eda5.jpg[/IMG] Wega napewno nie ma .. [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/6c559cbe.jpg[/IMG] dumny utalentowany [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/43f5834d.jpg[/IMG]
  22. Dawno nic nie wstawiałam ... a że dziś zabralam na spacer aparat to kilka fotek ... kilka bo coś focenie mi dziś nie szło ... z wizyty Dinusia .... ostatniej w tym roku :-( [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/1908dc77.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/e015b609.jpg[/IMG] i kilka pt" Barfujemy" ... małpa jedna miała żreć na swoim legowisku, i tam leżała .. chwile, jak poszłam do kuchni to zozła już na moim łóżku leżała :angryy: [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/227d6fc1.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/681fcb01.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/9fdf1850.jpg[/IMG]
  23. Miałam kilka telefonów o Lunkę m.in. jeden od Pani, która była oburzona dlaczego ją sterylizujemy ... jak ogłaszam asty to nigdy tylu przeciwników sterylek nie dzwoni ....
  24. na kontrole, czy wszystko ok ... tak mi Gosia powiedziała. I to ma sens, jeżeli wcześniej coś było leczone... bo chyba nie jeździła z nią tak sobie żeby tylko jeźdździć.
  25. [quote name='koelka']Muszę wypróbować, bo moje ostatnio kręcą coś nosem.[/QUOTE] u Wegi na razie ciągle faza "szoku" jest :-)
×
×
  • Create New...