-
Posts
6745 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Kajusza
-
Asia ... zajrzyj na bazarek dla dwóch anorektyczek z naszego schronu [quote name='Kajusza']Zapraszam na [SIZE=3][B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/230752-Orsay-Zara-H-M-i-inne-dla-dobki-i-wyżełki-do-30-08-2012?p=19523669#post19523669"][COLOR=#ee82ee]kobiecy bazarek [/COLOR][/URL][/B][/SIZE]na którym jest mnóstwo markowych ciuchów :-) [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/6ef1879d.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/ba946abe.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/982b6db6.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/f29eac9f.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/9b16a478.jpg[/IMG] serdecznie zapraszam :-)[/QUOTE]
-
Czyli Bajka to wieśniak :-D i takiego domu jej trzeba ;-) Asia daj znać jak tam na szkoleniu było ... i zapraszam na bazarek, m.in. aby spłacić chipowania i opłatę adopcyjną Bajki :-) [quote name='Kajusza']Zapraszam na [SIZE=3][B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/230752-Orsay-Zara-H-M-i-inne-dla-dobki-i-wyżełki-do-30-08-2012?p=19523669#post19523669"][COLOR=#ee82ee]kobiecy bazarek [/COLOR][/URL][/B][/SIZE]na którym jest mnóstwo markowych ciuchów :-) [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/6ef1879d.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/ba946abe.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/982b6db6.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/f29eac9f.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/9b16a478.jpg[/IMG] serdecznie zapraszam :-)[/QUOTE]
-
zapraszam na bazarek m.in. dla dobermanki Luny [quote name='Kajusza']Zapraszam na [SIZE=3][B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/230752-Orsay-Zara-H-M-i-inne-dla-dobki-i-wyżełki-do-30-08-2012?p=19523669#post19523669"][COLOR=#ee82ee]kobiecy bazarek [/COLOR][/URL][/B][/SIZE]na którym jest mnóstwo markowych ciuchów :-) [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/6ef1879d.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/ba946abe.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/982b6db6.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/f29eac9f.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/9b16a478.jpg[/IMG] serdecznie zapraszam :-)[/QUOTE]
-
Dziewczyny ... kolejny bazarek .. serdecznie zapraszam :-) [quote name='Kajusza']Zapraszam na [SIZE=3][B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/230752-Orsay-Zara-H-M-i-inne-dla-dobki-i-wyżełki-do-30-08-2012?p=19523669#post19523669"][COLOR=#ee82ee]kobiecy bazarek [/COLOR][/URL][/B][/SIZE]na którym jest mnóstwo markowych ciuchów :-) [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/6ef1879d.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/ba946abe.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/982b6db6.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/f29eac9f.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/9b16a478.jpg[/IMG] serdecznie zapraszam :-)[/QUOTE]
-
Tekla ... zapraszam na bazarek dla gorzowskich suczek [quote name='Kajusza']Zapraszam na [SIZE=3][B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/230752-Orsay-Zara-H-M-i-inne-dla-dobki-i-wyżełki-do-30-08-2012?p=19523669#post19523669"][COLOR=#ee82ee]kobiecy bazarek [/COLOR][/URL][/B][/SIZE]na którym jest mnóstwo markowych ciuchów :-) [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/6ef1879d.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/ba946abe.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/982b6db6.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/f29eac9f.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/9b16a478.jpg[/IMG] serdecznie zapraszam :-)[/QUOTE]
-
Jamnikowaty Kuki -ZOSTAJE NA STAŁE W OBECNYM DT!!!
Kajusza replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
Kolejny bazarek ...plissssssssss zajrzyjcie, podrzucajcie, kupujcie i reklamujcie :-) [quote name='Kajusza']Zapraszam na [SIZE=3][B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/230752-Orsay-Zara-H-M-i-inne-dla-dobki-i-wyżełki-do-30-08-2012?p=19523669#post19523669"][COLOR=#ee82ee]kobiecy bazarek [/COLOR][/URL][/B][/SIZE]na którym jest mnóstwo markowych ciuchów :-) [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/6ef1879d.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/ba946abe.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/982b6db6.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/f29eac9f.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/9b16a478.jpg[/IMG] serdecznie zapraszam :-)[/QUOTE] -
[quote name='koelka']Wega jak sarenka, długie wyciągnięte nogi;)[/QUOTE] noooo :-) i zapraszam na kolejny bazarros [quote name='Kajusza']Zapraszam na [SIZE=3][B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/230752-Orsay-Zara-H-M-i-inne-dla-dobki-i-wyżełki-do-30-08-2012?p=19523669#post19523669"][COLOR=#ee82ee]kobiecy bazarek [/COLOR][/URL][/B][/SIZE]na którym jest mnóstwo markowych ciuchów :-) [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/6ef1879d.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/ba946abe.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/982b6db6.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/f29eac9f.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/9b16a478.jpg[/IMG] serdecznie zapraszam :-)[/QUOTE]
-
Serdecznie zapraszam na bazarek m.in. na opłacenie diagnostyki Lunki i jej zachipowanie [quote name='Kajusza']Zapraszam na [SIZE=3][B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/230752-Orsay-Zara-H-M-i-inne-dla-dobki-i-wyżełki-do-30-08-2012?p=19523669#post19523669"][COLOR=#ee82ee]kobiecy bazarek [/COLOR][/URL][/B][/SIZE]na którym jest mnóstwo markowych ciuchów :-) [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/6ef1879d.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/ba946abe.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/982b6db6.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/f29eac9f.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/9b16a478.jpg[/IMG] serdecznie zapraszam :-)[/QUOTE]
-
Iwona .... zajrzyj .. może coś ci wpadnie w oko :-) [quote name='Kajusza']Zapraszam na [SIZE=3][B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/230752-Orsay-Zara-H-M-i-inne-dla-dobki-i-wyżełki-do-30-08-2012?p=19523669#post19523669"][COLOR=#ee82ee]kobiecy bazarek [/COLOR][/URL][/B][/SIZE]na którym jest mnóstwo markowych ciuchów :-) [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/6ef1879d.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/ba946abe.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/982b6db6.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/f29eac9f.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/9b16a478.jpg[/IMG] serdecznie zapraszam :-)[/QUOTE]
-
Przyszłam zaprosić na bazarek m.in. dla dobermanki Luny .. mam nadzieje, że się Tyna nie pogniewasz za reklamę... [quote name='Kajusza']Zapraszam na [SIZE=3][B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/230752-Orsay-Zara-H-M-i-inne-dla-dobki-i-wyżełki-do-30-08-2012?p=19523669#post19523669"][COLOR=#ee82ee]kobiecy bazarek [/COLOR][/URL][/B][/SIZE]na którym jest mnóstwo markowych ciuchów :-) [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/6ef1879d.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/ba946abe.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/982b6db6.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/f29eac9f.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/9b16a478.jpg[/IMG] serdecznie zapraszam :-)[/QUOTE]
-
BLUSIA (dawniej Gandzia) za tęczowym mostem [*]
Kajusza replied to Kajusza's topic in Już w nowym domu
zmieniając temat .... zapraszam na bazarek dla dwóch cudnych suczek [quote name='Kajusza']Zapraszam na [SIZE=3][B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/230752-Orsay-Zara-H-M-i-inne-dla-dobki-i-wyżełki-do-30-08-2012?p=19523669#post19523669"][COLOR=#ee82ee]kobiecy bazarek [/COLOR][/URL][/B][/SIZE]na którym jest mnóstwo markowych ciuchów :-) [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/6ef1879d.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/ba946abe.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/982b6db6.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/f29eac9f.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/9b16a478.jpg[/IMG] serdecznie zapraszam :-)[/QUOTE] -
DONA rednose-ka ... po 2 latach w końcu w swoim domu!!
Kajusza replied to Kajusza's topic in Już w nowym domu
zapraszam na bazarek dla gorzowskich suczek [quote name='Kajusza']Zapraszam na [SIZE=3][B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/230752-Orsay-Zara-H-M-i-inne-dla-dobki-i-wyżełki-do-30-08-2012?p=19523669#post19523669"][COLOR=#ee82ee]kobiecy bazarek [/COLOR][/URL][/B][/SIZE]na którym jest mnóstwo markowych ciuchów :-) [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/6ef1879d.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/ba946abe.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/982b6db6.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/f29eac9f.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/9b16a478.jpg[/IMG] serdecznie zapraszam :-)[/QUOTE] -
Dredzik - znaleziona skołtuniona kulka już w nowym domu!!!!!!
Kajusza replied to koelka's topic in Już w nowym domu
ja znów z bazarkiem ... ale cóż .. bezdomnych psów nie ubywa :-( [quote name='Kajusza']Zapraszam na [SIZE=3][B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/230752-Orsay-Zara-H-M-i-inne-dla-dobki-i-wyżełki-do-30-08-2012?p=19523669#post19523669"][COLOR=#ee82ee]kobiecy bazarek [/COLOR][/URL][/B][/SIZE]na którym jest mnóstwo markowych ciuchów :-) [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/6ef1879d.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/ba946abe.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/982b6db6.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/f29eac9f.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/9b16a478.jpg[/IMG] serdecznie zapraszam :-)[/QUOTE] -
kolejny bazarek .... [quote name='Kajusza']Zapraszam na [SIZE=3][B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/230752-Orsay-Zara-H-M-i-inne-dla-dobki-i-wyżełki-do-30-08-2012?p=19523669#post19523669"][COLOR=#ee82ee]kobiecy bazarek [/COLOR][/URL][/B][/SIZE]na którym jest mnóstwo markowych ciuchów :-) [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/6ef1879d.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/ba946abe.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/982b6db6.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/f29eac9f.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/9b16a478.jpg[/IMG] serdecznie zapraszam :-)[/QUOTE]
-
kolejny bazarek dla gorzowskich bezdomniaków [quote name='Kajusza']Zapraszam na [SIZE=3][B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/230752-Orsay-Zara-H-M-i-inne-dla-dobki-i-wyżełki-do-30-08-2012?p=19523669#post19523669"][COLOR=#ee82ee]kobiecy bazarek [/COLOR][/URL][/B][/SIZE]na którym jest mnóstwo markowych ciuchów :-) [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/6ef1879d.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/ba946abe.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/982b6db6.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/f29eac9f.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/9b16a478.jpg[/IMG] serdecznie zapraszam :-)[/QUOTE]
-
Zapraszam na bazarek m.in. dla wyżełki Bajki [quote name='Kajusza']Zapraszam na [SIZE=3][B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/230752-Orsay-Zara-H-M-i-inne-dla-dobki-i-wyżełki-do-30-08-2012?p=19523669#post19523669"][COLOR=#ee82ee]kobiecy bazarek [/COLOR][/URL][/B][/SIZE]na którym jest mnóstwo markowych ciuchów :-) [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/6ef1879d.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/ba946abe.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/982b6db6.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/f29eac9f.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/9b16a478.jpg[/IMG] serdecznie zapraszam :-)[/QUOTE]
-
czyżby Dona pojechała do wielkiego świata :-)
-
moja Wega wyszła z norwegów, a poprzednia suczka wychodziła z guardów ... chyba nie ma reguły .. zawzięty pies ze wszystkiego wyjdzie ;-)
-
podpatrzona .... Wegeta [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/cac30416.jpg[/IMG] i nie-przyjaciel [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/523696d0.jpg[/IMG] biegająca inteligencja [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/0f18b6a9.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/20cbfa8f.jpg[/IMG] i Wegetuszka na dobranoc :-) [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/1464b05d.jpg[/IMG] ps. fotka robiona podczas upałów ;-)
-
i spacerowe ... jeszcze ze spaceru z Dingiem.. [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/40f51edc.jpg[/IMG] i Gustem ... [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/51554000.jpg[/IMG] nie każdy ma talent .. do wciagania błota nosem ;-) [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/55a5eda5.jpg[/IMG] Wega napewno nie ma .. [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/6c559cbe.jpg[/IMG] dumny utalentowany [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/43f5834d.jpg[/IMG]
-
Dawno nic nie wstawiałam ... a że dziś zabralam na spacer aparat to kilka fotek ... kilka bo coś focenie mi dziś nie szło ... z wizyty Dinusia .... ostatniej w tym roku :-( [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/1908dc77.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/e015b609.jpg[/IMG] i kilka pt" Barfujemy" ... małpa jedna miała żreć na swoim legowisku, i tam leżała .. chwile, jak poszłam do kuchni to zozła już na moim łóżku leżała :angryy: [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/227d6fc1.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/681fcb01.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/9fdf1850.jpg[/IMG]
-
Miałam kilka telefonów o Lunkę m.in. jeden od Pani, która była oburzona dlaczego ją sterylizujemy ... jak ogłaszam asty to nigdy tylu przeciwników sterylek nie dzwoni ....
-
BLUSIA (dawniej Gandzia) za tęczowym mostem [*]
Kajusza replied to Kajusza's topic in Już w nowym domu
na kontrole, czy wszystko ok ... tak mi Gosia powiedziała. I to ma sens, jeżeli wcześniej coś było leczone... bo chyba nie jeździła z nią tak sobie żeby tylko jeźdździć. -
[quote name='koelka']Muszę wypróbować, bo moje ostatnio kręcą coś nosem.[/QUOTE] u Wegi na razie ciągle faza "szoku" jest :-)