Jump to content
Dogomania

Kajusza

Members
  • Posts

    6745
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kajusza

  1. [quote name='Agnes']Ciezko bardzo, bo sie boje, bo nie umiem podjac TEJ decyzji, bo jestem sama, bo to nie bedzie Aza :( Ciagle mi cos nie pasuje, co jakiegos znajde to "szukam" i znajduje problemy...[/QUOTE] a ja mysle, że jak spotkasz TEGO psa to się zdecydujesz .. moja mama po mojej wyprowadźce odczuła brak psa ... w kńcu ostatnie 20 lat w domu był pies non stop ... ale racjonalnie twierdziła, że nie weźmie żadnego bo mieszka sama, że sam będzie siedział w domu, że koszty, i tak dalej ... ale cały czas przeglała dogo, stronkę naszego schronu, psygarnij na fb .... i nagle zobaczyła Leonka, zakochała się i ... pojechała po niego do Poznania :-) Ty też spotkasz swojego Leonka ... nie martw się, jeszcze nadejdzie ten czas :-)
  2. :-( ehhhh życie nie jest sprawiedliwe .... [quote name='Agnes']Mam takie dni jak dzis kiedy mi bardzo Ciebie brakuje :placz: ['][/QUOTE]
  3. Sarunia czy możesz na ND zmienić że Luna jest w ds? żeby ludzi nie wprowadzac w błąd ....
  4. dzisiaj Lunka jedzie do domu :-) Jestem z p. Magdą w stałym kontakcie.
  5. już odetkałam ;-)
  6. [quote name='Milka__']Gratuluję nowego członka rodziny!! Widać, że się zaaklimatyzował :) A Wegetka ma nowego przyjaciela :)[/QUOTE] [quote name='koelka']Super ten Leon:) I kolejny uratowany psiak:) Fajnie, że z Wegą sie polubili:)[/QUOTE] Leon jest super :-) naprawdę bezproblemowy psiak ... niczego się nie boi, jest ciekawski i wesoły :-)
  7. i juz na spokojnie poznawaliśmy się ... [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/4b2ab6e1.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/cc47413b.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/0ba24b99.jpg[/IMG] ale jeszcze na koniec chwila szaleństwa :-) "te Wega co ty masz za takie wielkie łapy? [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/ab604c88.jpg[/IMG] "i paszcze też masz niczego sobie ;-) " [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/4a86b64e.jpg[/IMG]
  8. ale Leon mnie gilgał ... [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/3e8912de.jpg[/IMG] i znów szaleliśmy [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/7256eb42.jpg[/IMG] ale i Leon kiedyś musi odsapnąć ;-) [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/31f859fc.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/9a6d0fee.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/b55c97ac.jpg[/IMG]
  9. [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/bea4f981.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/faa547ab.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/7c214271.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/de72519e.jpg[/IMG] poszłam chwilę odsapnąć ... [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/a39de1c2.jpg[/IMG]
  10. a potem kazali się bawić :crazyeye: [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/5fec80dc.jpg[/IMG] to się pytam "Dobrze? tak robić?" [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/4f2e40c8.jpg[/IMG] miałam chwilę zadumy ... jak to te zycie się toczy [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/0061edd0.jpg[/IMG] ale to była tylko chwila .... bo potem zaczeła się zabawa! [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/d6938a0a.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/22574bd2.jpg[/IMG]
  11. no i stało się .... moja mama sprawiła sobie pieska :-) Leona wypatrzyła na psygarnij na fb i od dziś Leonek jest u niej :-) Leon to piesek z niefajną przeszłością - został znaleziony w Górach Świętokrzyskich postrzelony gumowymi kulami :-( Wegetka początkowo olała młodego, przy aucie chciała go chapnąć ale na moje słowne upomnienie ;-) ogarnęła się i już nie robiła żadnych problemów że Leonek jedzie z nami :-) W domu to już było szaleństwo :-) I tutaj też podziękuję (już poraz setny chyba :-P ) Asi Miszteli z Happy Dog w Szczecinie, za pomoc jaką nam dała .. bo bez niej nie było by takich fotek, a może i Wegi już by nie było ... [I]na początku było smętnie .... [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/3f4c136d.jpg[/IMG] kazali być grzecznym i nie gryść Młodego ... [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/731fa86a.jpg[/IMG][/I]
  12. ja też chyba zostanę wierna taks, teraz zamowilam komplet dla szczyla mojej mamy, z ecoskórką :-) I jak dziewczyny wcześniej pisały - ze starych bazarków wybrałam to co mi się podobało, taks odpisała z czego może uszyć cały komplet :-) A wcześniej tak uszyła obroże dla Wegi i kolejną z taśmy którą jej wysłałam :-) Z taks chyba jest najlepsza współpraca :-) No i nigdy nie pomieszała zamówień ;-)
  13. wiem, że teraz będzie zadbana .... ale czemu musiało do tego dojść? chyba nigdy nie zrozumiem tego :-(
  14. [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/a43e06dc.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/ca4cb008.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/6348bd5e.jpg[/IMG]
  15. tak ladnie czeka na aport :-) [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/a9173361.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/866a0991.jpg[/IMG] i torpeda! [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/2b3b91af.jpg[/IMG] usiąść też umiem [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/76dbddcc.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/516aebad.jpg[/IMG]
  16. [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/4c599c4b.jpg[/IMG] zanurzenie ... [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/3d85ee4f.jpg[/IMG] ... i wyskok :-) [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/8036a4e6.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/407da173.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/dd1fa444.jpg[/IMG]
  17. kolejne cudo - roboczo nazwany Blondasem ;-) Pies który już wie, że szczekaniem i warczeniem można załatwić sobie spokój i odejście człowieka :-( ... jednak trochę żarcia i cierpliwość i pies przełamuje swoje opory. Obecnie na kwarantannie więc narazie niemoże być ogłaszany itp. Jutro w schronie postaram się o zgodę na szukanie mu domu po kwarantannie. Znaleziony w kolcach jak na kaukaza :-( Więc dostał gejowską obroże po Wegecie ;-) Na spacerze .. sama przyjemność: nie ciągnie jakoś mega uciążliwie, cieszy się do człowieka - tj. do mnie ;-) potem z Koelką też niemiał problemów ... nie skacze, nie szarpie się, chętnie aportuje i reaguje na komentę puść, siad, czekaj itp. pomocne przy aporcie. Woda to jego żywioł ... nurkuje dla samej przyjemności nurkowania!!! A na koniec załapałam się nawet na buziaka z jego strony :-) Także będą z chłopaka ludzie :-) a to trochę fotek: [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/819da124.jpg[/IMG] "ja chcę patykaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa" [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/b7eab9e2.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/55893b8e.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/52dcccf1.jpg[/IMG]
  18. już niedługo ... i będzie leżała na kanapie :-)
  19. Ja dziś też Lunuszkę odwiedziłam, cieszyła się na mój widok, skakała i lizała wariatka :-) Ona chyba nie lubi poprostu mieszkania z innymi psami :-( Szwy czyściutkie, ładnie się wszystko goi, zero zaczerwienienia itp. Generalnie nie widać, żeby miała coś robione, szaleje na spacerze ... i niechce wracać do schroniska :-(
  20. Benia .. szczerze mówiąc nie byłam w schronie ostatnio bo nie miałam czasu ale może dziś uda mi się wyskoczyć to napewno napisze co u Lunki .. myśle, że wszystko jest ok bo inaczje kierownik by mi powiedział że są jakieś problemy itp.
  21. hahaha Gadzina jaka radosna :-) i faktycznie widac poprawę jednak jak patrzę na ten siwy pysk :-( jestem załamana jej stanem zdrowia :-( Ten pies to ruina :-(
  22. [quote name='Czekunia']Rozmawiałam właśnie z Panem ze Swarzędza - zrobił na mnie baardzo pozytywne wrażenie, rozmowa była długa i przyjemna, wstępie umówiliśmy się, że jak tylko znajdę chwilę, to podjedziemy do Nich z Bajką na kolejne spotkanie. Ważne, że jeszcze się nie rozmyślili... Musi być dobrze tym razem.[/QUOTE] tak ... musi być :-)
  23. Asia ucałuj ten pychol ode mnie :-)
  24. ehhh szkoda go, to piękny i postawny pies .. a taki niedoceniany :-( Zapraszam na bazarek, dla innych gorzowskich psów ... [quote name='Kajusza']Zapraszam na [SIZE=3][B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/230752-Orsay-Zara-H-M-i-inne-dla-dobki-i-wyżełki-do-30-08-2012?p=19523669#post19523669"][COLOR=#ee82ee]kobiecy bazarek [/COLOR][/URL][/B][/SIZE]na którym jest mnóstwo markowych ciuchów :-) [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/6ef1879d.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/ba946abe.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/982b6db6.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/f29eac9f.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/9b16a478.jpg[/IMG] serdecznie zapraszam :-)[/QUOTE]
×
×
  • Create New...