-
Posts
6745 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Kajusza
-
BLUSIA (dawniej Gandzia) za tęczowym mostem [*]
Kajusza replied to Kajusza's topic in Już w nowym domu
ehhhh ja też niewiem o co chodzi .. poprosiłam Gosie o skany kart lekarskich i wysłała mi tylko to, bo na wizytych na których nic nie było robione nie były karty wystawiane a wpisy o odrobaczaniu są w książęczce ..... -
BLUSIA (dawniej Gandzia) za tęczowym mostem [*]
Kajusza replied to Kajusza's topic in Już w nowym domu
[quote name='Alicja']wszelkie zapalenia tudzież zakażenia dróg moczowych są sprawą poważną :( , powstają najczęściej na tle bakteryjnym , czasem ale to rzadko , wirusowym , a czasem grzybiczym ...więc konieczne wdrożenie leczenia[/QUOTE] :-( :-( :-( ehhhhh ile ona jeszcze musi przejść w życiu :-( Asia a jak z jej zachowaniem? -
Jamnikowaty Kuki -ZOSTAJE NA STAŁE W OBECNYM DT!!!
Kajusza replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
hahaha ale wilk morski na pierwszej fotce :-) Tylko uszy powiewają :-) no i leżaczek ... podstawa letniego wypoczynku :-) -
jak narazie super :-) wciąga wszystko co dostanie ... kręci nosem na wątróbkę ale i ona zostaje pożarta :-) warzywa tak samo :-) Ela w Agrofirmie sa fajne kości wołowe, pocięte na takie kilu cm odcinki ze szpikiem, to jak kong wygląda :-) Wega to pół dnia męczyła aż wszystko wylizała :-)
-
Lunka wczoraj miała sterylkę, wszystko przebiegło bez problemów :-) Na dniach dostanie też chipa i będzie już miała wszystko co pies przed adopcją powinien mieć :-)
-
BLUSIA (dawniej Gandzia) za tęczowym mostem [*]
Kajusza replied to Kajusza's topic in Już w nowym domu
biedna Gandzia ... oby to nie było nic poważnego :-( -
BLUSIA (dawniej Gandzia) za tęczowym mostem [*]
Kajusza replied to Kajusza's topic in Już w nowym domu
jak pisze fioneczka - Gosia mówi, że ona wcześniej nie sikała pod siebie. -
[quote name='zaginiona sara']Gdzie znalazłaś takie dobre rzeczy?[/QUOTE] [quote name='Kajusza']ja dziś odkryłam Agrofirmę (taką sieć mięsnych sklepów z właśną ubojnią) ... (...) .[/QUOTE].............
-
DONA rednose-ka ... po 2 latach w końcu w swoim domu!!
Kajusza replied to Kajusza's topic in Już w nowym domu
[quote name='__Lara']To się zasiedziała z leksza.....[/QUOTE] a no ..... a wcześniej była w iinym hotelu :-( ehhh nie miała szczęścia dziewczyna :-( ale na szczęście teraz to się odwróci :-) -
BLUSIA (dawniej Gandzia) za tęczowym mostem [*]
Kajusza replied to Kajusza's topic in Już w nowym domu
[quote name='Alicja']wyczochraj za uszkiem[/QUOTE] i wycałuj tą mordę :-) Mnie to wogóle ona zawsze rozczulała za te oczy .... -
ja dziś odkryłam Agrofirmę (taką sieć mięsnych sklepów z właśną ubojnią) ... zakupiłam kości wołowe fajnie porąbane że wygląda to jak kong :-) za 99gr za kg, skórki drobiowe też za 99gr, i tzw. śrut czyli odpady mięsne zmielone z kośćmi - wg Pani która owy śrud zrobiła, proporcje są takie, że ponad połowa to mięso itp a reszta to kości. Śrut kosztuje całe 20gr za kg :-) Feler taki, że jest to zamrożone i w różnych blokach .. ja kupiłam ok. 3,5kg ... zobaczymy jak to się rozmrozi - jak to faktycznie wygląda.
-
DONA rednose-ka ... po 2 latach w końcu w swoim domu!!
Kajusza replied to Kajusza's topic in Już w nowym domu
ale ona ma ten kolorek :-) super wygląda :-) -
Kierownik mi mówił wczoraj, więc pewnie to już z wetem ustalił.
-
[quote name='iwcia93']Foteczek ze spaceru raczej nie będzie bo w pn ma być sterylka robiona...(nareszcie!)[/QUOTE] dokładnie :-) i przy okazji zostanie zachipowana - poprosiłam kierownika dzisiaj, żeby wet przywiózł chipa, wtedy ja nie będę musiała jechać z Lunką do miasta. ps. jej nierasowy kolega z boksu tez będzie wykastrowany w poniedziałek :-)
-
BLUSIA (dawniej Gandzia) za tęczowym mostem [*]
Kajusza replied to Kajusza's topic in Już w nowym domu
[quote name='evel']..... Mam tylko nadzieję, że wyjdzie to wszystko Gandzi na plus i mała w niedalekiej przyszłości znajdzie dobry dom.[/QUOTE] ja też tego bym chciała :-) -
BLUSIA (dawniej Gandzia) za tęczowym mostem [*]
Kajusza replied to Kajusza's topic in Już w nowym domu
[quote name='agaga21']a czego się spodziewasz? mamy pisać że się niedobrze robi gdy się wchodzi na ten wątek? mi osobiście chce się rzygać jak widzę, gdy ktoś próbuje zniszczyć osobę [B]w imię swoich prywatnych porachunków[/B]. myślę że każda z was w głębi duszy wie, że gośka jest ostatnią osobą zasługującą na takie traktowanie ale [B]nienawiść was oślepia [/B]i wzajemnie się jeszcze nakręcacie.[/QUOTE] o jakich prywatnych porachunkach piszesz? I pisząc że nierozumiem co się stało że pies jest w takim stanie - gdzie masz nienawiść? Poprostu widzę tu pewnie nieprawidłowości, wyniki i stan psa jest jaki jest ... nie ma tu żadnego zabarwienia emocjonalnego. -
Mam prośbę, czy ktoś bardziej doświadczony mógłby spojrzeć na Wegety jadłospis, to jest miesięczne zestawienie, czy coś dodać, ew. czegoś jest za dużo? Je ok. 400-500gr dziennie: 2kg żwaczy z treścią 2kg królik z kością 1kg cielęciny 1kg jelenia 1kg indyk z kością to w/w to gotowe produkty z Aspol i Biosk i takie ze zwykłego mięsnego: 1kg podrobów drobiowych (serca, wątróbki i żołądki) 1kg kości wołowo-wieprzowych 2 szyjki indycze 1,20kg korpus z kurczaka do tego: ok. 1kg miks warzywno-owocowy oliwa z oliwek, dziś kupiłam olej lniany a po niedzieli będę miała algi i olej z łososia. No i jajka a także jogurt naturalny (sporadycznie). I jeszcze dostała niecałą puszkę tuńczyka w oleju bo nie chciała warzyw samych zjeśći i wątróbki [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smiles/icon_wink.gif[/IMG] to jej dodawałam po trochę do smaku. Czy mogę dawać surowe wieprzowe: nerki, ozory, przełyki, podgardla, ogony? Czy lepiej nie ryzykować? Bo w Intermarche jest duży wybór ww rzeczy ... wołowych niema żadnych takich wynalazków [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smiles/icon_wink.gif[/IMG]
-
BLUSIA (dawniej Gandzia) za tęczowym mostem [*]
Kajusza replied to Kajusza's topic in Już w nowym domu
[quote name='fioneczka']..... Aniu już nie trzeba, napisałam i dostałam odp że w wolnej chwili zostaną przesłane a co do udzielających się ... brakuje Ci ich ? :diabloti:[/QUOTE] aha .. bo ja też już napisała ;-) czy brakuje ...chociaż wątek był w czołówce ;-) A tak serio .... to takie żenujące .. tyle krzyku, obrażania nas a teraz nawet słowa "sorry" albo "faktycznie coś nieprawidłowego tam się zadziało" :shake: -
BLUSIA (dawniej Gandzia) za tęczowym mostem [*]
Kajusza replied to Kajusza's topic in Już w nowym domu
[quote name='fioneczka']niestety w dalszym ciągu nic nie dostałam Aniu może poproś aby przesłane to wszystko zostało na Twój mail[/QUOTE] potem na fb jej napiszę [quote name='Alicja']podawanie dobrzuszne czy domóżdzne :hmmmm: :lol:[/QUOTE] :-D :-D :-D tak mnie zastanawia ta cisza ..... tyle było osób wiedzących nawet lepiej od Gosi o sytuacji psa ... czemu teraz nagle się nie udzielała??? Czyżby fotki plus wyniki badań coś zmieniły? -
LEXUS - zagłodzony, stary, rasowy amstaff ma dom
Kajusza replied to stzw's topic in Już w nowym domu
ehhh wiodzę że jest to "klon" "naszej" Mufinkowej, z wątku Lunki z mojego podpisu ... kolejna najmądrzejsza na całym świecie, pouczająca któremu psu pomóc i w jaki sposób :-( -
NIe dojechałam do schronu w tygodniu ale pon mam wolny to na 99% pojade do schroniska to porobię jakieś foteczki :-) i napiszę co tam u Lunki :-) Martens ... dokładnie, odechciewa się cokolwiek robić :-(
-
wiem, że primexu mają 10 lub 30% w zależności czy są dla szczeniaków czy dorosłych psów ... chyba napiszę faktycznie maila do producenta :-)
-
BLUSIA (dawniej Gandzia) za tęczowym mostem [*]
Kajusza replied to Kajusza's topic in Już w nowym domu
[quote name='aida']Kajuszka koszty pobytu Gandzinki u Marka biorę całkowicie na siebie w tym również szczepienie i odrobaczanie a także leczenie. Przecież jestem na prowizji:evil_lol: coś muszę z tego mieć. Ty proszę zbieraj na dalsze hotelowanie. Przecież deklarowicze nie mogą ponosić kosztów Inspekcji Sanitarnej czyli Sanepidu:diabloti:[/QUOTE] ok :-) Dziękuję z całego serca :-)