Jump to content
Dogomania

Kajusza

Members
  • Posts

    6745
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kajusza

  1. czy ktoś już przeprowadził interwencję w sprawie tego pieska?
  2. Kajusza

    Barf

    ja nie mielę, nie rozdrabniam (oprócz nerki bo muszę ją przemycić i kroje na mniejsze kawałki), daję Wedze tak jak kupię i podzielę na dzienne porcje (np. korpus z indyka na dwa dni ma). Warzywa daję same albo z dodatkami typu: algi, olej, drożdże, resztki jak mi zalegają w lodówce (twaróg, jogurt, tuńczyk czy olej z puszki po tuńczyku, jajka). A co do ilości posiłków - to zależy od tego jak pracuje, nieraz 1 raz dzienne, nieraz 2 a nieraz to są i 3 posiłki :-)
  3. to lepiej tyczyło się ostatniego zdania "[COLOR=#000000][I]Zmienił mi się także światopogląd na kupowanie i tak jest chyba lepiej" [/I][/COLOR];-)
  4. [quote name='Migori']Tak, u mnie brak finansów na obroże przyczynił się zdecydowanie to zerwania z nałogiem. Wystarczyło ok. chudych 4-5 miesięcy i przestałam kupować bzdury. A suce aż tak na obrożach nie zależy. Zmienił mi się także światopogląd na kupowanie i tak jest chyba lepiej.[/QUOTE] mam podobnie ;-) zaglądam sobie, pooglądam i na tym koniec ;-) .... i chyba też mi z tym lepiej :-)
  5. Kajusza

    Barf

    w tesco są porcje rosołowe z gęsi ... praktycznie sam tłuszcz, to może takie porcje psu dawać żeby przytył
  6. tekla to ja mogę wypozyczyć Wege, ona chętnie pogoni boberki, dla niej to nie problem wzleść w bobrze nory i pospacerować w nich ;-) co do rowów melioracyjnych - za dzieciaka pamiętam jak chodziłam na rozlewiska/pastwiska Warty i rowy były takie na jakieś 1,5m szerokie, czyste i przepływowe ... a teraz - rowów nie widać :-(
  7. no to Gandzia już nie ma życia wewnętrznego :-D
  8. [quote name='aida']Z Monisią nie jest tak tragicznie. Skoro mnie się nie bała to znaczy że lęków nie ma:diabloti:[/QUOTE] bo ona taka była zlękniona że aż bała się to okazać ;-)
  9. w sumie to Gadzina mogłaby Monie zrobić masaż relaksacyjny i antylękowy ;-) Jak się sprawdzi to Wegetę podeśle na zabiegi ;-)
  10. [quote name='Alicja']chyba trzeba poprosić moderatora z PwP , bo dogo robi na złosć ;)[/QUOTE] chyba tak ... zaraz napiszę i od razu poprosze o przeniesienie do odpowiedniego działu
  11. Alicja ale ja już zmieniałam, i wczoraj też widziałam stary i znów zmieniłam i było nowy ... nie wiem czemu ciągle pojawia się stary???
  12. ja też się ciesze, że tak dobrze trafiła :-) Oby nigdy już nie była bezdomna i tylko polegiwała z Hunterkiem na łóżku :-)
  13. [quote name='Alicja']No spoko na wyglad cza kaganiec na miasto ale tak na rozum to biorąc to co ona tymi dziąsłami może zrobić :diabloti:[/QUOTE] jak to co ... pomasować i zamasować na śmierć :-D
  14. [quote name='omry']To kombinuj podobne okucia i otwieraj biznes :evil_lol: Będę pierwszym klientem na liście, bo też mi się spodobały :)[/QUOTE] dokładnie ... chętnie bym zakupiła taką dla psów :-) ale trochę taniej ;-)
  15. [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/300454_468631716503261_604133312_n_zps705c9b52.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/218128_470938286272604_184919001_n_zps7f06b4ae.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/217828_470938039605962_1288896194_n_zps3799f6d8.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/206409_478500915516341_1255725776_n_zps2269be3b.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/60270_473694822663617_1758557401_n_zpsd3fbf09c.jpg[/IMG] jak widać Donka szczęśliwa :-)
  16. [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/546303_473696672663432_1790009975_n_zps0361246b.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/545969_468749676491465_113674630_n_zpsbca1f05e.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/545414_483038325062600_1583812194_n_zps51bfba96.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/482928_478500635516369_102782103_n_zpsd2ba6c52.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/399740_471798332853266_146159817_n_zps210746fa.jpg[/IMG]
  17. a to trochę fotek Donki z nowego domu :-) w kolejności nie chronologicznej ;-) [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/643876_482997328400033_2020805902_n_zps32b03b92.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/564725_470937639606002_1850348381_n_zpsd2553bb1.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/561607_470937319606034_1451071994_n_zpsb06442d4.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/560409_468749456491487_1269624736_n_zpsff8e54c3.jpg[/IMG] .... jedyna fotka nieszczęśliwej Donki ;-) [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/548047_469230873110012_858467148_n_zps9d460ec2.jpg[/IMG]
  18. dzieki Asia za info :-) W pracy druknę sobie wyniki Gadzinki i porównam bo tak na kompie to nic nie widzę ;-) No i czekam na fotki Gada w kagańcu hihihihihi
  19. Kajusza

    Barf

    ja też dzisiaj widziałam fajne kości mostkowe i chyba biodrowe ale były w takich dużych porcjach .. chyba jak mi zejdzie trochę z zamrażalki to zakupię :-) Widze, że chyba większośc ludzi daje takie kości wieperzowe to nie będę przesadzała z tym Ajuszkim ... Wega gęsiny i kaczki nie chce jeść .. woli głodować a tego nie tknie :-(
  20. [quote name='maxiowa']Znowu głupie gadania... Tak czy siak sprawa z Aspanem jest już przesądzona nie widzę sensu dalej tego ciągnąć.[/QUOTE] właśnie nie jest przesądzona (chyba, że w weekend pies pojechał do Niemiec) ... gdyby była przesądzona to pies byłby w ds i nie byłoby telefonów czy w razie czego psa może jednak Nadzieja Amstaffa przejąć ... tylko niewiadomo kiedy znudzi się trzymanie psa w schronie.
  21. wydarzenie Dosi na fb http://www.facebook.com/events/448916271826476/ jak macie jakieś uwagi to piszcie, to dopiszę czy zmienię coś :-) Trzymam kciuki za Dosię.
  22. Iwona - przypadku Aspana nie znasz dokładnie, nie uczestniczyłaś w tych rozmowach, więc nie wypowiadaj się tak pewnie, ja pierwsza zaczęłam pomagać jemu, wszystko było załatwione, Hanes zaoferował pomoc - sfinansowanie operacji, były dwa dt załatwione. Potem p. Tazbir "przejęła" opiekę nad psem, odrzucając jakąkolwiek pomoc - nawet jak pies był w hoteliku i mógł być przewieziony do Szczecina i tam objęty pomocą Nadzieji Amstafa, ta oferta została odrzucona. Po czym było zapytanie do Koelki, czy jednak psa weźmiemy jak do jakiejś tam daty nie znajdą mu domu, Koelka odmówiła pomocy - własnie dlatego, że inny pies pojechał w Aspana miejsce, i nie mogłyśmy blokować miejsca dwa tygodnie bo może Niemcy coś dla niego znajdą. Zresztą dostałyśmy wtedy zapewnienie, że pies napewno z hotelu nie trafi do schronu. Jak widać, słowo nic nie warte. Pies traci tylko przez czyjeś widzimisię. A już od dawna mogł być w domowym dt a może nawet i w domu stałym. edit: pominę ponowne wskazywanie nam (odbieram to personalnie za siebie i Koelkę ;-) ) którym psem się zająć ... na Luny wątku mało był dyskusji na ten temat?
  23. teraz dopiero obejrzałam filmik - rewelacja :-) Wprost nie dowiary ;-) ... jak sobie przypomnę jak wcześniej się zachowywała ...
  24. ja też myśle, że w domu ona trochę się uspokoi ... tylko tego domu jej trzeba. Jak będą znane wyniki to zrobię jej wydarzenie ... może tak ją ktoś wypatrzy?
  25. ehhh Agata, szkoda słów - a mógł już dawno być w dt :-( I nie musiałby się tułać po szpitalach, hotelu a teraz znów schronie :-(
×
×
  • Create New...