Jump to content
Dogomania

Kajusza

Members
  • Posts

    6745
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kajusza

  1. oo oponka :-) Donka z Karczochem moga sobie podać łapę ;-)
  2. Kajusza

    Barf

    Wedze tez nieraz tak przewraca się, że jak leży koło mnie to słyszę. Wega na barfie jest od sierpnia i ogólnie jestem zadowolona - przytyła, chętnie je i nie kombinuje, sierść ma piękną i nie linieje ... z minusów - to wiecznie szukanie mięsa, żeby nie przekroczyć 5-6zł za kg, no i kupy, które nie są idealne ;-) Nieraz za suche, nieraz za rzadkie ...
  3. to już z górki będzie ;-) Malutka jest strasznie, powoli nadrobi te stracone kg :-) Jak Leonek mojej mamy
  4. [quote name='kasjas']Musi być 5.12 ;) A z innej beczki.. interesuje Was jakie są ceny sterylek, kastracji w Strzelcach?? Bo dziś byłam tam z sunią i mam najświeższe wieści: suki do 10kg 216zł 10-25kg 259,20 pow. 25kg - 302,40 psy do 15kg- 108 pow 15kg -151,20 Na fundacje zniżka 30zł. W cenie ubranko po sterylizacji, leki i kontrol, szwy oczywiście rozpuszczalne. Gdyby ktoś kiedyś potrzebował, to moze się przyda. Wet. mówił, ze można dzwonić, dogadamy się ;)[/QUOTE] szkoda, że wcześniej nie widziałam ... moja mama za kastrację 10kg psa zapłaciła 190zł!!!!!!!!! to prawie 100zł różnicy :-( A to jest jakiś Twój zaprzyjaźniony wet?
  5. w niedziele Koelka jedzie do Szczecina ale to jest 2.12.
  6. [quote name='Kajusza']rozliczenie: październik + 50zł Koelka, deklaracja jednorazowa, wpłynęło 15.10.2012 + 25zł Jok z niebieskiego forum, deklaracja 3miesięczna, wpłynęło 15.10.2012 + 35zł Aleksandra Cz. z fb, dekl. jednorazowa, wpłynęło 15.10.2012 - 197zł wizyta u weta, zapłacono 15.10.2012 + 50zł kreseczka, dekl. jednorazowa, wpłynęło 17.10.2012 - 25zł opłata adopcyjna w schronisku, zapłacono 17.10.2012 - 100zł paliwo na trasie Gorzów -Człuchów (łącznie ok. 380km), resztę dołożyła Blanka Sz. z fb, zapłacono 18.10.2012 - 100zł paliwo na trasie Gdańsk-Człuchów (łącznie ok. 280km), resztę dołożyła Natalia_aa z f. niebieskiego, zapłacono 19.10.2012 - 63zł wizyta u weta + 24zł urwiniu, dekl. jednorazowa, wpłynęło 20.10.2012[LEFT][COLOR=#000000]+ 21zł z bazarku Dagmary86, wpłynęło 25.10.2012 - 136,20zł karma dla Cooki + 40zł z kociego bazarku Kajuszy, wpłyneło 27.11.2012 + 155zł z ubraniowego bazarku [/COLOR][COLOR=#000000]Kajuszy, wpłyneło 27.11.2012[/COLOR][COLOR=#000000] [/COLOR] [B][SIZE=3][FONT=lucida grande]= - 221,20zł [/FONT][/SIZE][/B]124zł z bazarku tiji [SIZE=3][SIZE=3][FONT=lucida grande][COLOR=#000000]z tej kwoty w dniu 14.11.2012r. tija [/COLOR][/FONT][FONT=lucida grande][COLOR=#000000]zapłaciła[/COLOR][/FONT][FONT=lucida grande][COLOR=#000000] 60zł za szczepienie na wirusówki[/COLOR][/FONT][/SIZE][/SIZE][B][SIZE=3][FONT=lucida grande] [/FONT][/SIZE][/B] [/LEFT] [/QUOTE] aktualne rozliczenie
  7. [quote name='czikusiowa']wyslalam zaległe deklaracje , mam nadzieję że pieniądze doszły : )[/QUOTE] dzieki Kasiu :-) Jak wpłyną to Ela napisze na wątku
  8. dziwne ... Urwiniu ma tam rabat, ja nieraz też za wizytę nie płaće - dziwna polityka jak dla mnie. W taki sposób nie przywiążą klienta do siebie, skoro za lojalnośc nie ma żadnych przywilejów...
  9. przeczytałam wątek ;-) co do wetów - szkoda, że nie udało się taniej załatwić :-P Kiedyś na Mysliborskiej robili po kosztach - ale tylko da schroniskowych psów, jak sami byli lekarzami schroniskowymi, teraz (jak już nie są) to pewnie takich preferencyjnych ce by niebyło. Na Kos. Gdyńskich są jakieś rabaty jak się regularnie przyjeżdża ... Mariola - czy teraz czegoś potrzebujesz dla malizny? Mogę ci podrzucić trochę drożdży piwnych - one bardzo dobrze działają na skórę, układ nerwowy i odpornościowy.
  10. ok, jakby co to pisz śmiało ja kasę podeślę, na dniach wystawię kolejny bazarek to może powoli z długów wyjdziemy :evil_lol: teraz będę rozliczała dwa bazarki - z jednego jest 155zł a z drugiego 40zł będzie.
  11. ale ona odżyła :-) Wariujej, biega - normalnie nie ten sam pies! Justyna - czy czegoś potrzebujecie dla niej, jakieś suplementy, itp.?
  12. jestem na zaproszę Marioli :-) Ale mały cudak z tej Mimi :-) Wieczorem przeczytam cały wątek bo na razie tylko pierwsza i ostatnia strona ;-)
  13. poprosze Justynę aby napisała co tam .. i jakieś foto może też by dała ;-) [quote name='karolina&sasza']Jak tam Cookie?[/QUOTE]
  14. Kajusza

    Barf

    wega nie lubi kaczki i gęsi ... ale ja się nie poddaje ;-) I ostatnio kaczkę potraktowałam młotkiem i wymieszałam ze żwaczami ... i została skonsumowana ;-) za jakiś czas znów tak zrobię i może polubi ten smak :-)
  15. Dzięki Asia za wrzucenie, ja tego niestety nie umiem :-(
  16. [URL]http://www.facebook.com/events/459099450803031/[/URL] wydarzenie Gadzinki
  17. [quote name='Milka__']Tu jeszcze jest ogólny filmik, który znalazłam w necie. Parę razy się tam pojawiamy. [URL]http://www.youtube.com/watch?v=Y6GZEJzBc1E[/URL] I relacja zdjęciowa: [URL]http://www.miedzyrzecz.biz/Archiwum-2012/11-listopad-2012/art-006/art-006.shtml[/URL][/QUOTE] ja dopiero teraz obejrzałam ten filmik ... calkiem duzo nas widać (dla tych którym sie nie chce całości:8, 17, 21 i od 25 minuty) :-)
  18. [quote name='Kajusza']Serdecznie zapraszam na bazarek [I][B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/236042-koty-ze-Spunkwood-na-astkę-z-wybrzeża-)-do-25-11-2012?p=19999174#post19999174"][COLOR=#b22222]"koty ze Spunkwood na astkę z wybrzeża"[/COLOR][/URL][COLOR=#b22222] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/b568318e.jpg[/IMG][/COLOR][/B][/I][/QUOTE] bazarek dla Cooki
  19. bazarek dla Cooki [quote name='Kajusza']Serdecznie zapraszam na bazarek [I][B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/236042-koty-ze-Spunkwood-na-astkę-z-wybrzeża-)-do-25-11-2012?p=19999174#post19999174"][COLOR=#b22222]"koty ze Spunkwood na astkę z wybrzeża"[/COLOR][/URL][COLOR=#b22222] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/b568318e.jpg[/IMG][/COLOR][/B][/I][/QUOTE]
  20. [quote name='Kajusza']Serdecznie zapraszam na bazarek [I][B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/236042-koty-ze-Spunkwood-na-astkę-z-wybrzeża-)-do-25-11-2012?p=19999174#post19999174"][COLOR=#b22222]"koty ze Spunkwood na astkę z wybrzeża"[/COLOR][/URL][COLOR=#b22222] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/b568318e.jpg[/IMG][/COLOR][/B][/I][/QUOTE] bazarek dla mini astki w bdt
  21. [quote name='Kajusza']Serdecznie zapraszam na bazarek [I][B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/236042-koty-ze-Spunkwood-na-astkę-z-wybrzeża-)-do-25-11-2012?p=19999174#post19999174"][COLOR=#b22222]"koty ze Spunkwood na astkę z wybrzeża"[/COLOR][/URL][COLOR=#b22222] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/b568318e.jpg[/IMG][/COLOR][/B][/I][/QUOTE] bazarek dla Cooki
  22. po starej znajomości zareklamuję bazarek ... [quote name='Kajusza']Serdecznie zapraszam na bazarek [I][B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/236042-koty-ze-Spunkwood-na-astkę-z-wybrzeża-)-do-25-11-2012?p=19999174#post19999174"][COLOR=#b22222]"koty ze Spunkwood na astkę z wybrzeża"[/COLOR][/URL][COLOR=#b22222] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/b568318e.jpg[/IMG][/COLOR][/B][/I][/QUOTE]
  23. nadal zero telefonów o wyżełka :-P [quote name='Kajusza']Serdecznie zapraszam na bazarek [I][B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/236042-koty-ze-Spunkwood-na-astkę-z-wybrzeża-)-do-25-11-2012?p=19999174#post19999174"][COLOR=#b22222]"koty ze Spunkwood na astkę z wybrzeża"[/COLOR][/URL][COLOR=#b22222] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/b568318e.jpg[/IMG][/COLOR][/B][/I][/QUOTE]
  24. [quote name='Kajusza']Serdecznie zapraszam na bazarek [I][B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/236042-koty-ze-Spunkwood-na-astkę-z-wybrzeża-)-do-25-11-2012?p=19999174#post19999174"][COLOR=#b22222]"koty ze Spunkwood na astkę z wybrzeża"[/COLOR][/URL][COLOR=#b22222] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/b568318e.jpg[/IMG][/COLOR][/B][/I][/QUOTE] zapraszam kociarzy ;-)
  25. Asia mogę z kotam do ciebie się wpakować ;-) [quote name='Kajusza']Serdecznie zapraszam na bazarek [I][B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/236042-koty-ze-Spunkwood-na-astkę-z-wybrzeża-)-do-25-11-2012?p=19999174#post19999174"][COLOR=#b22222]"koty ze Spunkwood na astkę z wybrzeża"[/COLOR][/URL][COLOR=#b22222] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/b568318e.jpg[/IMG][/COLOR][/B][/I][/QUOTE]
×
×
  • Create New...