-
Posts
6745 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Kajusza
-
Jamnikowaty Kuki -ZOSTAJE NA STAŁE W OBECNYM DT!!!
Kajusza replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
Zapraszam na [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/234631-kobiece-ubrania-elegancie-i-sportowe-na-astke-i-dobk%C4%99-do-11-11-12?p=19900147#post19900147"][COLOR=#EE82EE][B]kobiecy bazarek z ubraniami i eleganckimi i sportowymi, koszulkami i kurtkami ... są także torebk[/B][/COLOR]i[/URL] :-) Kasa na Depresję oraz Lunkę :-) Kukuś rekomenduje: [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/P1030012.jpg[/IMG] -
Karlos - czarny amstaff - już w ciepłym domu się grzeje :-)
Kajusza replied to Kajusza's topic in Już w nowym domu
Zapraszam na [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/234631-kobiece-ubrania-elegancie-i-sportowe-na-astke-i-dobk%C4%99-do-11-11-12?p=19900147#post19900147"][COLOR=#EE82EE][B]kobiecy bazarek z ubraniami i eleganckimi i sportowymi, koszulkami i kurtkami ... są także torebk[/B][/COLOR]i[/URL] :-) Kasa na Depresję oraz Lunkę :-) -
DONA rednose-ka ... po 2 latach w końcu w swoim domu!!
Kajusza replied to Kajusza's topic in Już w nowym domu
Zapraszam na [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/234631-kobiece-ubrania-elegancie-i-sportowe-na-astke-i-dobk%C4%99-do-11-11-12?p=19900147#post19900147"][COLOR=#EE82EE][B]kobiecy bazarek z ubraniami i eleganckimi i sportowymi, koszulkami i kurtkami ... są także torebk[/B][/COLOR]i[/URL] :-) Kasa na Depresję oraz Lunkę :-) -
Asia pozwolisz, że zaproszę na [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/234631-kobiece-ubrania-elegancie-i-sportowe-na-astke-i-dobk%C4%99-do-11-11-12?p=19900147#post19900147"][COLOR=#EE82EE][B]kobiecy bazarek z ubraniami i eleganckimi i sportowymi, koszulkami i kurtkami ... są także torebk[/B][/COLOR]i[/URL] :-) Kasa na Depresję oraz Lunkę :-)
-
Malutki zagubiony w schronisku mix-westa – prosi o dom!!! Ma dom.
Kajusza replied to koelka's topic in Już w nowym domu
Zapraszam na [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/234631-kobiece-ubrania-elegancie-i-sportowe-na-astke-i-dobkę-do-11-11-12?p=19900147#post19900147"][COLOR=#EE82EE][B]kobiecy bazarek z ubraniami i eleganckimi i sportowymi, koszulkami i kurtkami ... są także torebk[/B][/COLOR]i[/URL] :-) Kasa na Depresję oraz Lunkę :-) -
Zapraszam na [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/234631-kobiece-ubrania-elegancie-i-sportowe-na-astke-i-dobk%C4%99-do-11-11-12?p=19900147#post19900147"][COLOR=#EE82EE][B]kobiecy bazarek z ubraniami i eleganckimi i sportowymi, koszulkami i kurtkami ... są także torebk[/B][/COLOR]i[/URL] :-) Kasa na Depresję oraz Lunkę :-)
-
Dredzik - znaleziona skołtuniona kulka już w nowym domu!!!!!!
Kajusza replied to koelka's topic in Już w nowym domu
Zapraszam na [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/234631-kobiece-ubrania-elegancie-i-sportowe-na-astke-i-dobk%C4%99-do-11-11-12?p=19900147#post19900147"][COLOR=#EE82EE][B]kobiecy bazarek z ubraniami i eleganckimi i sportowymi, koszulkami i kurtkami ... są także torebk[/B][/COLOR]i[/URL] :-) Kasa na Depresję oraz Lunkę :-) -
Zapraszam na [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/234631-kobiece-ubrania-elegancie-i-sportowe-na-astke-i-dobk%C4%99-do-11-11-12?p=19900147#post19900147"][COLOR=#EE82EE][B]kobiecy bazarek z ubraniami i eleganckimi i sportowymi, koszulkami i kurtkami ... są także torebk[/B][/COLOR]i[/URL] :-) Kasa na Depresję oraz Lunkę :-) dług Lunki ciągle nie spłacony ...
-
Azyr znalazł swoje miejsce na ziemi!:)Życzymy szczęścia!
Kajusza replied to Wala2006's topic in Już w nowym domu
pozwolę sobie zaprosić na [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/234631-kobiece-ubrania-elegancie-i-sportowe-na-astke-i-dobk%C4%99-do-11-11-12?p=19900147#post19900147"][COLOR=#EE82EE][B]kobiecy bazarek z ubraniami i eleganckimi i sportowymi, koszulkami i kurtkami ... są także torebk[/B][/COLOR]i[/URL] :-) Kasa na Depresję oraz Lunkę :-) -
BLUSIA (dawniej Gandzia) za tęczowym mostem [*]
Kajusza replied to Kajusza's topic in Już w nowym domu
Asia chyba ostatnio nie mogła podjechać do Gandzi ... jak tylko będzie u niej to zda relację z "pierwszej ręki" ;-) i zapraszam na [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/234631-kobiece-ubrania-elegancie-i-sportowe-na-astke-i-dobk%C4%99-do-11-11-12?p=19900147#post19900147"][COLOR=#EE82EE][B]kobiecy bazarek z ubraniami i eleganckimi i sportowymi, koszulkami i kurtkami ... są także torebk[/B][/COLOR]i[/URL] :-) Kasa na Depresję oraz Lunkę :-) -
Zapraszam na [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/234631-kobiece-ubrania-elegancie-i-sportowe-na-astke-i-dobk%C4%99-do-11-11-12?p=19900147#post19900147"][COLOR=#EE82EE][B]kobiecy bazarek z ubraniami i eleganckimi i sportowymi, koszulkami i kurtkami ... są także torebk[/B][/COLOR]i[/URL] :-) Kasa na Depresję oraz Lunkę :-) Pomóżcie podrzucać i reklamować ....
-
Czarna DEPRESJA w typie ast ...już w domu stałym :-)))))
Kajusza replied to Kajusza's topic in Już w nowym domu
Zapraszam na [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/234631-kobiece-ubrania-elegancie-i-sportowe-na-astke-i-dobk%C4%99-do-11-11-12?p=19900147#post19900147"][COLOR=#EE82EE][B]kobiecy bazarek z ubraniami i eleganckimi i sportowymi, koszulkami i kurtkami ... są także torebk[/B][/COLOR]i[/URL] :-) Kasa na Depresję oraz Lunkę :-) -
Dziewczyny zapraszam na [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/234631-kobiece-ubrania-elegancie-i-sportowe-na-astke-i-dobk%C4%99-do-11-11-12?p=19900147#post19900147"][COLOR=#EE82EE][B]kobiecy bazarek z ubraniami i eleganckimi i sportowymi, koszulkami i kurtkami ... są także torebk[/B][/COLOR]i[/URL] :-) Kasa na Depresję oraz Lunkę, czyli gorzowskie bezdomne czarnulki :-)
-
super :-) my też na 10km się zapisałyśmy :-) A będziesz jechała przez Gorzów? bo to chyba nie po drodze? Ja jeżeli z Olka się nie zabiorę to pojadę swoim ;-) ale dziękuję za propozycję :-) Zapraszam na [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/234631-kobiece-ubrania-elegancie-i-sportowe-na-astke-i-dobk%C4%99-do-11-11-12?p=19900147#post19900147"][COLOR=#ee82ee][B]kobiecy bazarek z ubraniami i eleganckimi i sportowymi, koszulkami i kurtkami ... są także torebk[/B][/COLOR]i[/URL] :-) Kasa na Depresję oraz Lunkę :-)
-
Czarna DEPRESJA w typie ast ...już w domu stałym :-)))))
Kajusza replied to Kajusza's topic in Już w nowym domu
Tekst do ogłoszeń Cooki ... jakby ktoś miał chęć ją poogłaszać - na początek w okolicach trójmiasta (Gdańsk, Gdynia, Sopot) Cookie kompaktowa ok. 4 letnia amstaffka o niebanalnej urodzie i miłym usposobieniu. Cookie jest domową sunią i do tego niemalże bezobsługową. W mieszkaniu można praktycznie zapomnieć o jej istnieniu. Całe dnie przesypia, w różnych miejscach i w różnych pozach. Bez problemu zostaje sama w domu, nie niszczy, nie załatwia się, jedynym, powtarzającym się grzechem jest spanie na łóżku ;) Na spacerach spokojna i poważna, na smyczy praktycznie jej nie czuć. Powoli się otwiera, choć jeszcze trudno wykrzesać z niej prawdziwą radość. Mamy jednak nadzieję, że to kwestia czasu. Cookie bez jakichkolwiek problemów dogaduje się z innymi psami. W domu tymczasowym przebywa z samcem, z którym tworzą bardzo zgrany duet. Szukamy dla Cookie ciepłego i kochającego domu, szukamy fajnego i odpowiedzialnego opiekuna, który pokocha ją bezgranicznie i któremu ona będzie mogła zaufać Kontakt: 661 665 695 [email][email protected][/email] -
Czarna DEPRESJA w typie ast ...już w domu stałym :-)))))
Kajusza replied to Kajusza's topic in Już w nowym domu
ustaliłyśmy, że taką karmę kupię: [URL]http://www.zooplus.pl/shop/psy/karma_dla_psa_sucha/markus_muehle/223816[/URL] czyli potrzeba 139zł plus dług 280zł ... czyli potrzebujemy 419zł. Dziś z Koelką obfociłyśmy ubrania na bazarek, to jutro zostanie wystawiony. Może uda się zebrać potrzebną kwotę :-) -
Magda i będziesz szła z nami?
-
w Międzyrzeczu ... dokładniej w okolicach bunkrów, więc myśle, że w wioskach za Międzyrzeczem - Kaława, Wysoka, Pniewy, Boryszyn
-
Pola - odebrać psa to nie taka prosta sprawa ... jego właściciel przebywa w więzieniu, a Policja patrząc na psa nie będzie od razu dążyła dop jego odebrania, bo pewnie na tej wiosce mnóstwo psów żyje w takich warunkach - każą psu postawić budę i będzie po temacie. Trzeba to zrobić z głową i bez niepotrzebnego nerwa, bo to psu niepomoże a tylko może zaszkodzić. Rozumiem, że oferujesz dt, a kto będzie go finansował?
-
Czarna DEPRESJA w typie ast ...już w domu stałym :-)))))
Kajusza replied to Kajusza's topic in Już w nowym domu
wczoraj rozmawiałam z Justyną, czyli dt i powoli trzeba organizować kasiorkę na jedzenie, bo malizna to studnia bez dna i dużooo je ;-) -
Czarna DEPRESJA w typie ast ...już w domu stałym :-)))))
Kajusza replied to Kajusza's topic in Już w nowym domu
:-) nooo ona taka nieduża ;-) Milka_ - w domu nie sprawia żadnych problemów, spokojnie zostaje sama, nie niszczy, generalnie śpi na swoim (albo Fajtera ;-) ) legowisku, apetyt ma i nie wybrzydza :-) POtrzeby też trzyma do spaceru. -
Czarna DEPRESJA w typie ast ...już w domu stałym :-)))))
Kajusza replied to Kajusza's topic in Już w nowym domu
mam coś lepszego ... filmik :-) [URL]http://www.youtube.com/watch?v=NODMPpIMcR8&feature=youtu.be[/URL] :loveu: Dziękuję Dagmara za bazarek :-) -
Wegulec to wypatruje ZUA wszędzie wieczorową porą ;-) Za każdym drzewem czycha jakiś strach :-P Natalia ... ja własnie nie wiem na jaką trasę się zapisać :-P Nie podali jeszcze dokładnego miejsca startu chyba. Ja na bunkry jeździłam z poprzednią suką, ale ona niczego się nie bała nie to co Wegetuszkowy wypłosz ;-) Olka z Karczochem tez jedzie, i jej znajomi z Zielonej Góry z dwoma psami ... wesoło będzie :-)