Jump to content
Dogomania

Kajusza

Members
  • Posts

    6745
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kajusza

  1. [IMG]http://sphotos-e.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/407727_555108311181879_1341257647_n.jpg[/IMG] [IMG]http://sphotos-c.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/18084_555108367848540_210057190_n.jpg[/IMG] [IMG]http://sphotos-d.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/374049_555108424515201_1119220942_n.jpg[/IMG] [IMG]http://sphotos-a.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/61594_555108471181863_468322487_n.jpg[/IMG] i to na razie tyle ... potem jeszcze wrzucę fotki z początku (zbiórki).
  2. [IMG]http://sphotos-h.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/544929_555108144515229_1122886927_n.jpg[/IMG] [IMG]http://sphotos-f.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/72139_555108174515226_1258951414_n.jpg[/IMG] najważniejsze to dobre samopoczucie ... nie ważne, że nie wiemy gdzie jesteśmy :-) [IMG]http://sphotos-d.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/535508_555108211181889_663648596_n.jpg[/IMG] [IMG]http://sphotos-a.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/74791_555108247848552_1927617426_n.jpg[/IMG] [IMG]http://sphotos-g.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/76273_555108281181882_87730629_n.jpg[/IMG]
  3. hihihihihi głęboka analiza mapki ;-) [IMG]http://sphotos-e.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/1009_555108014515242_1143423307_n.jpg[/IMG] [IMG]http://sphotos-f.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/530589_555108064515237_2066504640_n.jpg[/IMG] [IMG]http://sphotos-d.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/10445_555108087848568_1119868860_n.jpg[/IMG] [IMG]http://sphotos-b.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/311367_555108111181899_125320245_n.jpg[/IMG]
  4. [IMG]http://sphotos-b.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/575325_555107744515269_1584530017_n.jpg[/IMG] [IMG]http://sphotos-d.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/28003_555107801181930_269353848_n.jpg[/IMG] [IMG]http://sphotos-f.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/550768_555107837848593_1449038403_n.jpg[/IMG] [IMG]http://sphotos-g.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/535575_555107861181924_1389191755_n.jpg[/IMG] [IMG]http://sphotos-a.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/644143_555107914515252_1015330502_n.jpg[/IMG] Donka :-) [IMG]http://sphotos-c.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/407574_555107971181913_1902030595_n.jpg[/IMG]
  5. hahah no i nasza grupa - czyli ja, Olka od Karlosa i Tekla zdobyłyśmy III miejsce :-) ... dzieki naszej tajnej broni w postaci Szczepana ;-) .... Wega padnięta, ja w sumie też, odcisk porządny na jednej nodze ale będę żyła :-) Super sprawa takie zawody, nawet pomimo tej tragicznej radzieckiej mapki :-D Trzeba będzie to kiedyś powtórzyć :-) [IMG]http://sphotos-e.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/36320_555107497848627_1810795494_n.jpg[/IMG] [IMG]http://sphotos-f.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/378465_555107617848615_1617613955_n.jpg[/IMG] [IMG]http://sphotos-e.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/542899_555107637848613_1728538606_n.jpg[/IMG] [IMG]http://sphotos-c.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/536425_555107667848610_77603573_n.jpg[/IMG] [IMG]http://sphotos-h.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/602294_555107704515273_845887887_n.jpg[/IMG]
  6. tak, bo tam jest jakies ograniczenie - wieczorem albo jutro zrobię jej wydarzenie.
  7. na razie Natalia nic nie wspomniała ... chyba jutro będzie już pakiet z bazarku to na pewno wtedy coś się ruszy - mam taką nadzieje przynajmniej.
  8. u mamy też mi się otworzyły, chyba mam coś z ustawieniami na kompie :-( Super Gadzinka wygląda :-) Pomyśle nad jakimś tekstem do ogłoszenia i zacznę ją ogłaszać.
  9. [quote name='koelka']Ja obejrzałam - super Gadzina wygląda i zachowanie też niczego sobie;)[/QUOTE] to ja niewiem czemu mi się nie otwierają :-P
  10. Asia filmiki są prywatne ... nie można ich obejrzeć
  11. mnie rozśmiesza golden koleżanki, który jak zaskoczył, że skakania i pokonywanie różnych przeszkód jest fajne to teraz sam pcha się wszędzie ;-) A takie miał opory ... pewnie Twoje psy też jak zobaczą jakie to fajne to będą same się pchaly a torek :-)
  12. [quote name='aida']Na Lenę 2009 chyba nie macie co liczyć. Ostatni raz logowała się w sierpniu. Szkoda tylko że nie raczyła napisać że cofa swoje deklaracje, ale posty też pokasowała. Fajnie że mamy takich odważnych ludzi:mad:[/QUOTE] też tak myślę Bożenko ...
  13. [quote name='koelka']Trzymam kciuki za "sensowny" telefon;) Ania wklej jeszcze jakieś fotki Małej, jak będziesz miała.[/QUOTE] ok, poprosze Justynę o jakieś świeże fotki
  14. o widzisz, bo ja nic nie dostałam ... i jakiś czas temu miała konto bo jej pw z przypomnieniem wysyłałam chyba w sierpniu ... do urwiniu już też napisałam, Kasia (czikusiowa) pisała, że ma jakieś opóźnienie, a Aga i Ewa też dostaną pw :-) edit: Lena teraz ma zablokowaną funkcję wysyłania pw ...
  15. Brakuje następujących deklaracji: - urwiniu: za miesiące: sierpień, wrzesień, październik - łącznie 60zł - lena2009: czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik - łącznie 100zł - czikusiowa: za październik - czyli 10zł - Ewa z fb: za październik - czyli 20zł - Agnieszka z fb: za październik - czyli 20zł
  16. myślę, że start i meta są w tym samym miejscu
  17. jak na razie to nikt sensowny nie dzwonił ...
  18. [quote name='wilczy zew']co to takiego :-o[/QUOTE] to taki jakby tor z punktami przy których są kartki z zadaniami dla psa i właściciela. Szczegółów nie znam ;-)
  19. [quote name='AnIeLa']To są chyba wstążki prążkowane czyli takie jak używa taks :) np.[URL]http://swiatpasji.pl/sklep/environment/cache/images/300_300_productGfx_95f94b55e646cfbba1706b785e917b6f.jpg[/URL] [URL]http://swiatpasji.pl/sklep/environment/cache/images/300_300_productGfx_97f75fe5d2cd5ffd49376c75c1950092.jpg[/URL] [URL]http://swiatpasji.pl/sklep/environment/cache/images/300_300_productGfx_15fa222bb3bcd0f43dfe3328f2c7b04b.jpg[/URL][/QUOTE] dokładnie, takie wstążki widuję w pasmanteriach u nas ;-)
  20. w regulaminie jest tylko zapis, że jeden zawodnik może iść z max dwoma psami.Więc nie sądzę, że ktoś będzie robił problem jak ew. wezmę i małego Partyzanta ;-) I ja też nigdzie nie "rejestrowałam" z jakim psem/psami idzie. To chyba na miejscu tylko patrzą czy nie idziesz ze sforą hahaha
  21. kurcze, że Dosieńka ciągle bez ds :-(
  22. [quote name='Doginka']Chyba mnie ciekawość dobije zanim Magda zdradzi, co to takiego:roflt:[/QUOTE] hahaha nie jesteś sama ;-) Magda - my w kilkoro osób planujemy poćwiczyć posłuszeństwo i takie nowe coś (przynajmniej dla mnie) co się nazywa rally-o czy jakoś tak, spotkania będę w soboty ... jakbyś była zainteresowana. Jakby co to na zawodach pogadamy ;-)
  23. wiesz ... ja będę po nocce a w niedziele jedziemy do szczecina na szkolenie, to chyba nie będę przeginała ;-) 10km to też kawałek jest :-) Mam tylko dylemat czy też Leonka zabrać???
  24. [quote name='Maalwi']Słuchajcie, mam taki problem. Ma ktos może pomysł albo swoja metodę, jak awaryjnie odwołac psa? Bo mi się wyczerpały juz wszystkie pomysły.. :shake:[/QUOTE] może gwizdek?
  25. Tekla - ja też jestem ciekawa jak to będzie hahahaha .... no i oby bez deszczu było :-P [quote name='Milka__']Ania, miałaś iść na 25 km i jeszcze nas namawiałaś na dłuższy dystans a teraz co? :P Sami będziemy musieli zapierdzielać :D chociaż przez te 10 km ktoś znajomy będzie ;) bo trasa chyba ta sama co?[/QUOTE] no bo wszyscy mi nagadali, że ja niewiem na co się piszę, te 25km ;-) Natalia ale chyba możecie z nami na 10km iśc ;-)
×
×
  • Create New...