Jump to content
Dogomania

Kajusza

Members
  • Posts

    6745
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kajusza

  1. hahha dokładnie ... jak byś zobaczyła mordercze spojrzenie tego puchatka umarłabyś w sekundę ;-)
  2. [quote name='Kajusza']zapraszam na[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/236823-kobiece-targowisko-do-16-grudnia-2012r-do-godziny-20-00?p=20082025#post20082025"][COLOR=#800080][B] KOBIECE TARGOWISKO[/B][/COLOR][/URL] a na nim - kobiece bluzeczki, zimowe kurteczki, sportowy look i biurowy szyk ... wszystko dla Cooki/Depresji [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/2a-bluzkar_zps90ee1eaf.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/DSCF8132_zpsa8439e30.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/spdnica1_zpsdb79ad26.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/bluza21_zps44a67114.jpg[/IMG] Proszę kupować, reklamować i podnosić :-)[/QUOTE] Asia - wkleję reklamę ok?
  3. [quote name='Kajusza']zapraszam na[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/236823-kobiece-targowisko-do-16-grudnia-2012r-do-godziny-20-00?p=20082025#post20082025"][COLOR=#800080][B] KOBIECE TARGOWISKO[/B][/COLOR][/URL] a na nim - kobiece bluzeczki, zimowe kurteczki, sportowy look i biurowy szyk ... wszystko dla Cooki/Depresji [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/2a-bluzkar_zps90ee1eaf.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/DSCF8132_zpsa8439e30.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/spdnica1_zpsdb79ad26.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/bluza21_zps44a67114.jpg[/IMG] Proszę kupować, reklamować i podnosić :-)[/QUOTE] bazarek dla astki Cooki w bdt
  4. takkk ekipa jest mega :-) [quote name='Kajusza']zapraszam na[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/236823-kobiece-targowisko-do-16-grudnia-2012r-do-godziny-20-00?p=20082025#post20082025"][COLOR=#800080][B] KOBIECE TARGOWISKO[/B][/COLOR][/URL] a na nim - kobiece bluzeczki, zimowe kurteczki, sportowy look i biurowy szyk ... wszystko dla Cooki/Depresji [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/2a-bluzkar_zps90ee1eaf.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/DSCF8132_zpsa8439e30.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/spdnica1_zpsdb79ad26.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/bluza21_zps44a67114.jpg[/IMG] Proszę kupować, reklamować i podnosić :-)[/QUOTE]
  5. Mariola ---- mogę zareklamowac bazarek dla innej suczki w bdt? [quote name='Kajusza']zapraszam na[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/236823-kobiece-targowisko-do-16-grudnia-2012r-do-godziny-20-00?p=20082025#post20082025"][COLOR=#800080][B] KOBIECE TARGOWISKO[/B][/COLOR][/URL] a na nim - kobiece bluzeczki, zimowe kurteczki, sportowy look i biurowy szyk ... wszystko dla Cooki/Depresji [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/2a-bluzkar_zps90ee1eaf.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/DSCF8132_zpsa8439e30.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/spdnica1_zpsdb79ad26.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/bluza21_zps44a67114.jpg[/IMG] Proszę kupować, reklamować i podnosić :-)[/QUOTE]
  6. bazarek dla astki Cooki w bdt [quote name='Kajusza']zapraszam na[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/236823-kobiece-targowisko-do-16-grudnia-2012r-do-godziny-20-00?p=20082025#post20082025"][COLOR=#800080][B] KOBIECE TARGOWISKO[/B][/COLOR][/URL] a na nim - kobiece bluzeczki, zimowe kurteczki, sportowy look i biurowy szyk ... wszystko dla Cooki/Depresji [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/2a-bluzkar_zps90ee1eaf.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/DSCF8132_zpsa8439e30.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/spdnica1_zpsdb79ad26.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/bluza21_zps44a67114.jpg[/IMG] Proszę kupować, reklamować i podnosić :-)[/QUOTE]
  7. mam nadzieje, że nie obrazicie się na małą reklamę ... jakby co to możliwy odbiór osobisty w Szczecinie [quote name='Kajusza']zapraszam na[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/236823-kobiece-targowisko-do-16-grudnia-2012r-do-godziny-20-00?p=20082025#post20082025"][COLOR=#800080][B] KOBIECE TARGOWISKO[/B][/COLOR][/URL] a na nim - kobiece bluzeczki, zimowe kurteczki, sportowy look i biurowy szyk ... wszystko dla Cooki/Depresji [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/2a-bluzkar_zps90ee1eaf.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/DSCF8132_zpsa8439e30.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/spdnica1_zpsdb79ad26.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/bluza21_zps44a67114.jpg[/IMG] Proszę kupować, reklamować i podnosić :-)[/QUOTE]
  8. zapraszam na[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/236823-kobiece-targowisko-do-16-grudnia-2012r-do-godziny-20-00?p=20082025#post20082025"][COLOR=#800080][B] KOBIECE TARGOWISKO[/B][/COLOR][/URL] a na nim - kobiece bluzeczki, zimowe kurteczki, sportowy look i biurowy szyk ... wszystko dla Cooki/Depresji [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/2a-bluzkar_zps90ee1eaf.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/DSCF8132_zpsa8439e30.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/spdnica1_zpsdb79ad26.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/bluza21_zps44a67114.jpg[/IMG] Proszę kupować, reklamować i podnosić :-)
  9. najlepiej, żeby ona siedziała sama w kojcu, bez wsparcia w postaci drugiego psa, jedzenie tylko od człowieka - na początku oczywiście nie weźmie nic z reki ale jedzenie w obecności człowieka, potem miska coraz bliżej ... i w końcu się przełamie - ale niestety ktoś musiałby z nią popracować ... żaden pracownik nie będzie się tak ceregielił bo nie ma czasu na to :-(
  10. niestety u nas też ... i okazuje się, że jeżdżenia caly rok na zimówkach zaskutkuje kupnem nowych używanych zimówek ;-)
  11. ehhhh zero telefonów w sprawie Gadzinki ... może taki tekst teraz wstawić w ogłoszenia: suchy, same fakty i bez tego debilnego imienia ... [B]Płowo-błękitna amstaffka szuka domu Suczka ma ok. 4 lat, jest wysterylizowana, zaszczepiona i zachipowana. Jest wesołym psem, energicznym, bardzo lubić biegać. Wobec ludzi nie wykazuje żadnej agresji, lecz nie jest typem przytulaka. Z psami na spacerach ładnie sie dogaduje, jednak innego psa w domu mogłaby nie zaakceptować. W związku z jej żywym usposobieniem szukamy domu bez małych dzieci. więcej info pod nr tel. 600-741-035, mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [/B]plus fotki: [IMG]http://i1134.photobucket.com/albums/m604/nitka31/Gadzik/IMG_3192.jpg[/IMG] [IMG]http://i1134.photobucket.com/albums/m604/nitka31/Gadzik/IMG_3181.jpg[/IMG] [IMG]http://i1134.photobucket.com/albums/m604/nitka31/Gadzik/IMG_5933.jpg[/IMG] [IMG]http://i1134.photobucket.com/albums/m604/nitka31/Gadzik/IMG_5916.jpg[/IMG]
  12. Ela miała dzisiaj zapłacić tj. na Twoje konto wpłacić
  13. hahahah ale Uszolka :-) Dopiero przy Sarze widać, jaka ona malutka jest ... a jak ranka, wszystko ładnie się goi?
  14. Magda-ja to uwielbiam patrzeć jak one się wygłupiają, lepsze to niż najlepszy film :-) Ela - Leona to bydle się zrobiło hahahaha a je .. więcej niż Wega :crazyeye: ale co się dziwić, co dzień 2h biegania, aportowania, szkolenia - ma prawo zgłodnieć ;-)
  15. powroty ... [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/DSCF8059_zpsf0d7300a.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/DSCF8075_zpse2cf2def.jpg[/IMG] i spanko ... [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/DSCF7780_zps4c3871ae.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/DSCF7784wega_zps6323b76b.jpg[/IMG]
  16. [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/DSCF7800_zpsba96fe27.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/DSCF7649_zpsea8be020.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/DSCF7784wega_zps6323b76b.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/DSCF7640_zpsb5ad2bcd.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/DSCF7606_zps650727c9.jpg[/IMG]
  17. Leon uzależniony od patyczków [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/DSCF7998_zpse2287c28.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/DSCF7992_zps3824068e.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/DSCF7983_zps1a73fa0e.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/DSCF7973_zps68db1b6e.jpg[/IMG]
  18. [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/xDSCF7522_zpsb30a4277.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/xDSCF7506_zps731b4ca5.jpg[/IMG] Wega na fotkach tylko pozowanych :-P [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/DSCF8054_zpsf467fb36.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/DSCF8029_zps704ca555.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/DSCF8012_zpsc767c2a2.jpg[/IMG]
  19. a teraz miks z różnych spacerów: [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/xDSCF7662_zpse374141a.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/xDSCF7653_zps7ba72d09.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/xDSCF7617_zps5ab38fd3.jpg[/IMG] najlepsza zabawa - opanierować Jarząbka :-) [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/xDSCF7591_zps68994078.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/xDSCF7569_zps417d8981.jpg[/IMG]
  20. [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/DSCF7907_zps23df28d2.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/DSCF7905_zps0f190c5d.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/DSCF7896_zpsfb28a6d4.jpg[/IMG] Leon ma cel: zrobić z Wegi goły korpusik, bez nóg, bez uszu :-) Ale Wega nie poddaje się i nieraz Leonek wygląda tak: [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/DSCF7887_zps169f09fd.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/DSCF7901_zps0826cf4f.jpg[/IMG]
  21. [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/DSCF7921_zps459546fb.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/DSCF7916_zps781bcd02.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/DSCF7911_zpsf657966b.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/DSCF7910_zps048f3b64.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/DSCF7909_zpsaaa82c50.jpg[/IMG]
  22. chyba pogodna nie sprzyjająca do wojaży :-( Trochę różnych fotek Wegi i reszty ekipy najpierw seria pt "Leon kontra Wegetka" [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/xDSCF7767_zps01cb39da.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/xDSCF7705_zpscf2d3fac.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/DSCF7929_zpsad4cc4f2.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/DSCF7925_zps9e7643a5.jpg[/IMG]
  23. Generalnie to ja nie lubię adopcji "do znajomych" bo można potem nie mieć juz tej znajomości ;-) Jak na razie tylko Karlos zamieszkał u mojego kolegi i jego dziewczyny a kilku udało mi sie odwieść od tego pomysłu ...
  24. dlatego może niech Koelka powie co to za dom, co moga zaoferować i jakiego psa chcą, może to takie właśnie akurat?
  25. ale ona fajniutka jest! Mariola tak teraz sobie pomysłam - Koelka wspominała, że jej znajomi chcą adoptowac jakiegoś małego pieska, nie znam szczegółów - może spełniliby twoje oczekiwania jako dom dla Mimi?
×
×
  • Create New...