-
Posts
6745 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Kajusza
-
Czarna DEPRESJA w typie ast ...już w domu stałym :-)))))
Kajusza replied to Kajusza's topic in Już w nowym domu
hahahahah ale mała torpeda :-) Justyna normalnie szok, jak się patrzy na te fotki, taka przemiana :-) Dziękuję za opiekę nad Małpką :-) Dostałam ankietę od pani z Gorzowa, muszę się umówić na wizyte. Miałam też telefon od Pani z Warszawy, która na psygarnij wyopatrzyła Cookie, miała się odezwać ale coś się nie odzywa .. a też fajny dom się zapowiadał. -
Dejzi - nie mam nic, nie mam się gdzie podziać...już w DS:)
Kajusza replied to koelka's topic in Już w nowym domu
jak będę szykować przesyłki to poczytam jak najtaniej powysyłać. Blanka Sz. deklaruje 10zł miesięcznie dla Dejzi :-) Koelka dziś miała rozmawiać z p. ławrynowicz - dziś/jutro wszystko napisze, jaka jest jej decyzja - gdzie Dejzi pojedzie. -
BLUSIA (dawniej Gandzia) za tęczowym mostem [*]
Kajusza replied to Kajusza's topic in Już w nowym domu
[quote name='Alicja']fugi szczoteczką do zębów czyszczone :roflt: Bożenka , nie zabijaj :modla:[/QUOTE] hahahahahahahah -
Dejzi - nie mam nic, nie mam się gdzie podziać...już w DS:)
Kajusza replied to koelka's topic in Już w nowym domu
rozmawiałam z ela, jest jak najbardziej na tak, ale musi jeszcze to obgadać z p. Ławrynowicz, numer zaraz jej wysle -
Mimi- sznaucerek miniaturka w DS :))))))))))))))))).
Kajusza replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Mariola ... wątpliwości to dobra sprawa ... gorzej by było jakbyś żadnych nie miała ;) Fajne fotki, widać, że Mimi polubiła nową Panią :-) -
Dejzi - nie mam nic, nie mam się gdzie podziać...już w DS:)
Kajusza replied to koelka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Alicja']Jak będziecie robić bazarek , to uważajcie na zmiane wysyłki i opłat w PP , chyba tam gdzie działa inPost lepiej tym sposobem wysyłać[/QUOTE] słyszłam o tych podwyżkach ale jeszcze nie patrzałam na ceny ... bardzo poszło w górę? [quote name='ewu']Wpłaciłam 30 zł.[/QUOTE] serdecznie dziękuję :multi: Ela jak wróci to uzupełni rozliczenie [quote name='bluess']Zapisuję i jeszcze wrócę....[/QUOTE] serdecznie witam :-) [quote name='bora1']dzieczyny zbierajmy na transport do jaworzna mamy hotel z behawiorysta i szkoleniowcem, u tej dziewczyny jest nasz molos na hotelu ze szkoleniem, mamy troche kasy po nim bo idzie do ds,wiec do 9.01 miala by hotel oplacony,a na ewentulany nasteepny miesiac by sie uzbieralo, a dziewczyna jest SUPER, nie trzesie sie o kase tylko spokojnie czeka az sie uzbiera! ona ja wyprostuje[/QUOTE] witałam na fb informację, poprosiłam o nr tel do p. Ławrynowicz, żeby koelka do niej zadzwoniła. Postaram się do niej dodzwonić i przedstawić jej tą propozyję. -
BLUSIA (dawniej Gandzia) za tęczowym mostem [*]
Kajusza replied to Kajusza's topic in Już w nowym domu
hahahah Bożenka surowy kontroler ;) juz pewnie są poczyniane przygotowania na niezapowiedziane odwiedziny ;-) -
Czarna DEPRESJA w typie ast ...już w domu stałym :-)))))
Kajusza replied to Kajusza's topic in Już w nowym domu
[URL]http://www.facebook.com/#!/media/set/?set=a.556384904389810.139559.165681383460166&type=1[/URL] Cookie na psygarnij :-) -
Dejzi - nie mam nic, nie mam się gdzie podziać...już w DS:)
Kajusza replied to koelka's topic in Już w nowym domu
[quote name='koelka']Dzięki Asiu, ja też mam kilka ciuszków to wezmę się po powrocie za bazarek ciuszkowy.[/QUOTE] ja wszystkie ubrania jakie mam (te niesprzedane i te od Blanki) też ci oddam ... zrobi sie mega bazarro ubraniowe :-) -
Dejzi - nie mam nic, nie mam się gdzie podziać...już w DS:)
Kajusza replied to koelka's topic in Już w nowym domu
kurcze .. musi się udać ... ja dziś dostałam jakieś rzeczy od Blanki na bazarek - miał być dla boksi ale zrobie go dla Dejzi (tylko dopiero jakoś po niedzieli) -
BLUSIA (dawniej Gandzia) za tęczowym mostem [*]
Kajusza replied to Kajusza's topic in Już w nowym domu
aha, to zaraz jej odpisze ... jest niesprawdzony ale sądze, że nie jest to dobry pomysł ... -
Czarna DEPRESJA w typie ast ...już w domu stałym :-)))))
Kajusza replied to Kajusza's topic in Już w nowym domu
Mam chętną dziewczynę na Cookie, z Gorzowa, ma astkę z adopcji, ponoć taką samo kluskę jak Cookie ;) Wieczorem ma mi odesłać ankietę, w weekend umówimy się na wizytę i zobaczymy co dalej ... -
BLUSIA (dawniej Gandzia) za tęczowym mostem [*]
Kajusza replied to Kajusza's topic in Już w nowym domu
Miałam jeden ciekawie zapowiadający się mail ... wysłałam ankietę i zobaczymy co dalej ;-) -
Dejzi - nie mam nic, nie mam się gdzie podziać...już w DS:)
Kajusza replied to koelka's topic in Już w nowym domu
to ja w ciągu dnia założę jej wątek na niebieskim .... [url]http://amstaff-pitbull.eu/viewtopic.php?f=69&t=8733[/url] zrobiłam od reki ... -
Dejzi - nie mam nic, nie mam się gdzie podziać...już w DS:)
Kajusza replied to koelka's topic in Już w nowym domu
ja jakieś ksiązki tez chyba jeszcze miałam -
Mimi- sznaucerek miniaturka w DS :))))))))))))))))).
Kajusza replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Mariola to może spotkaj się z dziećmi tej Pani, a raczej ich suczkę ;-) MOże nie polubią się i będziesz miała ten domek "z głowy" ;-) pozwolisz że wkleję reklamę bazarku dla takiej jednej suni ... jakby co to odbiór ode mnie ;-) [quote name='Kajusza']Serdecznie zapraszam na [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/238352-rękodzieło-dla-przerażonej-Dezji-do-15-01-br-do-20-00?"][COLOR=#006400][B]bazarek RĘKODZIEŁO[/B][/COLOR][/URL] dla przerażonej Dejzi [IMG]http://i46.tinypic.com/radc1u.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/2ur42dt.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/1roygy.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/264sxgg.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/34ec4ko.jpg[/IMG][/QUOTE] -
Mimi- sznaucerek miniaturka w DS :))))))))))))))))).
Kajusza replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Mariola ... pójdź z Mimi na spotkania z obiema rodzinami ... i zobaczysz gdzie ona lepiej się poczuje :-) -
BLUSIA (dawniej Gandzia) za tęczowym mostem [*]
Kajusza replied to Kajusza's topic in Już w nowym domu
trochę fantów zdefraudowałam na rzecz Dejzi ... Gadzinka chyba nie pogniewa się ... [quote name='Kajusza']Serdecznie zapraszam na [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/238352-rękodzieło-dla-przerażonej-Dezji-do-15-01-br-do-20-00?"][COLOR=#006400][B]bazarek RĘKODZIEŁO[/B][/COLOR][/URL] dla przerażonej Dejzi [IMG]http://i46.tinypic.com/radc1u.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/2ur42dt.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/1roygy.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/264sxgg.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/34ec4ko.jpg[/IMG][/QUOTE] -
[quote name='Kajusza']Serdecznie zapraszam na [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/238352-rękodzieło-dla-przerażonej-Dezji-do-15-01-br-do-20-00?"][COLOR=#006400][B]bazarek RĘKODZIEŁO[/B][/COLOR][/URL] dla przerażonej Dejzi [IMG]http://i46.tinypic.com/radc1u.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/2ur42dt.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/1roygy.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/264sxgg.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/34ec4ko.jpg[/IMG][/QUOTE] zajrzyjcie proszę ... kupujcie
-
[quote name='Kajusza']Serdecznie zapraszam na [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/238352-r%C4%99kodzie%C5%82o-dla-przera%C5%BConej-Dezji-do-15-01-br-do-20-00?"][COLOR=#006400][B]bazarek RĘKODZIEŁO[/B][/COLOR][/URL] dla przerażonej Dejzi [IMG]http://i46.tinypic.com/radc1u.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/2ur42dt.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/1roygy.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/264sxgg.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/34ec4ko.jpg[/IMG][/QUOTE] zapraszam na bazarek dla przerażonej Dejzi
-
zapraszam na bazarek dla ww Dejzi [quote name='Kajusza']Serdecznie zapraszam na [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/238352-r%C4%99kodzie%C5%82o-dla-przera%C5%BConej-Dezji-do-15-01-br-do-20-00?"][COLOR=#006400][B]bazarek RĘKODZIEŁO[/B][/COLOR][/URL] dla przerażonej Dejzi [IMG]http://i46.tinypic.com/radc1u.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/2ur42dt.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/1roygy.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/264sxgg.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/34ec4ko.jpg[/IMG][/QUOTE]
-
[quote name='koelka']Zajrzyjcie proszę do kolejnej bidy:( [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238329-Dejzji-nie-mam-nic-nie-mam-się-gdzie-podziać-nie-chcę-iść-do-schroniska-([/URL][/QUOTE] zajrzyjcie też na bazarek dla niej [quote name='Kajusza']Serdecznie zapraszam na [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/238352-r%C4%99kodzie%C5%82o-dla-przera%C5%BConej-Dezji-do-15-01-br-do-20-00?"][COLOR=#006400][B]bazarek RĘKODZIEŁO[/B][/COLOR][/URL] dla przerażonej Dejzi [IMG]http://i46.tinypic.com/radc1u.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/2ur42dt.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/1roygy.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/264sxgg.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/34ec4ko.jpg[/IMG][/QUOTE]
-
Czarna DEPRESJA w typie ast ...już w domu stałym :-)))))
Kajusza replied to Kajusza's topic in Już w nowym domu
[quote name='koelka']Zajrzyjcie proszę do kolejnej bidy:( [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238329-Dejzji-nie-mam-nic-nie-mam-się-gdzie-podziać-nie-chcę-iść-do-schroniska-([/URL][/QUOTE] i bazarek dla niej [quote name='Kajusza']Serdecznie zapraszam na [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/238352-r%C4%99kodzie%C5%82o-dla-przera%C5%BConej-Dezji-do-15-01-br-do-20-00?"][COLOR=#006400][B]bazarek RĘKODZIEŁO[/B][/COLOR][/URL] dla przerażonej Dejzi [IMG]http://i46.tinypic.com/radc1u.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/2ur42dt.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/1roygy.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/264sxgg.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/34ec4ko.jpg[/IMG][/QUOTE] -
serdecznie zapraszam ... można się dogadać do odbioru osobistego w Szczecinie [quote name='Kajusza']Serdecznie zapraszam na [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/238352-r%C4%99kodzie%C5%82o-dla-przera%C5%BConej-Dezji-do-15-01-br-do-20-00?"][COLOR=#006400][B]bazarek RĘKODZIEŁO[/B][/COLOR][/URL] dla przerażonej Dejzi [IMG]http://i46.tinypic.com/radc1u.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/2ur42dt.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/1roygy.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/264sxgg.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/34ec4ko.jpg[/IMG][/QUOTE]