-
Posts
6745 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Kajusza
-
Bongo łagodny 4 letni psiak w typie astka już w SWOIM DOMKU !!!!!!!
Kajusza replied to Mysza2's topic in Już w nowym domu
dziewczyny a gdzie on przebywa - w jakiej miejscowości? Rozumiem, że w domu tez z łagodną suką sie dogada? Napisze do jednej dziewczyny, przedstawię jej Bonga ... -
BLUSIA (dawniej Gandzia) za tęczowym mostem [*]
Kajusza replied to Kajusza's topic in Już w nowym domu
na dzień dzisiejszy brakuje nastepujących wpłat: - Milka_ - za styczeń - Ewa K. - grudzień i styczeń zero telefonów o Gadzinkę :-( -
Dejzi - nie mam nic, nie mam się gdzie podziać...już w DS:)
Kajusza replied to koelka's topic in Już w nowym domu
[quote name='buuterfly']O coś o piłkach słyszałam? :P To ja poproszę o przypomnienie mi o bazarku jak już powstanie ;)[/QUOTE] ok Ela, będę pamiętała :-) [quote name='koelka']Tobciu - bardzo dziękuję za wpłatę dla Dejzi. U suni wszystko ok, rana ładnie się zagoiła, w czwartek ma ściągnięcie szwów. I pan Marek z hotelu tak dziś podsumował Dejzi, że to anioł nie pies:) Prędzej się skuli i wycofa, niż kogoś ugryzie, że najbardziej potrzebuje spokoju i swojego człowieka, którego bardzo pragnie. Jest strasznie przytulaśna. W boksie ma klatkę, do której chętnie wchodzi i którą traktuje jak azyl, nawet jeśli jest otwarta. Nie załatwia się już w boksie, wie że robi to się robi na spacerze. Do innych psów super, nie rozpiera ją energia, jest bardzo spokojna, nic nie niszczy, nie interesowała się raną. Czyli naprawdę pies anioł:) I miałam dziś jedno zapytanie o Dejzi:) Co prawda ludzie mają już 2 pieski i 2 koty, ale z tego co mówi Pan Marek z hotelu - to chyba nie powinien być problem, jeśli chodzi o Dejzi. Jestem umówiona z nimi na spotkanie w sobotę, bo to w pobliżu Gorzowa - zobaczymy.[/QUOTE] to trzymam kciuki :-) -
BLUSIA (dawniej Gandzia) za tęczowym mostem [*]
Kajusza replied to Kajusza's topic in Już w nowym domu
[quote name='aida']I już z Alicją postawiłyśmy diagnozę.:lol: Bardzo proszę zatrudnić "nianię" albo zafundować jakiegoś Księcia z bajki coby Gad miał towarzystwo i nie musiała z nudów przeprowadzać konsumpcji sprzętu:evil_lol:[/QUOTE] dokładnie :) tak ostatnio jakoś tak myślałam o Gadzince, tyle czasu ona siedzi w hotelach. Tak myślałam czy ktoś ze znajomych wziąłby ją na domowy dt ale nikogo nie znalazłam. Prawie każdy pyta ile czasu ona jest bezdomna, jak zachowuje się w domu ... -
[quote name='Marta_Ares']Prosiłabym właśnie o pomoc, jakie jeszcze kolory zamówić ? na pewno czarny, niebieski, widzę, że jeszcze granat i pomarańcz, będę miała to na uwadze[/QUOTE] może czerwony jeszcze :-)
-
To pewnie wszystko zalezy od konkretnego psa ... Wega tfu tfu nie miała żadnych niemiłych przygód ale dwa znajome psy miały problemy po szyjce indyczej - mojej mamy pies podrażnił sobie jelita, że załatwiał się krwią, a ast koleżanki tak zaczopował, że też mwylądowal u weta ... .... a ja w końcu zmobilizowąłam się i zrobiłam Wedze papkę warzywno-owocową, chyba juz ponad miesiąc nie jadła warzyw, bo miałam lenia ale teraz porobiłam na zapas to troche będzie jadła te warzywka :-) Chyba sama się za nimi stęskniła, bo dziś zjadła całą miskę :-) A na zachęte miała tak tylko ze dwa serca kurczakowe i trochę oleju :-)
-
ja jej wszystko daję ... kiedyś jak kupiła okazyjnie całego indyka, to dostała każdą jego część ;-) Nic się nie zmarnowało, i generalnie jej nic nie obieram, oddzielam, miele ;-) Na początku to jej trzymałam żeby powoli jadła, czy walnęłam młotkiem, żeby taki rozpackało sie, bo nie wiedziała jak taki kawał mięsa ugryść :-) Ale już teraz nie ma takich problemów. Wszystko ładnie gryzie, póki co nigdy nic nie zwymiotowała z łakomstwa.
-
Dejzi - nie mam nic, nie mam się gdzie podziać...już w DS:)
Kajusza replied to koelka's topic in Już w nowym domu
jak Dejzi po sterylce? Wszystko ok, ładnie się goi? Jak ona się czuje? -
Weha takie podudzia zjada bez problemu, z kurczaka i z indyka.
-
ehhhh :-( ale Dosia ma pecha :-(
-
to trzymam kciuki żeby chcieli Dosieńkę :-)
-
Dejzi - nie mam nic, nie mam się gdzie podziać...już w DS:)
Kajusza replied to koelka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Milka__']Ania, jeśli jutro się spotkamy na spacerze to podrzucę Ci fanty :D[/QUOTE] ok, i te z dogtrekingu też weź ok Tobciu - koelka jak wejdzie na dogo to ci wysle nr konta, bo zapomniałam wcześniej o tym napisać ;-) -
[quote name='Czekunia'].......... Kajusza - mam nadzieję, że będzie tak, jak piszesz:D, bo narazie obawiam się, żeby ktoś TOZu na mnie nie nasłał:evil_lol: Co do Wegetki - ja tam na zdjęciach nie widzę, żeby była gruba.:mad:[/QUOTE] wiesz, ona nie jest gruba w sensie, że kwadratowa a'la stolik na kawę ;-) Ale brzuch ma i nie jest taka podkasana, jak się ją dotknie to czuć tłuszczyk :diabloti: a nie jak kiedyś tylko skórę i to co pod nimi (kości i mięśnie)
-
Grupa do zadań specjalnych czyli dwie jamnice i doberman ;)
Kajusza replied to Amber's topic in Foto Blogi
rzadko u Ciebie bywam ale nie mogłam się opanowac ;-) Od razu pomyslałam o Jarim ;-) [IMG]http://sphotos-a.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/528786_410191595728998_1127481296_n.jpg[/IMG] [SIZE=1]ps. dawno tak się nie zbulwersowałam czytając bzdurne demoty na fb ;-) [/SIZE] -
[IMG]http://sphotos-a.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/528786_410191595728998_1127481296_n.jpg[/IMG] dawno mnie nie wk..wił żadnej bzdurny obrazek ... ale jak widze takie coś to nie wytrzymuję - i takie bzdury rozpowszechniają organizacje pomogające psom. Jakiś żart normalnie, po co szkolić psa - wystarczy wziąść ze schronu od razu posłusznego, po co kupowac po przebadanych rodzicach - ten ze schronu jest odporny na większość chorób ................. dramat :-(
-
Dejzi - nie mam nic, nie mam się gdzie podziać...już w DS:)
Kajusza replied to koelka's topic in Już w nowym domu
[quote name='koelka']Też poczęstowałam się banerkiem Dejzi. Ale Gandzia zrobiła mi się nie podlinkowana i pokazuje, że za dużo znaków:([/QUOTE] ja też tak miałam ale próbowałam kilka razy i w końcu się udało :-) Mam oba podlinkowane :-) [quote name='tobciu']Z bazarków dla Dajzi nic nie potrzebuję, ale proszę o numer konta, wysupłam parę złotych dla ślicznej.[/QUOTE] dziękujęmy :loveu: ja na dniach wystawie bazarek z psimi akcesoriami - obróżki, szelki, piłki ... może tam ci coś wpadnie w oko :-) -
[quote name='evel']U mnie dieta nie wystarczy - owszem, zdarzyło mi się schudnąć na samej diecie nawet 8 kg w krótkim czasie, ale po jakimś czasie mam jojo. Muszę się zmobilizować do regularnych ćwiczeń, bo chyba tylko to jest w stanie mnie uratować ;) Ale wiadomo - a, zimno, a, nie chce się, a coś tam... A dupa rośnie :roll:[/QUOTE] ojj to tak jak ja :-P i dlatego powoli nastawiam się na rower ... bo inny rodzaj sportu jakoś do mnie nie przemawia ;-) [quote name='Czekunia']Jak ja bym chciała, żeby ta moja zołza wreszcie przytyła:roll: zwiększyłam psiurom dawkę do 800g dziennie, a Zara nadal straszy żebrami:eviltong: i jej poziom nienasycenia nie maleje - mięso pochłania z prędkością światła i zaraz potem przybiega i sprawdza, czy może coś jeszcze się znajdzie.[/QUOTE] hahah Asia poczekaj trochę i będziesz odchudać ją ... ja dziś od kolejnej osoby usłyszałam "OOO Wega ... ale grubas" ;-)
-
Dejzi - nie mam nic, nie mam się gdzie podziać...już w DS:)
Kajusza replied to koelka's topic in Już w nowym domu
dzięki, ja nie mogłam coś zrobić ... -
Moja skóry je bez problemów :-) i nawet jej nieraz same kupuje i dorzucam do mięsa żeby trochę tłustsze było ... w sumie to już nie dorzucam bo mi się suka gruba robi :crazyeye: Dwa lata taką anorektyczką była, że nie zwracałam w sumie uwagi na procje ale teraz to już przesada ;-) Zero talii, cała taka mięciutka się zrobiła ;-) Trzeba jakieś odchudzanko wprowadzić na wiosnę.
-
BLUSIA (dawniej Gandzia) za tęczowym mostem [*]
Kajusza replied to Kajusza's topic in Już w nowym domu
juz aktywowałam :-) dzięki Asia :-) -
Czarna DEPRESJA w typie ast ...już w domu stałym :-)))))
Kajusza replied to Kajusza's topic in Już w nowym domu
[quote name='Kajusza']rozliczenie: 25zł Jok dekl. na 3 miesiące X, XI, XII 20zł koelka, dekl. stała od listopada październik + 50zł Koelka, deklaracja jednorazowa, wpłynęło 15.10.2012 + 25zł Jok z niebieskiego forum, deklaracja 3miesięczna (październik), wpłynęło 15.10.2012 + 35zł Olka od Karlosa, dekl. jednorazowa, wpłynęło 15.10.2012 - 197zł wizyta u weta, zapłacono 15.10.2012 + 50zł kreseczka, dekl. jednorazowa, wpłynęło 17.10.2012 - 25zł opłata adopcyjna w schronisku, zapłacono 17.10.2012 - 100zł paliwo na trasie Gorzów -Człuchów (łącznie ok. 380km), resztę dołożyła Blanka Sz. z fb, zapłacono 18.10.2012 - 100zł paliwo na trasie Gdańsk-Człuchów (łącznie ok. 280km), resztę dołożyła Natalia_aa z f. niebieskiego, zapłacono 19.10.2012 - 63zł wizyta u weta + 24zł urwiniu, dekl. jednorazowa, wpłynęło 20.10.2012[LEFT][COLOR=#000000]+ 21zł z bazarku Dagmary86, wpłynęło 25.10.2012 listopad + 20zł Koelka, dekl. stała, listopad, wpłynęło 05.11.2012 - 136,20zł karma dla Cooki + 40zł z kociego bazarku Kajuszy, wpłyneło 27.11.2012 + 155zł z ubraniowego bazarku [/COLOR][COLOR=#000000]Kajuszy, wpłyneło 27.11.2012[/COLOR][COLOR=#000000] grudzień + 5zł Olka od Karlosa, deklaracja jednorazowa, wpłynęło 13.12.2012 - 153,08zł karma dla Cooki zamówiłam 18.12.2012 [/COLOR]+ 315,10zł z bazarku tego, wpłynęło 20.12.2012 + 25 zł Jok z niebieskiego forum, deklaracja 3miesięczna (listopad), wpłynęło 20.12.2012 + 20zł Koelka, dekl. stała grudzień, wpłyneło 20.12.2012 + 18,30zł zwrot z zooplus za karmę bo nie wszystko zamówione wysłali, wpłynęło 24.12.2012r. [B][SIZE=3][FONT=lucida grande]= + 29,6[SIZE=3]4[/SIZE]zł 29,64zł wpłynęło na konto Dejzi [/FONT][/SIZE][/B] [SIZE=3][SIZE=3][FONT=lucida grande][COLOR=#000000]z tej kwoty w dniu 14.11.2012r. tija [/COLOR][/FONT][FONT=lucida grande][COLOR=#000000]zapłaciła[/COLOR][/FONT][FONT=lucida grande][COLOR=#000000] 60zł za szczepienie na wirusówki i 19,86zł na kaganiec = 44,14zł [/COLOR][/FONT][/SIZE][/SIZE][B][SIZE=3][FONT=lucida grande] 44,14zł wpłynęło na konto Dejzi [/FONT][/SIZE][/B] [/LEFT] [/QUOTE] [quote name='koelka']Potwierdzam, że w/w kwoty wpłynęły na konto Dejzi :lol:[/QUOTE] czyli konto Cookie jest rozliczone :-) -
Magda wszystkiego najlepszego :-) Spełnienia marzeń :-)
-
Dejzi - nie mam nic, nie mam się gdzie podziać...już w DS:)
Kajusza replied to koelka's topic in Już w nowym domu
[quote name='koelka']Od Cookie tija przelała resztę kwoty 44,14 zł dla Dejzi - dziękuję:)[/QUOTE] Ela u Cookie też potwierdz, że masz tą kwotę ok? -
[quote name='panbazyl']ja tam swoje karmię w jednym miejscu, tak ok metr od siebie są poustawiane. I jest ok, ale musiałam do tego stanu je trochę naukami doprowadzić.[/QUOTE] wiesz, jakby one mieszkały non stop razem to napewno karmienie wyglądałoby inaczej, jak mieszkają po dwa to jedzą razem ale niestety - 3 na raz to już za dużo jak dla mnie i wole nie ryzykować, że Wega sama zaprowadzi porządki ;-) [quote name='Tessi&Tola']Moje jedzą innymi systemami. Tessi wyjada najpierw to co miękkie dookoła, a potem łapie to co trzeba gryźć. Tola bierze największy kawałek i chowa się w jakimś kącie. A jak jej miska zostaje bez właściciela, to Tessi ją zawsze sprawdza...:p[/QUOTE] hahaha każdy pies ma inny patent na jedzonko :-)
-
no tak, jak jest kilka psów to nie koniecznie się sprawdzi ;-) Teraz przez święta były u mnie 3 psy ... 11kg, ok. 20kg. i >30kg ... to musiałam pilnowac, żeby Mały nie łyknął swojego i nie polował na nie swoje ... ale rozdzieliłam po pokojach i mogły wyjśc dopiero jak wszystkie zjadły, żeby nie było awantur :-)