Jump to content
Dogomania

Kajusza

Members
  • Posts

    6745
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kajusza

  1. zero telefonów .... Zaraz poszukam bazarku ogłoszeniowego i kupie jakis pakiet dla Gadzinki ... tu kupiłam: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/239327-Bazarek-ogłoszeniowy-dużo-możliwości-)-do-01-03-2013/page5[/URL] i wezmę chyba na woj. mazowiecki
  2. [quote name='czikusiowa']do psygarnij pisałam wczoraj więc myślę,że niedługo powinni umieścić jego ogłoszenie na stronie wątek mu założę wieczorem + wydarzenie na facebooku niestety weterynarz rozważa jego uśpienie z powodu jego kalectwa. Tylko że on na prawdę jest bardzo rozgarnięty w schronisku, wie co gdzie jest w boksie,od razu leci do człowieka żeby go pogłaskał, na spacerze też dobrze sobie radzi dlatego tak mi go szkoda... mam nadzieję,że uda mu się pomóc[/QUOTE] bez sensu ... tylko dlatego, że nie widzi :-o Jeżeli nic cierpi, sprawnie się porusza, jest radosny to nie ma prawa go uśpić...
  3. dzisiaj z Koelką wieczorem jedziemy na spotkanie z parą chętną na bycie domem tymczasowym, oby wszystko poszło pomyslnie i malutka niedługo zamieszkała w domu ... przypomnę bazarki dla małej: [quote name='Kajusza'][I][B]Bazarki: [/B][/I] [B]1. ubrania, biżuteria i zabawki dla kotów [/B]by butterfly: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/240014-Pilny-bazarek-na-pilną-potrzebę-suni-znajdy!-Kocie-zabawki-ubranka-i-biżuteria-)?p=20453120#post20453120[/URL] [B]2. wszystko dla psa [/B]by Kajusza: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/240031-WSZYSTKO-DLA-PSA-dla-bigielki-do-21-02-godz-20-00[/URL] [B]3. książki, płyty i coś do domu[/B] by Koelka: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/240106-Książki-płyty-i-nie-tylko-dla-znajdy-bigielki-do-26-02-2013-do-godz-20[/URL][/QUOTE] Te dwa dni dniagnistyki w lecznicy kosztowały 300zł, schronisko pokryje połowę, ja połowę.
  4. Wspomnienie lata by urwiniu [url]http://www.youtube.com/watch?v=8sULWxgzWwU&feature=youtu.be[/url] oraz moja wesoła twórczość ;-) [url]http://www.youtube.com/watch?v=yMPos3DIf4Y&feature=youtu.be[/url] i [url]http://www.youtube.com/watch?v=39v7mEqBOyw&feature=youtu.be[/url] [SIZE=1]ps. wszystkie psy żyją i mają się dobrze ;-) [/SIZE]
  5. [quote name='koelka']Kurczę, w tym stanie DT jest konieczne:([/QUOTE] też tak myśle ...
  6. mi też przyszła do głowy jakaś benkowa organizacją ...
  7. widze, że klatka przypadła kotom do gustu :diabloti: powodzenia Dejzi!
  8. może Kasiu napisz do psygarnij ... nic innego nie przychodzi mi do głowy
  9. No to trzymam kciuki :-) Fajnie dom się zapowiada :-) I też uważam, że jeżeli kot "nauczony jest" psów to współne zycie z Dosią nie będzie problemem, gorzej jak kot boi sie psów, ucieka itp. to pies nawet dla zabawy może go wtedy gonić.
  10. Ela i jak tam zapoznanie? wszystko ok?
  11. dziś pojechałam do lecznicy - suczka jest już w schronie spowrotem, okazało sie, że nie ma ropomacicza a nieoperacyjnego guza u ujścia cewki moczowej w pochwie, dlatego wydzielina i powiększony brzuch. Ehhhh czyli dt potrzebny żeby poprawić jej ogólną kondycję. Dziś wg wetki czuła sie o wiele lepiej, nie była osowiała i apatyczna jak wcześniej. Ma apetyt i domaga się uwagi człowieka - zostawiona sama szczeka :-(
  12. [quote name='japanisze']Śliczne takie jednokolorowe :loveu: Pewnie będę miała problem ze zmierzeniem psa :p, nigdy nie miałam norwegów. [B]gops[/B] szelki z bazarku Kajuszy są chyba w takim rozmiarze jak Ty masz - zgodnie z opisem dolny pasek ma 34 cm, a to niestety więcej niż Róziaka tułów w ogóle ma :P Coś czuję, że w gotowych szelach nie znajdę rozmiaru :shake:[/QUOTE] na bulwę na pewno byłby na duże te szelki, może mniejszy rozmiar byś musiała kupić? One sa dosyć "elastyczne" to powinna Ska pasować
  13. Natalia super film .. rewelacja! Weź go wstaw na fb, może jak trochę osób go udostępni to akurat ktoś go wypatrzy?
  14. Mariola pozwolisz zareklamować bazarek: Zapraszam na drugi bazarek dla malizny bigielki [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/240031-WSZYSTKO-DLA-PSA-dla-bigielki-do-21-02-godz-20-00-ROBI-SI%C4%98"][I][SIZE=3][B][COLOR=#006400]WSZYSTKO DLA PSA[/COLOR][/B][/SIZE][/I][/URL] a na nim m.in: [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/bazarek%20dla%20bigielki%20Ania/DSCF8807_zps15f30cb5.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/bazarek%20dla%20bigielki%20Ania/DSCF8800_zps4539fc58.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/bazarek%20dla%20bigielki%20Ania/DSCF8795_zps6a974682.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/bazarek%20dla%20bigielki%20Ania/DSCF8783_zps52a557d1.jpg[/IMG]
  15. Dziewczyny po znajomości zapraszam na drugi bazarek dla malizny bigielki [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/240031-WSZYSTKO-DLA-PSA-dla-bigielki-do-21-02-godz-20-00-ROBI-SI%C4%98"][I][SIZE=3][B][COLOR=#006400]WSZYSTKO DLA PSA[/COLOR][/B][/SIZE][/I][/URL] a na nim m.in: [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/bazarek%20dla%20bigielki%20Ania/DSCF8807_zps15f30cb5.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/bazarek%20dla%20bigielki%20Ania/DSCF8800_zps4539fc58.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/bazarek%20dla%20bigielki%20Ania/DSCF8795_zps6a974682.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/bazarek%20dla%20bigielki%20Ania/DSCF8783_zps52a557d1.jpg[/IMG]
  16. Zapraszam na drugi bazarek dla malizny bigielki [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/240031-WSZYSTKO-DLA-PSA-dla-bigielki-do-21-02-godz-20-00-ROBI-SI%C4%98"][I][SIZE=3][B][COLOR=#006400]WSZYSTKO DLA PSA[/COLOR][/B][/SIZE][/I][/URL] a na nim m.in: [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/bazarek%20dla%20bigielki%20Ania/DSCF8807_zps15f30cb5.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/bazarek%20dla%20bigielki%20Ania/DSCF8800_zps4539fc58.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/bazarek%20dla%20bigielki%20Ania/DSCF8795_zps6a974682.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/bazarek%20dla%20bigielki%20Ania/DSCF8783_zps52a557d1.jpg[/IMG]
  17. Zapraszam na drugi bazarek dla malizny bigielki [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/240031-WSZYSTKO-DLA-PSA-dla-bigielki-do-21-02-godz-20-00-ROBI-SI%C4%98"][I][SIZE=3][B][COLOR=#006400]WSZYSTKO DLA PSA[/COLOR][/B][/SIZE][/I][/URL] a na nim m.in: [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/bazarek%20dla%20bigielki%20Ania/DSCF8807_zps15f30cb5.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/bazarek%20dla%20bigielki%20Ania/DSCF8800_zps4539fc58.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/bazarek%20dla%20bigielki%20Ania/DSCF8795_zps6a974682.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/bazarek%20dla%20bigielki%20Ania/DSCF8783_zps52a557d1.jpg[/IMG]
  18. Zapraszam na drugi bazarek dla malizny bigielki [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/240031-WSZYSTKO-DLA-PSA-dla-bigielki-do-21-02-godz-20-00-ROBI-SI%C4%98"][I][SIZE=3][B][COLOR=#006400]WSZYSTKO DLA PSA[/COLOR][/B][/SIZE][/I][/URL] a na nim m.in: [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/bazarek%20dla%20bigielki%20Ania/DSCF8807_zps15f30cb5.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/bazarek%20dla%20bigielki%20Ania/DSCF8800_zps4539fc58.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/bazarek%20dla%20bigielki%20Ania/DSCF8795_zps6a974682.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/bazarek%20dla%20bigielki%20Ania/DSCF8783_zps52a557d1.jpg[/IMG]
  19. Zapraszam na drugi bazarek dla malizny bigielki [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/240031-WSZYSTKO-DLA-PSA-dla-bigielki-do-21-02-godz-20-00-ROBI-SI%C4%98"][I][SIZE=3][B][COLOR=#006400]WSZYSTKO DLA PSA[/COLOR][/B][/SIZE][/I][/URL] a na nim m.in: [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/bazarek%20dla%20bigielki%20Ania/DSCF8807_zps15f30cb5.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/bazarek%20dla%20bigielki%20Ania/DSCF8800_zps4539fc58.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/bazarek%20dla%20bigielki%20Ania/DSCF8795_zps6a974682.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/bazarek%20dla%20bigielki%20Ania/DSCF8783_zps52a557d1.jpg[/IMG]
  20. Zapraszam na drugi bazarek dla malizny bigielki [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/240031-WSZYSTKO-DLA-PSA-dla-bigielki-do-21-02-godz-20-00-ROBI-SI%C4%98"][I][SIZE=3][B][COLOR=#006400]WSZYSTKO DLA PSA[/COLOR][/B][/SIZE][/I][/URL] a na nim m.in: [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/bazarek%20dla%20bigielki%20Ania/DSCF8807_zps15f30cb5.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/bazarek%20dla%20bigielki%20Ania/DSCF8800_zps4539fc58.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/bazarek%20dla%20bigielki%20Ania/DSCF8795_zps6a974682.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/bazarek%20dla%20bigielki%20Ania/DSCF8783_zps52a557d1.jpg[/IMG]
  21. Zapraszam na drugi bazarek dla malizny bigielki [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/240031-WSZYSTKO-DLA-PSA-dla-bigielki-do-21-02-godz-20-00-ROBI-SI%C4%98"][I][SIZE=3][B][COLOR=#006400]WSZYSTKO DLA PSA[/COLOR][/B][/SIZE][/I][/URL] a na nim m.in: [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/bazarek%20dla%20bigielki%20Ania/DSCF8807_zps15f30cb5.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/bazarek%20dla%20bigielki%20Ania/DSCF8800_zps4539fc58.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/bazarek%20dla%20bigielki%20Ania/DSCF8795_zps6a974682.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/bazarek%20dla%20bigielki%20Ania/DSCF8783_zps52a557d1.jpg[/IMG]
  22. Zapraszam na drugi bazarek dla malizny bigielki [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/240031-WSZYSTKO-DLA-PSA-dla-bigielki-do-21-02-godz-20-00-ROBI-SI%C4%98"][I][SIZE=3][B][COLOR=#006400]WSZYSTKO DLA PSA[/COLOR][/B][/SIZE][/I][/URL] a na nim m.in: [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/bazarek%20dla%20bigielki%20Ania/DSCF8807_zps15f30cb5.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/bazarek%20dla%20bigielki%20Ania/DSCF8800_zps4539fc58.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/bazarek%20dla%20bigielki%20Ania/DSCF8795_zps6a974682.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/bazarek%20dla%20bigielki%20Ania/DSCF8783_zps52a557d1.jpg[/IMG]
  23. Szukam jej dt razem z ludźmi od bigielków, mam nadzieje, że uda się coś zorganizować. Przez kilka dni mała będzie w lecznicy ... a potem wraca do schronu :-( Dziś w lecznicy nic sie nie dowiedziałam bo Pani w recepcji nic nie umiała powiedzieć i się dowiedzieć ... a do weta się dodzwonić nie mogę. Jutro znów pojadę ;-)
  24. ale cudak :-) Dobra, dobra Mariola, niby tak lubisz te kudłatki ale każdy od razu na stół fryzjerski i "na golasa poproszę" hahhahaah ;-) Jak zrobisz bazarek to daj znać a nie ja potem przypadkowo odkrywam ;-)
  25. dobre wieści :-) Trzymam kciuki :-)
×
×
  • Create New...