-
Posts
6745 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Kajusza
-
[quote name='Kajusza'][URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/240014-Pilny-bazarek-!Ubranka-zabawki-dla-kota-i-biżuteria-)-Do-25-02-godz-20-00[/URL] [IMG]http://images36.fotosik.pl/382/7679061f0877ac72.jpg[/IMG] [IMG]http://images48.fotosik.pl/599/43e8a0ae4860b1dd.jpg[/IMG] [IMG]http://images45.fotosik.pl/1724/9400d20e70e5209c.jpg[/IMG] [IMG]http://images38.fotosik.pl/1950/7b3d7caa3c67b7c0.jpg[/IMG][/QUOTE] i jeszcze tutaj zaproszę :oops:
-
ale ten duży kot jest DUŻY :crazyeye:
-
Bigielka RUBI ... operacja się udała :-) już w domu stałym!!!
Kajusza replied to Kajusza's topic in Już w nowym domu
dziś zapadła decyzja, że mała od 01 marca idzie do domowego hotelu pod Gorzowem, będzie pod formalną opieką stowarzyszenia "Beagle w potrzebie". Mariusz ze stowarzyszenia rozmawiał z wetem, który podejmie się operacji małej. Jednak nie daje 100% gwarancji że uda się tego guza wyciąć. Próba usunięcia go będzie dlatego, że w chwili obecnej mała ma cały czas wyciek z narządów rodnych, który jak dłużej sie utrzyma może powodować anemie, stany zapalne itp. A że wyniki ekg i krwi ma dobre to można ją spróbować pozbawić guza. Dlatego proszę osoby ktrym los malutkiej nie jest obojętny o wpłaty na konto stowarzyszenia z dopiskiem że to dla gorzowskiej bigielki. Jak uzyskam dane (konto itp) to wkleje tutaj. edit: bazarek na forum biglowym - piękne szydełkowe serwety: [URL]http://www.*******************/viewtopic.php?t=13636[/URL] ........... niestety dogo cenzura nie pozwala wstawić linku innego forum i nie umiem tego "obejść" :-( -
Bigielka RUBI ... operacja się udała :-) już w domu stałym!!!
Kajusza replied to Kajusza's topic in Już w nowym domu
[quote name='mdk8']jestem i będę zaglądać.Trzymam kciuki i wierzę, że będzie dobrze:lol:[/QUOTE] dziękuję za odwiedziny :-) Mało ludzi zagląda do malutkiej ... -
ehh ta pogoda ........ niech już wiosna nadejdzie :-) Kurcze, co na nią spojrzę to od razu myśle ile moja Wega miała szczęścia ... teraz ogólnie chyba zastój jest w adopcjach :-(
-
ja tez rano odkopywałam auto :mad: ileż można ... ja chce wiosnę, ciepło, przyjemnie ;-) Magda może masz pomysl na imię ... [quote name='Kajusza']zaproszę na Bazarek dla kreatywnych - wymyślamy imię dla bigielki [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/240196-ZOSTA%C5%83-DUMNYM-NADAWC%C4%84-IMIONA-DLA-NASZEJ-ZNAJDKI-%29-Bazarek-cegie%C5%82kowy-do-26-02-2013?p=20477822"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/240196-ZOSTAŃ-DUMNYM-NADAWCĄ-IMIONA-DLA-NASZEJ-ZNAJDKI-)-Bazarek-cegiełkowy-do-26-02-2013?p=20477822[/URL] serdecznie zapraszam :loveu:[/QUOTE]
-
Bongo łagodny 4 letni psiak w typie astka już w SWOIM DOMKU !!!!!!!
Kajusza replied to Mysza2's topic in Już w nowym domu
dziewczyny zajrzyjcie na bazarek... niech starsza bigielka chociaż imię ma ... [quote name='Kajusza']podrzucę i zaproszę na Bazarek dla kreatywnych - wymyślamy imię dla bigielki [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/240196-ZOSTA%C5%83-DUMNYM-NADAWC%C4%84-IMIONA-DLA-NASZEJ-ZNAJDKI-%29-Bazarek-cegie%C5%82kowy-do-26-02-2013?p=20477822"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/240196-ZOSTAŃ-DUMNYM-NADAWCĄ-IMIONA-DLA-NASZEJ-ZNAJDKI-)-Bazarek-cegiełkowy-do-26-02-2013?p=20477822[/URL] serdecznie zapraszam :loveu:[/QUOTE] -
Kudłatka już ma imię ... starsza schorowana bigielka nie ma nawet tego :-( [quote name='Kajusza']podrzucę i zaproszę na Bazarek dla kreatywnych - wymyślamy imię dla bigielki [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/240196-ZOSTA%C5%83-DUMNYM-NADAWC%C4%84-IMIONA-DLA-NASZEJ-ZNAJDKI-%29-Bazarek-cegie%C5%82kowy-do-26-02-2013?p=20477822"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/240196-ZOSTAŃ-DUMNYM-NADAWCĄ-IMIONA-DLA-NASZEJ-ZNAJDKI-)-Bazarek-cegiełkowy-do-26-02-2013?p=20477822[/URL] serdecznie zapraszam :loveu:[/QUOTE]
-
Dejzi - nie mam nic, nie mam się gdzie podziać...już w DS:)
Kajusza replied to koelka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Kajusza']podrzucę i zaproszę na Bazarek dla kreatywnych - wymyślamy imię dla bigielki [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/240196-ZOSTA%C5%83-DUMNYM-NADAWC%C4%84-IMIONA-DLA-NASZEJ-ZNAJDKI-%29-Bazarek-cegie%C5%82kowy-do-26-02-2013?p=20477822"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/240196-ZOSTAŃ-DUMNYM-NADAWCĄ-IMIONA-DLA-NASZEJ-ZNAJDKI-)-Bazarek-cegiełkowy-do-26-02-2013?p=20477822[/URL] serdecznie zapraszam :loveu:[/QUOTE] zapraszam :-) -
Czarna DEPRESJA w typie ast ...już w domu stałym :-)))))
Kajusza replied to Kajusza's topic in Już w nowym domu
macie jakiś pomysł na imię??? [quote name='Kajusza']podrzucę i zaproszę na Bazarek dla kreatywnych - wymyślamy imię dla bigielki [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/240196-ZOSTA%C5%83-DUMNYM-NADAWC%C4%84-IMIONA-DLA-NASZEJ-ZNAJDKI-%29-Bazarek-cegie%C5%82kowy-do-26-02-2013?p=20477822"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/240196-ZOSTAŃ-DUMNYM-NADAWCĄ-IMIONA-DLA-NASZEJ-ZNAJDKI-)-Bazarek-cegiełkowy-do-26-02-2013?p=20477822[/URL] serdecznie zapraszam :loveu:[/QUOTE] -
[quote name='Kajusza']podrzucę i zaproszę na Bazarek dla kreatywnych - wymyślamy imię dla bigielki [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/240196-ZOSTA%C5%83-DUMNYM-NADAWC%C4%84-IMIONA-DLA-NASZEJ-ZNAJDKI-%29-Bazarek-cegie%C5%82kowy-do-26-02-2013?p=20477822"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/240196-ZOSTAŃ-DUMNYM-NADAWCĄ-IMIONA-DLA-NASZEJ-ZNAJDKI-)-Bazarek-cegiełkowy-do-26-02-2013?p=20477822[/URL] serdecznie zapraszam :loveu:[/QUOTE] zajrzyjcie proszę ....
-
Jamnikowaty Kuki -ZOSTAJE NA STAŁE W OBECNYM DT!!!
Kajusza replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
[quote name='Kajusza']podrzucę i zaproszę na Bazarek dla kreatywnych - wymyślamy imię dla bigielki [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/240196-ZOSTA%C5%83-DUMNYM-NADAWC%C4%84-IMIONA-DLA-NASZEJ-ZNAJDKI-%29-Bazarek-cegie%C5%82kowy-do-26-02-2013?p=20477822"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/240196-ZOSTAŃ-DUMNYM-NADAWCĄ-IMIONA-DLA-NASZEJ-ZNAJDKI-)-Bazarek-cegiełkowy-do-26-02-2013?p=20477822[/URL] serdecznie zapraszam :loveu:[/QUOTE].......... zajrzyjcie ...... -
Karlos - czarny amstaff - już w ciepłym domu się grzeje :-)
Kajusza replied to Kajusza's topic in Już w nowym domu
[quote name='Kajusza']podrzucę i zaproszę na Bazarek dla kreatywnych - wymyślamy imię dla bigielki [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/240196-ZOSTA%C5%83-DUMNYM-NADAWC%C4%84-IMIONA-DLA-NASZEJ-ZNAJDKI-%29-Bazarek-cegie%C5%82kowy-do-26-02-2013?p=20477822"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/240196-ZOSTAŃ-DUMNYM-NADAWCĄ-IMIONA-DLA-NASZEJ-ZNAJDKI-)-Bazarek-cegiełkowy-do-26-02-2013?p=20477822[/URL] serdecznie zapraszam :loveu:[/QUOTE] ..................................... -
[quote name='Kajusza']podrzucę i zaproszę na Bazarek dla kreatywnych - wymyślamy imię dla bigielki [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/240196-ZOSTA%C5%83-DUMNYM-NADAWC%C4%84-IMIONA-DLA-NASZEJ-ZNAJDKI-%29-Bazarek-cegie%C5%82kowy-do-26-02-2013?p=20477822"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/240196-ZOSTAŃ-DUMNYM-NADAWCĄ-IMIONA-DLA-NASZEJ-ZNAJDKI-)-Bazarek-cegiełkowy-do-26-02-2013?p=20477822[/URL] serdecznie zapraszam :loveu:[/QUOTE] pomóżcie seniorce ...
-
BLUSIA (dawniej Gandzia) za tęczowym mostem [*]
Kajusza replied to Kajusza's topic in Już w nowym domu
plisssssssss pomóżcie reklamować itp. [quote name='Kajusza']podrzucę i zaproszę na Bazarek dla kreatywnych - wymyślamy imię dla bigielki [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/240196-ZOSTA%C5%83-DUMNYM-NADAWC%C4%84-IMIONA-DLA-NASZEJ-ZNAJDKI-%29-Bazarek-cegie%C5%82kowy-do-26-02-2013?p=20477822"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/240196-ZOSTAŃ-DUMNYM-NADAWCĄ-IMIONA-DLA-NASZEJ-ZNAJDKI-)-Bazarek-cegiełkowy-do-26-02-2013?p=20477822[/URL] serdecznie zapraszam :loveu:[/QUOTE] -
[quote name='Kajusza']podrzucę i zaproszę na Bazarek dla kreatywnych - wymyślamy imię dla bigielki [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/240196-ZOSTA%C5%83-DUMNYM-NADAWC%C4%84-IMIONA-DLA-NASZEJ-ZNAJDKI-%29-Bazarek-cegie%C5%82kowy-do-26-02-2013?p=20477822"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/240196-ZOSTAŃ-DUMNYM-NADAWCĄ-IMIONA-DLA-NASZEJ-ZNAJDKI-)-Bazarek-cegiełkowy-do-26-02-2013?p=20477822[/URL] serdecznie zapraszam :loveu:[/QUOTE] serdecznie zapraszam
-
Asia ........ nie bij ale ja znów ze spamem :oops: mózg mi się zaraz ugotuje :-( [quote name='Kajusza']podrzucę i zaproszę na Bazarek dla kreatywnych - wymyślamy imię dla bigielki [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/240196-ZOSTA%C5%83-DUMNYM-NADAWC%C4%84-IMIONA-DLA-NASZEJ-ZNAJDKI-%29-Bazarek-cegie%C5%82kowy-do-26-02-2013?p=20477822"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/240196-ZOSTAŃ-DUMNYM-NADAWCĄ-IMIONA-DLA-NASZEJ-ZNAJDKI-)-Bazarek-cegiełkowy-do-26-02-2013?p=20477822[/URL] serdecznie zapraszam :loveu:[/QUOTE]
-
Bigielka RUBI ... operacja się udała :-) już w domu stałym!!!
Kajusza replied to Kajusza's topic in Już w nowym domu
[quote name='Kajusza']podrzucę i zaproszę na Bazarek dla kreatywnych - wymyślamy imię dla bigielki [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/240196-ZOSTA%C5%83-DUMNYM-NADAWC%C4%84-IMIONA-DLA-NASZEJ-ZNAJDKI-%29-Bazarek-cegie%C5%82kowy-do-26-02-2013?p=20477822"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/240196-ZOSTAŃ-DUMNYM-NADAWCĄ-IMIONA-DLA-NASZEJ-ZNAJDKI-)-Bazarek-cegiełkowy-do-26-02-2013?p=20477822[/URL] serdecznie zapraszam :loveu:[/QUOTE] dzięki Ela :-) -
[quote name='Kajusza']podrzucę i zaproszę na Bazarek dla kreatywnych - wymyślamy imię dla bigielki [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/240196-ZOSTA%C5%83-DUMNYM-NADAWC%C4%84-IMIONA-DLA-NASZEJ-ZNAJDKI-%29-Bazarek-cegie%C5%82kowy-do-26-02-2013?p=20477822"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/240196-ZOSTAŃ-DUMNYM-NADAWCĄ-IMIONA-DLA-NASZEJ-ZNAJDKI-)-Bazarek-cegiełkowy-do-26-02-2013?p=20477822[/URL] serdecznie zapraszam :loveu:[/QUOTE] dziewczyny zajrzyjcie plisssss
-
[quote name='Iria']czy ja wiem :D też taki wulkan energii ;)[/QUOTE] aha :-) zapraszam do odwiedzenia: [quote name='Kajusza']podrzucę i zaproszę na Bazarek dla kreatywnych - wymyślamy imię dla bigielki [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/240196-ZOSTA%C5%83-DUMNYM-NADAWC%C4%84-IMIONA-DLA-NASZEJ-ZNAJDKI-%29-Bazarek-cegie%C5%82kowy-do-26-02-2013?p=20477822"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/240196-ZOSTAŃ-DUMNYM-NADAWCĄ-IMIONA-DLA-NASZEJ-ZNAJDKI-)-Bazarek-cegiełkowy-do-26-02-2013?p=20477822[/URL] serdecznie zapraszam :loveu:[/QUOTE]
-
widze, że to realna szansa na dom dla Dosi :-) oby w końcu jej się udało :-) Tyle ona biedna czeka ... dziewczyny zajrzyjcie na bazarek dla schorowanej bigielki ... nie ma nawet imienia :-( http://www.dogomania.pl/forum/threads/240196-ZOSTA%C5%83-DUMNYM-NADAWC%C4%84-IMIONA-DLA-NASZEJ-ZNAJDKI-%29-Bazarek-cegie%C5%82kowy-do-26-02-2013?p=20477822
-
Bigielka RUBI ... operacja się udała :-) już w domu stałym!!!
Kajusza replied to Kajusza's topic in Już w nowym domu
[quote name='buuterfly']Mogę zrobić tylko napisz mi na FB dokładnie jak to ma wyglądać i czego oczekujesz :)[/QUOTE] ok :-) dzieki :-) -
Witam :-) faktycznie podobne :-) ale mam nadzieje, że Naszka jest bardziej normalna od Wegi ;-)
-
Asia zajrzyj do kolejnej bidy ... znalazłam taką seniorkę na ulicy, okazało się, że ma guza nieoperacyjnego :-( [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/240001-Gorzów-Wlkp-znaleziono-suczkę-beagla[/URL] [IMG]http://i45.tinypic.com/ev6xom.jpg[/IMG]
-
Bigielka RUBI ... operacja się udała :-) już w domu stałym!!!
Kajusza replied to Kajusza's topic in Już w nowym domu
[quote name='"ozi27"']Byłem dziś w schronisku, wzięliśmy sunie na spacer, super kontaktowa, przytulaśna, kochana i śliczna :-) Bardzo ładnie czystość zachowuje podobno, załatwia sie tylko na dworze. Przebywa teraz w budynku w schronie. Wypożyczyłem opis z badania. Miala zrobione RTG,USG, ponoć juz miala sterylke, lekarz stwierdził troche brzydko, szrama na brzusiu zbyt długa. Opis badania: Rtg oraz Usg wykazały guza w pochwie okolicy ujścia cewki moczowej- guz nieoperacyjny. Stopien zmian- Duży Sunia musi z tym żyć, a ile? to nikt nie wie. Wyniki ma raczej OK , tylko Leukocyty,Glukoza, Ph powyżej normy. Erytrocyty,Hematokryt,Kreatynina, Mocznik - poniżej Normy, ale nie znacznie. Nie jest juz apatyczna, dostała leki (Betamox) i zachowuje sie normalnie,nie widać żadnych oznak choroby. [IMG]http://i47.tinypic.com/1zc0iyx.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/2d7zv3o.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/29em5nd.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/ev6xom.jpg[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/7old.jpg[/IMG][/quote] skopiowane z forum biglowego [I]edit[/I]: mała nie ma jeszcze imienia ... może ktoś zrobi dla niej bazarek imienny - czyli chętna osoba daje propozucje imienia i wpłaca jakąś kwotę np. 5zł a potem głosowanie które imie dostanie najwięcej głosów? [SIZE=1](ja nie mogę zrobić bazarku bo mam 3 czynne bazarki a wg regulaminu to maksymalna liczba) [/SIZE]