Jump to content
Dogomania

Kajusza

Members
  • Posts

    6745
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kajusza

  1. [quote name='Kajusza'][URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/240014-Pilny-bazarek-!Ubranka-zabawki-dla-kota-i-biżuteria-)-Do-25-02-godz-20-00[/URL] [IMG]http://images36.fotosik.pl/382/7679061f0877ac72.jpg[/IMG] [IMG]http://images48.fotosik.pl/599/43e8a0ae4860b1dd.jpg[/IMG] [IMG]http://images45.fotosik.pl/1724/9400d20e70e5209c.jpg[/IMG] [IMG]http://images38.fotosik.pl/1950/7b3d7caa3c67b7c0.jpg[/IMG][/QUOTE] i jeszcze tutaj zaproszę :oops:
  2. ale ten duży kot jest DUŻY :crazyeye:
  3. dziś zapadła decyzja, że mała od 01 marca idzie do domowego hotelu pod Gorzowem, będzie pod formalną opieką stowarzyszenia "Beagle w potrzebie". Mariusz ze stowarzyszenia rozmawiał z wetem, który podejmie się operacji małej. Jednak nie daje 100% gwarancji że uda się tego guza wyciąć. Próba usunięcia go będzie dlatego, że w chwili obecnej mała ma cały czas wyciek z narządów rodnych, który jak dłużej sie utrzyma może powodować anemie, stany zapalne itp. A że wyniki ekg i krwi ma dobre to można ją spróbować pozbawić guza. Dlatego proszę osoby ktrym los malutkiej nie jest obojętny o wpłaty na konto stowarzyszenia z dopiskiem że to dla gorzowskiej bigielki. Jak uzyskam dane (konto itp) to wkleje tutaj. edit: bazarek na forum biglowym - piękne szydełkowe serwety: [URL]http://www.*******************/viewtopic.php?t=13636[/URL] ........... niestety dogo cenzura nie pozwala wstawić linku innego forum i nie umiem tego "obejść" :-(
  4. [quote name='mdk8']jestem i będę zaglądać.Trzymam kciuki i wierzę, że będzie dobrze:lol:[/QUOTE] dziękuję za odwiedziny :-) Mało ludzi zagląda do malutkiej ...
  5. ehh ta pogoda ........ niech już wiosna nadejdzie :-) Kurcze, co na nią spojrzę to od razu myśle ile moja Wega miała szczęścia ... teraz ogólnie chyba zastój jest w adopcjach :-(
  6. ja tez rano odkopywałam auto :mad: ileż można ... ja chce wiosnę, ciepło, przyjemnie ;-) Magda może masz pomysl na imię ... [quote name='Kajusza']zaproszę na Bazarek dla kreatywnych - wymyślamy imię dla bigielki [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/240196-ZOSTA%C5%83-DUMNYM-NADAWC%C4%84-IMIONA-DLA-NASZEJ-ZNAJDKI-%29-Bazarek-cegie%C5%82kowy-do-26-02-2013?p=20477822"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/240196-ZOSTAŃ-DUMNYM-NADAWCĄ-IMIONA-DLA-NASZEJ-ZNAJDKI-)-Bazarek-cegiełkowy-do-26-02-2013?p=20477822[/URL] serdecznie zapraszam :loveu:[/QUOTE]
  7. dziewczyny zajrzyjcie na bazarek... niech starsza bigielka chociaż imię ma ... [quote name='Kajusza']podrzucę i zaproszę na Bazarek dla kreatywnych - wymyślamy imię dla bigielki [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/240196-ZOSTA%C5%83-DUMNYM-NADAWC%C4%84-IMIONA-DLA-NASZEJ-ZNAJDKI-%29-Bazarek-cegie%C5%82kowy-do-26-02-2013?p=20477822"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/240196-ZOSTAŃ-DUMNYM-NADAWCĄ-IMIONA-DLA-NASZEJ-ZNAJDKI-)-Bazarek-cegiełkowy-do-26-02-2013?p=20477822[/URL] serdecznie zapraszam :loveu:[/QUOTE]
  8. Kudłatka już ma imię ... starsza schorowana bigielka nie ma nawet tego :-( [quote name='Kajusza']podrzucę i zaproszę na Bazarek dla kreatywnych - wymyślamy imię dla bigielki [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/240196-ZOSTA%C5%83-DUMNYM-NADAWC%C4%84-IMIONA-DLA-NASZEJ-ZNAJDKI-%29-Bazarek-cegie%C5%82kowy-do-26-02-2013?p=20477822"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/240196-ZOSTAŃ-DUMNYM-NADAWCĄ-IMIONA-DLA-NASZEJ-ZNAJDKI-)-Bazarek-cegiełkowy-do-26-02-2013?p=20477822[/URL] serdecznie zapraszam :loveu:[/QUOTE]
  9. [quote name='Kajusza']podrzucę i zaproszę na Bazarek dla kreatywnych - wymyślamy imię dla bigielki [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/240196-ZOSTA%C5%83-DUMNYM-NADAWC%C4%84-IMIONA-DLA-NASZEJ-ZNAJDKI-%29-Bazarek-cegie%C5%82kowy-do-26-02-2013?p=20477822"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/240196-ZOSTAŃ-DUMNYM-NADAWCĄ-IMIONA-DLA-NASZEJ-ZNAJDKI-)-Bazarek-cegiełkowy-do-26-02-2013?p=20477822[/URL] serdecznie zapraszam :loveu:[/QUOTE] zapraszam :-)
  10. macie jakiś pomysł na imię??? [quote name='Kajusza']podrzucę i zaproszę na Bazarek dla kreatywnych - wymyślamy imię dla bigielki [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/240196-ZOSTA%C5%83-DUMNYM-NADAWC%C4%84-IMIONA-DLA-NASZEJ-ZNAJDKI-%29-Bazarek-cegie%C5%82kowy-do-26-02-2013?p=20477822"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/240196-ZOSTAŃ-DUMNYM-NADAWCĄ-IMIONA-DLA-NASZEJ-ZNAJDKI-)-Bazarek-cegiełkowy-do-26-02-2013?p=20477822[/URL] serdecznie zapraszam :loveu:[/QUOTE]
  11. [quote name='Kajusza']podrzucę i zaproszę na Bazarek dla kreatywnych - wymyślamy imię dla bigielki [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/240196-ZOSTA%C5%83-DUMNYM-NADAWC%C4%84-IMIONA-DLA-NASZEJ-ZNAJDKI-%29-Bazarek-cegie%C5%82kowy-do-26-02-2013?p=20477822"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/240196-ZOSTAŃ-DUMNYM-NADAWCĄ-IMIONA-DLA-NASZEJ-ZNAJDKI-)-Bazarek-cegiełkowy-do-26-02-2013?p=20477822[/URL] serdecznie zapraszam :loveu:[/QUOTE] zajrzyjcie proszę ....
  12. [quote name='Kajusza']podrzucę i zaproszę na Bazarek dla kreatywnych - wymyślamy imię dla bigielki [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/240196-ZOSTA%C5%83-DUMNYM-NADAWC%C4%84-IMIONA-DLA-NASZEJ-ZNAJDKI-%29-Bazarek-cegie%C5%82kowy-do-26-02-2013?p=20477822"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/240196-ZOSTAŃ-DUMNYM-NADAWCĄ-IMIONA-DLA-NASZEJ-ZNAJDKI-)-Bazarek-cegiełkowy-do-26-02-2013?p=20477822[/URL] serdecznie zapraszam :loveu:[/QUOTE].......... zajrzyjcie ......
  13. [quote name='Kajusza']podrzucę i zaproszę na Bazarek dla kreatywnych - wymyślamy imię dla bigielki [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/240196-ZOSTA%C5%83-DUMNYM-NADAWC%C4%84-IMIONA-DLA-NASZEJ-ZNAJDKI-%29-Bazarek-cegie%C5%82kowy-do-26-02-2013?p=20477822"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/240196-ZOSTAŃ-DUMNYM-NADAWCĄ-IMIONA-DLA-NASZEJ-ZNAJDKI-)-Bazarek-cegiełkowy-do-26-02-2013?p=20477822[/URL] serdecznie zapraszam :loveu:[/QUOTE] .....................................
  14. [quote name='Kajusza']podrzucę i zaproszę na Bazarek dla kreatywnych - wymyślamy imię dla bigielki [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/240196-ZOSTA%C5%83-DUMNYM-NADAWC%C4%84-IMIONA-DLA-NASZEJ-ZNAJDKI-%29-Bazarek-cegie%C5%82kowy-do-26-02-2013?p=20477822"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/240196-ZOSTAŃ-DUMNYM-NADAWCĄ-IMIONA-DLA-NASZEJ-ZNAJDKI-)-Bazarek-cegiełkowy-do-26-02-2013?p=20477822[/URL] serdecznie zapraszam :loveu:[/QUOTE] pomóżcie seniorce ...
  15. plisssssssss pomóżcie reklamować itp. [quote name='Kajusza']podrzucę i zaproszę na Bazarek dla kreatywnych - wymyślamy imię dla bigielki [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/240196-ZOSTA%C5%83-DUMNYM-NADAWC%C4%84-IMIONA-DLA-NASZEJ-ZNAJDKI-%29-Bazarek-cegie%C5%82kowy-do-26-02-2013?p=20477822"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/240196-ZOSTAŃ-DUMNYM-NADAWCĄ-IMIONA-DLA-NASZEJ-ZNAJDKI-)-Bazarek-cegiełkowy-do-26-02-2013?p=20477822[/URL] serdecznie zapraszam :loveu:[/QUOTE]
  16. [quote name='Kajusza']podrzucę i zaproszę na Bazarek dla kreatywnych - wymyślamy imię dla bigielki [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/240196-ZOSTA%C5%83-DUMNYM-NADAWC%C4%84-IMIONA-DLA-NASZEJ-ZNAJDKI-%29-Bazarek-cegie%C5%82kowy-do-26-02-2013?p=20477822"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/240196-ZOSTAŃ-DUMNYM-NADAWCĄ-IMIONA-DLA-NASZEJ-ZNAJDKI-)-Bazarek-cegiełkowy-do-26-02-2013?p=20477822[/URL] serdecznie zapraszam :loveu:[/QUOTE] serdecznie zapraszam
  17. Asia ........ nie bij ale ja znów ze spamem :oops: mózg mi się zaraz ugotuje :-( [quote name='Kajusza']podrzucę i zaproszę na Bazarek dla kreatywnych - wymyślamy imię dla bigielki [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/240196-ZOSTA%C5%83-DUMNYM-NADAWC%C4%84-IMIONA-DLA-NASZEJ-ZNAJDKI-%29-Bazarek-cegie%C5%82kowy-do-26-02-2013?p=20477822"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/240196-ZOSTAŃ-DUMNYM-NADAWCĄ-IMIONA-DLA-NASZEJ-ZNAJDKI-)-Bazarek-cegiełkowy-do-26-02-2013?p=20477822[/URL] serdecznie zapraszam :loveu:[/QUOTE]
  18. [quote name='Kajusza']podrzucę i zaproszę na Bazarek dla kreatywnych - wymyślamy imię dla bigielki [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/240196-ZOSTA%C5%83-DUMNYM-NADAWC%C4%84-IMIONA-DLA-NASZEJ-ZNAJDKI-%29-Bazarek-cegie%C5%82kowy-do-26-02-2013?p=20477822"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/240196-ZOSTAŃ-DUMNYM-NADAWCĄ-IMIONA-DLA-NASZEJ-ZNAJDKI-)-Bazarek-cegiełkowy-do-26-02-2013?p=20477822[/URL] serdecznie zapraszam :loveu:[/QUOTE] dzięki Ela :-)
  19. [quote name='Kajusza']podrzucę i zaproszę na Bazarek dla kreatywnych - wymyślamy imię dla bigielki [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/240196-ZOSTA%C5%83-DUMNYM-NADAWC%C4%84-IMIONA-DLA-NASZEJ-ZNAJDKI-%29-Bazarek-cegie%C5%82kowy-do-26-02-2013?p=20477822"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/240196-ZOSTAŃ-DUMNYM-NADAWCĄ-IMIONA-DLA-NASZEJ-ZNAJDKI-)-Bazarek-cegiełkowy-do-26-02-2013?p=20477822[/URL] serdecznie zapraszam :loveu:[/QUOTE] dziewczyny zajrzyjcie plisssss
  20. [quote name='Iria']czy ja wiem :D też taki wulkan energii ;)[/QUOTE] aha :-) zapraszam do odwiedzenia: [quote name='Kajusza']podrzucę i zaproszę na Bazarek dla kreatywnych - wymyślamy imię dla bigielki [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/240196-ZOSTA%C5%83-DUMNYM-NADAWC%C4%84-IMIONA-DLA-NASZEJ-ZNAJDKI-%29-Bazarek-cegie%C5%82kowy-do-26-02-2013?p=20477822"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/240196-ZOSTAŃ-DUMNYM-NADAWCĄ-IMIONA-DLA-NASZEJ-ZNAJDKI-)-Bazarek-cegiełkowy-do-26-02-2013?p=20477822[/URL] serdecznie zapraszam :loveu:[/QUOTE]
  21. widze, że to realna szansa na dom dla Dosi :-) oby w końcu jej się udało :-) Tyle ona biedna czeka ... dziewczyny zajrzyjcie na bazarek dla schorowanej bigielki ... nie ma nawet imienia :-( http://www.dogomania.pl/forum/threads/240196-ZOSTA%C5%83-DUMNYM-NADAWC%C4%84-IMIONA-DLA-NASZEJ-ZNAJDKI-%29-Bazarek-cegie%C5%82kowy-do-26-02-2013?p=20477822
  22. [quote name='buuterfly']Mogę zrobić tylko napisz mi na FB dokładnie jak to ma wyglądać i czego oczekujesz :)[/QUOTE] ok :-) dzieki :-)
  23. Witam :-) faktycznie podobne :-) ale mam nadzieje, że Naszka jest bardziej normalna od Wegi ;-)
  24. Asia zajrzyj do kolejnej bidy ... znalazłam taką seniorkę na ulicy, okazało się, że ma guza nieoperacyjnego :-( [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/240001-Gorzów-Wlkp-znaleziono-suczkę-beagla[/URL] [IMG]http://i45.tinypic.com/ev6xom.jpg[/IMG]
  25. [quote name='"ozi27"']Byłem dziś w schronisku, wzięliśmy sunie na spacer, super kontaktowa, przytulaśna, kochana i śliczna :-) Bardzo ładnie czystość zachowuje podobno, załatwia sie tylko na dworze. Przebywa teraz w budynku w schronie. Wypożyczyłem opis z badania. Miala zrobione RTG,USG, ponoć juz miala sterylke, lekarz stwierdził troche brzydko, szrama na brzusiu zbyt długa. Opis badania: Rtg oraz Usg wykazały guza w pochwie okolicy ujścia cewki moczowej- guz nieoperacyjny. Stopien zmian- Duży Sunia musi z tym żyć, a ile? to nikt nie wie. Wyniki ma raczej OK , tylko Leukocyty,Glukoza, Ph powyżej normy. Erytrocyty,Hematokryt,Kreatynina, Mocznik - poniżej Normy, ale nie znacznie. Nie jest juz apatyczna, dostała leki (Betamox) i zachowuje sie normalnie,nie widać żadnych oznak choroby. [IMG]http://i47.tinypic.com/1zc0iyx.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/2d7zv3o.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/29em5nd.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/ev6xom.jpg[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/7old.jpg[/IMG][/quote] skopiowane z forum biglowego [I]edit[/I]: mała nie ma jeszcze imienia ... może ktoś zrobi dla niej bazarek imienny - czyli chętna osoba daje propozucje imienia i wpłaca jakąś kwotę np. 5zł a potem głosowanie które imie dostanie najwięcej głosów? [SIZE=1](ja nie mogę zrobić bazarku bo mam 3 czynne bazarki a wg regulaminu to maksymalna liczba) [/SIZE]
×
×
  • Create New...