Jump to content
Dogomania

Laura1108

Members
  • Posts

    1519
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Laura1108

  1. Feluś i Pchełka nie do poznania :loveu: Feluś to ratler a Pchełka to mix terierka a cio :cool3: Tak więc wracając do Pani , która ze mną pisała to chyba nie jest zainteresowana na poważnie więc trudno może jeszcze przed Gwiazdką domek przybędzie :) Jak tam finansowo psiaki stoją ?
  2. Awa to bardzo popularna księżniczka u nas na labradory.info :) no i fakt , że łezka w oku się zakręciła gdy przaeczytałam co napisała Lilmo o tyhc poprzednich właścicielach . Awunia ma super domek , jest super kochana , super szczęśliwa i chyba nic jej więcej nie potrzeba jak to ostatnio na forum lab.info często powiadają "ma jak pączek w maśle " :)
  3. Nom i jak to napisała cudownie cooornaj o tym ekstra remoncie na Dogo i ja sie przyłączam do tych słów ale to na innym wątku w każdym razie niepochlebnie bo ... kurde nie mgoąłm tu normalnie po ludzku wejść i pisać wywalało co chwila o PW nie wspomne o subskrypcjach tez nie o kolorach też nie jakaś masakrrrrrrrra :angryy::angryy::angryy::angryy: widać , że się ludziom nudzi :angryy::angryy: A teraz w temacie , sunia jest zały czas na działkach , czy jest gruba to nic nie wiem , jestem w kontakcie z Panem Tomkiem , który łatwi suni jakieś lokum , staje chłopina na głowie by suce pomóc tylko wiecie jak to jest jak ktoś nie ma kontaktów z psiarzami to sam po prostu nie podoła ale nie jest źle z tego co wiem to sunieczka miałaby gdzieś tam kawałek schronienia , buduje się chyba dla niej jakaś ciepła buda by suczydła przetrwała w mrozy , obecnie pomieszkuje u jakiegoś Pana , który tam się buduje ogólnie śa jakieś dwa nowe domy , które tam się budują i byc moze sunia w którymś zamieszka ale jakoś tak chyba spkojniesza bym był gdyby ktoś od nas umówił się z Panem i pojechał chociąz zerknąć na suke czy jest gruba , czy jest faktycznie taka płochliwa , jakie są szanse na zastrzyk czy da się ją złpac czy trzeba na sedalin i dopiero dać zatsrzyk no i pogadac zPanem o tym domku , który tam byc może ją przygarnie . Ania ja cię proszę skombinuj coś by tam pojechać albo weź mi tu kogoś podeślij może pojdzie już nie mam pomysłu ale wiesz h=gdyby któaś ciotka tam zawitała to wywie się wszystkiego czego nam trzeba i będziemy miały konkrety . Ten Pan jest dosć fajny i widac che pomóc ja mu mowiłam , że jest ciężko , że możemy zabrać sukę na DT ale problemem jest kas musimy najpierw te pieniądze uzbierać jednak Pan twierdzi jak mówiłam wcześniej , że ktoś tam sunię zabierza . Obecnie sunia jest bezpieczna nie błąka sie ... chyba ,... na pewno jest dokarmiana i doglądan przez kilka osób . ciotki kieleckie kto tam u Was jeszcze działą ;)
  4. Wow !!!!!! Domek jak marzenie chyba lepiej trafić nie mogła . Co do tej soni to ja też mam jakieś przeczucie , że Rusi to Sonia :) Zwierzyniec Rustucha ma nieziemski braci i sióstr jej nie zabraknie na pewno . Spanie z dziećmi w łóżku bardzo mi sie podoba ten pomysł . Tak więc ten domek to na szóstkę a patrząc na Hamlecika jaka ma piękną sierść , przystrzyżony , zadbany , lśniący to czuję jakie życie się kroi naszej Rusti :) super !!!!:multi::multi::multi::multi::multi:
  5. Aga dorzuć nam tu jakieś info o sunieczce co ?? ;)
  6. Co tam u Fredulci ??Gwiazdka co raz bliżej a domku jak nie było tak nie ma:-(:-(
  7. Gacpio ma sie dobrze a ta przerwa to na pewno te super potrzebne remonty :angryy: Wyczytałam na Polskim Kundlu , e maluch dziś chyba siupa do domku ale nic nie wiadomo żadnych niestety bliższych szczegółów jego DS mam tylko nadzieję , że jest sprawdzony ... Nie byłam u psiaków od poprzedniego wtorku dopiero dziś postaram się podskoczyć .
  8. Wreszcie udało mi się wejść :angryy::angryy::angryy::angryy: Jestem w szooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooookuuuu :eek2::eek2::eek2: Niewiarygodne !!! Wiosna jesteś warta każdych pieniędzy jak Boga kocham Ty jesteś osiem w jednym albo w ogóle wszystko w jednym a nie tylko DT . Super !!! Brak mi słów . Nadinka na smyczy i to jak grzecznie stoi Ci co nie widzieli na żywo jak ona się zachowywała niestety nie mają takiego namacalnego porównania jak ja czy Negri . Wiosna dla Ciebie :) [IMG]http://images44.fotosik.pl/226/c5c69c80a0f5a9c0.jpg[/IMG]
  9. Poszłą moja wpłata 19.11 w razie co :)
  10. Rozsyłać dziewczyny rozsyłąć bo sunia bardzo poterzebuje domku i garnie się do człowieka pewnie ktoś na stare lata pozbył się balastu by mieć miejsce na nowe słodkie maleństwo ... a może suni Pan umarł i dlatego sunia pod cmentarzem koczowała :(
  11. jhet czy Ty masz jakiekolwiek możliwości by tego psiaka złapać czy poczekać z nim na prazyjażd patrolu ?
  12. jhet ale to tak jak napisałą Ci malagos sucha informacja , że gdzieś jest pies co się błąka i wpadnie pod samochód to nie jest pomoc przykre ale prawdziwe , musisz zareagować . nie zsoatniesz sama z psem ale musisz wykaząc więcej chęci do pomocy , akurat w tej chwili może nie ma nikogo z Twoich okolic na Dogo i co ... piesek ma czekać aż ktoś z okolicy łomianke wejdzie na dogo wyczyta , że taki piesiek się błąka i pojedzie po niego albo po jego zwłoki . Skoro to jest ruchliwa ulica to łap psia przytrzymaj na jakiejś smyczy i poczekja na przyjazd SM czy Policji oni muszą podjąc interwncję albo powiadomić odpowiednie organy do przyjazdu i zabrania psiaka ale pozostaiwnie go samemu sobie przy tej ruchliwej ulicy skazuje go na pewna śmierć .
  13. Acha no i sunia ma ok 10-12 lat . [IMG]http://lh6.ggpht.com/_vevZa-R8kKc/SwFRzqSmOrI/AAAAAAAAA0s/yfaVGxxlSt8/1.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_vevZa-R8kKc/SwFRzg-MfGI/AAAAAAAAA0w/A0FV4x4yPJM/2.JPG[/IMG]
  14. No to mam Cię babciu :) A teraz hooopaj po domeczek . Cioteczki pomocy w szukaniu domciu dla starowinki i ogłoszenia plissss :modla::modla::modla:
  15. nie ludzie nie ludzie :shake::angryy::mad: nie wiem pod co to podciągnąć ...
  16. ania kielce napisałam na gg pisze też tutaj , że jestem zainteresowana jak najbardziej Twoją pomocą to bardzo dużo ten zastrzyk tylko tak myslę czy sunia np nie miała juz cieczki i nie zaskoczyła :shake: Pan tomek nie odpisał na mojego emaila zaczynam się martwić :-(
  17. A czy u Megi ktoś pytał ?? Chociaż ja to chyba widziałbym sunie w domku tak by mogła zaufać ...
  18. Co tu robić ???? Potrzebuje natychmiast Dt dla Misia . W potrzebie jest psiak z niedowłądem tylnych kończyn , piesio po wypadku obecnie leży a jakims baraku przykryty szmatami , bez opieki weta , bez leków , bez niczego , pozostawiony na paste okrutnego losu , który i tak go nie oszczędził . Aby można było pomóc psiakowi musi się zwolnić miejsce w Ambuvecie , gdzie obecnie przebywają dw apsiaki Gapcio i misiek oraz trzecia sunia od dzisiaj zx tego co sie orientuję . Nie ma opcji na czwartego psiaka ja tam byłam i widziałam same chęci na trzymanie w Ambuvecie psa nie starczą tam po protstu nie ma gdzie tyhc psó trzymać . [SIZE=5][COLOR=Red][B]POMOCY !!!!!!!!!!!!!!! PILNIE DT DLA MISIA DZIĘKI TEMU INNY PSIAK MOŻE MIEĆ URATOWANE ŻYCIE !!!![/B][/COLOR][/SIZE]
  19. zaba nic się nie stało już kasuję i oczywiście rozumiemy . Isadorka świtnie powiedziała .
  20. Spójrzcie proszę na tym zdjęciu widac chyba , że sunia ma jakąs bliznę czy coś w każdym razie chyba otarcie na któym brak sierści :-( Ja chyba zwariuję z tej niemocy :-( [IMG]http://lh3.ggpht.com/_vevZa-R8kKc/Sv4xN-XN0uI/AAAAAAAAAzQ/ABTmcIp3eaA/blizna%20czy%20co.JPG[/IMG]
  21. Pozostanę z Panem w kontakcie bo niestety nie mam kogo tam podesłąć do suni . Jedyne wyjście to DT dla niej i to na cito .
  22. Wstawiam fotki :) [SIZE=4][B][COLOR=Red]Cioteczki pomóżcie ponownie rozsyłać wątek bo jakoś mało nas tu się zabrało a gdy uda się zebrac deklaracje to spróbujemy przewieźć sunię na tymczas myślę na razie o Zalesiu ... [/COLOR][/B][/SIZE] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_vevZa-R8kKc/Sv4t2FPpwcI/AAAAAAAAAy4/Fx-63U69Ub8/kielce.jpg[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_vevZa-R8kKc/Sv4t2M84WfI/AAAAAAAAAy8/xiQTusmiSpg/sun1.jpg[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_vevZa-R8kKc/Sv4t2Y2DTNI/AAAAAAAAAzA/GWhJKS8mZzI/sun2.jpg[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_vevZa-R8kKc/Sv4t2Y1On7I/AAAAAAAAAzE/6RLldkA912w/sun3.jpg[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_vevZa-R8kKc/Sv4t2XV8XmI/AAAAAAAAAzI/oIrEFKyQAEw/sun4.jpg[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_vevZa-R8kKc/Sv4uKApsPgI/AAAAAAAAAzM/kb4PqA_iVWM/sun5.jpg[/IMG]
  23. Martuś przestan nic nie schrzaniłaś , kinia tyż nie ja po prostu mówię o co mi kaman :) i przedstawiam jak ja widzę adopcję psa i pracę z tym psem . Niekiedy porównuję wychowanie psa i dziecka bo w sumie w jednym czasie wychowuje i psa i dziecko i widzę , że zasady są niemal te same dlatego też w ciągu dnia nie mam czasu na neta bo mam zajęty mocno dzień na ciągłe wychowywanie "dzieciaków" moich :) Tak jak powiedziałam kilka postów wcześniej absolutnie nie mam żadnej złej opini o Inez wręcz przeciwnie podejrzewam , że chcą dla suni jak najlepiej dlatego to ona u nich w domu decyduje co che w danej chwili robić :) i pewnie dlatego spaceruje po ogrodzie :) Tu nie ma żądnego ataku z mojeje strony . Oczywiśćie wizyta w niedzielę będzie na pewno tylko potwierdzeniem , że domek jest super ja za to trzymam kciuki . [SIZE=1]P.S. Nie wiem czy pojadę w niedziele ponieważ dzisiaj mam zawalony dzień jadę do Celestynowa po psa i zawożę do Piotrkowa Tryb. w wyjazd ten wyklarował mi się dopiero wczoraj wieczorem . Zobaczę w niedzielę jak stoje z domowymi sprawami wiecie obiadek niedzielny itp ktoś musi go zrobić jak zdołam uporać się ze wszytskim dziś to pojadę :)[/SIZE]
  24. Rozmiarów.... kurcze a jakim psiakiem go tu porównać ?? No mniej więcej wielkości ONka tzn na wysokość w kłębie a taj to nieco innej budowy jest jakby łapy drobniejsze a ale można go chyba wielkością równać z onkiem . A czemu pytasz ?? :cool3:
×
×
  • Create New...