-
Posts
1519 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Laura1108
-
Hasz gryziony i przeganiany przez inne psy.. JUŻ W SWOIM DOMKU :)
Laura1108 replied to Wala2006's topic in Już w nowym domu
[SIZE=3][COLOR=Red][B]Potrzebny transport !! Mega pilne . WYBACZCIE !!! Cioteczki i wujkowie muszę tu naśmiecić ale psiak z urwanym ogonkiem pilnie szuka transportu na trasie Milicz ( k. Ostrowa Wlkp ) - > Warszawa . Transport cały lub łączony , może być za zwrotem kosztów . Najważniejsze by znaleźć kogoś do tego transportu . [/B][/COLOR][/SIZE] [URL="http://www.dogomania.pl/../177756-POMOCY-MA-ody-biszkoptowy-labek-z-oderwanym-ogonem-Nie-moA-e-u-mnie-zostaAE"]http://www.dogomania.pl/threads/177756-POMOCY-MA-ody-biszkoptowy-labek-z-oderwanym-ogonem-Nie-moA-e-u-mnie-zostaAE[/URL] -
BINGO mix ON, nareszcie doczekał się SWOJEGO DOMKU!!
Laura1108 replied to Tola^^'s topic in Już w nowym domu
[SIZE=3][COLOR=Red][B]Potrzebny transport !! Mega pilne . WYBACZCIE !!! Cioteczki i wujkowie muszę tu naśmiecić ale psiak z urwanym ogonkiem pilnie szuka transportu na trasie Milicz ( k. Ostrowa Wlkp ) - > Warszawa . Transport cały lub łączony , może być za zwrotem kosztów . Najważniejsze by znaleźć kogoś do tego transportu . [/B][/COLOR][/SIZE] [URL="http://www.dogomania.pl/../177756-POMOCY-MA-ody-biszkoptowy-labek-z-oderwanym-ogonem-Nie-moA-e-u-mnie-zostaAE"]http://www.dogomania.pl/threads/177756-POMOCY-MA-ody-biszkoptowy-labek-z-oderwanym-ogonem-Nie-moA-e-u-mnie-zostaAE[/URL] -
[SIZE=3][COLOR=Red][B]Potrzebny transport !! Mega pilne . WYBACZCIE !!! Cioteczki i wujkowie muszę tu naśmiecić ale psiak z urwanym ogonkiem pilnie szuka transportu na trasie Milicz ( k. Ostrowa Wlkp ) - > Warszawa . Transport cały lub łączony , może być za zwrotem kosztów . Najważniejsze by znaleźć kogoś do tego transportu . [/B][/COLOR][/SIZE] [URL="http://www.dogomania.pl/../177756-POMOCY-MA-ody-biszkoptowy-labek-z-oderwanym-ogonem-Nie-moA-e-u-mnie-zostaAE"]http://www.dogomania.pl/threads/177756-POMOCY-MA-ody-biszkoptowy-labek-z-oderwanym-ogonem-Nie-moA-e-u-mnie-zostaAE[/URL]
-
[B][COLOR=Red]Potrzebny transport na trasie Milicz ( Wlkp )- Warszawa . Transport łączony , cały , za zawrotem kosztów cokolwiek . Pomóżcie dograć transport !!! Biedak nie może zostać u Elzy , Ona uratowała mu życie ale nie ma warunków by go zatrzymać na dłużej . POMOCY !!!!!!!![/COLOR][/B]
-
Jamniczka Daisy i Zosia już w swoich kochających domkach!!!
Laura1108 replied to Tola^^'s topic in Już w nowym domu
[SIZE=3][COLOR=Red][B]Potrzebny transport !! Mega pilne . WYBACZCIE !!! Cioteczki i wujkowie muszę tu naśmiecić ale psiak z urwanym ogonkiem pilnie szuka transportu na trasie Milicz ( k. Ostrowa Wlkp ) - > Warszawa . Transport cały lub łączony , może być za zwrotem kosztów . Najważniejsze by znaleźć kogoś do tego transportu . [/B][/COLOR][/SIZE] [URL="http://www.dogomania.pl/../177756-POMOCY-MA-ody-biszkoptowy-labek-z-oderwanym-ogonem-Nie-moA-e-u-mnie-zostaAE"]http://www.dogomania.pl/threads/177756-POMOCY-MA-ody-biszkoptowy-labek-z-oderwanym-ogonem-Nie-moA-e-u-mnie-zostaAE[/URL] -
[SIZE=3][COLOR=Red][B]Potrzebny transport !! Mega pilne . WYBACZCIE !!! Cioteczki i wujkowie muszę tu naśmiecić ale psiak z urwanym ogonkiem pilnie szuka transportu na trasie Milicz ( k. Ostrowa Wlkp ) - > Warszawa . Transport cały lub łączony , może być za zwrotem kosztów . Najważniejsze by znaleźć kogoś do tego transportu . [/B][/COLOR][/SIZE] [URL="http://www.dogomania.pl/../177756-POMOCY-MA-ody-biszkoptowy-labek-z-oderwanym-ogonem-Nie-moA-e-u-mnie-zostaAE"]http://www.dogomania.pl/threads/177756-POMOCY-MA-ody-biszkoptowy-labek-z-oderwanym-ogonem-Nie-moA-e-u-mnie-zostaAE[/URL]
-
[SIZE=3][COLOR=Red][B]Potrzebny transport !! Mega pilne . WYBACZCIE !!! Cioteczki i wujkowie muszę tu naśmiecić ale psiak z urwanym ogonkiem pilnie szuka transportu na trasie Milicz ( k. Ostrowa Wlkp ) - > Warszawa . Transport cały lub łączony , może być za zwrotem kosztów . Najważniejsze by znaleźć kogoś do tego transportu . [/B][/COLOR][/SIZE] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/177756-POMOCY-MA-ody-biszkoptowy-labek-z-oderwanym-ogonem-Nie-moA-e-u-mnie-zostaAE[/URL]
-
Potrzebny transport Łódź-Tarnobrzeg dla młodego mixa labka
Laura1108 replied to Glorien's topic in Już w nowym domu
Może ktoś wie czyj Ty jesteś ?? A może ktoś Cię zechce ... -
Transport milicz - warszawa ! Biedak :(
-
Potrzebny transport Łódź-Tarnobrzeg dla młodego mixa labka
Laura1108 replied to Glorien's topic in Już w nowym domu
Testowo wrzucam fotkę z pierwszego postu by sprawdzić czy wszystko działa , Glorien miała jakąś awarię która nie pozwoliła jej wrzucić zdjęć . ehh te nowe dogo . [IMG]http://images41.fotosik.pl/242/7c6fccd10a44cae3med.jpg[/IMG] -
Potrzebny transport Łódź-Tarnobrzeg dla młodego mixa labka
Laura1108 replied to Glorien's topic in Już w nowym domu
Na pierwsze dzieciaku !!! -
Nie wiem co jest z tym nowym dogo ale nie mogę wrzucić zdjęć :angryy::angryy: [url]http://lh5.ggpht.com/_vevZa-R8kKc/S0PQ0p0vp4I/AAAAAAAAA8Y/GNNa9yQtBL0/SP_A0215.jpg[/url] [url]http://lh5.ggpht.com/_vevZa-R8kKc/S0PQ0nJ7buI/AAAAAAAAA8c/zbXwX2ZIz-U/SP_A0217.jpg[/url] [url]http://lh3.ggpht.com/_vevZa-R8kKc/S0PQ0ttp52I/AAAAAAAAA8g/wQsxxKIM6r4/SP_A0218.jpg[/url] [url]http://lh6.ggpht.com/_vevZa-R8kKc/S0PQ06JbNxI/AAAAAAAAA8k/bT-hjxgyCGc/SP_A0219.jpg[/url] [url]http://lh5.ggpht.com/_vevZa-R8kKc/S0PQ06cqxyI/AAAAAAAAA8o/_UCWIGPlUFc/SP_A0220.jpg[/url] [url]http://lh5.ggpht.com/_vevZa-R8kKc/S0PQ54mmOEI/AAAAAAAAA8s/sYYzPM9vp94/SP_A0221.jpg[/url] [url]http://lh3.ggpht.com/_vevZa-R8kKc/S0PQ6MZfUaI/AAAAAAAAA8w/PTOCgSy00W4/SP_A0224.jpg[/url]
-
W poniedziałek 4.01.2010 roku ok. godziny 22 na poboczu ul. Mareckiej w Kobyłce jadąc od Zielonki za lasem niedaleko zabudowań siedział młodziutki piesek . Ulicą tą przejeżdża sporo samochodów ogólnie ruch jest duży . Psiaczek siedziała bardzo blisko jezdni może metr jadąc samochodem nie trudno było go zauważyć mimo iż nie jest wcale duży , taki do pół łydki . Przejechaliśmy obok niego ale zawróciliśmy w celu złapania młodziaka , TZ wyszedł z samochodu podszedł do niego ale psiak wyleciał prosto na ulicę więc kazałm mu natychmiast wycofać się do samochodu oczywiście mój TZ to ma zbyt mało cierpliwości i odjechal ale udało mi się dość szybko wpłynąć mu na ambicję i odjechał jakieś 200 metrów po czym znowu zawróciliśmy . Zawróciły też dwie dziewczyny , jedna z nich wysiadła i zaczęła powoli podchodzić do psiaka . Jak na złość samochody w tym czasie się rozjeździły , więc ja wylazłam na ulicę żeby samochody nieco zwolniły bo inaczej to marny los maluszka . Tamtędy jeżdżą dość szybko więc przy obecnych warunkach pogodowych hamowanie nie odniosłoby rzadnego efektu . Piesek był bardzo nieufny gdy się do niego podchodziło to niepewnie czasem zamerdał ogonkiem ale raczej się wycofywał , wyszedł też na ulicę i stał . Jakiś palant busem zasuwał i ledwo wyhamował mimo iż z daleko widać było , że coś się dzieje na ulicy bo ja na niej stałam i samochodem zwalniały . Jeden pan się zatrzymał i powiedział do tej dziewczyn co go próbowała łapać , że widział psiaka już trzy godziny temu w tym samym miejscu . Psiak faktycznie wracał wciąż w to samo miejsce , zwijał się w kłębek i leżał jakby oczekiwał na swojego Pana . Ma obroże przeciwpchelną .W między czasie zadzowniłam na Policję informując ich , że na tym odcinku drogi co chwilę na ulicę wybiega mały przestraszony psiak ale oni zapytali czy jest ranny jeżeli nie to oni nie mają pieniędzy by tracić na ratowanie psa bo jest mróż :mad::angryy::angryy: Skur... tłumaczę #@$%^ , że jest ślisko i może dojść do kolizj ale ich to chyba nie zainteresowało z resztą top nie pierwszy raz , że zlewają sprawę całkiem po za tym prosiłam ich by powiadomili schronisko ponieważ gdybym ja zadzowniła do schronu to odesłałi by mnie na policję albo do straży miejsskiej ... :shake: Na szczęście dziewczyna o imieniu Sylwia złapała psiunia , jakimś cudem udało jej się powolutku z sercem na ramieniu podejść do maleństwa i zgarnęła go na ręcę . Obecnie psiak przebywa u swojej wybawicielki :multi: , żyje jest cały i zdrowy i podobno bardzo rozbrykany . Na razie szukamy właściciela , który byc może zgubił psiaka choć ja wątpię w tę wersję . Bardziej prawdopodobna jest ta z porzuceniem zwłąszcza , że biedak siedział w tym śniegu na mrozie i widac , że czekał . Pewnie by tam zamarzł albo by się czegoś przestraszył i wyleciał wprost pod koła samochodu :shake: Chyba zaczynają się "zwroty" prezentów gwiazdkowych :angryy::angryy: Jeżeli ktoś wie czyj to psiak to bardzo proszę o informację . Zdjęcia są na chwilę obecną tylko takie o słabej jakości ale postaram się wrzucić lepsze takie , które bardziej nadadzą się do ogłoszeń.
-
Trzy w jednym:Horror,koszmar,tragedia-jutro kolejna rozprawa
Laura1108 replied to BajkaB's topic in Już w nowym domu
Po obejrzeniu materiału wyemitowanego przez Wiadpomości to nareszcie popłynęły łzy szczęścia . Domki wydają sie być wspaniałe . Mam tylko nadzieję , że adopcje poszły tak sprawnie nie dlatego , że psiaki stały sie medialne ... jakoś przestaję wierzyć w ludzi ale ... widząc tę starszą Panią , która aż się popłakała albo starszego Pana którego maluch całował w nos to nie mam wątpliwości , że psiaki mają zastąpić im pustkę po odejściu dorosłych dzieci z ich domów . Wspaniale , że maluszki mają takie super domki . -
"Co wy robicie z moimi drzwiami", czyli ile serca mamy dla psów...
Laura1108 replied to pinkmoon's topic in Już w nowym domu
Tak piękna i ma bardzo ufne pragnące miłości oczka :) Znajdzie się dla niej domek . Ile ona ma lat ? Czy ten jje pysiaczek to siwy czy taki jej urok . -
Jamnik Fredzio doczekał się :) już w domku:)
Laura1108 replied to Kinia1984's topic in Już w nowym domu
Jestem :) Tak Martuś właśnie po to chciałam telefon do Ani bo ja wiecznie zapominam wpisywać numery do ludzi w telefonie i tak później sama kurde szukam . Ania oczywiście wyraziłą zgodę na przeprowadzenie wizyty i z tego co udało nam sie ustalić to wizyta odebędzie się w czwartek po godzinie 15 :) A więc wszystkie ciotki i wujkowie trzymają kciuki taaaaaak ??? Co do ceny za hotelik to i tak cieszę się , że udało nam się na kilka dni przed świętami znaleźć jakiekolwiek sensowne miejsce . Owszem może i jakis kojec np w Jeziórku za 10 zł by był ale Fredek na kaltce pod kaloryferem się telepał więc buda to nie dla niego i to jeszcze zimą w te wielkie mrozy brrrr nawet nie chcę myśleć ale mogło by się okazac , że pies padł z wyziębienia . Po za tym nie pamiętam dokładnie ale czasu na znalezienie tymczasu to było jakoś mało tymczas potrzebny był natychmiast więc nie było czasu na zastanowienie czy 15 zł czy też 25 zł to odpwiednia kwota bo i tak za jamnikeim trzeba było ganiać po ulicach a jakbyśmy tak się zagoniły w szukanie taniego DT to jamnik by gdzieś przymarzł :( -
Cudowna ta mała :) tylko jak ktoś mógł myśleć o uśpienia takiego małego serduszka ... MARTI czy Wy już byłyście na wizycie u dr Janickiego z małą ? Dr Janicki to najlepszych z najlepszych więc maleństwo stanie na czterech łapkach szybciej niż się wydaje . Jeździmy do dr Janickiego z naszym ostatnim nabytkiem :) czyli adoptowanym Bastorkiem , który ma cieżką dysplazję a dr Janicki postawił .... mnie na nogi bo ja wyłam a nie tylko płakałam gdy dowiedziałam się u nas w lecznicy po zrobieniu rtg o tej dysplazji . Tak więc skakaj mała wysoko :)
-
Jamnik Fredzio doczekał się :) już w domku:)
Laura1108 replied to Kinia1984's topic in Już w nowym domu
Vasco oczywiście nas poratuje kasą za co ogromnie dziękujęmy ja nie wiem co my byśmy bez Ciebie zrobiły ale powiedzmy sobie szczerze Fredzio grzeje dupkę w dużej mierze dzięki Tobie Vasco :) , która była przeznacozna na sunieczkę ale mam ogromną nadzieję , że jamniś znajdzie domek szybko bo wtedy uda nam się wyłapać następną biedą spod bloku mam tu na myśli rottkowatego oraz takiego innego cudnego buraska też bardzo przyjaznego . -
Może trochę rottkowaty PILNIE SZUKA DT I DEKLARACJI WOŁOMIN
Laura1108 replied to Laura1108's topic in Już w nowym domu
Nie widziałam Barego przez święta . Kinia czy Ty go widziałaś ? -
Może trochę rottkowaty PILNIE SZUKA DT I DEKLARACJI WOŁOMIN
Laura1108 replied to Laura1108's topic in Już w nowym domu
Allegro dla Barego : [url]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=863167771[/url] -
[FONT=Comic Sans MS][COLOR=Navy][I][SIZE=3]Bary jakoś tak mi pasuje do niego to imię :) Gdzie śpi ? Pod chmurką na zimnej ziemi Co je ? Często pewnie nic ... chyba że coś znajdzie Komu jest potrzebny ? Nikomu ... Słowa , które słyszy codziennie ? "do budy" ; "buda" Dlaczego ? Bo jest sporych gabarytów . To tak pokrótce opis jego codzienności :-([/SIZE][/I][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=DarkGreen][I][SIZE=3]Bary faktycznie jest psiakiem dość dużym oraz budzi lęk gdy się go spotka na drodze nawet sama zwiewałam przed nim gdy byłam ze swoimi pociechami na spacerze a serce mało mi nie wyskoczyło , mój TZ również spotkał go będąc na spacerze z nasyzmi psiakami i też zamarł ale ... Bary to cudowny psiak , jest bardzo łagodny , bawi się z innymi psami nawet z moim Bastorkiem skakał po krzakach . U mnie pod blokiem widywałam go z jakimś kompanem więc widac , że dogaduje się z psami :) nawet bym powiedziała , że lgnie do psiaków z resztą tak jak do ludzi . Gdy tylko zobaczy kogoś to od razu leci by się przywitać ale możecie sobie wyobrazić jaki biedak ucieka rozczarowany gdy zamiast głaskania i miłego słowa ludzie gonią go krzykiem i tupaniem :( Widziałam gdy na parking podjechali ludzie samochodem a on do nich podbiegł z merającycm ogonkiem on po prostu klei sie do człowieka , chce czuć się potrzebny i kochany , chce by go głaskać . Biega pod blokiem za dzieciakami a te go tarmoszą i ściskają a on jest wtedy bardzo szczęśliwy . Dobrze , że choć dzieci są o wielkich sercach bo o dorosłych w mloim bloku wolę się nie wypowiadać czasem to aż łzy mi się kręcą gdy widze zachowanie tego mojego sąsiedzkiego bydła .[/SIZE][/I][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][I][SIZE=3][COLOR=Navy]Zakładam wątek Baremu bo to psiak w pełni adoptowalny tylko nie wiem jak kwestia chodzenia na smyczy ale może uda mi się to jakoś sprawdzić tylko nie chcę mu zrobić niepotrzebnie nadziei więc najpierw szukamy DT dla psiaka . Wstępnie myślałam o Jeziórku ale zdecydowanie lepiej by mu było gdyby miał kontakt z człowiekiem bo bardzo tego braknie jednak lepiej zabrać go szybko ponieważ biedak kręci się po ulicach a u nas piratów drogowych pełno ja aż wzdrygam jak słyszę ten pisk opon i tylko nasłuchuję czy jakis pies nie piszczy ... Nie darowałabym sobie gdyby Bary zginął jednak nie jestem w stanie zapewnić mu utrzymania w DT . [SIZE=4][COLOR=Red]Bary prosi o pomoc , prosi o kawałek ciepłego kąta i odrobinę zainteresowania . Błagamy o deklaracje oraz pomysły na DT . Proszę również o pomoc w ogłaszaniu . [/COLOR][/SIZE] Wczoraj udało mi się go obfocić bo akurat podszedl pod okno a TZ był pod oknem więc Baruś podbiegł do TZ żeby go pomiziać :) Na zdjęciach wygląda chyba groźnie ale naprawdę taki nie jest to jest taki ciapek :) [/COLOR][/SIZE][/I][/FONT][IMG]http://lh4.ggpht.com/_vevZa-R8kKc/SzFzGXKRgzI/AAAAAAAAA6o/PM0FU3xiehI/IMGP4136.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_vevZa-R8kKc/SzFzGjUlhbI/AAAAAAAAA6w/PJz7uN6y3i0/IMGP4140.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_vevZa-R8kKc/SzFzGx9Py2I/AAAAAAAAA60/UwgfCY2lVxs/IMGP4141.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_vevZa-R8kKc/SzFzGzM-OYI/AAAAAAAAA64/nEQJHCo0n4c/IMGP4142.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_vevZa-R8kKc/SzFzQhpwxfI/AAAAAAAAA68/TvpSSxEMi38/IMGP4143.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_vevZa-R8kKc/SzFzQ0gNyjI/AAAAAAAAA7A/kJ81CIoAAIE/IMGP4144.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_vevZa-R8kKc/SzFzQ_97EOI/AAAAAAAAA7E/yxceYNuBF1M/IMGP4145.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_vevZa-R8kKc/SzFzRMu_-JI/AAAAAAAAA7M/RPumg0gomjg/IMGP4147.JPG[/IMG] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4]Deklaracje : Vasco 20 zł stała[/SIZE][/FONT]
-
Jamnik Fredzio doczekał się :) już w domku:)
Laura1108 replied to Kinia1984's topic in Już w nowym domu
[quote name='olga7'] No i jesli poprzedni jamnik tamtych pan zginąl w wypadku -to może wpadl pod auto i nie byl dobrze pilnowany ? A tak okreslono stratę psa ,zeby nie winic ich ..? ..[/QUOTE] Wiecie zawsze ale to zawsze mam tę samą myśl jednak od razu stukam się w głowę i mówię sobie przecież 99 % właścicieli psów puszcza je ze smyczy a spuszczony pies to ryzyko niestety bo nawet najlepiej wyszkolony pies może nie dać się odwołać jak go coś mega mocno zainteresuje i wtedy pogoń za czymś może doprowadzić do tragedii . Pies często goni za kotem , zającem , innym psem ... Kiedyś straciłam psa pod kołami samochodu i nie daltego , że był nieupilnowany tylko dlatego , że mój bardzo mądry ukochany Masterek wyszedł z moją mamą i po drugiej stronie ulicy zobaczył dziewczynę łudząco podobna do mnie i psiak wyciął i trzepnęły go dwa samochody a praktycznie nie używałam smyczy gdy z nim chodziłam był tak bardzo posłuszny . Tak więc jeżeli pies wpada pod samochód to niekoniecznie wina właściciela . Dlatego obecnie nie puszczam ze smyczy mojej Busi ( mamy 15 m i 25 m linkę do szaleństw ) a Bastorka sporadycznie ale tylko dlatego , że jest bardzo powolny i gdy zechcę go złapać to to zrobię po za tym ma ciężką dysplazję , która też ogranicza mu prawidłowe poruszanie . -
Jamnik Fredzio doczekał się :) już w domku:)
Laura1108 replied to Kinia1984's topic in Już w nowym domu
Kinia daj mi nr konta na gg to puszczę tę moją deklarację :) Vasco kasa wpłynęła ogromnie dziękuję reszta leży i czeka :) 100 zł zapłacone u Pati . Co do ofert adopcyjnych to Pan z Krakowa może być oszczędny ale może być też "typowym facetem" , który to jako facet nie wyobraża sobie obcięcia jajek u swojego psa . Wyjazd do Portugalii to raczje średni pomysł przede wszystkim za szybko .