-
Posts
12783 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Agucha
-
mała SUCZKA PEKIŃCZYK już w Fundacji KŚ! Ma dom.
Agucha replied to mdjanuszkiewicz's topic in Już w nowym domu
[quote name='Osa']Zapraszam do uważnego przeczytania tego wątku. Chodzi o uświadomienie powagi sytuacji z jaką możemy mieć doczynienia w przypadku tej suni- oby nie chorowała na to samo co Duduś [URL="http://www.swinkimorskie.eu/forum/viewtopic.php?f=33&t=1626"]Pekinek Duduś wady anatomiczne\genetyczne wady-wrodzone dysfunkcje - ZA TM:([/URL][/QUOTE] Dzięki Małgoś za wątek, sama miałam Cię poprosić o namiar. -
TUSI - przemiła, ale wycofana w schronisku mikro KUDŁACZKA-już w DS !
Agucha replied to Betta's topic in Już w nowym domu
Przeogromnie się cieszę i dziękuję Tusiowemu państwu za duże serducho :loveu: :Rose: -
4 KG PINCZERKOWATA, kaszel,nakolankowa MA DOM
Agucha replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Może nie powinnam się wtrącać, ale jednak zapytam: Czy ten DT jest płatny za dzień czy za miesiąc? Z tego co wyczytałam koszt = 200zł, więc to stawka miesięczna raczej... Skoro Pani chętna jest na opłacenie leczenia, sterylki to może i opłaciłaby też ta parę dni hotelikowania do czasu jej powrotu? Ja nie widzę tu żadnego problemu... bardziej chęć udowodnienia nie wiem czego... [B]Justyna[/B], chwała Ci za to że znalazłaś jej DT, trzymasz rękę na pulsie i opłacasz go, ale z drugiej strony - nie przedstawiłaś na wątku szczegółów o tym DT, raczej nikt go nie zna tak więc jak dla mnie nie jest wiarygodnym i nie wiem czy są chętni wpłacać w ciemno...Z reguły z takich rzeczy się człowiek rozlicza, albo ja mam mylne pojęcie...Podejrzewam, że kasa by się uzbierała, gdybyś bardziej skrzętnie poprowadziła wątek malizny :roll: Ja bym nie odpuszczała i dała szanse tej kobiecie, tym bardziej że w okolicy gdzie miałaby sunia zamieszkać jest dużo dogomaniaków, którzy by dopilnowali wszystkiego w razie jakbyś miała jakieś obiekcje... Mówię tak, bo sama ostatnio zrezygnowałam z domku dla Pinusia w bliskiej okolicy na rzecz domku w Bydgoszczy, który wydaje mi się że będzie lepszy... Nie wiem o co tu chodzi - jest chętny dom, są fundusze, transport też by się pewnie znalazł...ale to nie my decydujemy :roll: Ps. Dziwne te wasze podśmiechujki... niby czemu miały służyć tu na wątku? -
TUSI - przemiła, ale wycofana w schronisku mikro KUDŁACZKA-już w DS !
Agucha replied to Betta's topic in Już w nowym domu
[quote name='malawaszka']Zerduszko napisze - to Jej zasługa wszystko więc :Rose:[/QUOTE] a ma inne wyjście? :cool3::mad: -
mała SUCZKA PEKIŃCZYK już w Fundacji KŚ! Ma dom.
Agucha replied to mdjanuszkiewicz's topic in Już w nowym domu
[quote name='Osa']Czekajcie bo z tego co zrozumiałam(dopiero co przeczytałam cały wątek) mała ma być do odebrania za dwa tygodnie.Tak? Obie z Kasią osobiście będziemy za ok. dwa tygodnie w ok.Poznania więc od razu możemy ją zabrać do "KŚ"[/QUOTE] I to jest najlepsze wyjście! Niunia i tak będzie jeszcze ok. 2 tyg przy matce, więc nie ma sensu jej zaczepiać. Dziewczyny z KŚ akurat wbiją się w termin odbioru Kruszynki i od razu wezmą ją do miejsca docelowego. Nie ma sensu męczyć jej bezsensownymi wędrówkami po PL :) Zaciskam kciuki za powodzenie! -
mała SUCZKA PEKIŃCZYK już w Fundacji KŚ! Ma dom.
Agucha replied to mdjanuszkiewicz's topic in Już w nowym domu
[B]Małgoś, nie ma problemu :) Szukajmy transportu... Nano[/B], ale ona ma już wątek ;) Sterylizacja to podstawa, ale szybciej jak za 5-6 miesięcy raczej nie ma co marzyć ;) -
mała SUCZKA PEKIŃCZYK już w Fundacji KŚ! Ma dom.
Agucha replied to mdjanuszkiewicz's topic in Już w nowym domu
UFFF!!! W takim razie zakładam wątek na transportowym i kombinujemy :multi: [B]Małgosiu, Kasiu [/B]- wnioskuję że kruszynka najpierw jedzie do mnie a później Wy rozkładacie nad nią skrzydła? :) -
TUSI - przemiła, ale wycofana w schronisku mikro KUDŁACZKA-już w DS !
Agucha replied to Betta's topic in Już w nowym domu
I tak bez żadnych szczegółów, gdzie niunia jedzie, co to za domek i w ogóle... Cholewka, jajo zniosę! dziewczyny, jak tylko wrócicie, prosimy o zdjęcia i relacje ;) -
Wyniszczona sunia Zuzia - ZOSTAJE NA STAŁE W DT! :-)))
Agucha replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
[quote name='zerduszko']Moja suka po znalezieniu 4,5 kg, rekord 11 :razz:[/QUOTE] [B]Zerduszko[/B], proszę o złote rady ;) -
Wyniszczona sunia Zuzia - ZOSTAJE NA STAŁE W DT! :-)))
Agucha replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
Czyli na razie się nie martwić? W sumie dopiero 1,5 miesiąca jest u mnie i praktycznie cały czas na lekach... -
Pinuś młody, cudny kudłacz nareszcie ma WSPANIAŁY DOM!!!!
Agucha replied to tomcug's topic in Już w nowym domu
[quote name='Magdalena']nic się nie dzieje, po prostu przegladałam książeczkę zdrowia, i nie było zaznaczane odrobaczani, więc myślałam że może trza zrobić[/QUOTE] Książeczka była zakładana dopiero przy szczepieniu ;) -
Pinuś młody, cudny kudłacz nareszcie ma WSPANIAŁY DOM!!!!
Agucha replied to tomcug's topic in Już w nowym domu
[SIZE=3][SIZE=5][B]Rozliczenie:[/B][/SIZE] [/SIZE][SIZE=3][COLOR=Green][B][U]Transport:[/U] [COLOR=Blue]niezawodna cioteczka tomcug i jej kochany TŻ :loveu::loveu::loveu: Dodatkowo zaopatrzyli również Pinusia w [U][COLOR=Green]smycz i obrożę[/COLOR][/U]:multi: [COLOR=Green][U] Wpływy:[/U][/COLOR][/COLOR][/B][/COLOR][/SIZE][SIZE=3] [SIZE=2]- [B]16.III[/B] - [B][COLOR=Red]60zł[/COLOR][/B] na karmę - kochana cioteczka [/SIZE][/SIZE][SIZE=2][COLOR=RoyalBlue][B]tomcug [/B][/COLOR][/SIZE][SIZE=2]:loveu: - [B]19.III[/B] - [/SIZE][SIZE=2][COLOR=Red][B]100zł[/B][/COLOR][/SIZE][SIZE=2] na kastrację - [/SIZE][SIZE=2][COLOR=RoyalBlue][B]"Stowarzyszenie Obrona Zwierząt" z Jędrzejowa[/B][/COLOR][/SIZE][SIZE=3][SIZE=2] :loveu: - [B]22.III [/B]- [B][COLOR=Red]35zł[/COLOR][/B] śr. przeciwbólowe+kołnierz - [B][COLOR=RoyalBlue]Agucha [COLOR=Black]- 12.IV[/COLOR][COLOR=Red]- 90zł [/COLOR]- z bazarku cioteczki tomcug :loveu: [COLOR=Black]- 27.IV - [COLOR=Red]85zł[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][COLOR=Black] szczepienie na wściekliznę i wirusówki [/COLOR][B][COLOR=RoyalBlue][COLOR=Black]-[/COLOR] "Stowarzyszenie Obrona Zwierząt" z Jędrzejowa :loveu: [/COLOR][/B][/SIZE] -------------------------------------------------------------------------------------------------- [/SIZE][SIZE=3][COLOR=Green][B][SIZE=4][COLOR=Blue][SIZE=5]+370zł[/SIZE] ------------------------------------------------------------------------- [/COLOR][/SIZE][U] Wydatki:[/U][/B][/COLOR][/SIZE][SIZE=3] [SIZE=2][B]- 19.III - [COLOR=Red]100zł [/COLOR][/B][B]- [/B][U]kastracja[/U][B] - 19.III -[/B] [/SIZE][/SIZE][SIZE=2][B][COLOR=Red]61,80zł[/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=2] (50,90zł+10,90) - [U]karma Acana Pacifica 2,900kg[/U] (2,5kg+ 400g) ([URL]http://www.krakvet.pl/acana-pacifica-25kg-p-12587.html[/URL] , [URL]http://www.krakvet.pl/acana-pacifica-400g-p-12590.html[/URL] ) [B] - 22.III - [/B][B][COLOR=Red]35zł[/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=2](20zł+15zł) - [U]zastrzyk przeciwbólowy, tabletki przeciwbólowe[/U] "na wynos" + [U]kołnierz[/U][B] - 25.III - [/B][B][COLOR=Red]40zł [/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=2][B]- [/B][U]antybiotyki[/U] [/SIZE][SIZE=2]( [URL]http://i41.tinypic.com/281wx8g.jpg[/URL] )[B] - 7.IV -[/B][COLOR=Red] [B]20zł [/B][/COLOR][B]- [/B][U]szczepienie przeciwko wściekliźnie[/U][/SIZE] ( [URL]http://i41.tinypic.com/i69udd.jpg[/URL] ) [B]- 15.IV[/B] - [COLOR=Red][B]65zł [/B][/COLOR]-[U] szczepienie na wirusówki[/U] (zapomniałam zrobić skanów a faktury poszły już do Elizy:roll:) [B]- 16.IV[/B] [COLOR=Red][B]- 30zł [/B][/COLOR]- [U]transport do Katowic...[/U] [B]- 27.IV - [COLOR=Red]20zł[/COLOR] -[/B] [U]Fiprex[/U] [B]- 27.IV [COLOR=Red]- 49,88zł [/COLOR][/B]- [U]Acana Pacifica 2,5 kg[/U] [SIZE=3][COLOR=#000000][FONT=Arial]------------------------------------------------------------------------------------------------------------[B] [SIZE=5][COLOR=Blue]- 421,68zł [/COLOR][/SIZE][/B][SIZE=5][COLOR=Blue][SIZE=3]------------------------------------------------------------------------------------------------------------[/SIZE][/COLOR][/SIZE][B][SIZE=5][COLOR=Blue] [U][COLOR=Black]SUMA:[/COLOR][/U] [SIZE=3][COLOR=Black]370zł - 421,68zł[/COLOR] [/SIZE][SIZE=3][COLOR=Black]=[/COLOR][/SIZE] [COLOR=Red]- 51,68zł --------------------------------------------------------------------------- [/COLOR] [/COLOR][/SIZE][/B][/FONT][/COLOR][/SIZE][CENTER][SIZE=5][B]Skany:[/B][/SIZE] [/CENTER] [SIZE=3][B]= Paragon za antybiotyk = [/B][/SIZE][SIZE=2][URL="http://i41.tinypic.com/281wx8g.jpg"][IMG]http://i41.tinypic.com/281wx8g.jpg[/IMG][/URL][/SIZE] [SIZE=3][B] = Zaświadczenie o szczepieniu p. wściekliźnie = [IMG]http://i43.tinypic.com/34r93wn.jpg[/IMG] = Faktura za szczepienie p. wściekliźnie = [IMG]http://i41.tinypic.com/i69udd.jpg[/IMG] = faktura za paliwo (transport do K-c) = [IMG]http://i39.tinypic.com/20rod41.jpg[/IMG] = Rachunek za Fiprex= [IMG]http://i44.tinypic.com/161m2xk.jpg[/IMG] [/B] [/SIZE] [SIZE=3][B]= Faktura za Acanę =[/B][/SIZE] [IMG]http://i40.tinypic.com/2i7lixf.jpg[/IMG] -
Pinuś młody, cudny kudłacz nareszcie ma WSPANIAŁY DOM!!!!
Agucha replied to tomcug's topic in Już w nowym domu
Moniś, już się robi ;) -
Pinuś młody, cudny kudłacz nareszcie ma WSPANIAŁY DOM!!!!
Agucha replied to tomcug's topic in Już w nowym domu
Pinek był odrobaczany, ale w marcu. Czy coś się dzieje, że pytasz? :) -
Dexterek po amputacji penisa... ma dom!!!
Agucha replied to Inez de Villaro's topic in Już w nowym domu
Bąbelku kochany, tak się cieszę że Ci sie udało!!! :multi::loveu::loveu::loveu: -
ZAGLĄDNIJ!!!- Ja umieram- Fredzio JUŻ W NOWYM DOMKU! ;)
Agucha replied to dominika_06's topic in Już w nowym domu
[quote name='dineh']Fredzio już nie ma nic z jelitami :D... ale Fredzio się cieszy że kolejna cioteczka go kocha jest silniejszy z dnia na dzień :D... już trzeba za nim latać i "Fredzio nie wolno" ;D... monika55 jak coś ja mogę ogłaszać :D... i może zaszczepić od razu na noswóke ? Fredzio je jeszcze antybiotyk ale w końcu widać w nim szczeniaka :D tak się strasznie ciesze że tak ładnie się zabrał[/QUOTE] A NIE MÓWIŁAM??? :eviltong::p:multi: -
mała SUCZKA PEKIŃCZYK już w Fundacji KŚ! Ma dom.
Agucha replied to mdjanuszkiewicz's topic in Już w nowym domu
[B]Kasiu[/B], będziemy robić bazarki na kruszynkę, jakoś sobie poradzimy ;) -
Wyniszczona sunia Zuzia - ZOSTAJE NA STAŁE W DT! :-)))
Agucha replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
Oczka - wyleczone :) Sikanie...hmm, różnie to bywa. Furagin bardzo pomaga, ale chyba jest tak jak wet powiedział - nawracające zapalenie pęcherza. Po każdej zmianie pogody, tj. deszcz, ziąb itp - Zuzia znów podsikuje. Trwa to 1-2 dni i przechodzi. Chyba taka jej natura ;) Znaczenie - nadal " w normie"...Zuzinej normie oczywiście :D Ciotunie, ja od siebie mam prośbę - [B]poproszę o rozpisanie diety na przybranie masy ciała[/B]. Zuzia dostaje wołowinę i surową i parzoną, warzywka, ryż, makaron, dobrą karmę suchą, jajko, twarożek - a nie chce przytyć... Chudzina taka z niej straszna, że szok :roll: -
Pinuś młody, cudny kudłacz nareszcie ma WSPANIAŁY DOM!!!!
Agucha replied to tomcug's topic in Już w nowym domu
Moja Maruda kochana :( Chwila radości jak patrzę na jego spacerek... widac, że już mu lepiej - biega i marudzi :) Iv, dupinka jest "srebrna" - taka sznaucerkowata ;) -
mała SUCZKA PEKIŃCZYK już w Fundacji KŚ! Ma dom.
Agucha replied to mdjanuszkiewicz's topic in Już w nowym domu
[B]Grazia[/B]...przepraszam, ale to nie licytacja... Chętnych pewnie będzie wiele, a jeżeli ten DS o którym mowa jej nie przyjmie - dziewczynka jedzie do Fundacji Koci Świat, która zdecyduje gdzie sunia będzie mieszkać ;) Czy ten domek o którym piszesz - jest zainteresowany ogólnie adopcją czy adopcją psa "rasowego"? -
4 KG PINCZERKOWATA, kaszel,nakolankowa MA DOM
Agucha replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
...aż boję się pomyśleć co by było jakbym ja na taki "casting" się zgłosiła.... matka z dwójką dzieci, bez pracy...u mnie to jedynie o miłość i czas nie trzeba byłoby się martwić... co do śmierci i samotności - nie jestem w stanie się bliżej określić :p -
4 KG PINCZERKOWATA, kaszel,nakolankowa MA DOM
Agucha replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='mshume']Ale Mysia nie ma innego domku nawet na oku, co wiecej DT tez jest mocno tymczasowy. Ja sobie dam spokoj z tym wszystkim. Mam olbrzymi odzew z ogłoszeń Pchełki, 2 sunie mają już dzięki temu domek. Teraz zacznę mówić ,ze to nieaktualne. Ja niecierpię niesłownych ludzi, a na taką tu wyszłam.[/QUOTE] [B]mshume[/B], najgorsze co możesz zrobić w tym momencie to - obwiniać siebie... [quote name='mshume'] Jednak sunia do tego domu NIE TRAFI. [B]Ponieważ usłyszałam,że:[/B] - może trafi się wcześniej dobry domek na miejscu - niedobrze,ze pani samotna, bo co jak umrze(przypomniam, pani jest aktywna zawodowo) - mozna oddac sunie jeszcze ze szwami do innego nowego domku[/QUOTE] [B]Od kogo usłyszałaś?[/B] Sama się już gubię w tych adopcjach... Dopiero był problem z DT, a teraz nagle znalazł się idealny dla tej suni DS? Z tego co czytałam na wątku - wymagania stawiane przyszłym właścicielom były dość wygórowane... Pani z propozycji mshume - chyba spełnia wszystkie? Myle się? -
Wyniszczona sunia Zuzia - ZOSTAJE NA STAŁE W DT! :-)))
Agucha replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://i40.tinypic.com/ipqzqo.jpg[/IMG] [B]Zuzlik - Babuszka - przysypia[/B] :) [IMG]http://i43.tinypic.com/vpzply.jpg[/IMG]