Jump to content
Dogomania

Agucha

Members
  • Posts

    12783
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Agucha

  1. [quote name='Osa'] W drodze powrotnej ma do zabrania z Warszawy dwa pekińczyki (przesyłka od Aguchy:)).[/QUOTE] Kochana, nie zapomnij, że za potwierdzeniem odbioru :eviltong::eviltong::eviltong:
  2. [quote name='Nano']siedze jak na szpilkach... co po chwile odświeżam wątek... boże... niech będzie wszystko dobrze...[/QUOTE] W cuda warto wierzyć...jednak tutaj potrzeba armii cudotwórców... :(
  3. Jak tam nasze hrabianki? Pewno wysoko mierzą, w końcu imiona zobowiązują ;)
  4. Ok, w takim razie pieniążki które uzbierają się z bazarku - przekazuję na Twoje ręce, Ewo ;)
  5. Pieniądze uzbierane na bazarku(póki co - 160zł) gdzie mam przelać?
  6. :thumbs::thumbs::thumbs::thumbs:
  7. Super, że dotarli szczęsliwie! Dajcie znać jak mój okruszek do Was dotrze. Strasznie zaciskam za niego kciuki :) Dziękuję Wam obu i każdej z osobna, że przygarnęlyście Tomiczka.
  8. [quote name='jusstyna85'][B]Mój post był do Wiewióry.[/B]...Ja kilkanaście os z Sosnowca,ale tylko kilka tutaj zagląda.Nie wiem dlaczego reszta olewa Sosnowieckie psy,wysyłałam im PW...[/QUOTE] ...aha... chyba, że tak.
  9. [quote]Agucha, wiewióra w odrożnieniu do niektórych, którzy tylko płaczą na wątku, jeździła tam czasem kilka razy w tygodniu, nie wiem więc kto tu wyskakuje jak Filip z Konopii. Bo to, żę kiedyś nieodpowiedzialnie wzieła szczeniaki to jedna sprawa, to że jest aktywna i jej się chce, nie siedzi tylko na dogo druga sprawa.[/quote] Ja tu nikogo nie będę rozliczała z większego-mniejszego-lepszego-skuteczniejszego-żadnego itp...pomagania psom! Chodzi o to, że śledzę wątek od pewnego czasu i nie zauważyłam, żeby ktoś wiewiórkę do tablicy wywołał... a jakaś śmieszna fala fochów na wszystko i wszystkich ruszyła... Szkoda przez takie coś zatraciś pewne znajomości i zażyłości.... i nie mówię tu o forum dogomanii.... jednak to już chyba nie mój problem:roll:
  10. nie bardzo zrozumiałam o co chodziło wiewiorce... wyskoczyła jak Filip z konopii... Szkoda, że jest taka mała grupa zorganizowanych ludzi... Na prawdę możnaby dużo zdziałac... Ps. Pekin Tomi właśnie jedzie do KŚ ;) Strasznie mi go brak, jest przekochany i w życiu nie zrozumiem człowieka, który go wywalil...
  11. Dineh, nie nerwuj mnie, dopiero jednego odwiozłam :eviltong:
  12. Hmm, mam nadzieję. Nic się dziewczyny nie chwaliły :D Chyba, że to chodzi o tą sunię co to jest strasznie miziasta i grzeczna ;)
  13. [quote name='mru'][CENTER][LEFT] [SIZE=4][B]Pekinka Nocka [/B][/SIZE]sunia jest słodka i kochana - nie warczy jak pekińczyki, daje się głaskać - na spacerku żwawa i ciekawa świata. Po operacji przepukliny - chodzi już bez problemu [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_smile.gif[/IMG] [CENTER][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Nocka/30w1sfr.jpg[/IMG] [/CENTER] [CENTER][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Nocka/24d0a61.jpg[/IMG] [/CENTER] [CENTER] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Nocka/ng7yox.jpg[/IMG] [/CENTER] [SIZE=4][B] [/QUOTE] Proszę o info co z tą pekinką :)
  14. [quote name='magdola']moj niestety wczoraj zrezygnowal:( Panstwo kupują z hodowli.....[/QUOTE] No to pięknie... :(
  15. Jak ja ci zazdraszczam!
  16. [url]http://img269.imageshack.us/img269/2440/aaa002.jpg[/url] One tutaj wyglądają trochę yorkowato :)
  17. [quote name='dineh']dobrze że są na świecie tak kochane cioteczki :)!![/QUOTE] Kochana, nie przesadzaj, nie przesadzaj! Z tego miejsca - to ja pragnę własnie Tobie podziękować po raz kolejny i Ty już dobrze wiesz za co! :evil_lol: :eviltong:
  18. [quote name='Osa']Chcemy serdecznie podziękować Ci Agucha za to że zabrałaś malutka na DT oraz zorganizowanie odbioru psiaczków ze schronisk i zorganizowanie bezpłatnego transportu dla nich do warszawy bo oprócz Tomiego jedzie do nas razem z nim Gremlinką.[/QUOTE] Nic szczególnego, zrobiłabyś tak samo ;) Ja się przeogromnie cieszę, że mogę chociaż tak pomóc tak bliskim mojemu sercu - plaskatkom :) [quote name='Osa'] Chciałam tu zdementować jakieś ploty jakoby Gremlinka jechała do jakiegoś DT a nie do "Kociego świata" Autorkę tych rewelacyjnych wieść proszę o kontakt tel. lub na PW a także proszę aby na przyszłość nie wprowadzała w błąd kierowniczki schroniska ani nas[/QUOTE] Ooo, a tego to nie słyszałam :crazyeye: Też jestem ciekawa, któż to się wtrynia tam gdzie nie powinien i robi niepotrzebne zamieszanie... :shake: Dla wiadomości - Gremlinka własnie z tymczasowego DT, który zaoferowała jej wspaniała osoba - jedzie do Fundacji.... I proszę osoby postronne, żeby nie zabierały głosu jeżeli nie znają sytuacji...
  19. Może być wieczorem - na pocieszenie się przyda ;)
  20. Nie ma co się spieszyć ani pieścić - ma być dobrze i trzeba ludziom wbijać do głów, że szczeniak, owszem - cudny, piekny- ale żeby taki sam pozostał na przyszłość - muszą się nim odpowiednio zająć ;)
  21. Małgoniu, a ja bardzo proszę o jakieś zdjęcie naszego okruszka :)
  22. Moniś, z każdym kolejnym psem - coraz bardziej to przeżywam... no nie wiem, nie wiem :D Chyba, że coś plaskatego to NA PEWNO nie odmówię ;) Olu, wymiziam wymiziam, szogunka kochanego :)
  23. Tomik dziś ode mnie wyjeżdża...nawet nie wiem kiedy te 5 dni minęło :( Smutno tak jakoś ...już nie będzie mi się nikt o nogi obijał ani po tajniacku w nocy do łóżka pakował :( Oby mu się w końcu w życiu poszczęściło!
  24. O ludzie... wymiekłam!!! [url]http://img535.imageshack.us/img535/2859/miniobraz101p.jpg[/url]
×
×
  • Create New...