-
Posts
4489 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ana666
-
na stawy jest bardzo dobre plywanie, mojemu psu pomagało. dostawał atrhrofos, spacery w umiarkowanym tempie+pływanie i widziałam u niego ulgę. A czy widac po zuzi że ją bolą? mojemu podczas gorszych dni dawalam meloksam, lek dla ludzi przepisywał mi wet, niedrogi.
-
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
ana666 replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
sunia ma ogłoszenie tylko na tablicy. Kochane, ona jest w dosyć nieciekawym schronie, nie moge pisać na forum, jakby co wyjasnie na PW. Naprawde musi opuścić jak najszybciej to miejsce, wiem bo wyciagalam z tamtąd niedawno starowinke.Martwie się o nią :( -
bardzo pilnie szukamy mu domku, nie mogę duzo pisać ale jego przyszłość jest niepewna:(:placz: pilnie chociażby DT, kontakt tylko ze mną lub Kariną której numer podalam. na pw mogę podać wiecej info bo na forum kazdy moze przeczytać:/
-
koty, kociaki, moje tymczasy.. koci rezydenci też się czasem pokażą
ana666 replied to sylwija's topic in Koty w potrzebie
dopiero dziś do Was weszłam, ale sie porobiło u Anatolka biednego :( Trzymam kciuki za biedulka :( -
Lucky - czeka smierc - zniszczył ja człowiek - musimy jej pomóc
ana666 replied to Patix's topic in Już w nowym domu
co u suni? ale sie zrobiła cisza na watku -
ale śliczna ta Kama:loveu: konto dostałam, niedługo wyslę deklarację
-
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
ana666 replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
ciezko ja wyciągnąc pewnie przez grzybice bo moze zarazać inne zwierzaki, wszyscy zapsieni i zakoceni a ona by musiala isć gdzieś gdzie nie ma zwierząt:( [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/0a89708567c2cf3e/617777/prev"] [/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/0a89708567c2cf3e.html"] [IMG]http://images64.fotosik.pl/1009/0a89708567c2cf3egen.jpg[/IMG] [/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/89114dc46b2d4bfc/617777/prev"] [/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/89114dc46b2d4bfc.html"] [IMG]http://images64.fotosik.pl/1009/89114dc46b2d4bfcgen.jpg[/IMG] [/URL] spójrzcie na to zdjecie, czy mi sie wydaje czy ma guzka obok sutka? :( [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a7575904c43264fe/617777/prev"] [/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/a7575904c43264fe.html"] [IMG]http://images63.fotosik.pl/1007/a7575904c43264fegen.jpg[/IMG] [/URL] -
Sznaucery w schroniskach - informacje bieżące - ZAJRZYJ i pomóż!!!
ana666 replied to malawaszka's topic in Sznaucer
przepraszam za zamęt:oops: na stroniejest w dziale do adopcji a zadzwoniłam i okazalo sie ze psiak juz ma domek, sprawdzony, w obornikach. -
psiak naprawdę zjawiskowy, tak go szkoda :( [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/793ec110832262d9/617777/prev"] [/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/793ec110832262d9.html"] [IMG]http://images63.fotosik.pl/1006/793ec110832262d9gen.jpg[/IMG] [/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f4e92b92c5ff2847/617777/prev"] [/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/f4e92b92c5ff2847.html"] [IMG]http://images63.fotosik.pl/1006/f4e92b92c5ff2847gen.jpg[/IMG] [/URL] kontakt do wolontariuszki Kariny:[SIZE=2][SIZE=2]605 98 99 88[/SIZE][/SIZE]
-
sunia nadal w schronisku. Otrzymalam więcej info o tym drugim psiaku: [SIZE=2]Psiak zwany Pikuś. [/SIZE] [SIZE=2]Boi się wszystkiego. Siedzi wystraszony i upluty w kątku i bada teren. Na szczęście nie odmawia jedzenia. Nie nadaje się do wydania od tak po prostu. Kwarantanna juz dawno zakończona, a na niego brak pomysłu- co dalej? Bardzo żałośnie patrzy się na niego. Mimo swojej postury jest łagodny i milusi. Nie jest groźny. Boję się , że ze wzgledu na tą łagodność i zjawiskowość ktoś na siłę może próbować go wyadoptować , a nie wiadomo jak on pózniej ze strachu sie zachowa.[/SIZE] [SIZE=2]Musiał go ktoś gdzieś przywiązać i zostawić , bo miał na szyi zerwany nylonowy sznur. [/SIZE][IMG]http://images62.fotosik.pl/1009/8ad533f5044b1a94gen.jpg[/IMG] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8750149d1792ad17/617777/prev"] [/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/8750149d1792ad17.html"] [IMG]http://images62.fotosik.pl/1009/8750149d1792ad17gen.jpg[/IMG] [/URL]
-
W schronisku w Obornikach Wlkp jest Waśka: [url]http://toz.obornikionline.pl/psy-do-adopcji/2280-Waska/[/url] [IMG]http://www.obornikionline.pl/images/azorek/historia/9475.jpg[/IMG]
-
Sznaucery w schroniskach - informacje bieżące - ZAJRZYJ i pomóż!!!
ana666 replied to malawaszka's topic in Sznaucer
kopiuje ze strony schroniska: [url]http://toz.obornikionline.pl/psy-do-adopcji/2286-Miki-szuka-nowego-domu/[/url] -
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
ana666 replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
kochane wiecie o tej mini suni? jest w schronisku od niedawna [IMG]http://img28.olx.pl/images_tablicapl/146276567_1_644x461_znaleziona-jamniczka-mini-belchatow.jpg[/IMG] wystraszona, sumtna, moze tęskni za wlaścicielem? niestety kwarantanna sie skończyla a wlasciciel sie nie pojawił na co liczyli pracownicy:( jestem w kontakcie z wolontariuszką, sunia podgryza ludzi-sądze że sie boi po prostu, przerasta ja schronisko, ma lekką grzybice, jest leczona. -
Pudle i pudlowate w potrzebie proszą o pomoc !!!
ana666 replied to Energy's topic in Już w nowym domu
kochane w obornikach wlkp jest pudliszon: [url]http://toz.obornikionline.pl/psy-do-adopcji/2306-Lord/[/url] [IMG]http://www.obornikionline.pl/images/azorek/historia/9591.jpg[/IMG] trafił do dt, szukamy ds:) -
[quote name='Malgoska']co tam u księżniczki słychać?[/QUOTE] też jestem ciekawa? dzwonił ktoś z ogłoszeń?
-
SARDYNKA 8kg miłości czeka na swoj dom u tymczasowego opiekuna
ana666 replied to Betta's topic in Już w nowym domu
dziś podesłałam dane do ogłoszeń, przepraszam za zwłokę:oops: Podałam mojego maila do aktywacji. Co u Sardynki? -
nie dopisalam ze chodzi mi o deklaracje stalą ;)
-
to ja dorzucę ale naprawdę tylko 5zł mogę:(
-
Dt lub śmierć! Na cito potrzeba pomocy dla onka!!!!kielce!!
ana666 replied to Norkowa's topic in Już w nowym domu
to moja wpłata nie dotarła? -
Gaja - nigdy niekochana sunia z alergią BRAKUJE DEKLARACJI :(
ana666 replied to kikou's topic in Już w nowym domu
[quote name='Doda_']moja stała dla Gaji poleciała.[/QUOTE] tez wysłałam swoja deklarację :) -
Dt lub śmierć! Na cito potrzeba pomocy dla onka!!!!kielce!!
ana666 replied to Norkowa's topic in Już w nowym domu
kochane wklejcie numer konta na pierwszą bo ciężko znalezc ;) Wpłaciłam skromne 20zł na psiaka -
SONIA - 14 letni ślepaczek - ZA TM :(
ana666 replied to Doda_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
trzymam kciuki za sonieczkę. Doda ząb potrafi dokuczyć, współczuje i zdrowia życzę:glaszcze: