Jump to content
Dogomania

ana666

Members
  • Posts

    4489
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ana666

  1. Ale ja jej już zrobiłam ogłoszenia:oops:, regularnie je wznawiam a na innych stronach z adopcjami nie mam konta żeby zrobić więcej niż te co ma
  2. Ja jestem za:multi: w razie gdyby musiała brać jakieś leki na stałe(bo nie pamiętam czy już coś bierze)to obiecuje co miesiąć dołożyc pare zł więcej na te lekarstwa:roll:
  3. Fajnie, Gabusi jeszcze nie ma w hoteliku a tu już tyle kasy:multi: Do czasu aż tam trafi będzie jeszcze raz tyle na koncie ihabe:multi:
  4. Dopiero dziś doczekałam się tej 100 od znajomej i od razu wpłaciłam na Twoje konto Kasiu, przepraszam że tak pózno:oops: a książeczka się odnalazła?
  5. Jeżyk jest boski:loveu: dwa dni temu przy drodze leżał rozjechany jeż, niestety nie żył, nie każdemu jeżykowi się udaje pomóc:-( a co do sikania, mam koło 2 letnia suczkę która od urodzenia aż do maja tego roku kiedy trafiła do schroniska była trzymana w szopie wraz z rodzeństwiem i kilkunastoma innymi psami u jakieś świrniętej baby, oprócz problemów z agresją lękową, mamy ogromny problem z sikaniem, dla niej nasikać na trawniku czy na poduszkę to żadna różnica, ostatnio wskoczyła na tapczan i zrobiła qpkę, ot tak sobie, i ona nie widzi w tym nic złego, już jest z nami 3 miesiące ale poprawa żadna, raczej "przez przypadek" zdarzy jej się załatwić na dworze:roll:
  6. Dopiero dotarłam na wątek:oops:, mogłabym pomóc, mieszkam niedaleko Poznania, od lat pomagam zwierzakom i udzielam się w kilku fundacjach, bardzo chciałabym pomóc bo pomysł super;)
  7. [quote name='Amarylis']Znalazłam w Poznaniu 'domowy hotel dla zwierząt' [URL="http://poznan.olx.pl/domowy-hotel-dla-zwierzat-iid-35048366"]Domowy hotel dla zwierząt - Poznań - Zwierzęta[/URL] Może takie coś by się przydało?[/quote] A my się czasem nie znamy??? [IMG]http://www.obornikionline.pl/images/azorek/psy/672.jpg[/IMG] ???????????????????????????????????????????
  8. Ja nie mam kiedy iść do schroniska, do domu codziennie wracam o 16 a schronisko jest otwarte do 14, postaram się w sobote znalezc chwile żeby zabrać dziewczyny na spacer i porobić zdjęcia ale nie obiecuje bo do 12 można brać psy a mam jeszcze od rana kilka spraw do załatwienia:shake:
  9. Biedny kitek, co on miał z tego życia, tylko głód, zimno i smutek:-( dobrze że te dwa maluchy są bezpieczne u iryska
  10. Będą fotki. Lili czuje się znakomicie tak jakby wcale nie było tej sterylki, apetyt dopisuje, chodzi po całym domu jak królowa, ma różową obróżkę z adresówką wrazie jakby dała dyla. Mnie ma w nosie jak ide na odwiedziny -musze się dopominać o jej uwagę bo inaczej wcale mnie nie zauważa!
  11. [quote name='irysek']kotek bialo czarny jest juz z aniolkami. domu szukaja czarny chlopczyk i bialo bura dziewczynka.[/quote] Jak to? Co się stało?
  12. [quote name='agaszaf']Bączek znów w lecznicy :( Znów czeka go operacja. Tym razem chodzi o przepuklinę na brzuszku... Jest strasznie duża i najprawdopodobniej ma związek z urazem łapki. Do tego koci katar zamiast się skończyć, rozwinął się... Kociak będzie operowany najwcześniej w poniedziałek, bo w srodę był poddany narkozie, a kolejna narkoza w tak niewielkim odstepie czasu może być dla niego niebezpieczna. Dam znać, gdy tylko będę miała najświeższe informacje.[/quote] Trzymam kciuki za niego :-(
  13. Ale biedny ten maluszek:placz:
  14. [quote name='iwop']jej... mam słabość do starszych suczek...:oops:[/quote] No ja też:evil_lol:, ale nie tylko do suczek:oops:
  15. Ale słodziutki ten moidzio:loveu:
  16. To co? Założy ktoś kto ma zdjęcia i info wątek. Ja moge porobić psiakom ogłoszenia:roll:
  17. Bardzo sę ciesze że po tak długim wyczekiwaniu trafil do hoteliku i już nie musi się męczyć w schronisku:multi:
  18. [quote name='irysek']jestes kochana, a podasz jakis link do tych ogloszen, zebym mogla sobie zobaczyc jak kociaki sie prezentuja na necie :) ?[/quote] Tylko jeden link wchodzi :/ [URL="http://www.kupiepsa.pl/detail.php?siteid=45878"]Kupię Psa - Giełda zwierząt domowych :: Szczegóły ogłoszenia[/URL]
  19. Dziś Lilka została wysterylizowana, zabieg był o 18 więc cały dzień chodziła bardzo głodna, wręcz umierała z głodu:evil_lol:, zabieg przeszła dobrze, bardzo bylismy zdziwieni ale nie miała guzków:crazyeye: prawdopodobnie to były przerośnięte gruczoły mleczne, jeszcze przed zabiegiem wet zauważył że ma mleko:-o w ciązy nie była, może miała jeszcze niedawno małe albo ciąża urojona, nie mam pojęcia:shake: Waży 2,800 wiec już dosyć dużo przytyła, równy miesiąc temu 10 sierpnia miała 2,240 już będzie dostawać mniej jeść żeby utrzymać tą wage bo tak wygląda ok.nie za chuda nie za gruba. Bardzo wyładniała(prawie tydzień jej nie widziałam), ma gęstrzą sierść i prawie całkiem czarną, brąz został tylko na ogonie.
×
×
  • Create New...