-
Posts
4489 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ana666
-
Mirabelka, duchem wielka, czeka na dom! Mirabelka ma dom.
ana666 replied to Rybka_39's topic in Już w nowym domu
Ale ja jej już zrobiłam ogłoszenia:oops:, regularnie je wznawiam a na innych stronach z adopcjami nie mam konta żeby zrobić więcej niż te co ma -
bardzo stare Gabi! nasza babuleńka odeszła :-( [*]
ana666 replied to Mysia_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ja jestem za:multi: w razie gdyby musiała brać jakieś leki na stałe(bo nie pamiętam czy już coś bierze)to obiecuje co miesiąć dołożyc pare zł więcej na te lekarstwa:roll: -
bardzo stare Gabi! nasza babuleńka odeszła :-( [*]
ana666 replied to Mysia_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Fajnie, Gabusi jeszcze nie ma w hoteliku a tu już tyle kasy:multi: Do czasu aż tam trafi będzie jeszcze raz tyle na koncie ihabe:multi: -
Jamnikowaty Ząbek od 2 lat w DT. Pomóżcie ogłaszać i szukać DS!
ana666 replied to ana666's topic in Już w nowym domu
Dopiero dziś doczekałam się tej 100 od znajomej i od razu wpłaciłam na Twoje konto Kasiu, przepraszam że tak pózno:oops: a książeczka się odnalazła? -
Jeżyk jest boski:loveu: dwa dni temu przy drodze leżał rozjechany jeż, niestety nie żył, nie każdemu jeżykowi się udaje pomóc:-( a co do sikania, mam koło 2 letnia suczkę która od urodzenia aż do maja tego roku kiedy trafiła do schroniska była trzymana w szopie wraz z rodzeństwiem i kilkunastoma innymi psami u jakieś świrniętej baby, oprócz problemów z agresją lękową, mamy ogromny problem z sikaniem, dla niej nasikać na trawniku czy na poduszkę to żadna różnica, ostatnio wskoczyła na tapczan i zrobiła qpkę, ot tak sobie, i ona nie widzi w tym nic złego, już jest z nami 3 miesiące ale poprawa żadna, raczej "przez przypadek" zdarzy jej się załatwić na dworze:roll:
-
Zakladam fundacje - przylacz sie!!! Poznan i okolice
ana666 replied to Ninka's topic in Fundacje i stowarzyszenia
Dopiero dotarłam na wątek:oops:, mogłabym pomóc, mieszkam niedaleko Poznania, od lat pomagam zwierzakom i udzielam się w kilku fundacjach, bardzo chciałabym pomóc bo pomysł super;) -
Dino gryziony przez inne psy! Już w nowym domu!!!
ana666 replied to ana666's topic in Już w nowym domu
[quote name='Amarylis']Znalazłam w Poznaniu 'domowy hotel dla zwierząt' [URL="http://poznan.olx.pl/domowy-hotel-dla-zwierzat-iid-35048366"]Domowy hotel dla zwierząt - Poznań - Zwierzęta[/URL] Może takie coś by się przydało?[/quote] A my się czasem nie znamy??? [IMG]http://www.obornikionline.pl/images/azorek/psy/672.jpg[/IMG] ??????????????????????????????????????????? -
Lili, drobinka, 5 lat, 2 kg wagi. Bez zębów. Już w DOMU!
ana666 replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Będą fotki. Lili czuje się znakomicie tak jakby wcale nie było tej sterylki, apetyt dopisuje, chodzi po całym domu jak królowa, ma różową obróżkę z adresówką wrazie jakby dała dyla. Mnie ma w nosie jak ide na odwiedziny -musze się dopominać o jej uwagę bo inaczej wcale mnie nie zauważa! -
Mirabelka, duchem wielka, czeka na dom! Mirabelka ma dom.
ana666 replied to Rybka_39's topic in Już w nowym domu
Hop do góry!!! -
bardzo stare Gabi! nasza babuleńka odeszła :-( [*]
ana666 replied to Mysia_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
DZIĘKI :loveu: -
POŁAMANY KOCI NIEMOWLAK proszę o ZAMKNIĘCIE. DT ZOSTAŁO DS :-)
ana666 replied to sleepingbyday's topic in Już w nowym domu
[quote name='agaszaf']Bączek znów w lecznicy :( Znów czeka go operacja. Tym razem chodzi o przepuklinę na brzuszku... Jest strasznie duża i najprawdopodobniej ma związek z urazem łapki. Do tego koci katar zamiast się skończyć, rozwinął się... Kociak będzie operowany najwcześniej w poniedziałek, bo w srodę był poddany narkozie, a kolejna narkoza w tak niewielkim odstepie czasu może być dla niego niebezpieczna. Dam znać, gdy tylko będę miała najświeższe informacje.[/quote] Trzymam kciuki za niego :-( -
Ale biedny ten maluszek:placz:
-
RYBNIK - maleńki kocurek szuka domu! - MA DOM :)
ana666 replied to IzabelaB's topic in Już w nowym domu
Super! :multi: -
Ma chyba 20 lat... Porzucona starowinka! Ma dom w Zgierzu!
ana666 replied to modliszka84's topic in Już w nowym domu
Dobra, to czekamy;) -
Ale słodziutki ten moidzio:loveu:
-
Ma chyba 20 lat... Porzucona starowinka! Ma dom w Zgierzu!
ana666 replied to modliszka84's topic in Już w nowym domu
To co? Założy ktoś kto ma zdjęcia i info wątek. Ja moge porobić psiakom ogłoszenia:roll: -
Lili, drobinka, 5 lat, 2 kg wagi. Bez zębów. Już w DOMU!
ana666 replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Dziś Lilka została wysterylizowana, zabieg był o 18 więc cały dzień chodziła bardzo głodna, wręcz umierała z głodu:evil_lol:, zabieg przeszła dobrze, bardzo bylismy zdziwieni ale nie miała guzków:crazyeye: prawdopodobnie to były przerośnięte gruczoły mleczne, jeszcze przed zabiegiem wet zauważył że ma mleko:-o w ciązy nie była, może miała jeszcze niedawno małe albo ciąża urojona, nie mam pojęcia:shake: Waży 2,800 wiec już dosyć dużo przytyła, równy miesiąc temu 10 sierpnia miała 2,240 już będzie dostawać mniej jeść żeby utrzymać tą wage bo tak wygląda ok.nie za chuda nie za gruba. Bardzo wyładniała(prawie tydzień jej nie widziałam), ma gęstrzą sierść i prawie całkiem czarną, brąz został tylko na ogonie.