no dokładnie :lol:
Kolega mojej siostry kiedyś znalazł trupa, szedł z jakiejś imprezy i usiadł sobie na ławce, patrzy a koło niego siedzi człowiek, po chwili się zorientował, że jest martwy :O, zadzwonił po karetkę, ale lekarze też stwierdzili zgon, moze to nie straszne, ale mi by uraz we łbie został :O