Jump to content
Dogomania

vege*

Members
  • Posts

    6950
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by vege*

  1. [quote name='gops']super sie slucha :)[/QUOTE] bo musi! :diabloti: [quote name='limonka97']Hej wam! :) Nuka świetnie aportuje, moja z czym jak z czym, ale z patykami to całkiem ucieka ;)[/QUOTE] no akurat patyczki ładnie aportuje, ale ten zgubiła w połowie drogi bo zobaczyła, że trzymam rękę w kieszeni, a że ręka w kieszeni = coś pysznego to trzeba było czym prędzej biec do pani po smakołyk niekoniecznie z patyczkiem :evil_lol:
  2. piesek cuuuuuudowny! WIĘCEJ fotek żądam ! :lol:
  3. Króciutki filmik :-) [url]http://www.youtube.com/watch?v=7j7VGAh1PFc[/url]
  4. znowu jakaś nowa obroża? u nas mini filmik :lol:
  5. [quote name='gops'] cala dawke suchej karmy dawac na dworze na spacerach jako nagrody ;)[/QUOTE] Nie na dworze jej nie daję suchej karmy, na spacerki wolę brać ze sobą coś bardziej atrakcyjnego, biorę ze sobą paski wołowe (strasznie śmierdzą wołowiną :evil_lol: ) i Nuka da się za nie pokroić ;)
  6. chyba, że po prosisz TZ Marty o zrobienie czegoś takiego jak to z PM tylko wyżej by ci tą "rączkę umieścił" chodzi mi o coś takiego [url]http://img839.imageshack.us/img839/8717/beztytuuyvj.jpg[/url] ps. nie potrafię rysować w paincie, ale mam nadzieję, że wiesz o co mi chodzi :lol:
  7. [quote name='Asia&Luna']Tak samo działa smycz przepinana:) Jak nie odczepimy mniejszego karabińczyka, przy obroży będzie rączka;)[/QUOTE] nie rozumiem <myśli>
  8. ja nie widziałam, ogólnie pierwszy raz widzę coś takiego, ale uważam, że TZ marty na zamówienie bez problemu by zrobił cos takiego :-)
  9. co robić? :oops:
  10. daję jedną niedużą łyżeczkę od herbaty i dokładnie to mieszam :-)
  11. a kiedy i gdzie? :-)
  12. ale macie ładne szeleczki :-) i dzięki za pomysł z tym olejem dodanym do suchej karmy, Nuka szybciej ją zjadła tylko, ze najpierw olej wylizała :lol:
  13. Agnes w podpisie ma link z wymiarami szelek ;-)
  14. no właśnie, z tym ogrodem to się zgadzam, moja koleżanka mieszkająca ode mnie ok 200m ma ogród i dom i pseudobernardynkę całe życie mieszkającą na dworze bez budy :O (pies ma już ponad 7 lat i uwaga!!! był szczepiony ostatni raz w wieku 10 mies) pies był w swoim życiu max 5 do 10 razy na 30 min spacerze, bo to ja Martę wyciągnęłam by ruszyła w końcu doopę sprzed kompa, wzięła psa i poszła na łąki ze mną, a pies chociaż rozprostuje kości i obejrzy trochę świata, niestety radość psa długo nie potrwała, bo dalej siedzi w ogrodzie i ma zakaz wchodzenia do domu. :/ A mnie Marty rodzice uważali za tą z tych "głupich" co z psami na spacer chodzi
  15. [quote name='nattis'] No i dziś dołączył smalec i pasta do butów, albo i oba na raz, a co! :diabloti:[/QUOTE] hardcore :diabloti:
  16. a możesz zdradzić co tam "miłego" szykujesz:diabloti:
  17. Czy w niedalekiej przyszłości (tak w połowie lutego) nie miał by ktoś do sprzedania guardów? -najlepiej jednolite (czarne, czerwone, zielone lub niebieskie) -szer. min 2,5 max 3 cm -muszę wejść na suczkę, która za przednimi łapkami ma 70 cm -najchętniej niedrogo :oops: -mogą być używane, ale nie zniszczone, nie muszą być jakieś firmowe typu red dingo/rogz itp :eviltong:
  18. ja wiem, że i bezbarwna występuje, ale pisałam, że tą do zębów jest widać :evil_lol:
  19. [quote name='nattis']A czemu smalcem? Bo chyba nie nadążam :oops: [/QUOTE] bo smalec jak się ładnie posmaruje to mało go widać i dobrze ręce brudzi/tłuści :diabloti: Litterka, pastę do zębów będzie widać na klamce bo jest biała, ale z pastą do butów fajny pomysł :evil_lol:
  20. to z prądem to chyba trochę skomplikowane, posmaruj smalcem i swoją i jej klamkę :evil_lol:
  21. może noś przy sobie jakiś pęk starych niepotrzebnych kluczy lub łańcuszek i wtedy rzucaj tym w psa lub psu pod nogi, ale w zimę w śniegu trochę trudno by było to później znaleźć niestety :/ wiem co czujesz, jak na mojego psa rzuciła się suka o 10 kg cięższa to nawet moja mama głupiego słowa przepraszam nie usłyszała, a Nuka miała ranę niedużą ranę na szyi i strup gdzieś wielkości paznokcia w pierwszym palcu u ręki :/
  22. ok spróbuję z tym olejem i miską, ogólnie też z tą miską próbowałam, ale co tata/mama weszli do kuchni to ją zestawiali i ciągle się o to z nimi kłóciłam :/ a najczęściej się kłócę z tatą o to by Nuki przy stole nie karmił :mad: a jak goście przychodzą to Nuka im na kolana wskakuje, próbuje ściągnąć ze stołu coś (ale jak ja w pokoju jestem to jakoś nie próbuje bo wie, że będzie za to kara taka, że na łóżku leżeć nie będzie mogła) i wtedy słyszę "Baaaaaasia, Nuka znowu na stół wskakuje", no to wtedy odpowiadam "sam nauczyłeś żebrać przy stole to teraz sam oducz jej tego" :diabloti: mina taty bezcenna :eviltong:
  23. no szkoda szkoda, ale jak byś mieszkała bliżej mnie to byś się nie uwolniła ode mnie z powodu twojego Niufka :loveu:
  24. vege*

    pchełka

    moze jakieś zdjęcia? ;-)
  25. Nuka ma 21 kg, a ona na prawdę wcale nie chce jeść suchej karmy, nie wiem już co mam jej dawać :cry: jak już zje to najczęściej późnym wieczorem, lub w nocy, a tak to módl się, żeby zjadła karmę, teraz jej wzięłam BRIT z łososiem i BOSCH z jagnięciną to tak jakoś lepiej jej to podchodzi <uff>
×
×
  • Create New...